back to front

meno:
e-mail:
text:
Karol aky?
 

ook- 09.06.2015 23:48:52 | 91.127.176.172
fax - no hned od zaciatku zle, mozes skusit este to vecne a uvidim ci to stoji za to. Nechaj tak, nemam na to energiu a naladu.

add muzika, zaujimave, mna ked to netrafi na prve pocutie malokedy v tom najdem nieco hlbsie. Ale stalo sa zopar krat.

ludfan- 09.06.2015 23:38:57 | 109.230.13.11
chch> je to 16 hodin dokopy. rdj to zrejme postupne uploadoval na viacero kont, pretoze soundcloud ma limit na sirku pasma, po prekroceni obsah proste "zmizne". preto koluju rozne subory tych skladieb, hento by malo byt komplet. je to vselico, od normalnych premyslenych vycizelovanych veci az po bezcielne hranie sa s novou hrackou.

vobec neviem, ako sa k tomu mam spravat. drukqs som dekodoval par mesiacov, kym som si ho trochu oblubil. teraz drukqs milujem komplet cele. na tie veci co vypustil ako GAK alebo The Tuss som sa nechytal. Analord mam zase rad cele.

pojdem na to pomaly a postupne, je to roboty tak na dva roky.


khai- 09.06.2015 22:59:10 | 219.89.206.47
sex pistols creditky http://m.virginmoney.com/virgin/credit-cards/rebellion/?source=OTH-MUL-00001-00360

muskarin- 09.06.2015 22:29:31 | 78.99.110.10
novy leftfield

chch- 09.06.2015 21:14:15 | 217.73.23.116
ludfan v zivote by som nepovedal, ze pocuvas aphexa. ja som skoncil dakde pri RDJ albume, druqs uplne mimo mna. dik za ten link, idem stiahnut.

ludfan- 09.06.2015 19:00:09 | 109.230.13.11
inak mozno ste zachytili a mozno nie, ale moj oblubenec richard d james po 13 rocnej pauze ozivil svoj normalny alias, ziskal grammy...

...a par mesiacov nato vyklopil proste na soundcloud zhruba 300 skladieb pod roznymi anonymnymi nickami, nepublikovane veci z roznych obdobi -- v mnohych pripadoch lepsie ako cely slavny grammy album. nasledne jeden z tych nickov poprel, ze to je richard ale tomu nikto neveri.

tu je ten dump


udrzbar- 09.06.2015 17:57:15 | 89.173.200.14
ook> podla mna je to cele trochu inak (trosku dost), mozme sa na tuto temu kludne bavit, ale len do momentu, pokail sa bude argumentovat vecne. akonahle to sklzne do nejakeho hlupeho ad_hominem stylu, tak ma to prestane bavit.

ook- 09.06.2015 11:37:06 | 91.127.176.172
ludfan - ano a nie len on. prestal som citat sprostosti a je mi lepsie. Vcera som to riesil z faxom, jemu to neprekaza on si vie vybrat medzi hovnami, mne to vadi a ze dost a povazujem uz len chodenie na ten portal za podporu ludom, ktori manipuluju ovce. Konkretne ma sralo ich fascinujuce usilie pri polarizovani a masirovani mienky pri naoko okrajovych temach ako je multikulti, gay problematika, teraz otazka pristahovalcov - myslim, ze to nie je vobec nahoda. Ma to velmi prakticke pozadie Vid tabulky o obstaravaniach nizsie. Vietor fuka od pijavic, je to dlhodobe a cielene zaplatene stavanie zakladov pre moznost vyciciavat cez rozne divne znejuce aktivity z europenazi samozrejme vsetko na zaklade vyfabulovanych skoleni, preskoleni, starania a pod. mimovladkami a dalsimi pijavicami. Ked bude v spolocnosti tato tema dobre zakorenena a zazrata lahucko sa to presadi. Nikto sa v tom potom nebude nurat, ze naco a preco. Pretoze kazdy "dochodca" uz bude mat toho dost a este povie ze ved dobre robia lebo treba .....

