back to front

meno:
e-mail:
text:
Karol aky?
 

khai- 17.07.2015 22:44:55 | 121.72.162.114
hah, mame 7 ludi v teame, 3 su zeny takze to nie je take zle.

chch- 17.07.2015 12:36:16 | 194.1.157.155
TIL ze imro nema surodenca

ludfan- 17.07.2015 11:56:30 | 109.230.13.11
TIL ze imro nema brata.

snappah- 17.07.2015 11:18:46 | 95.102.12.157
end of the sausage party!

imro- 17.07.2015 11:15:07 | 195.2.244.193
Khai: aby vam ta 4ka nerozvratila sudrzny kamaratsky kolektiv, v ktorom si idylicky prezivate ako brat s bratom.

muskarin- 17.07.2015 10:28:39 | 15.203.169.107
4ky prsia v kolektive vzdy potesia

khai- 17.07.2015 10:02:40 | 121.72.203.250
obaja mate pravdu, sef hlada specificky dievca na balancovanie teamu co spada do tej 4ky prsia kategorie a po druhe ano chce z nejakeho dovodu absolventov, celkom mozne ze kvoli platu, neviem. ono ja kompletne suhlasim s tym ze to co robime zvladne po mesiaci skolenia aj absolvent, len hovorim ze odflaknut doslovne domacu ulohu je dost lajdacke.

ludfan- 17.07.2015 09:00:32 | 109.230.13.11
khai> Nie je problem v tom, ze ste hladali specificky "absolventov"? Neviem, aky je trh u vas ale na Slovensku student IT, ktory reaguje na "absolventsky" inzerat znamena, ze nerobil pocas studia -- to znamena budto nadseny student alebo neschopak, ale obavam sa ze hlavne to druhe.

chch- 17.07.2015 08:24:48 | 194.1.157.155
karol: ked sme prijimali naposledy dievca, dal som jej 5 uloh (win, xls, doc). spravila 1 ulohu z 5. pracuje tu uz 2 mesiace. (4ky prsia).

khai- 17.07.2015 03:48:05 | 219.89.206.47
kde robim chceme zamestnat dievca v univerzity, sef dal inzerat, ozvalo sa 5 ktore bud skoncili comp science alebo koncia skoro. dal im urobit maly projekt na skusku, z 5 len 2 poslali urobney projekt, jeden z dvoch sa neda skompilovat a druhy nefunguje (ma robit jednu vec ktoru nerobi). ja som cakal trocha viac zmyslu pre zodpovednost u ludi ktori vystudovali univerzitu, maju na krku studentsku pozicku a chce ich zamestnat velka organizacia. neviem cim to je, je celkom mozne ze sa na to pozeraju inak ako ja. who knows.

snappah- 16.07.2015 23:56:07 | 95.102.12.157
samozrejme, ze to je otazka :) potesim sa, ked ano a whitelabel miniserie by mali sancu. trosku pestrosti ehm .)

khai- 16.07.2015 22:03:32 | 219.89.206.47
otazka je prirodzene ze ci to ludia kupia

snappah- 16.07.2015 17:36:27 | 95.102.12.157


Marshall just released the world’s most badass Android phone
... aby toho nebolo malo. a imho kul, taketo "mikro releasy" su fajn imho

khai- 15.07.2015 21:59:41 | 219.89.206.47
fax, hah ja na ten cas vobec nekukam. nevim cim to je ze preco je to inak :)

muskarin- 15.07.2015 20:18:02 | 78.99.52.116
ook, to by sa dalo vyriesit obalom, ktory by sa rozpadaval uz ako novy. nieco na sposob predprate/derave rifle

udrzbar- 15.07.2015 20:17:23 | 151.236.226.99
haha update na tom ngaget - cimsky original bez loga commodore stoji ½. tomu sa hovori tvorba pridanej hodnoty ;)

ook- 15.07.2015 20:11:27 | 95.102.22.174
zivo si viem predstavit ako sa po case zacne ten obal na exponovanych miestach rozpadavat a stracat tvar. Nic pre ludi, ktori nevymienaju telefon kazdych 12 mesiacov.

udrzbar- 15.07.2015 17:16:44 | 89.173.200.14
hej, smartphone / gumak v style zx by mohol byt dost imazovy. ale museli by tomu spravit aj taky 8bit style launcher /UI

snappah- 15.07.2015 13:22:26 | 195.91.12.127
Btw skoda, ze neexistje sinclair spectrum nostalgy edicia mobilov. Surna potreba by sa vynorila. Priam az instantne.

