|
|
| udrzbar- 01.07.2015 11:03:54 | 195.49.189.48 |
|
|
|
| ludfan- 30.06.2015 22:10:24 | 109.230.13.11 |
|
Zvysili mi plat o 30 EUR, lebo "mam dlhsiu prax". Hovorim sekretarke katedry, ze nejako casto mi ten plat kvoli praxi zvysuju. A ona na mna kukne a vravi: "Kazdych 5 rokov."
Doriti. |
|
|
| ook- 30.06.2015 21:49:00 | 95.102.22.253 |
| Jdu si takhle po ulici a najednou proti mnÄ› utÃká Äernoch s úplnÄ› novým laptopem. Tak se tak dÃvám a Å™Ãkám si: Ty vole, ten vypadá úplnÄ› stejnÄ› jako ten můj. Ale ten můj to nemůže být, můj je doma a Äistà mi boty |
|
|
| udrzbar- 29.06.2015 16:21:15 | 195.49.189.48 |
| slnko, teplo a briza - jachtarska sezona na dunaji moze zacat :) od 29.6. do 3.7. fuka smerom po prude, od 4.7. proti prudu :) |
|
|
| y@book- 29.06.2015 15:39:26 | 195.146.135.235 |
| tie Ulany su kde? to je niede v Afrike? |
|
|
| chch- 29.06.2015 15:22:43 | 194.1.157.155 |
|
|
|
| udrzbar- 29.06.2015 14:46:34 | 195.49.189.48 |
|
|
|
| crew- 27.06.2015 18:26:14 | 85.237.234.130 |
| Ja si daky jedno to medium |
|
|
| snappah- 26.06.2015 08:37:30 | 91.127.183.179 |
| vzdy ked pride daky medium.com link musim obdivovat ako krasne je to medium spravene. citatelnost, fonty, jednoduchost, commenty odstavcov atd. velka parada. |
|
|
| khai- 25.06.2015 21:55:31 | 219.89.206.47 |
| crew, s ukulele je problem ten ze to hodis do kuta po tyzdni a nic z toho nebude. je to velmi podivny nastroj, ma kopec limitov a vzdy znie aspon pre mna velmi komicky, nerezonuje a tak. kup si radsej nejaku maju gitaru, to spominane guitalele alebo "parlour size" alebo "3/4 size" gitaru. tunak som videl kopec malych akustickych gitar za menej ako $200 (priklad http://www.musiciansfriend.com/guitars/ibanez-pf2mhopn-3-4-mini-dreadnought-acoustic-guitar). ak mas $$$ a vazny zaujem tak napriklad taylor baby alebo martin lx1 https://www.youtube.com/watch?v=oah3Sp7ZVzQ. viem ze kopec ludi miluje ukulele ale mimo hipsterov na youtube som v praxi videl len velmi malo ludi. aj na havaji je tona specializovanych obchodov kde ich predavaju a napriek tomu v kazdom bare/restauracii kde hraju lokalnu havajsku hudbu vsetci hraju na gitarach. |
|
|
| khai- 25.06.2015 21:41:14 | 219.89.206.47 |
| efha, vcera som zachytil update ze to je clickbejt minimalne ohladom tych kovovych casti ktore su klby a plni funcnu ulohu. hento imo nie je nic nove specificky u audia, tak ako sa budu ludia hadat o bitrate pri mp3 a budu pritom platit $$ za podriemernu kompresiu cez streamovanie. alebo bose co je presne to iste ako beats uz roky. byvaly kolega robil pre bose a hovoril ze pouzite komponenty su super lacne. aspon vidiet ze co si ludia vazia, peknu krabicu. |
|
|
| efha- 25.06.2015 16:04:47 | 195.122.195.194 |
| khai: k tym beats sluchatkam, celkom wtf ze naklady na packaging su 7 dolarov zo 17. |
|
|
| crew- 25.06.2015 15:14:00 | 195.146.149.90 |
| khai - dik za tipy, len ma tak napadlo, ze na gitaru nejako nie je cas ani miesto a toto mozem kedykolvek chytit a skusit nieco nove, hodit do auta, zobrat na chatu.... pozeram u nas bazos.sk - second hand, su tam od 28E. Ale urcite teda pozriem s kvalitnou mechanikou a eventualne aj lepsie drevo. |
|
|
| snappah- 25.06.2015 08:28:09 | 95.102.8.80 |
| khai: asi hej, len nemohol byt uplne high, lebo by nic nezahral, presnost a tak. btw. ma velmi prijemnu fb page. |
|
|
| khai- 25.06.2015 01:39:37 | 219.89.206.47 |
| https://medium.com/bolt-blog/how-it-s-made-series-beats-by-dre-154aae384b36 |
|
|
| khai- 25.06.2015 01:03:11 | 219.89.206.47 |
