|
|
| udrzbar- 17.08.2015 13:07:49 | 195.49.189.48 |
| ludfan> vobec by ma to neprekvapilo ([origo clanok], ale aj render ma vacsinou nejaky zaklad v realite resp navrhu nasledne realne osadenych veci |
|
|
| khai- 17.08.2015 13:07:30 | 121.72.185.121 |
| https://en.wikipedia.org/wiki/Furo ja som take male ofuro este nevidel ale je mozne ze s ohladom na velkost bytov je to pouzitelne. vyzera to fakt pidi... |
|
|
| ludfan- 17.08.2015 13:00:46 | 147.175.31.201 |
| Podla mna to je render a nie fotka. |
|
|
| udrzbar- 17.08.2015 12:17:52 | 195.49.189.48 |
speedie> to napadlo aj mna ako prve, ale:
|
|
|
| muskarin- 17.08.2015 12:07:52 | 15.195.185.79 |
| fax, tipujem, ze to bude nejaky sedaci kupel - sadnut si po krk do teplej vody moze byt prijemne |
|
|
| udrzbar- 17.08.2015 11:51:33 | 195.49.189.48 |
sorry, dnes mam obrazkovy den ;) ale velmi pobavilo, s ohladom na to, ze to nie je montaz ;) |
|
|
| udrzbar- 17.08.2015 11:45:02 | 195.49.189.48 |
| khai> gregor bude nejaky zivy spambot imo ;) |
|
|
| udrzbar- 17.08.2015 11:41:33 | 195.49.189.48 |
vie niekto povedat, k comu moze sluzit "bedna" na lavej strane?
|
|
|
| udrzbar- 17.08.2015 10:00:12 | 195.49.189.48 |
Tianjin Officials Struggle to Contain Fallout as Angry Relatives Demand AnswersIn the meantime, propaganda officials continued to aggressively manage news coverage of the disaster. The state media on Saturday featured moving tales of heroism and survival — including the rescue of a 50-year-old man found in a battered shipping container — while censors worked to delete social media posts criticizing the paucity of information or suggesting an official cover-up. |
|
|
| khai- 17.08.2015 02:37:57 | 210.55.57.63 |
| tie dailymail fotky su lepsie |
|
|
| ook- 16.08.2015 13:53:33 | 95.102.22.174 |
| khai - ako som pisal ten lahkovazny pristup k predpisom tam bude urcite hrat velku rolu. obeti bude urcite viacej ako tych cca 1000 co vychadza podla info, prdlo to v casti kde sa muselo pohybovat velke mnozstvo ludi. Aj ked kua 1000 je tiez hrozne vela. |
|
|
| khai- 16.08.2015 13:41:05 | 121.72.163.6 |
| ta zena na eskalatore vraj ignorovala zabrany a napisy ze to je pod rekonstrukciou. viem ktoru verziu sprav si videl ale. ako obycajne ale neverim uz nicomu. v cine sa vraj nepomaha pri urazoch alebo podobne, niekde som cital ze ta mozu dat na sud kvoli tomu aleboco, chch bude asi vediet viac. |
|
|
| ook- 16.08.2015 13:23:48 | 95.102.22.174 |
| co som mal moznost, vzdy nechtiac kedze tento druh videa nevyhladavam vidiet nejake cinske nestastia od auto dopravy az po rozne vacsie. Vzdy to bolo na nase eu/us parametre strasne brutalne. Ci je to dosledok laxneho pristupu k bezpecnosti prace, alebo nekvalitneho materialu neviem. Ale aj posledne ten eskalator co "zozral" zenu, nepamatam si na nieco podobne poslednych 20 rokov inde ako v cn. Nehovoriac o nechutnostiach v ich doprave, vytahoch a pod. Ako video cloveka s otrhnutou polovicou tela, ktory este zil a ludia si to stoicky natacali na mobil - cina je aj v tomto velmi divna krajina. |
|
|
| snappah- 16.08.2015 13:03:09 | 78.98.57.176 |
|