udrzbar- 15.07.2015 12:08:36 | 195.49.189.48
karol, inak to je uplne ze matuce - raz mas +12 hodin, a inokedy zasa zjavne -12 hodin oproti CET. sprav s tym nieco [g]

udrzbar- 15.07.2015 12:07:33 | 195.49.189.48

Commodore returns as a 5.5-inch, nostalgia-powered smartphone

It hasn't been a legitimate name in computing for over 20 years, but somehow the Commodore brand always manages to find a way back into our lives. In 2004, it came back as a simple TV-Game joystick. In 2011, Commodore USA sold gaming PCs stuffed into retro-styled keyboard chassis. Today, the brand is back again--as a nostalgia-stamped 5.5-inch Android smartphone.

khai- 14.07.2015 23:19:58 | 219.89.206.47
ludfan k tym raketam, nevim ci si cital wiki, vraj sa pouzivaju casto na "rozsievanie" minovych poli. zaujimavo vyzerajuce miny s tekutym obsahom a kazda raketa ma dost velky "payload". na jednej strane fascinujuce na druhej fffuuu.

efha- 14.07.2015 14:32:40 | 195.122.195.194
yuran: je to len prechodne, po tyzdni mas cuch spat. kamarat s ktorym som bol mesiac cestovat po barme a thajsku to mal s cuchom aj chutou. 5 dni nepoznal vobec rozdiel medzi triple hot curry a polystyrenom, potom sa mu behom dvoch dni nahodil system a od tej doby zase normalka.

ook- 14.07.2015 10:29:35 | 95.102.22.174
y - keby si to chcel ako permanentnu fc, tak si preplachni nos hydroxidom draselnym / KOH /a mas to. Ja tak cistim odpad, ale na tvoj nos by to zabralo imho.

udrzbar- 14.07.2015 08:24:59 | 195.49.189.48
yuran, Šakalí léta si videl? akoze s tym cuchom ;)

y@book- 13.07.2015 22:49:42 | 188.167.92.67
inak som pri aktualnej chripko-chorobe komplet stratil cuch, komplet myslim fakt komplet. Zistil som to na hazjli, ked som si dal k nosu take to vonave z obchodu uplne k nosu a nic. Uplne nic, som hladal v popise telefon, ze im zavolam ci im ne*ebe ked predavaju nevovane vonave do hazla.

Akoze na jednej strane haluza ze dieta je posrane az ked mas cosi hnede na rukach, ale druhej desive, ze cokolvek zerem a pijem ma standardnu chut. Kava je len osladena tepla voda, pivo je horke ale bez chuti takze mi vobec nebere a jedlo chuti vsetko rovnako - slano. Cool skusenost, dufam ze mi to prejde, inak si dam plastiku toho mojeho klofaku bo je zbytocny :(

y@book- 13.07.2015 22:42:56 | 188.167.92.67
kosacku mas? traseme sa vsetci co ti predali v mountfilete <G>

inak daj si este bacha na kos na travu aby mal to hrdlo na vysypanie co najvacsie, idealne ak ten kos nebude plastovy, usetri ti to pindanie pri kazdom vysypani travy. Ak teda nekosis luku a zber ti je u prdele, ale potom uplne iby typ kosy

ook- 13.07.2015 22:00:29 | 95.102.22.174
som sa pytal ci to je to. Keby si to chcel, tak by som to osobne asi bral.

udrzbar- 13.07.2015 21:46:09 | 89.173.200.14
ook> ja som nechcel ziadnu kavu, to neber osobne ;)

ook- 13.07.2015 21:29:24 | 95.102.22.174
3v1 ? to je to co si predvcerom nechcel ?

udrzbar- 13.07.2015 21:05:35 | 89.173.200.14
crew> asi hej, asi AP, najlepsi pomer medzi babranim : vykonom. ale ruku na srdce, budes so sebou vlacit este aj mlyncek, co je dalsi kram? a budes to musiet mat v nejakom obale cele, ak nechces mat kavu (z toho mlynku) aj medzi slipami.

ja na to kaslem, proste pijem, co tam varia, pripadne co je v zasobach, v lese kludne 3v1, lebo je to ppc prakticke a su tam tie dobre chemikalie a som rad, ze nemam dalsi kram na vlacenie.

