back to front

meno:
e-mail:
text:
Karol aky?
 

ludfan- 22.09.2014 14:01:50 | 147.175.31.221
khai: ked uz sme pri kommandlajnoch, tak urcite youtube-dl, ten podporuje vela roznych sites, nielen youtube. v macports aj v homebrew urcite bude.

efha- 22.09.2014 12:09:52 | 85.70.137.128
khai: ad downloader, jwz ma perl skript, ktory pravidelne updatuje, vid jeho blog

ook- 22.09.2014 10:03:55 | 91.127.178.249
muskarin - asi to chlapci dobre nakodovali ;) treba vydrzat a mozno sa casom objavi nieco z domacej zbierky na thefappening ;)

muskarin- 22.09.2014 09:29:05 | 91.127.180.126
mne FVD funguje v pohode, s nicim ma neotravuje. az je mi to divnuo ;]

udrzbar- 22.09.2014 09:11:16 | 89.173.3.32
ook> ... ta story mala este pokracovanie, plna history pornowebov ;) skonstatoval som, ze bude jednoduchsie ten ntb v garazi poliat benzinom a upalit.

udrzbar- 22.09.2014 09:10:11 | 89.173.3.32

ook- 22.09.2014 07:28:18 | 91.127.178.249
ako ak ten downloadhelper nieco robi tak o tom vobec neviem a nezneprijemnuje mi to nijak zivot. Sposob, ktory pouziva FVD je uz mimo moju toleranciu, to je presne nieco s cim denne bojuje fax v praci ked cisti pipkam notebooky "lebo uz su stare".

khai- 22.09.2014 04:27:01 | 162.112.18.16
jedno z review na flashvideodownloader: This extension injects advertisement and even overlays over clickable pictures redicrects you somewhere else. Took me a while to realise that my computer is infected and some more time to identify the FVD as the culprit. As this is malware it should be banned from the official extension repository. One start because zero star ratings are not possible.

khai- 22.09.2014 04:23:43 | 162.112.18.16
doslovne kazde youtube cucadlo je alebo minimalne vyzera ako totalny malware. aj jdownloader vyzera pochybne ale kedze to dost potrebujem tak pri tom prizmurujem oci. oba hentie firefox plugy vyzeraju tak ze maju keylogger v standartnej vybave... mozno som len zbytocne paranoidny...

udrzbar- 22.09.2014 00:28:05 | 89.173.3.32
Dobrý den, Dobrý den,

Přijměte mé pozdravy ve jménu Boha Všemohoucího dárce všeho dobrého, co.

Dobrý den a komplimenty ročních období, vím, že tento dopis bude určitě přijde k vám jako obrovské překvapení, ale zapřísahám vás mít čas jít přes něj opatrně rozhodnutí uděláte půjde pryč dlouhou cestu s cílem určit svou budoucnost a pokračoval v existenci. Jsem paní Anděla společnosti Philips stárnutí vdova 61 let trpí dlouhou dobu rakovinu krku.

Mám nějaké fondy jsem zdědil od svého zesnulého manžela, částku US $ 8,000,000.00 a potřeboval jsem velmi upřímný a Boha bát, kdo může tyto peníze odstoupit poté využívat finanční prostředky pro charitativní práce. I chcete dát této PENÍZE VÁM pro charitu funguje. Vás Kontaktoval jsem po studiu své pozadí po poctivé modlitby k Bohu, aby mi pomocníka a rozhodl jsem se vás kontaktovat zvládnout tyto svěřenecké fondy v dobré víře, než se mi něco stane po mé operaci, která přijde brzy.

Jsem zoufale bystrým, které potřebují pomoc, a já jsem sebral odvahu, aby vás kontaktovat pro tento úkol, musíte mě a miliony chudých lidí v našem dnešním světě bez problémů. To není ukradené peníze a jsou zapojeny, 100% bez rizika s plnou právní důkaz žádné nebezpečí. Prosím, pokud byste být schopni používat prostředky pro charitu práce laskavě dejte mi okamžitě vědět angyphils@hotmail.com pro více informací.