inak ten cinsky vybuch mi pripomenul story konca jedneho investora Saabu (sorry ak sa opakujem). Po krachu ho kupil Cinan zijuci vo Svedsku a jeden z dvoch investorov bolo cinske mesto Qingdao. Lenze par mesiacov po tom (nov 2013) tam vybuchol ropovod. normalne v meste. 55 mrtvych, mrte zranenych, niekde na nete bolo "third dealiest this year" (wtf). zatkli 9 ludi, 7 zo zhotovitelskej firmy. o 2 sa nepovedalo nic, zo svedska viem, ze to boli vysoki statni uradnici, ktori rozhodovali o investiciach. a svedskocinsky investor bol nahrany. tam je asi fakt horuca poda pod nohami. a celkom haluz, ze k nam sa to tusim nedostalo ale tato posledna explozia ano, zrejme skrz toho videa, lebo spektakular vec pre media. |
|
|
| khai- 16.08.2015 12:16:46 | 121.72.163.6 |
| mna podivne cisla nezaujimaju, je to tragedia ale interne si neviem celkom uvedomit rozdiel medzi 1k a 2k. fotky chcem vidiet. podobne velmi malo bolo o fukusime, imo to je azijska vec, vlastna tragedia sa neukazuje. |
|
|
| ludfan- 16.08.2015 10:38:09 | 109.230.13.11 |
| khaii> Samozrejme, ze redactuju, ale oficialne cisla pri podobnych nestastiach sa stabilizuju az po par dnoch. Po 9/11 sa cisla stabilizovali po tyzdni. |
|
|
| khai- 16.08.2015 09:57:26 | 121.72.163.6 |
| šport a outdoor? na outdoor nie je slovenske slovo? |
|
|
| khai- 16.08.2015 09:56:24 | 121.72.163.6 |
| kto je george? |
|
|
| khai- 16.08.2015 09:55:16 | 121.72.163.6 |
| zaujimave ze tie cinske fotky neukazovali takmer ziadne obete, bud neboli alebo to cinania redaktuju vsetko. 5-6 fotiek zhorenych aut to ano ale dopad na kazdodenny zivot tisicok ludi co tam zjavne ziju a pracuju vobec nie. |
|
|
| khai- 16.08.2015 09:42:18 | 121.72.163.6 |
| hento ze telekhaister keby si povedal pred 2-3 tyzdnami tak si dam urobit nalepku :D na predaj to neni cisto kvoli tomu ze je na tom niekolko veci ktore sa dali urobit lepsie, doslovne je to prvy pokus a kupit si ja napr lacnejsi made in mexico/indonezia/korea (ie nie usa) fender je neporovnatelne lepsia hodnota pre kohokolvek. takto s priamou skusenostou by som povedal ze zaplatit $4-5k (a viac) za suhr, musicman, james tyler, parker a podobne je okej vec ak chce niekto mat nastroj ktory na konci odovzda potomkom. ja som nobody co sa prdka s drevom v garazi. |
|
|
| snappah- 16.08.2015 05:50:19 | 78.98.57.176 |
![]() ten cinsky vybuch fuuhh, to musela byt riadna j*ba (video som videl). maÄ moar fotoz |
|
|
| udrzbar- 15.08.2015 21:49:43 | 151.236.225.31 |
| kde prsi, stojim pod orechom bez tricka, vsade naokolo sa blyska, tu nic, len sa ochladilo trosku |
|
|
| ook- 15.08.2015 19:35:09 | 95.102.22.174 |
| uz sa moze zacat pitchovat, ze co je toto za leto ked prsi ? |
|
|
| udrzbar- 15.08.2015 17:02:00 | 151.236.225.31 |
| telekhaister rofl! farkas telekhaister ;) |
|
|
| crew- 15.08.2015 15:27:22 | 195.91.12.201 |
| inak ak by bol ten telekhaister na predaj, skus dat vediet :- |
|
|
| udrzbar- 14.08.2015 14:41:35 | 195.49.189.48 |
| ludfan> som bol za ostatne 2 tyzdne uz 3x v noci pri dunaji grilovat, od ca 22:oo do o2-o3am - jemny vanok, teplota pocitovo okolo 20 stupnov, bonus - tento tyzden perseidy. komare nula. |
|
|
| Gregor- 14.08.2015 14:28:49 | 46.229.239.242 |
| už niekto kúpil nieÄo v tomto internetovom obchode Semilton , môžem s tým nieÄo urobiÅ¥? |
|
|
| ludfan- 14.08.2015 12:56:30 | 109.230.13.11 |
|
Nemam dost pohybu, lebo teplo. Vcera v noci o 0:30 ma zobudil vyblakujuci ozran pred panelakom, tak som sa rozhodol, ze sa prejdem -- bolo mi jasne, ze uz nezaspim. Vonku bolo fakt dobre, presiel som podla google maps 17 km, Dubravka -- Stare mesto a spat. Odporucam. Stretol som dost vela ludi s podobnym napadom, vacsinou cyklisti a bezci. Dokonca jeden korculiar uprostred cesty kdesi pod mostom Lafranconi. |
