back to front

meno:
e-mail:
text:
Karol aky?
 

khai- 21.08.2015 00:24:24 | 219.89.206.47
i.e. hladanie hudby je cez sekciu "New". neviem ako mam vysvetlit totalnu uchylnost tejto jednoduchej veci, das to vyhladavania meno skupiny, stlacis enter a a preskoci to cele do sekcie "New". plne rozumiem trivialnost tohto problemu ale je to kompletny wtf.

khai- 21.08.2015 00:20:39 | 219.89.206.47
ako veriaci vas nemuim presviedcat ze som chcel aby cele apple music fungovalo dobre. ffffuuu. rozhodol som sa ze tomu dam serioznu sancu, lebo som to pouzival na pol riti cisto preto lebo v spotify mam playlisty a pod. je to tragedia, cele ui na telefone je urobene okolo odporucani pre mna, odporucani pre novu hudbu a radia (akoze predstierane neodporucane pre novu hudbu). chapem cely uhol pohladu na cely tento streaming biznis, prednedavnom som bol u kamarata na veceri a on na spotify hra na 99% nejake "hot music this week" a celkom verim tomu ze "discovery" je najvacsi problem cely biz s hudbou v dnesnej dobe zapasi ale mne to nesedi vobec. doslovne to vyzera tak ze niekto to nadizajnoval proti ludom ktori vedia co maju radi a chcu to hladat a pocuvat. uplne posledny kliniec bolo to ze som si urobil playlist, daval som do neho veci ktore som pracne manualne hladal a na konci som zistil ze playlist je prazdny. skusal som to na telefone a aj na macu. tona technickych problemov nielen so synchronizaciou medzi desktop a mobilom ale aj interne na kazdej platforme samej o sebe. tona trivialnych problemov a frustracii ohladom veci ktore ocakavam ze budu fungovat, dost velke sklamanie. unsubscribe.

udrzbar- 20.08.2015 23:01:50 | 89.173.200.14
crew> ja vobec (android) ani netusim, co na zariadeniach mam - os ver ma netrapi. to skor ver aplikacii, ale tie si to vypytaju same a ked som v dobrom rozmare, tak dovolim ;)

udrzbar- 20.08.2015 22:58:51 | 89.173.200.14
y> jasne ze je to fake. na modrom pozadi v studiu a len sa tam tak naklanali akoze.

nic ine nam neostava, aby sme sa utesili, inak by sme im kurevsky zavideli [g], ako si to davaju ;)


y@book- 20.08.2015 22:46:35 | 188.167.92.67
ta lodka to je fake, cisty render

ludfan- 20.08.2015 20:32:55 | 109.230.13.11
quantum computing nebude na plateau za nasho zivota. zato quantum crypto tam uz je dlhsie, pricom nijaky hype nikdy nebol. to je produkt o ktorom vedia ti, co vediet maju a netreba robit cirkus. Cerberis Quantum Key Distribution from IDQ

snappah- 20.08.2015 17:55:46 | 95.102.6.251
lodka skill aaaach

udrzbar- 20.08.2015 09:51:42 | 195.49.189.48

Gartner's 2015 Hype Cycle


khai- 19.08.2015 22:55:43 | 210.55.57.63
chch plz :)

khai- 19.08.2015 22:54:05 | 210.55.57.63
ja ano ale to je viac pracovna nez osobna vec pre mna. draha je imo na 2-3 verziach pozadu ak nie viac. pokial nemas aplikaciu ktora to vyzaduje, nepouzivas zabudovane veci ako apple music a nejde o nejaky ultra urgentny security fix tak je to imo relativne jedno. ak sa pytas kvoli stabilite tak u ios (android neviem) su beta verzie aj minimalnych upgradov dostupne niekolko tyzdnov pred verejnym vypustenim. 8.4.1 napriklad od 14-teho jula, takze problemy su vacsinou vyzehlene.

crew- 19.08.2015 22:08:49 | 93.83.243.166
instalujete nove iosy a androidy hned ako vyjdu ?

muskarin- 19.08.2015 19:18:03 | 78.99.255.45
chch, mozno po nej cely cas pokrikuje "tahaj ty p**a!", prip. "co netahas..."