Nejteplejší pozdravem, Paní Anděl Philips.

ook- 21.09.2014 23:52:49 | 91.127.178.249
muskarin - hmm wtf pri 75% sa to sekne a nuti ma to istalovat nieco co som nechcel nejake FVD Suggestions inak sa to nepohne dalej. Velmi neprijemne toto. Aku mas s tym skusenost, nemas pri downloade aj nejaky nepredvidany upload ? Alebo nechodi ti obcas sipka po obrazovke bez toho aby si drzal mys ;) ?

muskarin- 21.09.2014 20:13:47 | 91.127.180.126
kajo, flashvideodownloader ako plugin FF funguje bez zavahania
ako som napisal, mna zaujima konvergencia mobilu/tabletu na desktop, nic viac. jedinym pouzitelnymi systemami su windows 8/8.1 a ubuntu touch z tohto pohladu. MS to z nejakeho dovodu nevie predat, asi medzi jeho zakaznikmi nieje o to zaujem. uvidime ako s tymto dopadne ubuntu touch, medzi linuxakmi moznost konvergencie dost rezonuje. ostatne ubuntu touch moze priniest zaujimave inovacie aj z pohladu mobilneho GUI. len aby im to vsetko fungovalo ;]
inac som viacmenej spokojnym uzivatelom ajfounu. bol by som viac, keby nebol obsah zamknuty do toho pridziganeho itunes

ook- 21.09.2014 14:20:45 | 91.127.188.107
khai - ja mam firefox iba na stahovanie videi cez tento plug inak ho nepouzivam. Vacsinou si stahujem, len rozne tutoriali a to zatial fungovalo.

khai- 21.09.2014 12:41:54 | 121.72.167.125
ook, vdaka za typ, ten plug ma posledne review "This add-on used to work just fine but now most of the videos from YouTube won't download, especially VEVO channel.", oni nieco zmenili na tube, postupne video za videom, teraz odhadom 90% nefunguje. ziadne nove co mam v "my subscriptions" nejde. vyskusam, firefox nemam rad ale ak to vyriesi tento problem tak to bude cisto skrz toto tolerovatelne.

ook- 21.09.2014 12:04:19 | 91.127.188.107
khai - ak ti neprekaza mozilla, tak skus download helper funguje v pohode.

to, ze nieco napisem a ked si to precitam tak to zmazem je podla mna casto najrozumnejsia vec co sa da urobit. Kedze ludi z principu nezaujima ziaden iny nazor na vec, chcu pocut len suhlasnu reakciu, tak je to strata energie a casu. Aj toto by som mal zmazat ;)

khai- 21.09.2014 11:10:36 | 121.72.167.125
v inych news, posledny mesiac (co som si vsimol) mi jdownloader nevie stiahnut mp4 z youtube, nieco zmenili... dost otrava.

khai- 21.09.2014 11:08:33 | 121.72.167.125
chch, ked som si to po sebe precital tak som si sam pripadal trapne. ak musku bavi ubuntu telefon alebo faxa nejake cinske komoditne telefony tak nech sa tesia, moj hnidopichovy nazor nikomu nepomoze. preto som to napisal, to mala byt reflexia na moj postoj k veci, nie nejake natahovanie.

ook- 21.09.2014 09:52:47 | 91.127.188.107
s takymi sme sa nehrali, to bola taka ta divna sorta deti ....

chch- 21.09.2014 04:29:01 | 195.91.11.77
Ked citam, ze niekto napísal veľký post a potom to zmazal, tak mi to pripomína keď sme ako deti natahovali jeden druhého "viem, ale nepoviem, bébé" :-)

khai- 21.09.2014 00:15:58 | 121.72.174.181
jo a napriek solidnym obvineniam z korupcie a zneuzivania pozicie vplyvu, vyjebavania s ludmi, ocividnemu podlizovaniu sa korporaciam a bohatej bielej vrstve nam tu volby vcera vyhrala pravica. dokonca tak vyjebali so stranou ktoru podporoval kim dotcom ze sa ani nedostali do parlamentu. som dost sklamany, ludom jebe vsade rovnako.

khai- 21.09.2014 00:10:35 | 121.72.174.181
sak o nic nejde, napisal som o tom teraz velky post a zmazal som to cele. nevinna zabava, sub-niche malickeho niche v este mensom niche.

