back to front

meno:
e-mail:
text:
Karol aky?
 

efha- 12.08.2015 15:47:29 | 195.122.195.194
tamten pan ma ucil na matfyze. napriek tomu ze na svojej homepage pise "Naposledy obnovena 30. septembra, 2010" to vyzera, ze zije pevne v 19A0's a na fotke vyzera ako strateny starsi brat martina luciny [g]

snappah- 12.08.2015 14:55:44 | 212.92.194.196
Khai & udrzbar: imho je to o tom, ze aj ked mas spravnu produktovu strategiu, obcas su zle kvartaly, ktore samsung prezije, lebo robi aj x inych veci. Na rozdiel od htc.

ludfan- 12.08.2015 14:10:39 | 109.230.13.11
chch> Poznam. Nedivim sa.

gubci- 12.08.2015 12:31:43 | 185.50.213.248
Kolegyna vcera dala: "nemanzelska pozicka"

chch- 12.08.2015 10:50:22 | 194.1.157.155
ludfan: tento pan byva u nas v Ulanoch, asi poznas. zenu mu nosi domov dajaky typek s pusou na rozlucku.

udrzbar- 12.08.2015 10:46:16 | 195.49.189.48
khai> neviem to posudit (ci je to o presyteni trhu starymi sunkami, alebo proste je tam z principu - otvoreny system - brutalna diverzifikacia fragmentacia a jedna sa o zdravy/prirodzeny stav), v kazdom pripade je ale rozonorodost androidoveho hw/os tvrdy _fakt_. a to je to, co tvrdim od zaciatku, ze take prostredie pripomina skor ten oblubeny buzzword e k o s y s t e m , ako nejake sklenikove prostredie s 2(3) systemami a 7 velkostami obrazovky. a ze v takom prostredi funguju lepsie procesy obdobne zivym systemom - prirodzeny vyber najschopnejsich foriem, imunizacia, rychle odhnitie slepych vetiev atd.

povedane aj inak, vidim to tak, ze v prostredi, kde mas velke mnozstvo moznosti volby, sa disproporcia medzi (napriklad) nastavenou cenou zariadenia a jeho realnou poziciou na trhu prejavi rychlo. a razantne.

neviem, ci som sa zrozumitelne vyjadril, ale z mojho pohladu je ta roznorodost androidoveho sveta pozitivny jav.


khai- 12.08.2015 06:19:38 | 210.55.57.63
fax, nie je to presne tak ze je trh preplneny sunkami so strasne dlhym zivotom bez nadeje upgradu? z toho reportu mi to tak vyzera. htc robi fantasticke telefony ale zjavne to nie je kriticke kriterium na uspech na trhu. inak z praktickeho pohladu vyvojara to imo nie je tak zle, ludia ktori maju telefony z tych malickych stvorcekov na grafoch su ludia ktorych nezaujimaju aplikacie alebo web. ie nikto nebude na twittri picovat na to ze mu nejaka nova aplikacia/web nebezi dobre na nejakej starej krumpli od samsungu. androidova fragmentacia je definitivne vec na ktoru treba prihliadat ale je to v kategorii click-bait a nasledne je kazdy clanok prezentovany ako katastrofa. kde to je ultra dolezite je bezpecnost lebo tu treba mat bez ohladu na to ci mas zaujem o aplikacie alebo nie. ie ked ti multimediova smska hackne fon lebo ficis na gingerbreade tak to je strasne velky pruser. ale to je mimo celu htc temu.

snappah- 11.08.2015 17:01:34 | 195.91.6.42
Sakra, ked to htc skrachuje, fakt neviem aky telefon dalej. Ved toto one je vyborne. Asi coskoro M9, na 3-4 roky pokoj a potom sa uvidi.

chch- 11.08.2015 12:22:55 | 194.1.157.155
vodna hmla je super, vlani som si kupil na to trysky, ale nedostal som sa k tomu, aby som to spojil tlakovymi hadicami a cerpadlom. inak presne ten model co mi dosiel spamom do mailu a predavaju ho na anonymnom webe za 48 Eur maju u nas v zahradkarstve za 22 Eur.

udrzbar- 11.08.2015 11:10:43 | 195.49.189.48
henten bazmeg so striekajucou vodnou hmlou nainstalovany na pesej zone mi vzdy pekne zere nervy, ked tadial idem, mam pocit, ze ma niekto poprasil recyklovanymi chcankami vo forme aerosolu :-/

chch- 11.08.2015 10:14:55 | 194.1.157.155
multikulti v praxi

udrzbar- 11.08.2015 00:17:01 | 89.173.200.14
btw, ak by ste potrebovali radu, co najlepsie zabera na pomliazdenu rohovku, kludne optajte, mam zopar skvelych tipov. a ako bonus veselu historku, ako si skoro vypichut oko vlastnymi okuliarmi ;)

udrzbar- 11.08.2015 00:14:14 | 89.173.200.14
khai> co je to htc?

akoze ano, moj stary kovovy desire bol pred par rokmi nadherna a skvela vec, a rovnako aj one je krasny kus hw. ale imo v lese na _tejto_ strane rieky sa neda zit donekonecna z byvalej slavy a robenia ezoterickeho mumbo-jumbo.