ak teda nechces ist do (podla mna) zhovadilosti tohoto typu:

alebo


crew- 13.07.2015 13:34:39 | 78.98.61.166

crew- 13.07.2015 13:16:33 | 78.98.61.166
ak si chcem niekde na cestach (chalupy, apartmany a pod) urobit dobru kavu, tak najlepsie prenosny je asi french press ?

ook- 13.07.2015 11:20:22 | 95.102.22.174
mne sa to spustilo, a asi som z inej planety, ale nepochopil som presne z coho mam byt nadchnuty.

udrzbar- 13.07.2015 11:18:21 | 195.49.189.48
fh> pri vypnutom adblocku a ghostery to iste, niekde inde bude problem, skusim doma este. v kazdom pripade ytb noproblem. pre toto mam rad standardne riesenia.

efha- 13.07.2015 11:13:15 | 85.70.137.128
udrzbar: tipol by som to na adblock a ze specialne ty mas zablokovane vsetko z fb [g]

udrzbar- 13.07.2015 10:42:28 | 195.49.189.48

udrzbar- 13.07.2015 10:38:29 | 195.49.189.48
Nemůžu spustit ani přehrát videa.

Pokud máte problém s prohlížením videí na počítači, zkontrolujte, že máte aktuální verzi prohlížeče (třeba Firefox, Internet Explorer, Safari). Taky doporučujeme instalaci aktuální verze softwaru Adobe Flash.

Pokud se video vůbec nezobrazí, může být problém s Adobe Flash. Řešení běžných problémů s Adobe Flash najdete v centru nápovědy tohoto softwaru.

efha- 13.07.2015 00:59:39 | 85.70.137.128
toto ste videli? balaz, hubinak a hidzo hraju a spevak z franz ferdinand spieva joy division. lol.

Ako bude ubiehat cas, tak ma bude coraz viac mrziet, ze sme neposadili klavesaka zo Sparks za syntak, ale nedalo sa vsetko. Bol to frmol prehovorit Balaza, aby bubnoval a spevaka z Franz Ferdinand, aby spieval. Na tomto skvelom videu od Lucii Gregorovej vidno, ze Ronovi zo Sparks to az tak nevadi a bavi sa pri natacani nevsednej sceny na telefon. Podla mna po ich spolocnom koncerte na hlavnom podiu prisiel Alex z FF a spytal sa, ci fakt dnes v dakom stane spieval Joy Division a potom sa na tom este dlho do noci rehotali. dik za support obecenstvu, nine, ze ich dotiahla do stanu a vladovi talianovi za napad skusit si nacvicit daku medzinarodne znamejsiu skladbu! :)

Posted by Pavol Hubinak on Sunday, July 12, 2015

muskarin- 12.07.2015 19:49:30 | 78.99.52.116
vyrobca penisovych lopticiek

ludfan- 12.07.2015 19:19:59 | 109.230.13.11

Synchronicity!


Khai- 12.07.2015 16:12:18 | 107.77.70.127
Jedine čo odporúčam je kuknúť si záruku na pohon kosačky. Ja som zistil že moja kosačka má veľkú záruku na všetko ale pohon je len 9 mesiacov. Predpokladám že pohon je "friction clutch" alebo niečo podobne a jednoducho sa to zoderie a záruka je mimo realitu.

ook- 12.07.2015 13:22:18 | 95.102.22.174
y+ch dik,
skoda ze stiga a honda motor sa vylucuje.

udrzbar- 12.07.2015 12:44:08 | 89.173.200.14
kotníkový guláš

y@mob- 12.07.2015 11:56:41 | 151.236.224.39
Motor Honda, ostatne nepodstatne. Jaj ano, bude ta to lakat na siroky zaber (51+cm), ale radsej menej (45+cm) bo je to potom obratnejsie.

chch- 12.07.2015 07:38:48 | 217.73.23.116
Tú istú.

chch- 12.07.2015 07:38:31 | 217.73.23.116
Snow: od roku 2003 mám kosačku Stiga, nikdy žiadne problémy.

ludfan- 11.07.2015 19:38:59 | 109.230.13.11
normalne to uz niekto vymyslel :-(, ma to 1 hit na googli

ludfan- 11.07.2015 19:04:49 | 109.230.13.11
Co ÄŒech, to busy cunt.

ook- 11.07.2015 12:09:56 | 95.102.22.174
kosacka s pohonom - trava asi 400m2 - potrebujem, aby to islo hladko a rychlo. Nejaky dobry tip ? Dakujem.

older postings
Warning: This message board is moderated, articles not appropriate to this board may be deleted.