| fuha bootsie vyzera ze je dost high :o) |
|
|
| snappah- 24.06.2015 22:56:11 | 95.102.8.80 |
|
trikot: praveze mam u nich radsej tie non-4/4 veci. nazivo imho nema vyznam sharovat youtube, to treba vidiet nazivo, s koncertnou atmosferou a z dobreho aparatu. okrem geniov... Them Bones! |
|
|
| khai- 24.06.2015 21:43:27 | 219.89.206.47 |
| crew, pokial mas rad to ako ukulele znie tak je to zabavny nastroj. fantasticka velkost na cestovanie (najme lietadlom), relativne lahko sa na tom da hrat lebo to ma len 4 struny. existuje 6 strunove guitalele co robi yamaha, to je ladene ako gitara od tusim piateho prazca (ie standartna gitara s "capom" na 5 prazci) a je to vraj velmi pouzitelne. neviem ci kupujes alebo co ale neodporucam kupit uke ktore ma tie ladicky (tuning machines?) take tie tradicne primitivne palicky v dreve ale trocha sofistikovanesie s ozubenym prevodom. pre decka ako nastroj to je imo skoda penazi a definitivne by som zvolil nieco trocha vaznejsie. |
|
|
| y@mob- 24.06.2015 17:19:16 | 195.146.135.244 |
| Presne hentaku zubarku mam. Mozem sprostredkovat kontakt, ziadna babracka ;-) |
|
|
| crew- 24.06.2015 13:52:25 | 195.146.149.90 |
| mate niekto ukulele ? je to na nieco ? |
|
|
| khai- 24.06.2015 11:52:11 | 121.72.184.96 |
| cucol som prvy barometer ktory som nasiel. ludia robia prekvapivo pekne aplikacie s hentym :) na baterke nevidim nic ale hral som sa tym max 5 minut takze to je pochopitelne. necham to bezat cez noc ale to asi nebude velmi platne kedze to bude na pozadi... uvidim. |
|
|
| udrzbar- 24.06.2015 11:31:03 | 195.49.189.48 |
| khai> vsak preto vravim, ze skus nejaku takuto app |
|
|
| khai- 24.06.2015 11:14:19 | 121.72.184.96 |
| crew, mam 6+ a robim s iOS a musim sa priznat ze som to nevedel ani ja. fax, ohladom baterky by som povedal ze to je okej kedze to sedi na cipe ktory bol na tieto senzory vselijake specificky urobeny. zaujimave kazdopadne. |
|
|
| ook- 24.06.2015 07:54:59 | 95.102.22.253 |
| pre mna ten trikot tak prve 3 minuty ok, potom uz sa to len viacej menej hudobne opakuje ... spev ma zacne po case doslova iritovat - nieco ako to pistiace decko na trampoline. |
|
|
| khai- 24.06.2015 02:06:43 | 219.89.206.47 |
| fax, vdaka. to su relativne lahke veci same o sebe, zlozita vec je to dat vsetko v dokopy a mat hratelny nastroj. fasa projekt ako si spominal, plus ako chch hovoril praca s drevom je zen. kazdy den sa tesim ze na tom nieco urobim. |
|
|
| khai- 24.06.2015 02:03:02 | 219.89.206.47 |
| trikot nazivo je dost iny. fuu to by som chcel vidiet. slecny to vedia. |
|
|
| udrzbar- 23.06.2015 23:58:20 | 89.173.200.14 |
| karol, inak tie fotky prac na hmatniku su impresivne, klobuk dolu. |
|
|
| khai- 23.06.2015 23:30:37 | 219.89.206.47 |
| http://www.theverge.com/2015/6/22/8826509/taylor-swift-vs-apple-nobody-wins |
|
|
| udrzbar- 23.06.2015 18:19:03 | 89.173.200.14 |
| crew> no skus njku app, kolko ti to bude zrat baterky. som celkom zvedavy, lebo na mojej lowend xperii st17i to bol zabijak baterky. |
|
|
| crew- 23.06.2015 17:44:49 | 62.197.212.212 |
|
|
|
| crew- 23.06.2015 16:59:23 | 62.197.212.212 |
| kto ma i6 ? som netusil, ze tam mam barometer |
|
|
| udrzbar- 23.06.2015 14:09:47 | 195.49.189.48 |
| pri uk cenach je to asi prd, minule som pozeral nejaky ten pgm "dojdeme z milionovym badgetom, 50 ludmi a _iba_ za tyzden ti prerobime backyard!" - nejaka britka si pochvalovala, ze za 150k libier si nechala postavit krasnu ca 50m2 drevenu zahradnu chatku. ale aj so sprchou! |
|
|