chch- 19.08.2015 18:53:51 | 62.196.147.98
kerovanie tej plachetnice medzi skalami je ppc skill, ale mna na tom videu zaujalo nieco uplne ine. na lodke som videl muza a zenu v pokrocilejsom veku. nepoznam ich, nic o nich neviem, ale predpokladam, ze su zivotni partneri. z toho videa citim hlbku ich vztahu, vzajomnu doveru, uctu, lasku, zdielanie zaujmu. dufam ze je to tak, respect.

udrzbar- 19.08.2015 17:11:30 | 85.237.234.103
jesus ta lodka.

efha- 19.08.2015 15:13:25 | 195.122.195.194
"rape romance" je jeden vyraz ci dva? o_O

ad udrzba liatiny - od vyrobcu je doporuceny postup po kazdom pouziti *ihned* poriadne umyt vlaznou vodou a bez saponatov, dokonale vysusit, jemne potriet olejom (napr. lanovym) a nechat 'vsiaknut'. raz za cas vacsia vrstva oleju a 'vypalit' v trube na 250 stupnov necistoty. all-in-all, udrzba trva viac nez varenie :D

chch- 19.08.2015 12:03:46 | 62.196.147.98
Kam sa hrabu spletane snury.

khai- 19.08.2015 11:56:10 | 121.72.172.196
Searchcloud na BakaBT O_o: 1080p akira Anal attack on titan berserk bleach borderline hentai Comedy death note digimon dragon ball ecchi evangelion FAKKU Fantasy fate futanari gender bender ghibli ghost in the shell Gigantic Breasts gintama gundam harem horror hunter x hunter Incest jojo kill la kill Large Breasts log horizon lolicon mecha monogatari monster naruto naruto shippuuden ntr Nudity one piece pokemon psycho pass Rape Romance Sci-Fi Seinen sword art online tokyo ghoul Uncensored Yuri

khai- 19.08.2015 11:26:40 | 121.72.172.196
od temy trocha, vdaka dcere chodim po vselijakych anime obchodoch a som mierne v pomykove najme z neazijskych ludi ktori vyzeraju komplene mimo realitu. taki ti polo techno, polo emo vyblednuti teenageri ktori hraju magic the gathering. dcera to totalne prehliada kdekolvek ideme kvoli nezaujmu (dufam ze jej to vydrzi) a vekovemu rozdielu. ja som za kazdu formu podvnosti, sam sa snazim respektovalne reprezentovat team weird ale hento vyzera dost nezdravo.

khai- 19.08.2015 11:21:05 | 121.72.172.196
ludfan, presne to som potreboval. masivna vdaka.

ook- 19.08.2015 10:43:27 | 95.102.22.174
fax - no co ? uz mas lodku odskusanu ?
tomuto hovorim krasna lodka + magicky skill s navigaciou na plachtach

khai - aha, jasne uz chapem.

ludfan- 19.08.2015 10:29:05 | 109.230.13.11
BakaBT - High quality anime bittorrent tracker je nemoralne efektivny, ale nemozno iba leechovat, vyzaduje aj registraciu+seedovanie. Teoreticky drzia politiku, ze ked je nieco legalne v US tak to nesmie byt na BakaBT. Dobre na starsie veci.

Na cerstve veci je dobre nyaa.se.

S tymto si viacmenej vystacim.


khai- 19.08.2015 10:12:30 | 121.72.172.196
ludia, kde chodite na downloadovanie anime? dcera kukala watamote seriu a na originalnom webe sa to neda uz prehravat. tak jej to chcem stiahnut. na piratebej je to len v englicky dabovanej verzii co je prirodzene menej nez idealne :|

khai- 19.08.2015 10:10:35 | 121.72.172.196
pomaly ale isto zabudam po slovensky. liatinove panvice a hrnce sa nemaju umyvat, len utriet a pod. podla vsetkeho tak vybudujes casom vrstvu ktora ma sluzit podobne ako teflon. je okolo toho magia, ludia to davaju na niekolko hodin do rury, niektori v tom varia zemiakove supky lebo skrob ma nejako pomahat a podobne. niekde som cital nazor profesionalneho kuchara ktory to poziva denne a pisal ze to su kompletne kokotiny od ludi ktori nevedia co hovoria.

