back to front

meno:
e-mail:
text:
Karol aky?
 

khai- 06.10.2015 23:13:57 | 219.89.206.47
skoda ze tu neni bufo, najnovsi slayer (repentless) je imo fantasticky. velmi old-school trash, niektore momenty su totalna metallica/exodus/nuclear assault a to je imo velmi dobre s ohladom na to aky kerry king podpriemerny a tazko znesitelny solo gitarista. su momenty kde je velmi zjavne ako inspirovali cely black/death metal, a furt im vsetci mozu s obdivom zavidiet ze to nevedia tak dobre urobit ako slayer. definitivne jeden z ich najpocuvatelnych albumov. ziadne podivne meshugove arytmie, punkove tvrde rify, rychlost, agresivita, texty zdvihnu obocie aj otrlemu metalistovi. hudobny liek na "ludom jebe" pre individuality s nedostatkom trpezlivosti. 10 z 10 tarkov odporuca.

muskarin- 06.10.2015 21:36:10 | 95.103.196.126
yuran, alebo o 500evri za revoblend

muskarin- 06.10.2015 21:31:04 | 95.103.196.126
mate niekto vysvetlenie, preco sa do telefonov pchaju x-jadrove ARMka namiestom menej-jadroveho Intelu (Atom)? ze sa aziati predbiehaju v pocte jadier v plackach s androidom, beriem ako marketingovy folklor. ale nechapem, naco je majkrosoftu 8 jadier v telefone s windows 10, ked to musi bezat na ARM. ked uz maju tu full desktop konvergenciu, nebolo by lepsie tam dat setrivy Intel? zvlast, ked zarezali ARMkovy tablet.

crew- 06.10.2015 19:42:48 | 95.102.20.217
nechty sa nemaju obhryzat

ook- 06.10.2015 16:54:36 | 91.127.177.38

fax - nema, to je toho co ho toci.

y@mob- 06.10.2015 16:35:08 | 151.236.224.154
Skusim dostat do BA. Osobne by som teraz bral smooth ale to sa bavime tak o 700e za vitamix

crew- 05.10.2015 22:40:31 | 95.102.20.217
yurko, no mam dilemu, ci iba tak odstavovac alebo hipstersky smoothie maker. tak ci onak, dalsi křáp v kuchyni. Ak ti hento zavadzia, na skusku prichylim.

udrzbar- 05.10.2015 22:36:41 | 89.173.200.14
y> zloba cista. dobre vidim, ze ten typek ma dva padaky? wtf, to uz co je? ale hento sa bohuzial da robit asi fakt len pri mori :(

cez vikend nastastie nedulo, bo bol vylet k vode maskovany ako "ryby" ;) pri tej prilezitosti ondrik pozdravuje pana tarku ;)


snappah- 05.10.2015 21:14:41 | 195.91.8.113
Ook: imho kodia a sedia na helpdeskoch.

Ludfan: dtto. Viem pochopit velke molochy, ze nieco dlho hladas, lebo rozbujneny zivelny intranet, ale toto nie je ten pripad.

y@book- 05.10.2015 21:09:36 | 85.216.176.119
sarkany ako?

troska- 05.10.2015 18:11:40 | 158.195.190.131
zastávka je vzrušená

ludfan- 05.10.2015 17:07:07 | 109.230.13.11
snap> Mam zmiesane pocity z toho, ze podobne javy (pracujeme na pocitaci 200x copy-paste myskou) veci sa vyskytuju aj v nestatnej sfere.

y@book- 05.10.2015 16:59:33 | 195.146.135.244
crew, darujem ti odstavovac s velkou dierou kam to nahadzes v celku. Ked skoncis, tak ten odstavovac musis umyt co bude trvat najdlhsie =]

udrzbar- 05.10.2015 14:21:09 | 195.49.189.48
ook> vyrabaju cider?

