|
|
| khai- 05.08.2015 03:06:05 | 219.89.206.47 |
| sedlak. to je art. :D |
|
|
| efha- 05.08.2015 00:55:33 | 85.70.137.128 |
| 2000 dolarov za ventilator. ofc. |
|
|
| khai- 05.08.2015 00:49:59 | 219.89.206.47 |
| ja som kedysi mal maly bat subor kde bolo niekolko xcopy prikazov. trvalo mi to chvilku vyspekulovat ze ake parametere tam dat ale synchronizovalo to velmi dobre. ja som to startoval manualne ale predpokladam ze sa to da automatizovat. |
|
|
| udrzbar- 04.08.2015 23:54:26 | 89.173.200.14 |
| pls, tip na nejaky tool na synchronizovanie / backup adresarov medzi dvoma diskami, nieco velmi instantne a jednoduche, cisto na lokalnom kompe, tj ziadne pokrocile sietove fx nie su ani ziaduce? proste budem mat nejaky adresar na ntb a pripojitelny bude externy usb disk, najlepsie by bolo, ak by sa syncli automaticky po pripojeni externeho hdd, ale nemusia, staci aj rucne alebo na scheduler? |
|
|
| y@book- 04.08.2015 23:20:12 | 188.167.92.67 |
ja este o ventilatoroch chvilu, bo mam z toho onaniu ;) okrem hnusakov, existuje ak zopar fakt podarenych kuskov, vid. Big Ass zacal robit fakt ze podarene kusky pre domacnost ;) Origos Big Ass robil ventilatory pre Big ucely, ale tusim rok dozadu si povedali ze skusime preniest nase big skusenosti aj do domacnosti
|
|
|
| khai- 04.08.2015 21:40:14 | 121.72.168.23 |
| chch, fu hah iny minimalizmus. velmi pekne urobene... |
|
|
| ludfan- 04.08.2015 15:55:33 | 147.175.31.228 |
|
Jezis ja som az *teraz* pochopil, ze khai tu gitaru spravil sam. Ja som nechapal o com tocite, mna to ako moznost vobec nenapadlo. Totalne mimo moj vesmir. Fanstasticke, khai. |
|
|
| chch- 04.08.2015 15:18:25 | 194.1.157.155 |
| btw s drevom som robil aj ja skoro cele leto, mozno si este pamatate na tu moju jamu. |
|
|
| muskarin- 04.08.2015 14:53:21 | 15.195.185.83 |
| ad IBM a Apple - netreba opomenut, ze sa na to da naistalovat Windows ;] |
|
|
| ook- 04.08.2015 14:16:14 | 95.102.22.174 |
|
chch - aha dik, tak to stoji za to. Idem ho prezvonit a pojdem pozriet tam, aj tak potrebujem kupit nejaku kavu.
imro - klasika inak pred mesiacom som kupoval zvaracku cez net z ciech, lebo v ba nebola predajna kde by bola, len objednat. Ale to nevadilo lebo islo ciste o parametre. |
|
|
| imro- 04.08.2015 13:36:34 | 195.2.244.193 |
| ook: presne takto som si vybral Bosch acu skrutkovac a vybral sa baumax / hornbach: = frustracni kompozice, mali len odpad. pockam na najblizsi vyjazd do viedne a kupim v leinerovi, tam maju vsetko vystavene a mozes sa hrat. |
|
|
| chch- 04.08.2015 13:12:20 | 194.1.157.155 |
| snow: pan Borš ma neskutocny vyber naradia Makita na predajni. ano, chapem, vidiek, auto, dve hodiny v prdeli. ale bonus ! mozes si v tej istej obci dat kavu priamo od praziara v pritomnosti prazicky z ktorej pije kavu snad polovica hispterov na slovensku ;-) |
|
|
| ook- 04.08.2015 12:55:06 | 95.102.22.174 |
| add internetovy predaj - vcera som bol v makite chcel som rucnu uhlovu brusku malu 125mm kotuc. Nemaju na predajni ani jednu, pritom modelov maju asi 15 - nieco co mas pouzivat v ruke a mat istotu, ze ti to sedi a dokazes s tym spravne manipulovat si mas objednat cez katalog u nich pripadne cez net a pockat 2dni nez to pride z BB z centralneho skladu. Uplne cele zle. Ale zjavne funguju uz asi 15 rokov - ludom asi neprekaza, alebo si kupuju za 25 euro v tesco noname. |
