back to front

meno:
e-mail:
text:
Karol aky?
 

chch- 26.09.2015 09:40:56 | 217.73.23.116

muskarin- 25.09.2015 18:34:01 | 91.127.177.76
imro, CK7 je sympatak

ook- 25.09.2015 12:02:17 | 91.127.177.38
tento beha celkom slusne na to sa da aj pozerat, len neviem ci zrovna usa nieco v tomto sporte znamena.

imro- 25.09.2015 11:30:56 | 195.2.244.193
muska: NFL vsade a vzdy, uplne naj-behavy QB je CK7 z 49ers imho

muskarin- 25.09.2015 10:54:54 | 15.203.169.107
kajo, ak NFL, tak zasadne zo zaznamu cez nejake IPTV. tych reklam a inych prestojov je tam neunosne vela pre mna

khai- 25.09.2015 10:42:18 | 121.72.172.32
na upresnenie, v tom zapase s namibiou trener vybral najslabsich hracov. ak to vcera nespomenuli vo vecernych spravach ~3000 krat tak ani raz.

khai- 25.09.2015 10:40:03 | 121.72.172.32
ch ako muska pise s nfl, "league" https://en.wikipedia.org/wiki/Rugby_league je riesi presne co co hovoris, rugby je pomaly sport. ja osobne league nemozem pozerat (strasne mi vadi ten komercny uhol celej sutaze plus hraci su vacsinou totalni hrubokrkacski sedlaci) ale tu to dost leti, ja ale sporty mimo velke sutaze nekukam :/. kriket je by som povedal este horsi ako baseball. ja ti neviem ze kde na to ti anglicania chodia hentake sporty vymyslat.
imro, zapas s australiou definitivne zastavi celu krajinu, podobne s.afrika alebo uk ale imo ani jedno nema na hru s francuzskom. ab maju z fr podivny komplex, bud to alebo fr vedia najst slabinu. nevim. treba pockat pokial sa to vytriedi trocha a zostanu len super dobre teamy. to je fasa zabava ked to je v stvrtfinale a to pisem ako fakt slaby fanda kukania sportov. ab - fr by bolo fasa finale.

muskarin- 25.09.2015 10:15:44 | 15.203.169.107
chch, zalezi od priebehu zapasu. ked sa stretnu dve ofenzivne muzstva NFL, tak je to atletickoakrobaticka exhibicia. ceresnickou je behavy quatreback (rozohravac). rugby je z principu (lebo pravidla) menej akcne. podobne futbal vs hokej.

imro- 25.09.2015 09:12:49 | 195.2.244.193
khai: tu samozrejme nikto nic, ale kolegovia vo Francuzku su vo vytrzeni. Jeden z nich je dokonca byvaly hracFrench junior national team.

udrzbar- 25.09.2015 08:47:16 | 195.49.189.48

udrzbar- 25.09.2015 08:47:10 | 195.49.189.48
crew> ziaden stres, my sme tu _velmi_ tolerantni.

najma teda v pripadoch, ako je ten tvoj [g]


chch- 25.09.2015 08:46:30 | 194.1.157.155
speedie: tak ten ma neberie vobec.

muskarin- 25.09.2015 08:23:23 | 91.127.177.76
chch, preto bol vymysleny americky futbal ;]

chch- 25.09.2015 06:58:10 | 217.73.23.116
dava to ÄŒT4

chch- 25.09.2015 06:54:45 | 217.73.23.116
pozeral som asi 10 minut vcera NZL - NAM, daktory cesky sportovy kanal to dava aj s ceskym komentarom. nie som odbornik, a zrejme som videl velmi malu casovu vzorku, ale pripadalo mi to ako baseball, obrovsky nepomer medzi casom hry, a casom ked sa stoji, pripadne sa pozeram na 'mala kopa pyta viac'. skusim si pozriet este zopar zapasov.

