|
|
| khai- 15.06.2014 11:54:44 | 121.72.182.79 |
| toto mi pripomenulo, pred rokmi som bol na party, jedna slecna mala oblecne nieco velmi podobne, specificky bez podprsenky, nebudem klamat vyzerala s ohladom na vek velmi dobre a po party som sa dozvedel ze jeden prsnik bol podrzany s kusom "duct tape" (slovensky?). nie ze by to bolo vidiet aleboco ale prislo mi to dost komicke ze co ludia urobia kvoli atraktivnosti. vobec nie v zlom prirodzene, dana osoba je velmi okej. |
|
|
| chch- 14.06.2014 22:11:37 | 217.73.23.116 |
|
|
|
| ook- 14.06.2014 20:22:15 | 91.127.160.204 |
| zaujimae je pocut ako malo z pohladu samoziviaceho sa cloveka sa ocakava od zamestnanca. Zaujimave hlavne v kontexte, ze to nepocujem prvy krat, ale skoro vzdy tu istu mantru na stale rovnake vlastnosti, ktore akoze postradaju ludia v urcitych poziciach a nie zle platenych. Zaujimave hlavne aj preto, ze som snad este necital ponuku na pracu sk/cz, kde by sa takato vlastnost povazovala za podstatnu pre prijatie. Vzdy tam je nieco ako blabla velke kozy, aktivna anglictina + velke kozy a hlavne anglictina a aktivna ;) ;) |
|
|
| snappah- 14.06.2014 16:04:45 | 95.102.23.146 |
| udrzbar: imho neexistuje vseobecna mustra.) |
|
|
| udrzbar- 14.06.2014 13:15:33 | 89.173.3.32 |
| ... sranda je, ze pred tyzdnom som si velmi podobnu zostavu tahal v krabici na zahradu so sebou ku grilu. |
|
|
| udrzbar- 14.06.2014 13:14:22 | 89.173.3.32 |
1950s: Portable music
|
|
|
| udrzbar- 14.06.2014 13:10:07 | 89.173.3.32 |
|
snappa> som nemyslel ten tvoj pripad konkretne, nic o tom neviem, skor vseobecnu mustru. |
|
|
| snappah- 14.06.2014 11:38:20 | 95.102.23.146 |
|
Tento konkretny pripad je skor o pristupe. Je nova, takze je normalne, ze potrebuje cas na zorientovanie sa. Lenze na moj request (ktory moze zodpovedat iba ich dept.) odpovedala "neviem". Od inteligentneho novacika ocakavam odpoved "neviem, som tu novy, skusim to najst alebo sa spytat, v priebehu dna ti dam vediet", toto su presne tie momenty, ked sa clovek moze zorientovat. Takychto ludi, hlavne na oddeleniach, ktore nie su hodnotene od obratu, je strasne malo. Finance, ucto, logistika, configure monkeys atd. cize imho toto nebolo o kozach a erekcii ale skor o tom, ze "strasne tazko sa hlada kvalitny clovek ale my ho potrebujeme rychlo", tak zobrali prve, co sa tvarilo normalne. zrovna vcera som vliezol do debaty, kde islo o to, ako corp (ne)chtiac odrbavaju na vyplatach, lebo ti nezapocitaju vsetko, co maju. ked tam sedia takito ludia, tak nemaju sancu vediet. o to viac, ked su to outsourced sluzby (u velkych corp snad vsetci). svojho casu som svojim ludom pocital cisla sam, lebo finance jednoducho netusilo. robilo to tak 25-30% rozdiel a to je sakra vela. |
|
|
| udrzbar- 14.06.2014 10:32:41 | 89.173.3.32 |
| khai> co si budeme klamat, je (a bude) stale dost firiem, kde velke kozy ruluju ovela viac, ako 3 rocna prax v NASA :) pokial je to v sukromnom sektor, tak mi to zily netrha, hraju sa za vlastne. |
|
|
| khai- 13.06.2014 23:18:34 | 121.72.223.224 |