efha- 09.06.2015 11:20:05 | 85.70.137.128
apple music to svojim ocakavatelnym pristupom (ie. locked-in uzivatelia s apple ID maju asi bazilion funkci naviac) vyhraju u veriacich, o tom ziadna. u ludi bez apple ID to budu mat tazsie ... je skoro predpovedat, ci si plebs s androidovym telefonom za 100 eur pojdu ulamat nohy aby si apple ID vytvorili. ale mozno to nie je cielovka music/spotify, tito ludia imho pocuvaju akurat 20x denne rovnaku pesnicku od rytmusa alebo sia z youtube.

khai- 09.06.2015 09:56:07 | 121.72.185.71
jo inak apple music, pokial to apple neposulozi tak to bude mat spotify dost tazke. cisto len to ze "rodinny ucet" pre 6 (!) ludi je ~$16 to totalna vyhra.

khai- 09.06.2015 09:42:03 | 121.72.185.71
[g] joj sak ale to je pravda lebo je to v novinach predsa... uplne vazne, hentak by to napisal 23 rocny pan tarka, az mi to je trapne.

ludfan- 09.06.2015 07:29:43 | 109.230.13.11

6,84 eura na deň. Bol som hladný, lebo som mesiac skúšal, ako žije dôchodca

Doma sme sa celkom slušne zabavili. Autor článku má 6,84 EUR na deň po zaplatení všetkého a má s tým problém vyžiť? Vodná fajka? Obedy mimo? Cheeseburger?

Ono to prestane byť taká sranda, keď si uvedomíte, že ten cuciak má reálny vplyv na verejnú mienku. A mnoho vecí, ktoré napíše môžu byť rovnaká blbosť, ale človek o tom nevie.


khai- 08.06.2015 23:25:21 | 219.89.206.47
som sa musel kuknut z blizka na tie cisla v tom spreadsheete ze kde je desatinna ciarka. to su mohutne sumy. gratulujem vsetkym zucastnenym. mozem vas uistit ze tu je to velmi podobne.

ook- 08.06.2015 20:07:00 | 91.127.176.172
chch - myslis vinetoua ?

chch- 08.06.2015 18:39:31 | 217.73.23.116
kolko bude trvat odhalenie jeho prepojenie na Kazimira a jeho nasledne odvolanie ?

efhaa- 08.06.2015 16:49:13 | 195.122.195.194
v jednej zmluve medzi MVSR a tym panom o 'odbornych konzultaciach' je specifikovana clovekohodina za 200 EUR + DPH. asi som sa mal lepsie ucit ...

udrzbar- 08.06.2015 16:34:49 | 195.49.189.48

omg, toto!


ludfan- 08.06.2015 16:13:56 | 147.175.31.219
Z tých prachov by v zásade mohli fungovať prírodné vedy na Slovensku počas nasledujúcich 5 rokov.

Aby bola predstava: jeden APVV grant pridelený v prírodných vedách je cca 150-200 tisíc na 5 rokov, tento rok žiadali a nedostali mnohé skupiny operujúce na svetovej špičke. V matike nedostali minimálne 3 skupiny, ktoré sú vynikajúce.


ook- 08.06.2015 15:47:36 | 91.127.176.172
ludfan - pekne, manzelka zastupuje jeho manzelku na sude, pretoze ten clovek sa sudi o vyzivne na svoje 3 deti. Plati 400 euro a nechce, spekuluje.

ludfan- 08.06.2015 15:33:05 | 147.175.31.219
Hh.

crew- 08.06.2015 13:46:02 | 78.98.61.166
zjavne nie vsetkym je tak zle... source ?

ook- 08.06.2015 13:10:57 | 91.127.176.172
toto sem odlozim pre dalsie generacie, ked budu somrovat preco je na slovensku tak napicu

udrzbar- 08.06.2015 11:47:52 | 195.49.189.48
10-18 znie zaujimavo.