khai- 24.09.2015 22:41:56 | 219.89.206.47
imro, ale ano, namibia je vo vestibule na projektore s velkym davom ludi v all blacks trickach, kuchyna tunak je plna ludi pozerajuc telku... to je relativna nuda zatial, treba si pockat na trocha vaznejsich superov aj ked juzna afrika si asi myslela to iste o japonsku a poslednych 20 minut zapasu bol dost lol/wtf. na slovensku o tom asi nikto nevie ci nie?

crew- 24.09.2015 21:22:02 | 62.197.212.212
sorry za ten big pic

crew- 24.09.2015 21:18:39 | 62.197.212.212
niekedy nie je zle robit v kine

imro- 24.09.2015 13:57:50 | 195.2.244.193
khai: zatial si este nespominal RWC. zivota sa na NZ zastavil? dnes mate tusim Namibiu.

ludfan- 23.09.2015 20:18:15 | 109.230.13.11
f**k, mas pravdu. ja som si pamatal, ze default byval 12:00. skoda, uz som si myslel, ze sa nieco v googli zlepsilo. pravdupovediac ma to zaujalo preto, lebo inak sa vsetko zhorsuje.

ook- 23.09.2015 14:32:22 | 91.127.177.38
nechcem ti kazit radost z vyvojarov a marketerov v google, ale skusal si aj ine udalosti ci ti default neda ten isty cas, mne na telefone totiz default nahodi vzdy na udalost 10-11 a nasledne si to upravujem ... asi preto ze to je cca v strede pracovneho dna.

ludfan- 23.09.2015 12:56:57 | 109.230.13.11
Teraz google potesil. Vytvoril som novu udalost v kalendari s popisom "Adam alergologia", kliknutim na den, takze vznikla celodenna udalost. Potom som isiel na zmenu udalosti a vypol checkbox s "cely den", nech nahodim casy. A ono mi to zobrazilo ako default 10:00-11:00, lebo (podla vsetkeho) poslednych par udalosti s touto popiskou bolo v tomto case. Niekto v google rozmyslal a presadil zmysluplnu zmenu k lepsiemu, v korporatnom prostredi. Respect.

udrzbar- 23.09.2015 10:36:10 | 195.49.189.48
kable - no pravda je taka, ze nielen do racku to potrebujem.

aha, co som nasiel :) LYNX CS UTP kabel LYNX, Cat5E, licna, PVC, 305m ,červená

y> ano, mas pravdu, potrebujem uplne ine veci, ako ten MB


y@book- 23.09.2015 08:27:16 | 85.216.176.119
este ze zakazali v prehliadacoch flash, dostanete ucebnice tiez - mozno zo sk :)

khai- 23.09.2015 02:58:06 | 210.55.57.63
http://www.theatlantic.com/entertainment/archive/2015/09/ryan-adams-taylor-swift-1989/406744/ zaujimave.

khai- 23.09.2015 00:14:54 | 210.55.57.63
jo a nieco ako ucebnice neexistuje co je dost podivne.

khai- 23.09.2015 00:14:00 | 210.55.57.63
mala nemala prvych 5 rokov ak nie viac ziadne domace ulohy, teraz ma take ze jej to daju na zaciatku tyzdna a ma cely tyzden na vypracovanie. obcas mala on-line ulohy na mathletics a spellodrome ci ako sa to volalo ale to boli vsetko flash hry. predpokladam ze sa to zmeni na strednej skole. to ze vacsina rodicov neriesi je presne tak aj tu. tu nie je skupinove rodicovske ale individualny meeting rodicia-ucitel-dieta na ktore na 100% ideme obaja a prednedavnom nam ucitel povedal ze v obrovskej vacsine na tieto stretnutia chodia len rodicia ktorych decka ziadny meeting nepotrebuju. hento s krasopisom na slovensku je podivnost, tunak vacsina ludi nevie pisat kurzivou vobec a napriek tomu ze mam velmi rad kompetentny "penmanship" musim povedat ze to je dost nepotrebna vec.