| zaujimalo by ma ze ako sa taki ludia dostanu cez interview. pred rokmi som mal koleginu z burmy, krasna vysoka velmi prijemna dievcina ale nebola schopna zakladnych veci. vtedy som si myslel ze to bolo kvoli tomu ze korporejs~n mala nejake predpisy na pomer pohlavia na oddeleni. druha moznost je cista sarmatnost, staci aby ju mal interview nejaky vacsi sef 50siatnik a cisto skrz mentalnu erekciu podpisal zmluvu. |
|
|
| snappah- 13.06.2014 16:27:00 | 95.102.23.146 |
| kopulaÄná explózia |
|
|
| snappah- 13.06.2014 16:26:41 | 95.102.23.146 |
| inak odkedy mam to ghostery, tak ffx pada asi 3x viac ako predtym |
|
|
| snappah- 13.06.2014 16:22:01 | 95.102.23.146 |
| ludfan LOL |
|
|
| ludfan- 13.06.2014 11:28:10 | 109.230.13.11 |
|
|
|
| snappah- 13.06.2014 10:30:40 | 95.102.23.146 |
| imro: sa uvidi soon. |
|
|
| imro- 13.06.2014 09:11:43 | 195.2.244.193 |
| snap: este stale mozes dufat, ze je aspon strasne pekna |
|
|
| chch- 13.06.2014 06:22:14 | 217.73.23.116 |
| daj si este Ghostery so zapnutim kompletnej filtracie. |
|
|
| khai- 13.06.2014 00:56:42 | 162.112.18.16 |
| nevim ci kukate co sa deje v iraku, fffuuuu |
|
|
| khai- 13.06.2014 00:00:22 | 162.112.18.16 |
| nainstaloval som si adblock aby som videl ze o com hovorite a teraz je cely internet strasne podivny. lol |
|
|
| khai- 12.06.2014 23:14:46 | 162.112.18.16 |
| ale coby to ludom vadi ale nemaju na vyber, specificky v telke. nie kazdy ma netflix alebo skusenosti na to aby vedel spiratovat film. s tymi reklamami na webe to imo dramatizujete, pokial sa nejedna o nejaky fullscreen ad ktory kompletne zatieni obsah tak to imo nie je tragicke. viac ako reklamy ma seru weby kde su clanky rozporcovane na 12 stranok. zabudol som povedat ze safari ma "energy saver" ktory defaultne robi kazdy flash "click-to-play". |
|
|
| udrzbar- 12.06.2014 15:17:18 | 195.49.189.48 |
| fh> ked beznym ludom nevadi v tv pomer obsah:reklama 1:1 a posledny 10 mins blok reklamy nasadeny 5 minut pred koncom filmu, preco by im malo vadit nieco take, ako vesely reklamny flashovy hrdzavy klinec do oka? |
|
|
| snappah- 12.06.2014 14:09:10 | 78.99.51.50 |
| ech. prvy rozhovor s popularnou cicek wrabetz. sympaticky hlas do telefonu ale vypatlana az strach. dolezite veci a ani ťuk. kks explodujem. |
|
|
| efha- 12.06.2014 12:28:21 | 195.122.195.194 |
| re adblock/antisocial/ghostery, ano - obcas otvorim incognito okno v chrome, kde nefunguju extensions a nestiham sa divit ako vyzeraju niektore mainstream news sites ... specialne rozne skrolujuce animovane flash/html5 overlay reklamy su chutovka. to 'beznym userom' akoze nevadi? |
|
|
| udrzbar- 12.06.2014 10:50:59 | 195.49.189.48 |
ferrari modulo
|
|
|
| ook- 12.06.2014 10:24:05 | 91.127.172.7 |
| a aj na 1920x1200 zadrbe polovicu obrazovky co je dalsia zrudnost. Bez adblocku internet zacina +500px od horneho okraju. |
|
|
| udrzbar- 12.06.2014 09:13:30 | 195.49.189.48 |
| khai> slepota je jedna vec, zneuzivanie mojho procesora na tie flashovo / dhtml zrudnosti vec druha. reklama/marketing/affil sa da na webe robit roznymi sposobmi, ale ak si niekto vyberie ten najsedlackejsi, najstupidnejsi a najlahsi, je to jeho volba. moja volba je zas to ignorovat. |
|
|
| khai- 12.06.2014 08:44:24 | 121.72.166.81 |