ludfan- 08.06.2015 11:35:55 | 147.175.31.219
Princeznička na bále potratila morále. © kolega

ook- 08.06.2015 10:01:06 | 91.127.176.172
fax - pardon 2 este 10-18. neviem preco, ale mal som dojem ze tam je aj 18 - 135 stm.

udrzbar- 08.06.2015 08:35:00 | 195.49.189.48
ook> ktore z nich mas? 50ku viem.

khai- 07.06.2015 22:39:08 | 219.89.206.47
toto je fasa a zodpovie to imrovu otazku. imro, ja som to skusal doma davno ale tusim som to sem nepisal, zistil som presne to co on ze v umyvadle sa to jednoducho neda lebo cely ten efekt je velmi citlivy na vonkajsie vplyvy.

snappah- 07.06.2015 21:06:40 | 95.102.18.137
Erich Von Denník N
kastrálna projekcia

ook- 06.06.2015 14:00:12 | 91.127.176.172
fax - k nasej poslednej debate, zosumarizovane - lacnejsie objektivy 3 z nich mam a mozem potvrdit, ze to video nekeca, takze aj ostatne budu stat za to.
- ano a Mad Max: Fury Road - popici. ;)

a nejake stare fotky, zopar aj zaujimavych

ook- 06.06.2015 13:58:35 | 91.127.176.172
neviem ako na ntb to asi bude hw trosku neprijemne. Ale je taka moznost co som davno skusal na pc, kup si rychly flash disk je to lacne. A nastav si, aby ho system vyuzival ako virtual ram a aj ako ako swap particiu. Ak mu pri niecom dojde ramka o dost to zrychluje proces.

udrzbar- 06.06.2015 10:23:40 | 89.173.200.14
crew> predpokladam, ze animacie v systeme, transparentnost a AERO v rozhrani mas vypnute? pretoze vacsina beznych app kancelarskych ti gfx nevytazuje podla mna a je uplne zbytocne, aby si system samotny sypal piesok do stroja. 64bit verzia je ok, ak to hw podporuje. w8/8.1 a w10 su podla mna lepsie optimalizovane na starsi hw, w8 som nainstaloval vramci pokusov aj na uplne archivne ntb s 1gb ram a pod.

tie tri veci vypinam automaticky na kazdej novej instalacii, povazujem to za uplne zbytocne => nezlepsuje to nijako uzivatelsky komfort.

ram kludne pridaj, to nikdy neskodi, pripadne ak si trufas, tak mozes vypnut page_file (ak das +8GB), pomoze to vyrazne, podla mna to pomoze pri klasickych hdd, pri ssd som to tusim este neskusal. bez page_file sa da zit, pokial neotvaras nejake obrovske fotky alebo nieco podobne, co na ntb domacom asi nehrozi.


ook- 06.06.2015 09:55:13 | 91.127.176.172
Mad Max: Fury Road 120 minut cisteho extraktu vizualnich a akcnych orgii/ sopliaci z hollywoodu sa mozu ucit ako sa robi film s privlastkom akcny. Ked som liezol z kina mal som chvilku dobry pocit, ze su znova skore 90' roky.

Crew- 06.06.2015 08:47:04 | 78.98.61.166
mam i5 a tak som dal 64bit win. Ssd je Samsung 850, starý asi rok. Veľký brzdic je Intel grafika ale to nezlepsim. Nie je to kritické ale pomôct by ram mohla

muskarin- 05.06.2015 22:12:33 | 95.103.254.19
crew, 4GB RAM by malo stacit pre beznu pracu nad akymkolvek 32-bitovym Windows. mas odsledovane, ze RAM je to, co Tvojmu notebooku chyba? to SSD, co mas, je v pohode? lebo kedysi sa do prvych netbookov davali neuveritelne sunky (baumax alebo kto taky crep daval ako bonus za nakup). este komotna grafika je dalsi kandidat na brzdu systemu.