troska- 22.09.2015 23:44:03 | 89.173.120.108
osudové víno

ook- 22.09.2015 22:56:28 | 91.127.177.38
v case ked som maturoval ja sme maturovali z matiky vsetci. Material by ta, ale nepotesil.

fax - dpc, nechal som vyhladat utp cat5 ... poteseny, ze je farebny som si vobec neprecital, nazov produktu. Preco si do racku nekupis hotove kable, nemusi krimpovat.

y@book- 22.09.2015 22:53:54 | 85.216.176.119
fx > a preco nekupis hotove ked je to do racku? mam v racku 0.5m zlte a nic im nechyba, stali 0,0-nic
btw, ten medak nepotrebujes, ver mi

ludfan- 22.09.2015 21:57:12 | 109.230.13.11
ook> Je mozne, ze mam prehnane naroky ale su modelovane podla ucitelky najstarsiehho syna pred 15 rokmi. Ta vedela ucit, proste normalny pedagog, clovek co sa zaobera tym ako decka nieco naucit.

Inak dneska som sa potesil velice, mal som prvu prednasku pre cerstvych prvakov o matematickych dokazoch pre nas odbor a ked som sa opytal, kto maturoval z matiky tak 2/3 zdvihli labku. Cize dobry material, bude sa dat s nimi robit.


udrzbar- 22.09.2015 21:53:06 | 89.173.200.14
fh> ja som zistil, ze by som strasne surne potreboval toto

MERCEDES-BENZ O 319


udrbzar- 22.09.2015 21:44:13 | 89.173.200.14
ook, vdaka, dobry pokus ;) ftp tieneny secko, ale nasiel som tam aj tento utp netieneny, skoda, ze to nemaju vo farbach :-/ v kazdom pripade vdaka. ak by som nasiel nejaky zazracny shop, kde to maju, tak to sem supnem. bo ma uz nebavia tie sede hnusy s ohybnostou oceloveho prutu, hlavne ak to potrebujem do rackovych skrini.

ook- 22.09.2015 20:33:13 | 91.127.177.38
ludfan - ano to je slovenska klasika. Ja som po par rodicovskych ked sme boli za debilov zistil, ze 99 percent rodicov to absolutne neriesi a ani im to zjavne neprekaza. Bud rad, ze mate ucitelku co robi zabavne ulohy, my sme mali 2 roky pundu, ktora s detmi neurobila v skole doslova nic, vsetko co sa naucil sa naucil doma.

ludfan- 22.09.2015 20:15:25 | 109.230.13.11
Dvojcata nabehli do skoly, 1.rocnik, dostali ucitelku co s nimi robi v skole *zabavne ulohy*; galeje s pisanim sa prenechavaju na rodicov, na domacu ulohu. Mozem kaslat aj taku skolu, ak by to bolo legalne tak namojdusu ich necham doma a naucim ich pisat sam. Aj tak sa to deje, akurat poobede, pod casovym tlakom, ked su uz unaveni.

Najlepsie na tom je, ze to je vlastne naposledy co od nich behom prveho stupna chcu nejaky vykon. Ked sa naucia pisat, budu potom 3 roky v skole hovno robit. Hlavne ze teraz sa zenieme, aby sa naucili pisat vacsinu pismen kaligraficky do decembra.


ook- 22.09.2015 18:46:17 | 91.127.177.38
fax vyber si aky chces,
1
2
3
4

y@book- 22.09.2015 17:15:30 | 195.146.135.244
fx > mam iba to hnusne FTP, nejaky 170m, ale mozes si to obtocit izolackou a potom namocit do acetonu nech to zmakne =]
U nas to imho nekupis, skus tu napriklad alebo ebay