|
|
| udrzbar- 14.08.2015 11:37:47 | 195.49.189.48 |
|
|
|
| ook- 14.08.2015 09:19:53 | 95.102.22.174 |
|
neviem ci je horsie toto
alebo toto ale, oni nam to raz vsetko vratia ;) |
|
|
| ook- 13.08.2015 21:13:40 | 95.102.22.174 |
| fax >to ma netrapi - mna prekvapilo, ze zrazu funguje, nieco bolo urcite inak. Mozno, ze to lungo, lebo riedke a ako som ti uz povedal nemam chutove bunky domrdane, /nefajcim a pod./ takze ich mam skoro ako male decko, ktore ma jazyk funkcny a citi pravdu, napr. ze pivo je hnusne horke. Taka ta "husta" kava to je pre mna ako prezut zuholnateli zemiak a hladat v tej chuti ceresne. |
|
|
| udrzbar- 13.08.2015 20:30:29 | 89.173.200.14 |
|
ook> dnes, pokial necitis cernice, tropicke ovocie a kvetinove tony na pozadi jemnej acidity, tak si uplne out [g]
zartujem samozrejme, ale bohuzial, doba je taka. |
|
|
| ludfan- 13.08.2015 19:37:10 | 109.230.13.11 |
| perform require using "mysql" giving mysql. |
|
|
| ludfan- 13.08.2015 19:36:11 | 109.230.13.11 |
| CobolScript WTF? |
|
|
| chch- 13.08.2015 16:13:49 | 194.1.157.155 |
| neviem si ani len predstavit ten pocit, ze zoskrabavam lad z auta. neviem sa do tej situacie preniest. |
|
|
| ludfan- 13.08.2015 15:22:37 | 109.230.13.11 |
| ja som si uz na to teplo zvykol. momentalne inak beriem antibiotika, lebo ma boli hrdlo uz mesiac. |
|
|
| ook- 13.08.2015 14:04:16 | 95.102.22.174 |
|
keby som sa pred chvilou dlhsie podrzal kapoty auta, tak budem zosrabavat svoju dlan. Tolko energie na nic.
kavickari - martinus ma kaviaren na obchodnej, dal som si tam espresso lungo, prvy krat v zivote som akoze citil tu chut o ktorej mi fax roky basnil. Ze on kakao citi ked to dopije. Ja zatial vzdy spalene cosi anorganicke. Teraz konecne objav. |
|
|
| efha- 13.08.2015 14:01:11 | 85.70.137.128 |
| najlepsie airline safety video maju rumunske aerolinky TAROM. total uncanny valley, bonusovy moment od 1:08. |
|
|
| khai- 13.08.2015 13:30:53 | 121.72.217.116 |
| ja som dneska rano zoskraboval z auta lad |
|
|
| ook- 13.08.2015 13:06:34 | 95.102.22.174 |
|
no na buduci tyzden by sa malo, ze vraj konecne oteplit. Tak potom by som mozno aj isiel. Aj ked voda este asi nebude dost zohriata na kupanie. |
|
|
| udrzbar- 13.08.2015 10:57:52 | 195.49.189.48 |
| y> ok, berem equip a idem sa potapat ku koralovym utesom pri gabcikove ;) |
|
|
| y@book- 13.08.2015 10:45:28 | 195.146.135.235 |
|
|
|
| y@book- 13.08.2015 10:40:01 | 195.146.135.235 |
| konecne leto ako sa patri |
|
|
| ludfan- 13.08.2015 09:51:17 | 109.230.13.11 |
| este k lenovu toto Lenovo used Windows anti-theft feature to install persistent crapware, fakt sa ta korporacia zblaznila. |
|
|
| muskarin- 13.08.2015 09:32:53 | 15.195.185.82 |
| cervene slovensko - ficov vlhky sen |
|
|
| udrzbar- 13.08.2015 09:16:37 | 195.49.189.48 |
|
|
|
| khai- 13.08.2015 08:27:34 | 121.72.217.116 |
|
|
| khai- 13.08.2015 04:30:04 | 219.89.206.47 |
| fax, ta fragmentacia vobec nevyzera ako prirodzeny vyber, imunizaciu alebo odhnitie cohokolovek. prave naopak. vyjadrujes sa zrozumitelne ale nedavas ziadny zmysel. fh, vdaka. presne to "trusted" mi v nastaveniach chybalo. |
|
|
| efha- 13.08.2015 03:33:40 | 85.70.137.128 |
| khai: ano. vlastny notbuk a telefon su 'trusted' (a chranene inak), 2-step to chce len na novych zariadeniach. |
|
|
| khai- 13.08.2015 00:59:19 | 210.55.57.63 |
| pouzivate niekto 2-step verifikaciu pre gmail a podobne? |
|
|
| older postings |