|
|
| chch- 04.08.2015 12:54:05 | 194.1.157.155 |
| dialnicna nalepka 12 Eur. |
|
|
| ook- 04.08.2015 12:46:23 | 95.102.22.174 |
| fax - pozeram ze si sa len tak zbezne pozrel - ono presne tie co su zaujimave 140cm s moznostou dialkoveho "neni skladem" alebo "do 2 tyzdnov", a cena komplet po dokupeni dialkoveho rovnaka ako v lamaci. Profit cista 0. V tom lamaci ich maju aspon na sklade aj ked teda vyber ano tiez nic moc. Brno - tam nazad 100Euro za naftu, pol dna v prdeli - to je z rise neviem co zo sebou. Uz ta vidim ako toto robis hehe. |
|
|
| udrzbar- 04.08.2015 12:41:21 | 195.49.189.48 |
| ook> sak brno, vyberem, pridem, pozrem, nepaci, dovidenia. rozhodne mi to teda pride lepsie, ako sa nechat obmedzovat vyberom z niekolko malo modifikacii. ono v podstate aj v tom lamaci sisi vybral cez web |
|
|
| udrzbar- 04.08.2015 12:38:47 | 195.49.189.48 |
| old spice instarpg |
|
|
| ook- 04.08.2015 12:35:57 | 95.102.22.174 |
|
fax - ano ked to chces kupovat cez net tak moznosti su samozrejme velmi siroke. Ale kupovat nieco cez net co nevies presne co je zavana pruserom ... mozno potom tu |
|
|
| udrzbar- 04.08.2015 11:12:15 | 195.49.189.48 |
| cojaviem, ja by som si na tomto webe asi vybral, hento v lamaci sa mi zda teda velmi chudobna ponuka. ak zaratas dopravu (sedia v brne), tak je to stale v pohode. |
|
|
| chch- 04.08.2015 11:05:24 | 194.1.157.155 |
| a davaju zlavu 10 Eur na prvy nakup. rozmyslam ze to dam na terasu, uz len koli overeniu teorie o hmyze. |
|
|
| chch- 04.08.2015 11:00:12 | 194.1.157.155 |
| snow: maju aj ten Bendan co som sem linkoval, za 160 Eur, s dialkovym. chapem ze nepotrebujes svetlo, ale mozes ho aj nezapnut :) a mas dialkove ovladanie a podla mna lepsi dizajn ako to biele. |
|
|
| ook- 04.08.2015 10:55:16 | 95.102.22.174 |
| dik ale ma to svetlo a to je zbytocne, nasiel som obchod v lamaci |
|
|
| chch- 04.08.2015 10:49:34 | 194.1.157.155 |
| hm, toto nevyzera zle, na najnizsie otacky 86 RPM, to je podla mna fajn, 1,4 otacky za sekundu, to musi byt hypnotizujuce. ma to dialkove. |
|
|
| ludfan- 04.08.2015 10:32:31 | 109.230.13.11 |
Pivo aj ja, prosÃm.Som v BA az do konca augusta. Dovolenka snov -- chodim kazdy druhy den na prazdnu katedru, browsim a robim matiku. |
|
|
| khai- 04.08.2015 10:31:47 | 121.72.170.125 |
| fax, bol to fasa projekt, ja som kazdy krok prestudoval do nekonecna na forumoch alebo youtube, mam tonu novych nastrojov a urobil som kopec chyb. niekde som cital ze kazdy robi chyby len profesionali to vedia lepsie schovat/opravit. |
|
|
| ook- 04.08.2015 10:25:43 | 95.102.22.174 |
|
stropny ventilator .. pozeral som ponuku, len tak zbezne na nete vyber mizerny, v urovni kvality cca toto nejake dialkove ovladanie slusny design a velke rozpatie+male otacky asi len v sne. Mozno diera na trhu. |
|
|
| muskarin- 04.08.2015 10:17:34 | 15.195.185.83 |
