|
|
| udrzbar- 30.07.2015 15:27:39 | 195.49.189.48 |
| ... ale musim povedat, ze starsia by asi pristupila k tomu velmi impulzivne, kupila by v ocareni a momentalnom rozmare _nieco_ a potom by skucala dalsie dva roky, ako nahovno si vybrala |
|
|
| udrzbar- 30.07.2015 15:25:43 | 195.49.189.48 |
| ook> teraz si uplne mimo misu :) dcera uz ~mesiac robi interny vyber a zuzuje to prisne podla recenzii a parametrov (a samozrejme budget), bez toho, aby som jej k tomu nieco hovoril. ona proste dospela k tomu, ze jej ostali vo vybere ~3 tlfny (mimochodom jeden z nich je aj P7) a uvazuje aj o tom iphone. az sa na tento level prepracuju tvoji _s y n o v i a_, tak sa mozme bavit dalej :) trochu mi az pripomina jedneho mojho testosteronoveho kamarata, ked vyberal fotak ;) |
|
|
| ook- 30.07.2015 15:02:06 | 95.102.22.174 |
| chch - ohladne apple to mame rovnake doma, a myslim ze to bude o tom, ze fax ma pipiny to je ina planeta. Na tej planete sa zasadne pri nakupe veci ako lyze, bicykel a aj telefon orientuju len podla farby. Alza ma dokonca nejaku fc zoradit podla farby ;) |
|
|
| udrzbar- 30.07.2015 12:43:55 | 195.49.189.48 |
| aha, 5c som pisal a linkujem 5s. mam v tom zmatok, musim sa dietata opytat, co to vlastne chce ;) pre mna je to different name, same shit :) |
|
|
| chch- 30.07.2015 12:29:26 | 194.1.157.155 |
| fax: to co linkujes nieje 5c |
|
|
| chch- 30.07.2015 12:28:32 | 194.1.157.155 |
| zaujimave, ja mam doma asi punkera, ktory zije v takej socialnej sieti, kde je vsetko apple automaticky gay. |
|
|
| udrzbar- 30.07.2015 12:09:47 | 195.49.189.48 |
| khai> ja tu vidim v shope 16GB verziu, dokonca aj 32GB, tak nvm. dieta ma family plan na spotify, sama povedala, ze to je pre nu najdolezitejdia aplikacia, klucove app su aj na iOS, LTE to ma. ako vravim, ja som jej k tomu povedal komentar, nejako to dalej neriesim. mozno to je natolko statusova vec, ze napriek znamym obmedzeniam do toho pojde. |
|
|
| khai- 30.07.2015 11:46:26 | 121.72.171.56 |
| na druhej strane poznam ludi ktori potrebuju iphone na imessages a pamat nepotrebuju lebo tocia 2-3 albumy zo spotify mesacne (nie v zlom, tak isto ako sme my kedysi zodierali kazety) a 5c je uplne okej. |
|
|
| khai- 30.07.2015 11:44:02 | 121.72.171.56 |
|
ja som to trocha prehnal s tym optimizmom, tu je chladno este aj koncom septembra a august ani nezacal. cele je to pomylene, v marci bolo niekolko dobrych dni tak bolo bbq, ano sorry. cim som starsi tym si viac vazim teple/letne dni. fax 5c nekupujte lebo to ma len 8gb pamate, ano ano je to telefon presne pre mladez a chudobny trh ako india a pod ale to je dost vcerajsi telefon imo. viem ze 6 stoji tonu penazi ale to je idealny telefon. totalne predpokladam (vseobecne znamy "end of cycle" apple produktov na jesen) ze v septembri bude 6s pre oba 6 a 6+ co posunie 5c kompletne mimo, necudoval by som sa keby povedali ze 5c prestanu vyrabat a ohlasia 6c namiesto toho. sory ak to cele zamotavam, mozem to vysvetlit detailnejsie ak treba. toto je idealny hrubozrnny poradca na to co a ci kupit od apple http://buyersguide.macrumors.com. |
|
|
| udrzbar- 30.07.2015 11:25:55 | 195.49.189.48 |
|
|
|
| udrzbar- 30.07.2015 10:43:43 | 195.49.189.48 |
|
pardon, nie vo februari, ale v _marci_! :)
|
|
|
| ook- 30.07.2015 09:54:53 | 95.102.22.174 |
| jesisi chch - prenosnu klimatizaciu nepredavate ? |
|
|
| udrzbar- 30.07.2015 09:21:12 | 195.49.189.48 |
ked leto, tak az na vianoce! #ROFL |
|
|
| udrzbar- 30.07.2015 09:18:34 | 195.49.189.48 |
| nic nedostane, spomente si, ako tu provokoval vo februari s jeho bbq a pivom :) |
|
|
| chch- 30.07.2015 09:09:59 | 194.1.157.155 |
btw Karol, chcel si spat vase leto ? dobry pokus tento tyzden, ale nedame.