udrzbar- 20.09.2014 17:35:13 | 82.145.209.143
imo tie meizu / xiaomi etc tlfny su fajn same o sebe, aj bez ubuntu, ako tam nieko spravne poznamenal, s odomknutym bootloader-om a moznostou bezat na tom nejaku inu ROM je to ok. ja som si akurat len zvykol na vodotesnost tlfnu, je to proste priejemne nemusiet riesit pri foteni v prirode a pod, alebo to na dovo mat pri snorchleni vo vacku plaviek, ak ponuknu nieco s IPx7, tak je to pre mna jasna volba

muskarin- 20.09.2014 09:05:37 | 91.127.180.126
kajo, mam slabost na deviacie ;] cca pred rokom som sa nadchol pre full desktop konvergenciu, teraz to sledujem uz len zo zotrvacnosti. pravdupovediac to je posledna technologicka vychytavka, ktora ma este zaujima. mudre okuliare, telky, viac ci menej mudre hodinky, alebo ziarovky ma moc neberu.

khai- 20.09.2014 00:28:55 | 121.72.173.84
muska mas pozoruhodne dlhotrvajuci entuziazmus ohladom alternativnych telefonov :) som chcel spomenut ten neuspesny multimilionovy kickstarter na nejaky telefonovy projekt ale zabudol som kompletne ze co to bolo. a ti cinania maju pre-order na 10mil zariadeni? hihi. sory.

khai- 20.09.2014 00:18:42 | 121.72.173.84
zrovna moj nemecky kolega hovoril ze kedysi im hovorili ze maju umyvat jogurtove tegliky pred recyklaciou a potom sa dozvedeli ze to cele odnesu do svedska kde sa to spaluje. tunak je to velmi podobne, recykluje sa strasne malo ak vobec nieco, vsetko ide na velke smetisko a jedine co robia je ze davaju plasty na separatnu kopu dufajuc ze za par rokov na to bude technika ktora to spracuje. doslovne nic ine ako feelgood faktor. recyklovanie je konspiracia a ojeb, re-use je jedina cesta vpred ale bohuzial ani jedno pismenko v "reuse" neexistuje v slove "profit" takze sa nic neudeje.

muskarin- 19.09.2014 21:38:03 | 91.127.180.126
v decembri ma byt v predaji prvy telefon s ubuntu touch. vzhladom na to, ake je to po hardverovej stranke delo, mala by fungovat aj full desktop convergence. podla wiki, treba si vybrat model aspon s 32GB flashkou

snappah- 19.09.2014 14:33:37 | 95.102.24.255

snappah- 19.09.2014 14:04:36 | 95.102.24.255
správny smeť v správnom koši by sa zisiel aj tu. ked vidim v delenom odpade u nas v dome plastove flasky v papierovom kybli, tiez mi neni vsetko jedno. a to zrovna nie som eco freak.

ook- 19.09.2014 13:40:19 | 91.127.188.107
enviromentalna zodpovednost noo hej, ale na druhej strane ta nepohoda - v nemecku si decka pri brehu jazierka, len tak nevyrobia bongo z dostupnych materialov.

ook- 19.09.2014 13:38:31 | 91.127.188.107
ludfan - vela webov ma kontrolu na realne sparovanie city, state, zip ... osobne testovane vela krat.

udrzbar- 19.09.2014 12:50:16 | 89.173.3.32
khai> henta virtualna environmentalna zodpovednost, udrzatelnost, carbon-neutrality etc. vyzeraju dobre vo vyrocnych spravach na peknom papieri, ked to dojde na stol akcionarom. irl na tom nie je samozrejme nic zle, v podstate veci, ktore by mal normalny clovek robit automaticky, ak je moznost.

btw, ked sme boli v .de v lete, tak ma prekvapili (mozno som uz pisal) zalohovatelne flasky na soft drinky. nie vsetky, nie vsade, ale dost. jedina otazka - ak to ide v state, ako je nemecko, preco to nejde na slovensku? lebo chodte ku hocijakej tecucej vode a pozrite sa do tisiny alebo na breh - plava tam mnozstvo PET, ktore sa budu rozkladat radovo stovky rokov. a podla ludi, co sa aktivne potapaju, tak na dne sa vala rovnake mnozstvo.