udrzbar- 05.06.2015 13:57:56 | 195.49.189.48

khai- 05.06.2015 13:23:32 | 121.72.180.26
fuuu einschlagbodenhülse für maschendahtzaun za 18êürœ, to odkedy mate take ostrovne ceny?

efha- 05.06.2015 11:18:22 | 85.70.137.128
chch sa elegantne vyzuva z flasky vina pre yurana :D

chch- 05.06.2015 10:49:59 | 194.1.157.155
ok, odvolavam challenge, vybetonujem stojky.

chch- 05.06.2015 06:55:57 | 217.73.23.116
Yuran ten obchod v grinave poznam asi, odtial som daco objednaval uz, je to http://www.dadsro.sk/kontakt/ ? Hornbach zabudni, maju 2ks, nechapal som preco, potom som pochopil, 18 eur za ks, vratil som to na policu, potrebujem mozno 20-30 ks. Bauhaus, baumax to nema.

y@book- 05.06.2015 00:46:55 | 188.167.92.67
crew > win10 nepomoze, zacni zhanat RAM, ak dobre kukam specs tak si ten stastnejsi a mas tam 2 sloty, to ta vyjde na menej ako win10. Budes este lutovat, ze si to neurobil uz davno.

y@book- 05.06.2015 00:37:31 | 188.167.92.67
inak ma napdlo ked na to kukam, tak to maju asi aj v hornbachu, bude to sice stat 20e/kus, ale to je hornbach ;)

y@book- 05.06.2015 00:35:55 | 188.167.92.67
chch > v Grinave je obchod presne na to, majitel je po<> typek poradi ukaze a este da aj discount. Zevraj ic primarny biz je cez web, ale ani len netusim ako sa volaju kedze to je tu za plotom.
Mozem pripadne zajtra tam skocit a zistit ako sa volaju

chch- 04.06.2015 23:23:43 | 217.73.23.116
aj ja mam challenge, kto mi najde toto predavat na Slovensku za prijatelnu cenu, ma u mna flasu vina. hint 'zatlkacia patka kotva spic do zeme'

crew- 04.06.2015 21:44:58 | 62.197.212.212
a ked ludfan napisal "na postarsom NTB so 4GB RAM" tak som zosmutnel a s lutostou pohladkal moju R700. i5 stale bezi, SSD svisti len asi fakt tie 4GB treba dat na 8GB. Pockam ale na Win10 a uvidim

ook- 04.06.2015 19:18:53 | 91.127.176.172
ludfan - to bude asi iba pod win robit bordel. Ja som to musel preinstalovat 2x, lebo to vobec neslo. Chytila sa az verzia s kniznicami. Ta dynamicky linkovana nesla. Na tom stroji kde som to spustil som si bol isty, ze to pojde a napriek tomu pri urcitej konfiguracii to zatuhlo. S tou ram mam skusenost, ze bezne aplikacie ked nieco robia tak zadrbu na moment 80% ramky, len preto ze je volna. Ked som mal 8GB brali 6, ked mam 32GB beru 28 pritom by to urobili rovnako aj s tymi 6GB ...

ook- 04.06.2015 19:07:58 | 91.127.176.172
yuran - ty najskor zaplat $250. ;)
imho to by chcelo, tak velkost 2A0.

Crew- 04.06.2015 16:49:54 | 62.197.212.212
120x70 čím za 28€. Ale chcelo by to väčšie

y@book- 04.06.2015 16:26:22 | 195.146.135.235
co s tou mapou teraz? je uzasna, len neviem co s nou? fax? mam si to vytlacit ci ako?

crew- 04.06.2015 15:44:28 | 195.146.149.90
mapa je kakao uzasna

ludfan- 04.06.2015 15:27:26 | 147.175.31.219
ook> to by priam chcelo pozriet na zdrojaky a opravit to. Jednoznacne to smrdi bud nejakou strasnou hovadinou alebo masivnym memory leakom. ImageMagick ma ale strasne vela ficurii, vsetko to, co sa od 1987nazbieralo.

older postings
Warning: This message board is moderated, articles not appropriate to this board may be deleted.