|
|
| ook- 15.06.2015 22:59:03 | 91.127.176.172 |
|
ano, presne to myslim aj s nasledkami. ;)
aj ked po stene mam vodojem, ze ja som vedel lozit az po tom co som zozral cca 5mm kusok pijaku. |
|
|
| y@book- 15.06.2015 22:23:51 | 188.167.92.67 |
| kolapreso sme doplnali este tuzemakom a volali sme to priznacne "ki-ki-ri-ki", lebo ano do rana az kym kohuty zacali ;) |
|
|
| udrzbar- 15.06.2015 21:36:36 | 89.173.200.14 |
| ook> myslis take to brekeke, po ktorom vedel clovek hrat biliard do 04am, lozit po stene ako gekon a barmani to neznasali, lebo z toho ostavala taka hnusna hneda zalepena pena po skle? :) napadol ma presne ten napoj, ked som videl ten colatonik. ale za pokus to stoji, chutovo to nemusi byt uplne od veci a obe zlozky samostatne mam rad. |
|
|
| muskarin- 15.06.2015 21:05:04 | 78.99.51.96 |
| efha, tiez som na kavu s tonikom natrafil az dnes, ale zda sa, ze to ma v ceskych luhoch a hajoch minimalne uz jednu uspesnu sezonu za sebou |
|
|
| ook- 15.06.2015 18:39:29 | 91.127.176.172 |
| stale cakam kedy svet "objavi" nasu colakavu z pubertalnych rokov co sme pijavali po zuroch. Do coca coly sme po stene pohara, aby nevykypela naliali opatrne dvojite preso. |
|
|
| efha- 15.06.2015 17:35:25 | 66.249.93.185 |
| kavickari, najnovsi foodie trend espresso tonic uz ste videli/pili? |
|
|
| udrzbar- 15.06.2015 10:43:53 | 195.49.189.48 |
|
skvely web podla mna, daval som sem pred rokom, ale ved opakovanie matka a tak - imcdb.org - Internet Movie Cars Database.
je tam vsetko, aj najhnusnejsi voz ever pontiac aztec z breaking bad, aj 1203 z vrchni prchni. |
|
|
| ook- 14.06.2015 23:42:15 | 91.127.176.172 |
| vacsi uspech by mal keby dal 2000 x ako to vypusta. |
|
|
| y@book- 14.06.2015 23:39:55 | 188.167.92.67 |
| ( ͡° ͜ʖ ͡°) |
|
|
| ludfan- 14.06.2015 21:47:22 | 109.230.13.11 |
| Jon Drinks Water - YouTube |
|
|
| efha- 14.06.2015 17:57:49 | 85.70.137.128 |
| udrzbar: nekatalogizujem, mam na SD karte napisane napriklad "06/2013 - 11/2013" a casovu osu nosim v hlave ... |
|
|
| snappah- 14.06.2015 16:06:41 | 78.98.52.180 |
Ano, v Saabe v dost ignorovali GM. Kvoli vychytavkam ale aj kvoli tomu, ze Saab mal vyssie standardy bezpecnosti. Myslim napr. toto: ![]() GM missol point, Saab nebol v stave chrlit rychlo nove modely. Ono sklon k vtakovinam fungoval davno pred pred GM a sposobil jedno z prvych seriovych pouziti turba, prve vyhrievanie sedaciek a tak, to nebolo len tak zo srandy, oni fakt skusali nove veci. Napr. skusali v 9000ke joystick namiesto volantu (nefungovalo to) alebo sedel som v 9-3 elektromobile s claimed 300km dojazdom v 2011, za ten den najazdili vela vela. Spajanie so stihackami je marketing, ale Saab zalozili letecki inzinieri zo Saab AB a copyright na meno Saab vlastni letecka fabrika, odtial cely letecky kontext. Btw. presne pre toto sa moze stat, ze z linky uz nikdy ziadne auto s menom Saab nezlezie, lebo uz toho maju docela dost, co sa deje. Necudujem sa. |
|
|
| ook- 14.06.2015 10:37:44 | 91.127.176.172 |
| co som zachytil GM chceli, mat komercne zarobkovu firmu v zmysle vyrobte normalne auto a rychlo na trh, a v saabe stale za prekracovania nakladov a casu na vyvoj, vymyslali "vtakoviny". Take tie ich super vychytavky co obcas boli vyborne, ale casto prave naopak. Tiez to spajanie so stihackami je len marketingova vec. |
|
|
| snappah- 14.06.2015 00:30:10 | 78.98.52.180 |
![]() Aero-X a este tam nedali Saab Phoenix, prototyp. |
|
|
| snappah- 14.06.2015 00:26:36 | 78.98.52.180 |
| aha, pocitate to zhora, t.j. A1 je vlavo hore? ak ano, tak prototypy: B8 - je koncept, ktoreho vysiel 9-3X (B11), B10 je 9-X Air, tiez iba prototyp, D7 nazov si uz nepamatam a D9 je Aero-X, do serie sa nedostal. Cize 4, nie 5, sorac mobil. Od 8. radu uz je to vo vlastnictve GM. Fatal error. A8 je 9-3 II, 9-3 I je B7. C8 je myslim 9-5 Troll a ak ho tam teda uz dali, tak tam chyba 9-3 Anniversary Edition a 9-3 Independent Edition. |
|
|
| ook- 13.06.2015 20:35:33 | 91.127.176.172 |
|
myslis Aero-X
to sa tusim ako seriovka na cestu nedostalo. |
|
|
| udrzbar- 13.06.2015 19:44:46 | 82.145.217.254 |
| dtto D9 |
|
|
| udrzbar- 13.06.2015 19:43:29 | 82.145.217.254 |
| B8, mea culpa, slepota. co to je, sedy hatch ci aka je to kasna. |
|
|
| ook- 13.06.2015 18:54:31 | 91.127.176.172 |
|
prvy rad, 8 zhora vcetne lietadla pod saab 93 kabrio, je 93 nie ?