udrzbar- 19.09.2014 12:48:44 | 89.173.3.32
heh :) ale vsak street adress by malo byt aspon ako tak doveryhodne/

inak ten odkaz na prism-break.org je zaujimavy tiez, pre mna nove. interesantne.


khai- 19.09.2014 12:41:36 | 121.74.166.205
ked som bol decko tak ucitelia chodili po kosoch a vypicovali nam vzdy ked tam nasli chlieb v desiaty lebo rolnici, obilie, patrocnica.

ludfan- 19.09.2014 12:07:02 | 147.175.31.221
Na treti pokus: 7060 Recreation Circle, Paint Lick, KY 40461

Paint Lick skutocne existuje, v Kentucky.


udrzbar- 19.09.2014 11:29:05 | 89.173.3.32

fakena.me


ook- 19.09.2014 11:21:23 | 91.127.188.107
muskarin - mno realita ako vieme bude presne naopak.

muskarin- 19.09.2014 11:02:03 | 91.127.180.126
kajo, vrati sa to vo svetlejsich zajtrajskoch nasich deti predsa

khai- 19.09.2014 10:54:03 | 121.74.166.205
nuz niekoho platia za hento, dufam ze sa im to nejako vrati v nejakej hodnote alebo co.

ook- 19.09.2014 10:08:53 | 91.127.188.107
yuran - ty tam pijes tu kavu, aby si sa mohol o par hodin dlhsie flakat ?

ook- 19.09.2014 10:07:53 | 91.127.188.107
fax - nieco k teme ;) "„Problém současného světa je, že hlupáci jsou si skálopevně jistí, ale lidé inteligentní jsou plní pochybností.”
B.Russel

khai - Vitaz dostal krabicku cigariet, alebo o hodinu dlhsiu vychadzku na dvore ?

y@mob- 19.09.2014 04:58:45 | 195.175.64.146
Kava?

khai- 18.09.2014 23:45:52 | 162.112.18.16
tento tyzden sme mali "waste audit", ludia zobrali vsetky smeti von, rozprestreli ich na plastove podlozky a kazde poschodie bolo ohodnotene s ohladom na percento spravneho odpadu v spravnom smetiaku.

udrzbar- 18.09.2014 14:26:40 | 195.49.189.48
tuhla nieco k teme, co sme sa onehda bavili - Infoware: Chráňte svoje mobilné digitálne súkromie[.pdf]

udrzbar- 18.09.2014 13:54:36 | 195.49.189.48

Fake Cell Towers Could Be Attacking Your Cellphone Up To 80-90 Times Per Hour

GSMK, the German company making an ultra-secure Android-based smartphone meant to foil surveillance by governments or anyone else, says it detected 17 such fake cell towers in the U.S. on a casual drive through the country.

trosku zdravej paranoje ;)

chch- 18.09.2014 11:02:22 | 202.156.16.193
Nie som tu kvôli hotelu :-)

udrzbar- 18.09.2014 10:51:36 | 195.49.189.48
:) vyyebal som s nimi, zacal som im preposielat do kriza fotky z bazenov a od mora a komentovat stylom "chchho more vyzera lepsie" a "yurankov hotel je famozny" :)))

muskarin- 18.09.2014 09:51:11 | 91.127.180.126
onenote nema cim ohurit uzivatela evernote imho. jedine, ze neplatiaci uzivatel je usetreny reklam.

khai- 18.09.2014 06:35:31 | 162.112.18.16
ja si nepamatam moj hotmail email. je to kombinacia mojeho mena, to mi je jasne ale neviem ani to a ani heslo. vyskusal som resetovat heslo ale sms z hotmailu s reset kodom neprislo. akoze sam nemozem uverit ze kolko usilia som teraz vynalozil na to aby som sa pohral s onenote...

efha- 18.09.2014 06:22:12 | 85.70.137.128
khai: ved staci vyhrabat heslo k hotmail acc, ktory si myslim mal kedysi ;)

khai- 18.09.2014 03:55:52 | 162.112.18.16
fax, sak to presne, mam a denne pouzivam evernote. chcel som vyskusat onenote ze ci to bude lepsie, hento je betonova stena pre mna. chapem ze cloud a cojaviem co ale nezajem.

older postings
Warning: This message board is moderated, articles not appropriate to this board may be deleted.