inak o tomto to cele je - jeden velky chaos a matrix, v takejto zmeske nema ziaden slaby kus dlhy zivot.


khai- 10.08.2015 23:00:34 | 219.89.206.47
http://www.bloomberg.com/news/articles/2015-08-10/htc-trading-near-cash-leaves-a-smartphone-brand-with-no-value au!

khai- 10.08.2015 22:10:11 | 219.89.206.47
ch, to mas pravdu, mna len vytaca ten ton.
fh, zaujimave je ze len teraz som si uvedomil kolko yeah hetfield pouziva. cakal som ze to je 5-6 v loop a hehe, nie.

snappah- 10.08.2015 21:45:22 | 212.92.194.196
khai: Ba vs rest of Slon-a-Kia, Praha detto. asi vsade. Najhorsie na tom je, ze napriek tomu, ze Ty nemusis byt naduty ani vobec toto neriesit, aj tak budes kkt.

ludfan- 10.08.2015 18:18:17 | 109.230.13.11
Za mojich cias sme mali studenu aj vojnu. A dnes? Skoda reci.

ludfan- 10.08.2015 18:17:52 | 109.230.13.11
To je aby sa tu ti chlapci zo Syrie a Sudanu citili ako doma.

udrzbar- 10.08.2015 16:39:45 | 195.49.189.48

save our souls


efha- 10.08.2015 16:24:23 | 195.122.195.194
specialne pre khaia ...

chch- 10.08.2015 11:13:47 | 194.1.157.155
karol tu je to podobne, zrejme v kazdej krajine. hlavne mesto, ktore je zaroven taziskom ekonomiky bude vzdy trnom v oku vidieka. v com s tebou nesuhlasim, je, ze ten plagat nikoho nepozyva tam zit, ale na turistiku, co nemusi byt konieckoncov zle.

khai- 10.08.2015 11:00:55 | 121.72.216.190
ludfan, ja ten "frk" chapem. ono to je smiesne ked to vidis v preplnenom metre na hodinovej strastiplnej ceste do prace, ale ako hovorim v realite je zivot mimo mesta strasny "downer". na slovensku je to imo trocha ine vdaka vysokej koncentracii ludi aj mimo centra ale tunak je vidiek zufalost.

khai- 10.08.2015 10:56:01 | 121.72.216.190
jo, imro, teraz kukam na msg na psn, nehravam vobec minecraft, ps3 sa teraz zapina len velmi obcasne ako mame ps4. ja by som bol dost prekvapeny keby existovali nejake 3rd party servery lebo imo vsetko ide cez psn vratane autentikacie a to by asi nejakym nelicencovenym ludom nedovolili. ale neviem uprimne povedane.

ludfan- 10.08.2015 09:56:14 | 109.230.13.11
Jedini fest lokalpatrioti, ktorych som na Slovensku stretol su Oravci.

khai- 10.08.2015 01:36:53 | 219.89.206.47
aby som to objasnil, zijem v najvacsom meste na ostrove. z nejakeho dovodu cele mesto a vsetkych ludi co tu ziju cely ostrov nenavidi. vseobecne meno je "jafa", just another fucking aucklander. vsetko je tu drahe, od potravin po nehnutelnosti a neprejde tyzden co v novinach nejaky tupolev nenapise ze aky fantasticky je zivot mimo mesta kompletne zabudnuc na to ze tam je nezamestnanost, chudoba, nedostatok nemocnic, doktorov, skol, tona gazdovskych rasistickych sedlakov a plus k tomu vsetkemu ako sa tu hovori "add insult to the injury" strasne zle pivo. ale lacne ved.

khai- 09.08.2015 23:52:09 | 210.55.57.63
http://www.westbriton.co.uk/Cornwall-officially-poorest-area-UK/story-21062714-detail/story.html

ludfan- 09.08.2015 19:02:41 | 109.230.13.11

LOL


imro- 09.08.2015 18:59:49 | 195.2.244.193
hravate niekto pls Minecraft na PS3? pripadne viete poradit nejake mierumilovne miesto kam sa da pripojit a miltiplayerovat?

troska- 08.08.2015 23:37:42 | 89.173.120.108
modrý zrub

chch- 08.08.2015 17:06:49 | 217.73.23.116
Snow: zrejme to budem riešiť až po dovolenke, čiže posledný augustový týždeň.

muskarin- 08.08.2015 15:02:12 | 78.99.255.45
ook, ten spatny chod na zimne obdobie vyzera tiez zaujimavo. spominas hmozdinky, teda vrtanie do stropu?

ook- 08.08.2015 13:50:24 | 95.102.22.174
isiel som normalne fyzicky do lamaca, na poschodi - predajna a atmosfera ako niekde za sarajevom v 98. Ale inak v pohode.

