back to front

meno:
e-mail:
text:
Karol aky?
 

ook- 04.06.2015 12:43:13 | 91.127.176.172
fax - aby ludfanova dobrosrdecnost a praca nezostala neocenena som si dovolil ti (sebe/nam) to zlozit - tu to je v png - format som nemenil

ludfan - ten imagemagick je uzasny nastroj. Ak ta to zaujima, tak
monatge *.png -tile 64x46 -geometry +0+0 big.png
zozralo pod win 28GB ram. a nevyuzivalo to 12 procakov ale len jeden - a trvalo to cca do 1minuty.
Ak som ale zadal presne rozlisenie t.j. volbu -geometry 16384x11776+0+0
,tak som musel po 5 minutach natvrdo zhodit cmd, niekde sa to seklo.
ale inak parada.
ten Img ma 130MB tak pozor na telefone, chrome to ale aj tak neotvoril.

udrzbar- 04.06.2015 12:20:26 | 195.49.189.48
celkom by som bol zvedavy, co bola matka, ak otec bol hento kakao ;)

crew- 04.06.2015 11:53:30 | 195.146.149.90
Moj otec bol Kakao zodpovednosti... made my day

crew- 04.06.2015 11:53:00 | 195.146.149.90
Od slečny Milosti Davis. milý, Je mi potešením napísať vám po zvážení, pretože nemôžem byť schopný najprv vidieť osobu, prosím, potrebujem vašu pomoc. Dokonca aj slečna Milosť Davis, jediná dcéra neskorého Mr & Mrs Richard Davis, z Pobrežia Slonoviny. Môj otec bol Kakao zodpovednosti a Gold obchodník v Abidjane na Pobreží Slonoviny pred svojou predčasnou smrťou.

y@book- 04.06.2015 09:59:52 | 195.146.135.235
on to nebude skladat, chce to na tvrdy papier ako take velke puzzle ;)

ludfan- 04.06.2015 08:45:37 | 147.175.31.219
potom povedz, ci sa ti to podarilo, lebo mam este jeden napad: nerobit z toho velky obrazok ale velke pdf, s tymi dlazdickami ako separatnymi bitmapami. je to zvladnutelne cez TeX.

udrzbar- 03.06.2015 23:29:40 | 89.173.200.14
ludfan> dakujem velmi pekne ;)

ludfan- 03.06.2015 17:07:38 | 109.230.13.11
fax> tu mas tie tiles, ale zlepit dokopy ich musis sam, ja mam na to slaby stroj. tiles.zip

Skusal som toto ale to montage sa mi na postarsom NTB so 4GB RAM seklo tak, ze som to musel natvrdo vypnut.


ook- 03.06.2015 16:47:49 | 91.127.176.172
upečený tvarohový kopáč

ook- 03.06.2015 16:42:17 | 91.127.176.172
retiazkový kokotoč

ludfan- 03.06.2015 16:34:27 | 109.230.13.11

ook- 03.06.2015 14:25:54 | 91.127.176.172
ružový nákyp

chch- 03.06.2015 14:05:22 | 194.1.157.155
krajské lajno

ludfan- 03.06.2015 13:14:15 | 147.175.31.219
mienkotvorný senník

ludfan- 03.06.2015 11:01:38 | 147.175.31.219
sedemhravý drak

udrzbar- 03.06.2015 08:57:42 | 195.49.189.48
lienkotvorný denník

muskarin- 03.06.2015 08:44:09 | 95.103.214.31
Nádor nových členov

ludfan- 02.06.2015 14:20:13 | 147.175.31.219
sivé tvorčeky

ook- 02.06.2015 13:07:09 | 91.127.176.172
prisli k nam domov marhule zo zahranicia a nejake zostali, tak som ich zneskodnil.


chch- 02.06.2015 12:20:27 | 194.1.157.155
ja nerobim v open space, mam vlastnu kancelariu, takze mne to neprekaza. a okrem toho mi to vazne robi sive stvorceky.

ook- 02.06.2015 10:55:57 | 91.127.176.172

ook- 02.06.2015 10:44:58 | 91.127.176.172
chch - to je len zaciatok. Neser internet, posledny diel black mirror nech ti je vysrahou. ;)

muskarin- 02.06.2015 10:07:14 | 15.203.169.107
chlapi, troska vas zneuzijem, ale to vy radi ;] - sd kartu dcere do telefonu by som rad. mate nejake odporucania v zmysle cokdezakolko?

udrzbar- 02.06.2015 09:30:38 | 89.173.200.14
chch> lebo si sa o tom vyjadril dehonestujuco, internet si to pamata.


udrzbar- 02.06.2015 09:28:22 | 89.173.200.14
o tomto sme tu niekolko krat uz - najnovsia testovacia kampan gambrinusu.

chch- 02.06.2015 09:14:23 | 194.1.157.155
mne to vracia sive stvorceky.

ook- 02.06.2015 07:38:40 | 91.127.176.172
fax - su to obrazky
http://d.tiles.telegeography.com/maps/submarine-cable-map-2015/6/xx/yy.png , kde xx = 0 až 63 a yy = 0 až 55
napisat skript, ktory to postahuje je vcelku jednoduche. Popros yurana ten sa cele dni nudi.