ook- 05.10.2015 14:10:44 | 91.127.177.38
aha mi zacina byt aspon trosku jasnejsie co robia tie tisice cpeckarov v tych sklenenych krabiciach po Ba ;)

snappah- 05.10.2015 12:59:10 | 91.127.168.162
khai: riesim veci podobneho charakteru vo firme uz polroka a vyzera to tak, ze sa zacnem obzerat po novej robote, lebo uz je to na nevydrzanie. priklad (1 z asi 20): urobit analyzu objednavok za posledne 4Q znamena manualne rozklikat cca 700 files na intranete a manualne z nich copy&paste jednotlive casti do niecoho spracovatelneho. hi-tec firma dpc. "ved nech to urobi distributor". takze outsourcneme nas fail, urobi to nahovno a aj tak to budem musiet urobit ja. btw. prva implementacia salesforce, co som zazil. lepsie ako siebel ale od uzitocneho systemu je to vzdialene par svetelnych rokov

asi som este nedospel dostatocne, lebo aj ako kontraktorovi mi to nie je jedno.

udrzbar- 05.10.2015 10:19:33 | 195.49.189.48
crew> must je izy, staci ti mlyncek na ovocie / jablka a male presovadlo. imo by si zvladol aj trendokulovy cider v domacich podmienkach, nie je to ziadna veda. mozno yuranko ako insider bude vediet o nejakej vychytavke, ktora by ti to este viac zjednodusila. alebo to naloz na calvados ;)

skoda, ze si nepovedal skor, nasi predavali presne takyto maly pres za par korun, ~2 tyzdne nazad odisiel

inak tento rok zjavne naduroda jablk, mama dala na dedinsku pekaren inzerat, ze daruje jablka za odvoz a nikto sa nechytil ;)


khai- 05.10.2015 08:40:52 | 121.72.220.184
fax, vyhovorka na to lorem ipsum bola taka ze nove "digital guidelines" nie su dohodnute na 100% takze to je jediny dokument ktory je a asety nie su co je totalna picovina lebo mame novsie dizajny z externej firmy ktora tie guidelines zjavne pouziva uz ~pol roka a maju aj asety lebo tie ich dizajny ich maju. kolega ktory mi to cele vybavoval si mysli ze som mu tu vyhovorku zozral ale netusi ze ako kontraktor to mam na salame.

crew- 05.10.2015 08:10:51 | 95.102.20.217
mna tiez popri vsetkych tych "akoze big dolezitych aktivitach" najviac naplnilo sobotnajsie zbieranie a triedenie jablk. BTW robit z toho Must je narocne ?

crew- 05.10.2015 08:09:17 | 95.102.20.217
v sietovke iba jogurt a jablko ?

udrzbar- 05.10.2015 08:03:03 | 66.249.93.245
khai> zrejes vekom ;)

khai- 05.10.2015 03:33:14 | 210.55.57.63
minuly tyzden niekto picoval na moje dizajny ze nedodrziavam NOVE corp identity pravidla. kukol som na intranet, to su tajne dokumenty na ktore treba vyplnit formular, nechat to podpisat od sefa a mozno po par tyzdnoch sa k tomu dostanem. vektorove logo ktore som pouzival som stiahol z netu lebo ine nemam to bolo ze velke nono. tyzden teraz, konecne som dostal dokumenty akoze cez znamosti, rychlejsie a spolahlivejsie, jeden z nich je popisuje stary dizajn ktory mam, druhy je “draft” plny lorem impsum picovin. ziadne asety, nic, len dva pdf, jeden stary, druhy draft. najlepsie je ze vobec nie som prekvapeny.

ludfan- 03.10.2015 22:27:24 | 109.230.13.11

snappah- 03.10.2015 17:19:18 | 195.91.8.113
Pocuvaj hlas svojho srnca

ludfan- 03.10.2015 12:58:13 | 82.145.218.66
škraty a nálezy

udrzbar- 03.10.2015 12:30:33 | 66.249.93.242
opalovacia puska / opakovacia suska

ook- 03.10.2015 11:21:10 | 91.127.177.38
straty a vynalezy

y@mob- 03.10.2015 11:00:06 | 151.236.224.160
Hladniçka

khai- 03.10.2015 06:36:07 | 121.72.176.106
z tej fotky je mi nevolno normalne. to je fascinujuce uplne mimo moje pochopenie. mindfuck.

snappah- 02.10.2015 20:50:30 | 78.98.71.113
Project Apollo Archive, mrte fotiek z Apolla, skeny bez postprocesu, tak ako vysli. neskutocne.