ook- 19.08.2015 09:50:39 | 95.102.22.174
ta posledna veta by este jednu editaciu zniesla, celkom som ju nepochopil ;)

khai- 18.08.2015 23:35:26 | 121.72.172.196
vdaka za ten "delete" inak, 3 krat som to musel editovat lebo som debil.

khai- 18.08.2015 23:34:57 | 121.72.172.196
liatinovu panvicu je radost pouzivat, bolo by fasa keby boli lacnejsie. ja som pred rokmi kupil na palacinky plechovu panvicu, doslovne okruhly plech prizvarany na pasik plechu ktory sluzi ako rucka, trvalo to chvilu pokial som sa na tom naucil varit ale ffuu, radost pouzivat. inak fh, cital som na nejakom fore ako profesionalny kuchar kompletne zrusil obrovsky "circlejerk" ohladom udrzby liatinovych veci. podla neho sa k tomu treba spravat normalne, umyvat to ako cokolvek ine. podla neho to cela magia o teplote na ktorej varis, nie na niekolkocne pestovanej patine.

ook- 18.08.2015 23:03:19 | 95.102.22.174
neviem pri akej aktivite si si to predstavil, ale pri pouzivani zo spravnej strany nehrozi.

chch- 18.08.2015 21:53:41 | 62.196.147.98
Ludfan: vystrelené oko podväzkom?

crew- 18.08.2015 20:57:08 | 95.102.20.217
ale sa tiez moze dost zahrievat

ludfan- 18.08.2015 20:19:14 | 109.230.13.11
Hlasim, ze to je bezpecny dizajn, ziadne ostre hrany.

crew- 18.08.2015 20:00:39 | 95.102.20.217
2117 76cd

efha- 18.08.2015 15:20:58 | 195.122.195.194
ad celokovove panvice - mam dve, jedna je nejaka klasika nerez+teflon, kym je na sporaku, tak ostava rucka studena (predpokladam ze je duta, ale je nejak odizolovana od tej casti co ma byt tepla, takze no problem). druha je takato liatinova, z jednoho kusu, kde naopak liatina vedie teplo velmi dobre a ohreje sa velmi :) nebyt toho ze vazi asi 5 kilo a je oser to udrziavat, tak nevarim v nicom inom ...

ook- 18.08.2015 13:35:15 | 95.102.22.174

ook- 18.08.2015 13:32:22 | 95.102.22.174
Rani Srani ma zjavne velku zakladnu fanusikov v cz/sk

muskarin- 18.08.2015 13:09:45 | 15.195.185.76
nizsie na tej stranke je Sushil Kundu. to je moj favorit

ook- 18.08.2015 12:18:05 | 95.102.22.174
ta kupelna to robil "architekt - designer", ked tam lezies, tak si orasplujes vnutornu stranu stehna a poriadne jebnes patu o roh kade. Potom sa otocis a pri pokuse o cupnutie, si zajebes do chrbtice tu hranatu vec ktora sa tvari ako bateria aka prirodny vodopad v potociku. Nasledne sa v bolesti otocis dolava, a kedze sa chces uz pouceny vyhnut baterii, tak pri vstavani chrbtom poriadne skontrolujes policku, zhodis pajacov, predklonis sa zanadavas a hranou na tej zrkadlovej skrinke si na rozlucku rozbijes hlavu.

Ano - toto chce mat doma 10 z 10 masochistov. Opulentna picovina. Hlavne ze to je drevene - lebo ...

ale stale je to asi lepsie mat takuto kupelnu ako taketo meno

snappah- 18.08.2015 09:52:12 | 78.99.247.24
aaa ten Ferrolic je krasna vec. akurat 7500€, akoze chapem, ze to je unique vec ehm ale ....

udrzbar- 18.08.2015 08:59:52 | 195.49.189.48
ten ferrolic dost kul :)

inak toto:

akoze dost haha, ako meni jedna (drobna) uprava zakona (legalizacia) nahlad na rozdiel medzi skill a crime :) asi by fesaci cumeli ako puci, co za Trifida sa da vypestovat v lese.