| zahada zleho zvuku pri telefonovani zo sony Z s lolipop vyriesena - manzelka si zapla moznost "vylepsenia zvuku pri telefonovani" - ona sice mala audiofilsky zazitok bez sumu, len na druhom konci to brblalo. ked to vypla, audiofilia ostala neukojena, ale konecne sa to da pouzivat na dorozumievanie |
|
|
| ook- 04.08.2015 10:16:42 | 95.102.22.174 |
| mne fungovalo na deti, ze pouzivame sonicke kefky, takze ak som sa dostal do ust tak to netrvalo dlho a malemu sa to pacilo lebo prca ako to vrndzi a vybruje a ma to malu hlavu. Za pokus to stoji. Ale je pozitivne, ze sa snazis, poznam zopar ludi ktori nechali mliecne zuby detom doslova vyhnit lebo ved to nevadi a aj tak vypadnu ... total fail... |
|
|
| chch- 04.08.2015 10:10:31 | 194.1.157.155 |
| neviem ci sme barbari, ale deckam sme zuby moc neumyvali, mliecne skoro vobec. kamarat mi hovoril taku fintu, ale to zrejme plati az na odrastenejsie decka, ze vzdy si umyval zuby tak, aby bolo dieta v kupelke, ale robil okolo toho tajnosti, schovaval sa a podobne. decko to zaujalo, a chcelo robit tiez tie dospelacke veci, a tak si vypestovalo navyk na umyvanie. ja som to neskusal, neviem posudit uspesnost postupu. |
|
|
| muskarin- 04.08.2015 10:03:20 | 15.195.185.83 |
| imro, snappa > pripajam sa k pivu. som najblizsie tri tyzdne flexibilny jak sloni chobot - dajte vediet, budem tam. teda fakt ze s velkou pravdepodobnostou |
|
|
| ludfan- 04.08.2015 09:58:58 | 109.230.13.11 |
|
khai> obavam sa, ze s tou marzou si mimo, aspon v tomto pripade. tie stroje stali od 1500 EUR vyssie, neobsahovali ziadne zazracne komponenty ani impresivny dizajn, proste boli len dobre spravene. Ludia za to boli ochotni platit. Neboli to stroje na robenie dojmu, ale na robotu v terene -- pre support na mieste a podobne.
Nie, na mna to posobi ako skor firma, co ma zarucene zisky a vymysla chujoviny. Ta klavesnica je jednoznacny symptom: kazdy excelovsky datel potrebuje F1-F12 v kuse. Prehodit F1-F12 na default multimedia moze napadnut len nepricetnemu nekompetentnemu blbovi, ktory ziadnu serioznu robotu s pocitacom nikdy nerobil a pritom sa vo firme dostal na poziciu, ze mohol presadit svoj "nazor" na podobnu vec. Moj zaver je taky, ze Lenovo je nenavratne v riti, vlastnou vinou. Podobne ako RIM alebo Nokia. Toto ked zacne, tak to uz neprestane. |
|
|
| chch- 04.08.2015 09:56:59 | 194.1.157.155 |
| este mi niekto hovoril, ze stropny ventilator zabranuje hmyzu lietat, takze bonus funkcia zivot pod ventilatorom bez komarov a much. |
|
|
| khai- 04.08.2015 09:33:29 | 121.72.170.125 |
| snap, pokial si patamam tak su take zubne pasty ktore su specificky pre male deti a daju sa bez problemov jest, chutia sladko a vonaju ako jahody a pod. neviem ci to je dobry navyk takto vypestovat ale pokial mate problem dostat sa k zubom tak to je imo na vyskusanie. tusim to ani nie su pasty ale len take zvlhcovace, tusim to bolo kompletne prisvitna pasta, nejaky potravinarsky glycerin alebo co. |
|
|
| udrzbar- 04.08.2015 09:13:12 | 195.49.189.48 |
jojo, toto je take dizajnerske peklicko ;)
|
|
|
| udrzbar- 04.08.2015 09:10:23 | 195.49.189.48 |
|
spat v meste :)