| ja som nikdy nemal adblok lebo som robil weby a s tym sa neda robit "profesionalny" development a po rokoch mam na to slepotu. |
|
|
| ook- 12.06.2014 08:22:20 | 91.127.172.7 |
| nejak sa mi pokazil adblock a adblockplus v chrome, takze som videl po rokoch internety na ostro - dpc toto aj niekto pouziva v takomto stave ? Absolutna sialenost kde http://www.lingscars.com/ je este krasna a prehladna stranka bez reklam. |
|
|
| chch- 11.06.2014 15:34:56 | 194.1.157.155 |
| yuran postupil som do nadnarodnej spolocnosti. |
|
|
| ludfan- 11.06.2014 14:36:12 | 109.230.13.11 |
| decka teplo nezaujima, soplia a kaslu jak dive. alergia to nebude, pocujem na ulici aj v MHD kaslat a chrchlat ludi ako keby bol januar. |
|
|
| y@book- 11.06.2014 13:11:06 | 195.146.135.235 |
|
co pises, ti musi ebat z tepla... ja klimu nexcem, ked je mi teplo vlezem do pivnice a otvorim si flasku vina... preco som v tom, ze chch klimy pre civilistov nerobi zopar rokov? klimadoma.sk? robil ich vobec dakedy fyzicky? inak fcera som otvoril novy sakel kavy (thnx chch) a malo to fatalne nasledky... cumel som do steny asi do 3AM. Sakel som samo dopil komplet kym som "vyladil" musi ebay z tepla... |
|
|
| ook- 11.06.2014 12:12:03 | 91.127.172.7 |
| jebe mi z tepla uz, to co som napisal ? |
|
|
| ook- 11.06.2014 12:11:14 | 91.127.172.7 |
| pre mna predstava, ze si niekde v Alice Springs a mas tam zit je dost desiva. Pristup k vodnej ploche je zakladna podmienka akceptovania horuceho podnebia potom by sa to dalo akceptovat. |
|
|
| khai- 11.06.2014 11:48:59 | 121.72.205.54 |
| hm, predpokladam ze su ludia ktori cely rok prenasleduju ich preferovane rocne obdobie. kamarat hovoril ze v aspene je kopec novozelandanov ktori robia na svahoch a ked tam pride leto tak sa prestahuju do queenstownu a robia to iste az pokial nepride zima do aspenu. mozno to je totalna hlupost ale geez mat 3-4 roky len leto by som chcel. zase ale v darwine, cairns alebo tam niekde na severe australie je asi leto furt. ale aj hady a pavuky. jebat prirodu. kurva jedna. |
|
|
| ook- 11.06.2014 11:31:24 | 91.127.172.7 |
| ja by som chcel len nasu zimu a nase leto jebat s prepacenim. Tak by sme sa mohli vyhodne dohodnut. |
|
|
| khai- 11.06.2014 10:48:51 | 121.72.205.54 |
| chcel by som vase leto ale bohuzial sa to predava len ako exkluzivny bundle s vasou zimou a vasu zimu jebat. s prepacenim. |
|
|
| udrzbar- 11.06.2014 10:24:08 | 195.49.189.48 |
| imro> su len dve moznosti - klimu uz mas alebo si sa prestahoval :) |
|
|
| ook- 11.06.2014 10:03:27 | 91.127.172.7 |
|
chch: a vsimni si tiez, ze sa tu nechvastam ako som si dal namontovat klimu v predstihu.
ale obrazku je skoda. |
|
|
| imro- 11.06.2014 09:18:01 | 194.116.198.185 |
| chch: vsimni si pls, ze napriek takmer extremnym teplotam ta neotravujem s klimou. ( a tusim este khai a bluy) |
|
|
| ludfan- 11.06.2014 07:37:42 | 109.230.13.11 |
| Groundhog day |
|
|
| udrzbar- 11.06.2014 00:30:54 | 82.145.218.70 |
| stroj casu? |
|
|
| khai- 10.06.2014 23:32:15 | 162.112.18.16 |
| sory, linka http://www.nzherald.co.nz/nz/news/article.cfm?c_id=1&objectid=11271449 |
|
|
| khai- 10.06.2014 23:06:08 | 162.112.18.16 |
| minulu noc tu bola zabava |