yuran - Tento konkretne sa montuje na svoju vlastnu kovovu konzolu, ktora je sucastou celej dalsej skladacky, takze sa neda vynechat, alebo nahradit. Na dve hmozdinky, do toho ide polgulovy zaves na rotor a nad neho zasunut primac a ovladac motora, ktory je zaroven poistka proti vytlaceniu tej polgule - celkom fajn vymyslene, ale clovek co nie je zvyknuty riesit remeselne cinnosti moze prave tu skonci v zlosti, ze to je cele na ko...t. Naopak pre domaceho majstra ako je chch to bude idealna lego skladacka s ktorou sa pohra.

chch: Hint - infra senzor cocka sa da rozobrat - ze ma samolepiacu plochu si nevsimat - zjavna finta na zmatenie nepriatelov, ta cierna plast polgula sa pred montazou musi spojit s rotorom - a nezabudnut na ten kovovy kryt na elektriku ! ;)

y@mob- 08.08.2015 12:15:22 | 151.236.224.127
Sa to montuje rovno na lustrovy hak, alebo si to musel nejako extra prichytit? Som objednal tento

chch- 08.08.2015 05:56:55 | 217.73.23.116
Snow: paráda, teším sa s tebou. Ten bendan je pekný, kúpim si ho tiež. Kupoval si cez web, alebo tam v Lamači?

khai- 08.08.2015 02:58:37 | 121.72.175.244
tie obscure sorrows su uplne podivne. ludia su najvacsie podivnosti na svete :D

ook- 08.08.2015 00:38:23 | 95.102.22.174

Stropny VENTILATOR !!!

- dnes som kupil 2 /dva/ taketo ventilatory

jeden do detskej a jeden do obyvacky. V oboch miestnostiach sa pocitovo teplota znizila o viacej ako 10 stupnov - nekecam.
Ide to na najpomalsom 1 stupni z 3 - nie je to VOBEC pocut, vonku je teplo ako svina a doma mame velmi prijemne. Neuveril by som keby som neskusil. Samozrejme, ze klasicky ventilator na nohe sme mali, ale to je uplne nieco ine.

Vdaka za radu a osvetu chch, fakt to funguje.

Rozmyslam, ze zoberiem este jeden do spalne. Kua toto vediet tak klimu ani nepotrebujeme. ;)

Inak konkretne pre tento typ montaz moze byt pre menej zrucneho cloveka problem, ale je to velmi pekne vsetko urobene, kazda drobnost sedi ako ma - teda len to treba komplet poskladat a pozapajat spravnym smerom a postupom.

ludfan- 07.08.2015 22:25:17 | 109.230.13.11
The Dictionary of Obscure Sorrows

udrzbar- 07.08.2015 11:58:18 | 195.49.189.48

ook- 07.08.2015 09:07:56 | 95.102.22.174
chch - ake svetielko ? uz aj pohladaj na nete prihlasku do lgbt ;)

udrzbar- 07.08.2015 08:19:48 | 195.49.189.48
viac svetielko - viac fun.

chch- 06.08.2015 23:12:02 | 195.91.16.248
Načo jej cez deň bliká svetielko?

ook- 06.08.2015 13:03:28 | 95.102.22.174

chch- 06.08.2015 11:27:49 | 194.1.157.155

udrzbar- 06.08.2015 11:20:28 | 195.49.189.48

jak skonci, co skonci? :)


ook- 06.08.2015 10:30:40 | 95.102.22.174
ved si to natiahni z toho svetla co mas, o cca 70cm vedla, na tych par tyzdnov tam mozes nechat aj kabel /nemusis to ani schovavat do listy/ a ked skonci tento maraz tak to das dole a zostane ti v strope hacik aj ten sa da vytocit keby ti to prekazalo.

Pusi- 06.08.2015 08:17:12 | 85.216.148.124
hm všade mam iba jednu objimku a všade krásne repasovane originálne svietidla zo 60tych rokov. Do stavebných uprav sa mi nechce, asi ten týžden dva ešte vydržíme, ajked ten stropný ventil je pekná namotavka. Kombinovateľné s existujúcim svietidlom som nedokázal vybrowsovat, keby náhodou na take narazíte dajte vedieť :)

khai- 06.08.2015 08:16:53 | 121.72.187.164
chalan zabrzi a slecna bude potrebovat porcelanove zuby, prida a bude ich potrebovat on. win, win.

ook- 05.08.2015 09:58:57 | 95.102.22.174

ook- 05.08.2015 09:14:05 | 95.102.22.174
fax - ale ved to je najmenej nechat spustit nejaky bat ked win startuje, alebo pri poklikani na ikonu nejakeho toho programu, ktoru nalinkujes cez ten davkovy subor bat a das tam aj prikaz na start toho akeho programu okrem zalohy a co len chces veci. Takze ten kto to pouziva v podstate okrem prebliknutia cmd nic nezisti. Podla mna je to najlepsia rada aj cesta. Mas to perfetkne pod kotrolou cele.

udrzbar- 05.08.2015 08:27:12 | 195.49.189.48
khai> no ano, len to nie je akoze pre mna, ide to do prostredia, kde to musi byt naprosto blbovzdorne :))) uplne najlepsie by vlastne bolo, keby sa to dialo _samo_ ;)

older postings
Warning: This message board is moderated, articles not appropriate to this board may be deleted.