efha- 22.09.2015 16:36:27 | 195.122.195.194

more >>>

udrzbar- 22.09.2015 15:31:13 | 195.49.189.48
ja viem ze blbost, ale potrebujem kupit utp (cat 5 v pohode staci) kabel, bez tienenia a tych blbosti naopletanych okolo, s farebne odlisenymi 8mimi kablikmi vnutri a _hlavne_ s makkou(!) buzirkou, najlepsie v zltej, modrej, svietivozelenej alebo oranzovej. ideal balenie 300m bubon. nemate nejaky tip na konkretny vyrobok? lebo naposledy, ked som dal taketo zadanie, tak som dostal 300m neohybneho sedeho ftp s dvojitym tienenim a ocelovym lankom :-/

udrzbar- 22.09.2015 13:44:37 | 195.49.189.48
fh> ja mam rad staremapy.sk, daju sa tam naklikat niektore celkom zaujimave vrstvy. pozn.: vypnut adblock

efha- 22.09.2015 13:17:07 | 195.122.195.194
Open Access Maps at NYPL

(vratane napriklad komplet topografickych map rakuskouhorska z prelomu 19/20. storocia)

udrzbar- 22.09.2015 13:14:24 | 195.49.189.48
od veci - doteraz som brand ASUSTOR nezachytil, na smalnetbuilder v top rankingu aj RAID1 kategorii, aj v RAID5 (ok, tam su potom hned dalej QNAP) - pozeram, ze aj alza to ma v ponuke. takze ak by ste uvazovali o NASku, pozrite aj toto.

khai- 22.09.2015 12:47:48 | 121.72.209.233
fh, vacsina ludi nevie ako opt-in, takto je to jednoduchsie. ja to neobhajujem, len hovorim ze to dava zmysel lebo to je totalne co sme od buducnosti ocakavali.

efha- 22.09.2015 12:45:52 | 195.122.195.194
khai: ja to vlastne tiez vitam a ulahcuje to zivot, len je to trochu creepy (napriklad - na desktop pocitaci si vygooglujem firmu s adresou. vstanem od pocitaca, otvorim google maps v telefone a tam mi to automaticky ponuka cestu na danu adresu, navyse mhd, lebo google o mne vie ze nejazdim autom) a uprednostnoval by som skor opt-in nez opt-out pristup ...

khai- 22.09.2015 12:43:06 | 121.72.209.233
kolegovia z toho maju totalny "field day"

khai- 22.09.2015 12:41:50 | 121.72.209.233

toto sem dam predtym nez to niekto iny najde...

khai- 21.09.2015 22:28:20 | 210.55.57.63
ja som sa o hentom bavil tunak. cele google now je presne to co by softwarovi inzinieri chceli mat. ked si predstavim ako by mne osobne mal mobil a pocitac a cloud a internet ulahcovat zivot tak by to bolo presne tak ze mi to kukne email a da nieco do kalendara alebo mi rano 15 minut pred zvycanym odchodom do prace povie ze na beznej trase je zapcha, ci je odlet opozdeny a podobne. bohuzial to vyzaduje pristup do sukromia co je velka vec dneska. imo je to velmi fasa ako "moznost", pre google je to obrovska vyhoda oproti apple lebo pridava dost velku hodnotu celej platforme. apple specificky povedali ze hento robit nechcu, co je ako pisem diskutabilne rozhodnutie.

ludfan- 21.09.2015 22:25:19 | 109.230.13.11
efha> toto sa mi tiez stalo, bez upozornenia, zaciatkom leta. Zle je to, ze ak si aj kalendar nastavis na to, ze nechces zobrazovat tie udalosti, hotely a aerolinky ti to stale budu posielat. Takze google bude zase o nas vediet viac.

efha- 21.09.2015 18:20:21 | 195.122.195.194
este k tomu dataminingu, toto dneska prislo mailom ...

crew- 21.09.2015 17:45:29 | 95.102.20.217
nebyt napisu sarkany07 bez zvuku to vyzera ako keby cvicil taichi pripadne skusa taky ten roboticky breakdance

older postings
Warning: This message board is moderated, articles not appropriate to this board may be deleted.