khai- 18.08.2015 02:44:40 | 210.55.57.63
http://priceonomics.com/what-percentage-of-your-country-smokes-marijuana/ a plus trochu vaznejsie http://priceonomics.com/how-much-does-it-cost-to-clone-your-favorite-app/

khai- 18.08.2015 02:38:34 | 219.89.206.47
http://www.ferrolic.com

khai- 17.08.2015 22:59:22 | 219.89.206.47
http://www.bunnings.co.nz/arrow-medium-steel-stapler_p05910191

khai- 17.08.2015 22:58:17 | 219.89.206.47
celokovove panvice su profesionalne ktore sa daju dat do rury, i.e. panvica s umelou/drevenou ruckou je pre domace pouzitie. inak plne suhlasim s tymi ostrymi rohmi, vsetko na tej kupelni je nebezpecne...

chch- 17.08.2015 22:10:30 | 62.196.147.98
Ludfan: tým princípom fungujú nastrelovačky, aké používajú napr. čalúnnici. Len to nemá ten protikus kde sa zaoblí spinka.

ludfan- 17.08.2015 21:24:53 | 109.230.13.11
Na druhej strane obcas clovek narazi na fakt dobry napad. Mam v robote (za svoje peniaze) kupenu zosivacku, asi pred 5 rokmi, v sevte. Nepamatam cenu. Ta funguje tak, ze ju stlacate pomaly a pri tom citite jemny odpor pruziny. Po dotlaceni dosivacky na papier sa pruzina uvolni a *vystreli* spinku do papiera. Cize ziadne mlatenie ani silne tlacenie, miesto toho akumulovana energia.

Tazko sa to vysvetluje, ale je to dost unikatna vec. Kazdy clovek co to mal v ruke chce vediet, kde som to kupil. Je to v tom ista radost, ze niekto vie vymysliet po x rokoch existencie toho zariadenia take rozhodujuce vylepsenie. Link na net zial nemam.


udrzbar- 17.08.2015 20:30:47 | 89.173.200.14
l> zil som v presvedceni, ze plechovy riad s dutou ruckou je zalesacka rekvizita - ze ked si na ohni smazis kus peceneho bizona, tak do tej rucky mas zastrcenu palicu, ako nasadu od lopaty, aby ti neoskvarilo ruky ;) toto;)))

chch- 17.08.2015 20:29:39 | 195.91.16.221
V našej kuchyni je vypínač svetla vľavo zvnútra, presne vo výške otvoru na zámok vo verajach. Z 10 prípadov 1 krát strčím prsty do toho otvoru a keďže som v pohybe vpred, vykĺbim sim posledný článok prsta. Elektrikár = môj otec, čiže reklamácie sa neprijímajú.

ludfan- 17.08.2015 20:15:47 | 109.230.13.11
Mne nevadi, ked je nieco skarede, to je otazka vkusu. Mna serie, ked je nieco nefunkcne, do toho ratam aj ten barak. Prave som zase s pitchovanim pouzil rajnicu, ktora ma dutu plechovu rucku, smerujucu jemne nahor, takze krasne vedie teply vzduch. Nie je to take, ze by sa clovek vazne popalil ale nemozes v tom krame ani prihriat polievku bez toho, aby si nemusel pouzit kuchynsku handru.

udrzbar- 17.08.2015 19:54:55 | 89.173.200.14
l> to som linkol len kvoli kontextu, nic ma tam nezaujalo, len ta kad~a ;) ktorej ucel neviem identifikovat.

inak vitazstvo formy nad obsahom je o stupen vyssie, ako ked si vzajomne daju kres papulu. vcera cestou domov taky flash - zlty dom (VELKY) so sedou strechou, nerezove zabradlia na balkonoch, nerezovy plot a nerezova kopia koltoca - kolesa z prater-u v predzahradke. a ze tumas.


ludfan- 17.08.2015 19:33:48 | 109.230.13.11
cely ten barak je vitazstvo "pekneho" nad pouzitelnostou. pre mna ostre hrany v dome ≈ narazene prsty na nohe, pripadne zlomeniny lebky.

udrzbar- 17.08.2015 13:09:34 | 195.49.189.48
.. mne sa to zda hlavne strasne / nepomerne ku sirke / vysoke

older postings
Warning: This message board is moderated, articles not appropriate to this board may be deleted.