|
|
|
| chch- 30.07.2015 08:53:54 | 194.1.157.155 |
| mam ambivalentny postoj k dash buttons, uz odkedy som o tom cital pred ~2 mesiacmi. na jednu stranu super napad, este by tie buttony mohli byt prazdne, programovatelne s displayom kde si sam navolim co tam chcem mat. ale na druhu stranu scena z Vratne lahve 'Pane Tkaloun, co zlevnili ?' .. cojaviem.. |
|
|
| udrzbar- 30.07.2015 08:50:32 | 195.49.189.48 |
|
y> cisto technicky by ma zaujimalo, ako to chces spravit s tym "kukanim rozpravok"? i-tunes? neautorizovany obsah? v tomto ma kajo podla mna pravdu - kup si za kilo nejake lenovo alebo nieco cimske za 1/2 a mas u prdele, ked to deckam krapne o zem za mesiac a budes tam mat pavucinu.
inak dcera dosla s tym, ze si asi kupi 5c :) 18 rokov vychovy v riti. ale jej peniaze (toci 6h smeny v obchode), jej volba. akurat sme sa chechtali, ze pusti satana do domu |
|
|
| khai- 30.07.2015 02:00:02 | 210.55.57.63 |
| oh mimochodom apple music je imo totalne na s~rot. |
|
|
| khai- 29.07.2015 23:38:50 | 210.55.57.63 |
| http://i.imgur.com/Wg5XVyK.gifv |
|
|
| khai- 29.07.2015 23:15:10 | 210.55.57.63 |
| http://www.amazon.com/b/ref=sr_aj?node=10667898011&ajr=0 |
|
|
| khai- 29.07.2015 22:32:18 | 210.55.57.63 |
| ak ti ide o cenu tak mozno nejaky android bude lepsi. ipad 1 bola velmi zjavna prva generacia uz az z pohladu v2, display je shit, malo pamate, minimalny cpu, baterka takto po rokoch bude o hovnach, stary typ konektora, osobne by som kupil minimalne v3 s retina obrazovkou ale sak vies lepsie ze co s tym chces. pokial ti to niekto neda doslovne za babku tak by som sa s tym neobtazoval. najnovsi ipad air je neuveritelny ale celkom naisto dost nevhodny pre decka na rozpravky :) |
|
|
| y@mob- 29.07.2015 22:03:46 | 188.167.92.67 |
| Pre decka na kukanie rozpravok |
|
|
| khai- 29.07.2015 21:54:40 | 219.89.206.47 |
| mozem vediet ze preco 1? |
|
|
| y@mob- 29.07.2015 20:39:25 | 188.167.92.67 |
| ipad 1 kupim ak negdo mate navyse |
|
|
| y@mob- 29.07.2015 12:43:25 | 151.236.226.157 |
| Inak ñuch sa mi vratil. Myslim ze bez nasledkov. Kazdopadne zaujimavy zazitok. |
|
|
| udrzbar- 29.07.2015 11:13:06 | 195.49.189.48 |
|
|
|
| khai- 29.07.2015 00:46:15 | 219.89.206.47 |
| ako sa tu hovori, you get what you pay for |
|
|
| crew- 28.07.2015 14:33:01 | 78.98.61.166 |
| ja som 1pass free a teraz zacina pytat peniaze tak hutam, ci im to zaplatim alebo idem na ine, napriklad ten keepass. Podmienka je ios + win a synchronizacia |
|
|
| khai- 28.07.2015 12:23:33 | 121.72.219.101 |
| http://devour.com/video/kids-react-to-the-first-ipod/ |
|
|
| chch- 28.07.2015 12:23:02 | 194.1.157.155 |
| fax: to bolo izy. to ze sa vola agostino rovnakym priezvyskom ako enzo este neznamena, ze maju nieco spolocne. ako by k tomu prisli tieto damy keby ich niekto spajal s pantami :-) |
|
|
| khai- 28.07.2015 12:14:22 | 121.72.219.101 |
| kukam teraz ze to je na vsetky platformy. obcasne maju "sale" ale osobne by som necakal. je aj trial. |
|
|
| khai- 28.07.2015 12:12:42 | 121.72.219.101 |
| crew ja mam 1Password, je to na mac os, aj na iOS, sync cez drop box a ine. nebolo to lacne ale zmenilo mi to zivot, mam v tom vsetko. |
|
|
| muskarin- 28.07.2015 11:28:56 | 15.203.169.107 |
| krju, ja pouzivam keepass |
|
|
| udrzbar- 28.07.2015 10:07:14 | 85.237.234.140 |