ook> no proste si z malo informacii uvaril hypotezu, ktora nema nic spolocne s realitou, to je asi jedine, co ti k tomu poviem :) [to k tomu vyberu telefonu] karol> serem na to, ja sa patlem uz dva tyzdne s troma kuskami dyhy a epoxidom (a to mam este priatela na telefone na technologicke postupy) a myslim si, aky som frajer. ta gitara vyzera paradne. |
|
|
| chch- 04.08.2015 09:02:39 | 194.1.157.155 |
| pusi: stropny ventilator ma obrovske listy, cize sa moze tocit velmi pomaly, a robit jemny pohyb vzduchu. tak ako pise yuran, u nas je to podcenovana a zatracovana vec, najma koli tomu ze istu dobu boli v mode rozne bizarne dizajny s lampami. ja som netusil aka je to super vec, dokial som to nezazil v taliansku ked som byval u znamych v byte, kde nebola klimatizacia, a vobec nechybala, lebo stropny ventilator vytvaral taky velmi jemny ofuk, a nebolo ho skoro vobec pocut. on neznizi teplotu ani o macny mak, ale pocitovo to bude ovela vydrzatelnejsie. co sa tyka montaze, neviem nakolko mas zdatneho rodinneho prislusnika, neviem aku mas elektroinstalaciu, a z coho je strop. urcite treba privodny kabel (pouzit z lampy ?), a kupit model, kde sa daju regulovat otacky aj na velmi nizke, najlepsie s dialkovym ovladacom. |
|
|
| snappah- 04.08.2015 08:58:53 | 95.102.23.117 |
| imre: sice notbuky riesit nemusime ale stretnut sa za ucelom konzumacie peniaceho napoja pripominajuceho moÄ, by sme aj mohli. pripadne mÃting ratolestného charakteru. |
|
|
| y@mob- 04.08.2015 08:30:15 | 188.167.92.67 |
| Stropny ventilator je ppc vec, u nas (v europe?) nepochopitelne podcenovana. Ono ti to dokaze aj v zime brutal zvysit kmfort v miestnosti a znizit naklady za kurenie. |
|
|
| Pusi- 04.08.2015 08:12:37 | 85.216.148.124 |
| Chch rozumiem, vÄaka za insight. Stropný ventilátor hluk nerobÃ? O koľko stupňov znÞi teplotu v izbe v ktorej sa nachádza? Môj jediný problém je naakumulované teplo v stenách ktoré lezie von po západe slnka - pomôže aj v tomto prÃpade? Potrebujem na montáž robotnÃkov alebo to zvládne aj Å¡ikovný rodinný prÃsluÅ¡nÃk? |
|
|
| snappah- 04.08.2015 08:11:19 | 95.102.23.117 |
|
khai ako hovoris, kazdemu inak. ja by som radsej nosil kludne 17" notebook a mal komfort na displayi ako naopak. este jednu vyhodu ma ten maly, ze menej zerie baterku - asi teda velkost k tomu prispieva. ale aj to by som ozelel. som dako zvyknuty mat otvorenych x okien a mat prehlad, toto male je zjavne na jedno velke okno. kks. otcovia, mate dake finty ako malemu dietatu umyvat zuby, resp. dostat sa do ust zubnou kefkou? spievanky, pozitivne motivacie nepomahaju a je prilis mala aby rozumela akymkolvek dohodam a minikseftikom. |
|
|
| khai- 03.08.2015 23:54:34 | 219.89.206.47 |
| ludfan, to sa ti imo lahko hovori ked nie si pod tlakom updajuceho trhu s pc kde su minimalne marze. preto imo ibm predali lenovo, na tom sa proste neda zarobit peniaz. |
|
|
| khai- 03.08.2015 23:50:03 | 210.55.57.63 |
| snap, ja mam sluzobne 15'' mbp a serie ma neskutocne ako je neskladny. 15'' nie je dost na robenie cokolvek grafickeho (ipad layouty a pod), presne tak ako aj 13'', ie prakticky rozdiel medzi 15 a 13 je tak zanedbatelny ze to nestoji za frflanie ked to mam kazdy den davat do kabely. na to mam 27'' externy monitor. kodovat sa da na 13'' v pohode imo, emaily a podobne ani nehovorim ale ako so vsetkym kazdy inak :) teraz sef prisiel ze chce kupit novy hw tak som si vypytal 13'' macbook air. kolega ma novy 12'' mabook (ten s jednym usbc portom...) a smeje sa mi ze aky zbytocne VELKY notebook chcem... |