nuda myslim tvarovo, to ze v saabe sa vzdy najde nejaka zabava v zmysle roznych vychytavok, je znama. Obcas, ale aj nechvalne medzi mechanikmi. |
|
|
| snappah- 13.06.2015 18:16:35 | 195.91.13.25 |
| To zlte bez strechy je Saab 900 Monte Carlo Yellow. Na A8 je 9000ka. Inak nie je tam nuda. Je tam napr. Viggen (D6), ktory je uplne vymakany, obzvlast ako cabrio. Posledne tri su imho velmi ok (9-3X, 9-5NG, 9-4X). Btw. je tam 5 prptotypov, ktpre sa nikdy nevyrabali a stoja v Saab muzeu v Trollhattane. A moj Saabik je na obrazku tiez.) |
|
|
| khai- 13.06.2015 13:25:24 | 121.72.173.210 |
| pred rokmi tu bol dokument o tomto istom gangu (je ich tu niekolko) a rozpravali sa so zakladatelom. na vyjadrenie toho ako na vsetko jebe porozpraval story o tom ako doniesol frajerku/manzelku do krcmy a ked na nu dostal chut tak ju pred ludmi v krcme posadil na bar a ked sa jej dostal medzi nohy tak zistil ze ma menstruaciu a krvavy tampon ktory ustami vytiahol a zjedol. for real. |
|
|
| khai- 13.06.2015 13:15:56 | 121.72.173.210 |
| na tej fotke je clovek ktory zabil tunak nejakeho mladika. dufam ze je kazdemu z tej fotky jasne ze v zivote urobil velmi malo dobrych veci... nepamatam si presne ako to bolo chronologicky ze ci fotograf robil fotku pred alebo po ale otec zavrazdeneho prosil fotografa a galeriu aby nepublikovali fotografiu vraha jeho syna a neglorifikovali (to je po slovensky?) miestne gangy a hardcore kriminalov. fotograf aj majitel galerie mali totalny nezajem, celkom kontrastne o tom diskutovali pri "opening" v vysvietenej galerii v drahej stvrti mesta s kopou "beautiful people" ktori diskutovali art so sampusom v ruke. fantasticka fotka a zaujimavy subjekt ale cela ta reportaz bola ako z apokaliptickeho filmu kde bohati ludia na kamere kompletne jebu na to co si o nic ostatni myslia. |
|
|
| ook- 13.06.2015 12:24:18 | 91.127.176.172 |
| 93 |
|
|
| udrzbar- 13.06.2015 11:50:36 | 82.145.211.9 |
| 4teho, konci to tou.zltou kozmolodou bez strechy. a na A8 (vodorovne/zvislo), to.je co? |
|
|
| ook- 13.06.2015 11:34:29 | 91.127.176.172 |
| od 3 riadku je to uz nuda, 60'-70' roky su neprekonane. |
|
|
| udrzbar- 13.06.2015 08:24:50 | 89.173.200.14 |
|
|
|
| udrzbar- 13.06.2015 08:23:01 | 89.173.200.14 |
| fh, onehda si spominal, ze fotky zalohujes na SD karty. ako mas vyrieseny katalog, vyhladavanie atd? |
|
|
| ook- 12.06.2015 10:10:19 | 91.127.176.172 |
| crew - ja by som teda radsej prispel na riesenie, ako na mapovanie. |
|
|
| crew- 12.06.2015 09:53:56 | 78.98.61.166 |
| fallen je super, pre mna aj nove info. spracovanie nenormalne. takto by mali zmapovat rozkradanie slovenska. prispejem kludne |
|
|
| ook- 12.06.2015 08:03:48 | 91.127.176.172 |
|
|
|
| chch- 12.06.2015 06:35:55 | 217.73.23.116 |
|
It looks like your web browser is not compatable. We recommend using Google Chrome. Chrome my ass. |