| ook- 23.06.2015 13:51:17 | 95.102.22.253 |
|
Nechcete niekto 5 840 000 libier ? Venujte pozornosÅ¥ a pochopiÅ¥ môj cieľ e-mailu dnes tÃ, moje meno je Henriette Woodgate, firemné obchodný manažér NatWest Bank plc. Londýn. Žiadam vás považovaÅ¥ túto transakciu s prÃsnym a maximálnou utajenia. ByÅ¥ top manažér u NatWest Bank, som zistil, ÄÃslovaný úÄet s kreditnou zostatok GBP 14.600.000libra 0,00 (Å trnásÅ¥ miliónov Å¡esÅ¥stotisÃc britských libier), ktorý patrà k jednému z naÅ¡ich zahraniÄných zákaznÃkov (Lukáš Bonono) zomrelých, AmeriÄan, ktorý bol obeÅ¥ou hurikánu Katrina v auguste 2005. S mojou pozÃciu v banke, mám vÅ¡etok prÃstup, tajné informácie a potrebné kontakty nároku tieto prostriedky bez zádrheľov. Ja len potrebujem vaÅ¡u pomoc ako cudzinec prevziaÅ¥ prÃjemcu, pretože moja pozÃcia ako úradnÃk a zamestnanci banky mi nedovoľuje ani mojej prÃbuzných, aby sa toto tvrdenie. Preto chcem, aby si Å¡tát ako "zahraniÄný prÃjemca", a uisÅ¥ujem vás o dokonalej prevode stratégie, ktorá bude umiestnená na vaÅ¡e meno legálne, takže nikto nebude tuÅ¡iÅ¥ vaÅ¡e tvrdenie. Pre vaÅ¡u pomoc na dosiahnutie tohto veľkosti, máte nárok na 40% z celkovej sumy GBP 14600000libra .00. Po zváženà ponuky, uveÄte mi (celé meno, kontaktná adresa a váš telefón s priamou voľbou / faxové ÄÃslo), k tomu, aby ma znova profilu fondu, aby vaÅ¡e meno ako prÃjemcu a viesÅ¥ svoj kontakt s NatWest bankou pre únikov a prenosov z fondu na akýkoľvek bankový úÄet podľa svojho výberu. Vzhľadom k objemu právomoci potrebné pre úspech tohto projektu, aj požiadajte odpoveÄ na môj súkromný e-mail: hwoodgate@hotmail.com, neváhajte mi zavolaÅ¥ na jasné vysvetlenie. PoÄakoval vám v oÄakávanà vaÅ¡ej bezprostrednej odpoveÄ. S pozdravom, Pani Henriette Woodgate, Firemné obchodný riaditeľ, NatWest Bank Plc. Londýn. |
|
|
| chch- 23.06.2015 13:49:17 | 194.1.157.155 |
| alebo March of the Pigs od NiN, to ma presne tu kratku stopaz aby to neprekazalo. |
|
|
| khai- 23.06.2015 12:54:44 | 121.72.212.197 |
| ten tricot je strasne fasa lebo je to ine ale tie podivne time signatures (slovensky?) mi zacnu vadit po par minutach. ine ako 4/4 sa mi tazko pocuva, to je rovnaka kategoria ako meshugah alebo them bones od alice in chains. |
|
|
| khai- 23.06.2015 12:47:22 | 121.72.212.197 |
| spotify prezije o to by som sa nebal. na svete su miliony ludi ktori neznasaju apple a zaroven maju peniaz na mesacny pausal. ja len hovorim ze to je PR. |
|
|
| udrzbar- 23.06.2015 07:16:53 | 89.173.200.14 |
| khai> ad.suzuki vs. apple - na to, aby to bolo naozaj a ponechane na spontanny priebeh je v tom prilis vela penazi. priznam sa ale otvorene, ze za spotify by mi bolo luto. |
|
|
| khai- 22.06.2015 23:09:57 | 219.89.206.47 |
| imo plastika a fotoshop, to nevyzera geneticky v rovnovahe hento ;) plus, mozno som prislisny skeptik ale apple vs swift je imo cele uhrane naschval. mozno to swift vedela vopred, mozno do toho padla neumyselne ale zohralo sa to prilis idealne a rychlo na to aby to bola spontanna zalezitost najma s ohladom na to ze sa jedna o billionovy biz a apple ma hentie hry rozohrane na 2-3 kroky vopred v kazdej kombinacii. teraz je to "feel good story" kde uspesna dievcina z milionarskej rodiny presvedcila ikonicku korporaciu o tom ze umelci si zasluzia byt zaplateni za trial pre streamovu platformu ktora ma potencial totalne ovladnut cely trh. o nic nejde ale sak, chlieb a hry. |
|
|
| snappah- 22.06.2015 15:19:15 | 91.127.179.11 |
|
inak ad japonky, chodte si pozriet Tricot na Pohodu. |
|
|