khai- 02.10.2015 03:27:46 | 210.55.57.63
http://qz.com/333313/milliions-of-facebook-users-have-no-idea-theyre-using-the-internet/ haha lulz wot

udrzbar- 01.10.2015 23:53:41 | 151.236.227.38
y> jasne, pravidelne tam chodievam. aj toho lososa, co sme onehda u teba cmudili, som kupoval tam.

a vzdy ma pobavi vegetarianska biosamoska vedla masiarstva ;)


y@book- 01.10.2015 22:03:07 | 85.216.176.119
radiator je swina, nekedy fakt nepusti :(

y@book- 01.10.2015 21:59:14 | 85.216.176.119
fx toto stale funguje?

ook- 01.10.2015 21:52:29 | 91.127.177.38
- na poslednu chvilu podlozil mu pod hlavu radiator.

chch- 01.10.2015 18:20:53 | 217.73.23.116
nieco podobne sa mi skoro stalo ked som mal asi 18, na poslednu chvilu mi pod hlavu podlozil svoju nohu jeden kamarat, ktoremu som potom v neskorsom vyvine vecera ogrcal riflove sako cervenym vinom, ze ho musel zahodit. neviem co by sa stalo kebyze nieje pohotovy, mozno to tu necitate.

ook- 01.10.2015 18:11:37 | 91.127.177.38

ook- 01.10.2015 15:10:18 | 91.127.177.38
"porazka" maziara ma vzdy trosku pobavi v kontexte aky to malo pre slovakov prinos, ked uz tu mame 7 rokov jeho klon. A vdaka mediam ho tu budeme mat asi aj dalsie 4.

khai- 01.10.2015 12:20:46 | 121.72.160.79
jo, tiez nevidim ako moze niekto ako pani klingonova neuspiet a s tou nezaujimavostou suhlasim tiez. ja len ze som mierne prekvapeny ako velmi trumpa ludia podcenuju.

ludfan- 01.10.2015 10:35:29 | 147.175.31.207
Ja by som chcel, aby boli volby Trump/Sanders (lebo entertainment value) ale myslim, ze skoncime s niecim totalne nezaujimavym, povedzme (Bush/Clinton) alebo (Carson/Biden).

Z nášho hľadiska považujem pani Clintonovú za autorku katastrofálnej appeasement politiky voči Rusku, Biden jej pri tom zdatne asistoval. To, mimochodom, znamená totálne odlišnú zahraničnú politiku oproti tomu, čo bolo za Clintona. Podľa mňa dvojici Albright-Clinton vďačíme medziiným za porážku Mečiara.


ook- 01.10.2015 08:15:56 | 91.127.177.38

khai- 01.10.2015 00:15:41 | 219.89.206.47
ked sme boli v usa vacsina ludi s ktorymi sme sa bavili sa smiala trumpovi a to boli vsetko (100%) republikani. vacsinou ani nevedeli ze kto to je bernie sanders. imo trump vyjde silnejsie ako si ludia myslia...

khai- 01.10.2015 00:13:14 | 219.89.206.47
http://www.nytimes.com/2015/10/04/magazine/donald-trump-is-not-going-anywhere.html?_r=0

khai- 30.09.2015 00:39:27 | 219.89.206.47
robi tu niekto dizajn pre android? potrebujem vediet od nejakeho profesionala ze ako riesit vsetky rozlisenia bez kompromisov. doslovne fotoshop workflow.

muskarin- 28.09.2015 14:37:20 | 91.127.177.76
imro, teraz NFL nesledujem

muskarin- 28.09.2015 14:36:33 | 91.127.177.76
doobeda sma sa ucili, po obede prechadzka v Marianke

ludfan- 28.09.2015 13:37:28 | 147.175.31.207
DMCA staznosti na porusovanie copyrightu na 127.0.0.1.

chch- 28.09.2015 13:28:18 | 194.1.157.155
ja som vysiel von po obede, a presne severny vietor mi zabezpecil vypalene zrenicky civiac asi 10 minut priamo do slnka.

udrzbar- 28.09.2015 12:17:56 | 151.236.226.127
muskarin, no kde si bol v nedelu? plna luka sarkanovacov, vsetko mozne - jednosnurove, 2snurove delt, padaky, lietalo vsetko, krasne poc


imro- 28.09.2015 10:48:00 | 195.2.244.193
muska: ale tie 2 Interceptions co vcera hodil....

older postings
Warning: This message board is moderated, articles not appropriate to this board may be deleted.