|
|
| imro- 03.08.2015 23:12:13 | 195.2.244.193 |
| snap: sa mozme stratnut a ukazem ti, ako mi vyhovuje moj HP 820 |
|
|
| snappah- 03.08.2015 22:41:50 | 95.102.23.117 |
|
inak z klavesnic ma ide drbnut tiez. predtym lenovo prehodene fn a ctrl alebo take nieco, teraz mam dell latitude zo supercitlivym touchpadom, ktory snad berie staticku elektrinu z ruky a preskakuje kurzor ako sa mu zapaci. na domacom compe mam poriadny logitech keyboard, ten je ppc, uplne zjavne si musim dokupit jeden na domov k firemnemu laptopu, lebo hento je hroza. jo a este nechapem ako niekomu moze vyhovovat 12.5" aj na jednoduche veci. ok, je to skladne a lahke ale to je asi tak vseko, word, pdf na tom pididisplayi je fail failov. koniec oznamu |
|
|
| ludfan- 03.08.2015 22:22:03 | 109.230.13.11 |
|
[rant] Lenovo totiz chytil zachvat manazerskeho kravatoveho kokotizmu a rozhodli sa uplne pokazit kultovu radu X notebookov. Mam X230 -- je posledny pouzitelny, ale uz ma iny touchpad ako predosle, klavesnica je horsia atd. Kolega kupil X240 o rok neskor -- odpaleny MB po dvoch mesiacoch, nasledne problemy s nejakym studenym spojom: zamovolne tvrde resety atd. Ludia na to frflu uplne vsade, boli to velmi oblubene stroje pre urcity typ robotnikov IT. Mal som v ruke X210, je omnoho lepsia ako novsie. Pokial sa nieco dostane do rokoch vyvoja do optima, nie je to dovod menit. Ale naco potom mame cele to dizajnerske oddelenie a co potom vlastne vsetci robime? A bolo to. To iste robil google s gmailom a stale robi s webovou verziou google maps.
Ti chuji sa nezastavili pred nicim: kupil som domov Lenovo desktop -- vsetko OK az na klavesnicu. Ta ma po zapnuti nastevene F1-F12 na multimedialne klavesy, k normalnej funkcnej klavese sa dostanete cez Fn. Cize zavretie okna je Fn+ALT+F4. Zmenit sa to da windowsackou utilitou a neprezije to reset, cize pod Linuxom to neslo. WTF?!
|
|
|
| khai- 03.08.2015 21:41:19 | 219.89.206.47 |
| toto keby niekto povedal pred 10 rokmi tak by sa ludia valali od smiechu IBM to Purchase Up to 200,000 Macs Annually, With 50-75% of Employees Ultimately Switching From Lenovo. |
|
|
| khai- 03.08.2015 21:31:48 | 219.89.206.47 |
| gubci, nie nic nemam, len to co pisali v novinach. celkom uprimny a nevinny nezaujem o news uz mesiace, keby mi kolegovia nepovedali tak ani neviem. |
|
|
| ook- 03.08.2015 17:54:09 | 95.102.22.174 |
| chch - no nemam dojem, ze by niekto nieco navrhoval, ja som zahlasil ked prisli, ze sem by sme to chceli lebo tu je teplo a neda sa tu spat a ujovia to namontovali tam kam som povedal. Zakaznik nas pan ;) |
|
|
| gubci- 03.08.2015 13:43:39 | 185.50.213.202 |
| Khai - nejake lokalne rumors k slovak zastreleny NZ policiou nemas? |
|
|
| chch- 03.08.2015 12:40:38 | 194.1.157.155 |
| snow aha, to som netusil ze ty to mas v spalni. do spalne by som to nedaval v ziadnom pripade. to ti navrhol kolega ? |
|
|
| older postings |