| udrzbar- 22.06.2015 14:42:28 | 195.49.189.48 |
| celkom by ma zaujimalo, ci to maju naturalne kozy alebo silikon. pretoze ak je to natural, tak zjavne nesetria na plastickom chirurgovi. celkovo tie japonky (ci co to je) vyzeraju tak nejako zdravsie, ako nejake genericke rachiticke belosky s vydepilovanymi rozkrokmi. ale mozno len dobra praca s photoshopom :-/ |
|
|
| udrzbar- 22.06.2015 14:38:47 | 195.49.189.48 |
| slecna taylor suzuki swiftova si moze spravit dalsi vryp na pazbe :) Apple Says “We Hear You Taylor Swiftâ€, Will Pay Musicians During Free Trial |
|
|
| crew- 22.06.2015 13:37:54 | 78.98.61.166 |
| to je zo sutaze najdi 10 rozdielov ? |
|
|
| ook- 21.06.2015 23:34:24 | 95.102.22.253 |
| chch - to maju z toho minecraftu. |
|
|
| chch- 21.06.2015 21:32:23 | 217.73.23.116 |
| mne je jedno ktora, len nech nema v reale rozpixlovane ohanbie. |
|
|
| y@mob- 21.06.2015 20:21:07 | 188.167.92.67 |
| Zajednavam 2. z prava |
|
|
| ook- 21.06.2015 14:29:43 | 95.102.22.253 |
zalepime, pred pondelkom. |
|
|
| ook- 21.06.2015 14:28:52 | 95.102.22.253 |
|
fax - k teme ;) animoterapia - rybicka alias fuco k flasikovej |
|
|
| ook- 21.06.2015 13:51:40 | 95.102.22.253 |
|
riesenie "problemu" je viacej menej jasne vysvetli mi prosim ta v com je napr. tento nazor politicko nekorektny, aby nieco v tomto zmysle nemohlo byt sucastou nazorovo zhodnej "politiky" dennikaN ci sme ? tie vtipne obrazky - je to ako ked si ludia neuvedomuju dosah svojeho konania, lebo nemaju ziadnu realnu skusenost s realitou a zlom. Ako to vystrkovanie prostrednika managerika spoza okna v aute na ineho ucastnika premavky - zabudajuc na to, ze nie u kazdeho konci riesenie konfliktu pri verbalnej hranici. Tato spolocnost je plna ludi, ktori maju v hlave doslova popletene a pripomina mi to spolocnost a myslenie z filmov Idiocracy ci Demolition Man. |
|
|
| ook- 21.06.2015 13:29:53 | 95.102.22.253 |
|
fax - tie tvoje oblubene sk media, jedine co ich motivuje k tomu co citas su kliknutia = peniaze. Parazitovanie na temach, ktore polarizuju spolocnost je naozaj to jedine co zatial ukazali. A to je to na co som poukazoval uz pred 6 mesiacmi. Nema to nic s temou, ale sposobom ako to robia. Ondrejicek sa vyjadril na fb v komentaroch, ze ma v pecku, ze jedine co ho zaujima je klik na obrazok = zisk a to sa deje a tak on je vysmiaty a jebat pravdu.
To je ubohe. Maju moznost aspon skusit ten stred najst, a namiesto toho sa rozhodli to cele potopit. A skonci to prave u nahnanych bodov u kotlebu a pod. Totiz jedno taketo video zmetie do smetiaku 20 slnieckovo-liberalnych blogov o nezmysloch a jeden stary blog k nemu dalsich 10 ale hlavne pre tie nulove riesenia a nulove argumenty. A dost ma udivuje, ze sa media ako dennikN aj sme pustia do boja bez municie. To skonci jasnym nahnanim bodov pre opacny extrem. V tomto je prekvapivo Konzervativnyvyber menej onanisticko jednostranny. A to uz je velmi smutne ked citatelia noveho casu a dennika N sa dostali do jednej podmnoziny a je to na urovni ako debata s polovnikmi. Preco niekomu zalezi na tom, aby podporoval aktivistov v nezmyselnej propagande, niecoho co nema nikde na svete realne pozitivny dopad na spolocnost ? ked sa pytas, ze nevidis peniaze pre sk zlodejov, sa zamysli kto bude riesit a za ake dotacie a z kade vsetko okolo imigrantov. Jedno stanove mestecko ake vyrastlo v Traiskirchene ked sa bude realizovat u nas tak si za "zvysok" niekto zariadi zivot na 15 rokov. |
|
|
| chch- 21.06.2015 06:03:09 | 217.73.23.116 |
| ok |
|
|
| older postings |