|
|
| udrzbar- 11.06.2015 19:04:18 | 89.173.200.14 |
|
omg, ten hamburger tu na mna cely den zmurka
minule som mal tiez nieco nsfw odtialto na monitore a kolegyna odtvtedy klope :-) |
|
|
| udrzbar- 11.06.2015 19:01:46 | 89.173.200.14 |
|
spat> dobre spravene, vyhrali sa. sice trosku taka pasivne-konzumentska forma, ale |
|
|
| spat- 11.06.2015 18:16:31 | 195.212.29.168 |
| obete druhej svetovej v cislach |
|
|
| ludfan- 11.06.2015 13:15:13 | 147.175.31.221 |
| šikmá deža v pise |
|
|
| ook- 11.06.2015 12:29:45 | 91.127.176.172 |
| Dežo Dorant. |
|
|
| khai- 11.06.2015 09:28:49 | 121.72.182.111 |
| The Operation Meetinghouse firebombing of Tokyo on the night of March 9–10, 1945, was the single deadliest air raid of World War II;[34] with a greater area of fire damage and loss of life than the nuclear bombings of Hiroshima or Nagasaki as single events. |
|
|
| khai- 11.06.2015 09:27:13 | 121.72.182.111 |
| zaujimave ze to "vynasiel" zubar :o) zjavne ale k tomu netopiere nepotrebovali, o tomto http://en.wikipedia.org/wiki/Bombing_of_Tokyo vie relativne malo ludi, porovnatelne cislo obeti ako nuklearne bomby. |
|
|
| ludfan- 11.06.2015 08:36:46 | 109.230.13.11 |
Bat bomb |
|
|
| udrzbar- 11.06.2015 08:35:35 | 82.145.208.80 |
| ked sme pri tom jdc, viete, ze na spotify je kompletka 15 hier + bonusy? |
|
|
| y@book- 11.06.2015 08:14:37 | 188.167.92.67 |
| Ranodajka |
|
|
| ook- 10.06.2015 20:33:20 | 91.127.176.172 |
Komenský: „ Ti hoÅ¡i vyrývali nožÃky do Å¡kolnÃch lavic obrazce.“ mistr Jan Hus: „Jaké obrazce?“ Komenský: „Geometrické! A mÄ› napadlo uÄit chlapce i dÄ›vÄata pohromadÄ›. A vidÃte, ti chlapci s tÃm prostÄ› pÅ™estali.“ Borovský: „Tomu nevěřÃm.“ Komenský: „PÅ™estali. A když jsem se jich ptal proÄ, vÃte, co mi odpovÄ›dÄ›li? PROTOŽE ZJISTILI, ŽE TO TAK NEVYPADÃ... !“ Jára Cimrman ÄŒeské nebe |
|
|
| ook- 10.06.2015 14:22:45 | 91.127.176.172 |
| khai - v base frci kseft rovnako |
|
|
| khai- 10.06.2015 11:22:58 | 121.72.166.4 |
| chalan zo silk road toho uz asi vela nepreda :| |
|
|
| ook- 10.06.2015 10:36:44 | 91.127.176.172 |
| heh neviem ci sledujete serial silicon valley, ale nazov nucleus lol ;) |
|
|
| ludfan- 10.06.2015 10:23:52 | 147.175.31.219 |
|
|
|
| ook- 10.06.2015 10:16:05 | 91.127.176.172 |
| ludfan - nie, bojim sa inych veci. |
|
|
| ludfan- 10.06.2015 08:54:50 | 109.230.13.11 |
|
ook> dnes je v denniku n na titulke clanok o eutanazii :-). dalsie dolezite temy budu mozno potraty, trest smrti, globalne oteplovanie, krute velkochovy sliepok. ked bude seriozna kriza, mozno dokonca vytiahnu iphone/android "spor".
seriozna otazka: nebojis sa zverejnovat tie data? |
|
|
| udrzbar- 10.06.2015 08:36:32 | 195.49.189.48 |
| omfg, ten balon! |
|
|
| ook- 10.06.2015 00:02:14 | 91.127.176.172 |
|
|
| older postings |