| chch ides - panty ferrari na kuchyni ikea, co odisli po dvoch rokoch. som zvedavy, co z toho vyhutas ;) |
|
|
| imro- 28.07.2015 09:58:52 | 195.2.244.193 |
| ta haka mi pripominala Jacksonov clip Thriller |
|
|
| crew- 28.07.2015 09:14:12 | 78.98.61.166 |
| ja mam na kuchyni od Ikea panty Ferrari. Odisli po 2 rokoch :-( |
|
|
| chch- 28.07.2015 09:07:39 | 194.1.157.155 |
|
xal: ja som pisal, ze rozumiem nostalgii ku znacke, citil som podobne wtf ked som zistil ze lamborghini je vlastne firma na polnohospodarske stroje. len ten facepalm je na mna prilis silny, a chcel som este napravit mylnu informaciu o tom, ze sa spojili s dajakymi talianmi ktori prebrali znacku a logo. ano, spojili sa s talianmi, ale kosacky robili sami uz dlho pred tym. moja stiga (kosacka) ma uz 12 rokov, a napriek tomu, ze sa o nu dost malo servisovo staram drzi. myslim ze je to dobra vizitka pre firmu, co robi vsetko kvalitne. |
|
|
| khai- 27.07.2015 23:45:45 | 210.55.57.63 |
|
|
| snappah- 27.07.2015 23:45:43 | 78.98.56.169 |
| chch: keÄ som zistil, že moja uznávaná a Å¥ažko dostupná znaÄka highendového Å¡portového equipmentu vyrába nieÄo tak bez Å¡mrncu, grácie a mne tak absurdné ako kosaÄky na trávu, pre mňa to na facepalm je a vždy bude. Jasné, že tie kosaÄky budú kvalitné, generovaÅ¥ omnoho viac peňazà ako pingpongové rakety a firiem, Äo robia navzájom nesúvisiace veci je plno, ale toto je prÃklad jednej z nich, ku ktorej som priÅ¡iel z presne opaÄnej strany ako Ty a preto tomu nerozumieÅ¡. PriÄom ani nemusà ÃsÅ¥ o nedostatok empatie, to proste treba zažiÅ¥. Ale netreba rozumieÅ¥ vÅ¡etkému. Veci sú takto dobre ako sú. |
|
|
| ook- 27.07.2015 23:24:44 | 95.102.22.174 |
| imro, nie nenaslo. |
|
|
| y@book- 27.07.2015 22:38:06 | 188.167.92.67 |
| no to ti verim, bo tu sa ochladilo o 15 stupnov a asi buduci tyzden zapnem kotol (tych 23° je nevydrzatelnych) =] |
|
|
| khai- 27.07.2015 22:30:21 | 210.55.57.63 |
| uz tu zacina byt rano svetlejsie a vyzera to tak ze o tyzden vypnem kurenie. ha! |
|
|
| y@mob- 27.07.2015 21:23:08 | 85.216.252.25 |
| V penazenke? |
|
|
| crew- 27.07.2015 17:29:24 | 78.98.61.166 |
| uz sa to tusim riesilo, v com mate ulozene vsetky hesla a kreditky ? |
|
|
| imro- 27.07.2015 11:51:52 | 195.2.244.193 |
|
snap: my sme doma mali stolny hokej Stiga - takze aj hracky. http://www.stigausa.com/home/16-stiga-nhl-stanley-cup-table-hockey.html |
|
|
| imro- 27.07.2015 11:48:54 | 195.2.244.193 |
| ook: som tusim vcera videl na jednom z cyklistickych bufetov plagaty tvojich bicyklov, ze hlada sa. uz sa naslo? |
|
|
| udrzbar- 27.07.2015 09:03:57 | 151.236.224.45 |
The Art of Video Game Photography
|
|
|
| khai- 27.07.2015 02:22:23 | 210.55.57.63 |
| a tolko gumenych povrchov! svate hovna! |
|
|
| khai- 27.07.2015 02:20:03 | 210.55.57.63 |
| ja som netusil ze existuje tolko druhov stolno tenisovych rakiet. fuuu. |
|
|
| chch- 26.07.2015 08:11:01 | 217.73.23.116 |
| xal: ono je to trochu inak, stiga (ten isty majitel, ta ista firma) predava a vyraba paralelne kosacky a sportovy equip uz od roku 1954, akurat tie kosacky nebolo vidno tak, ako sportovy equip. nerozumiem tomu tvojmu facepalmu (nostalgii rozumiem), nieje na tom nic zle. je kopec inych prikladov firiem co maju pod jednou strechou roznorody sortiment, lamborghini, durex/scholl, toshiba, etc. |
|
|
| older postings |