khai- 02.06.2015 01:17:27 | 219.89.206.47
free market! lol

y@book- 02.06.2015 00:46:28 | 188.167.92.67
normalka zaplatis $250 a mas ju doma

udrzbar- 01.06.2015 11:42:04 | 195.49.189.48
pls, nejaka idea, ako by sa dala tato mapa grabnut v najvyssom rozliseni? generuje to pri kazdom zoom_lvl novu sadu obrazkov/stovrcekov.

ludfan- 01.06.2015 10:25:25 | 147.175.31.219
včera medonosná

chch- 01.06.2015 09:48:01 | 194.1.157.155

udrzbar- 01.06.2015 09:17:45 | 195.49.189.48
free parket!

khai- 31.05.2015 13:15:26 | 121.72.201.43
free market!

chch- 31.05.2015 08:04:16 | 217.73.23.116
karol: ak to nekupis z lokalneho webu dnes, tak zajtra nemusi existovat a potom nastane inferno.

ook- 31.05.2015 01:30:34 | 91.127.174.164
zvacsa nase vina mi moc nechutia, ale mam rad cervene vino zo somarikom na etikete -/poznavacie znamenie / predavane v litrovkach z peljesacu - liter 25 kuna cca 3.5 euro.

Cokolvek z lidlu,u mna vyvolava psycho neistotu kedze tam rozhoduje doslova par centov pri ich nakupe o tom ci bude na pulte posypova sol, alebo jedla.

khai- 31.05.2015 00:02:38 | 121.72.173.43
zas a znova, amazon.com $125 including shipping, lokalny web $135 na shipping som sa ani nepozeral. s hentakou konkurenciou je tazke cokolvek na nete predavat.

udrzbar- 30.05.2015 20:43:37 | 89.173.200.14
chch, dodam ti nabuduce aj poplniky a slnecniky s mojim monogramom? :)

chch- 30.05.2015 17:38:28 | 217.73.23.116
ja pijem ribezlak, vacsinou zadarmo.

ludfan- 30.05.2015 17:09:21 | 109.230.13.11
My teraz pijeme vino z Lidla. Spanielske, cervene, rocnik 2009. Cena: 3 Eura. A zle to nie je.

y@mob- 30.05.2015 16:47:54 | 151.236.227.147
Jeden stary vinar mi raz prezradil, treba pit co mi chuti a srat na sproste reci okolo vina. Tejto pravdy sa drzim pri vsetkom. Ked mi chuti susedove vino za 2e flaska je to moja vec, ak ma niekto nutkanie pit 20e vino nech sa paci.

Ten wine aerator mi pride rovnaka kktina ako ten zaruceny setric paliva ktory staci strcit do autozasuvky =]

khai- 30.05.2015 13:21:44 | 121.72.177.232
som to nasiel http://io9.com/wine-tasting-is-bullshit-heres-why-496098276

khai- 30.05.2015 13:17:52 | 121.72.177.232
niekde som tiez cital ze lacna vodka sa da preliat brita filtrom a urobi to z nej premiovy produkt. chapem ze "niekde som cital" je lol zdroj informacie ale "niekde som cital" ze aj expert na vodku zaradil prefiltrovany brak medzi premiove vodky. vraj ze uhlikovy filter znesie ~2-3 flasky len takze si davajte pozor a prestudujte si to pred pouzitim...

khai- 30.05.2015 13:14:41 | 121.72.177.232
tunak je priemerna flasa vina tiez okolo $15, v akcii pod $10 najma australske (imo cisto kvoli kvantite), premiove vino je $20 a viac. neviem co piju nemci ale tak lacne vino imo hadam nie... ohladom "vnimalnej kvality" mi dobry zdroj povedal ze treba nieco ako toto http://www.amazon.com/VinLuxe-PRO-Wine-Aerator-Seconds/dp/B00GSWGCDI co je vraj kompletny zazrak a zmeni lacne vino na drahe za par sekund. daval som sem inak clanok o tom ako vacsina ludi nevie posudit rozdiel medzi kvalitou, bolo tam nieco na ten styl ze zafarbili biele vino a ludia boli presvedceni ze piju cervene.

muskarin- 30.05.2015 10:08:56 | 85.237.234.6
Kde na kavu v Senci? Surne ;]

udrzbar- 30.05.2015 08:13:37 | 89.173.200.14

Drink Cheap Wine

If hints of cassis, subtle earthiness, and jammy notes don’t interest you, you are not a lesser person. Wine is not art. There’s no reason to believe that aligning your tastes with those of a self-appointed elite will enrich your life, or make you more insightful or sensitive. If wine critics want to spend lavishly on the wine they like, that’s great. Leave them to their fun. Be grateful that you can gain just as much pleasure, if not more, without bankrupting yourself.
nie som vinovy freak, takze to neviem posudit, ale v kazdom pripade som netusil, ze je az taky rozdiel medzi cenami komodit tohoto typu v eu a us. vysvetlovalo by to vela veci.

udrzbar- 29.05.2015 17:54:27 | 195.49.189.48

ook- 29.05.2015 10:46:04 | 91.127.174.164
ano nemachruj, si vystacim s hlinikovym kotogo a ked nie je, tak s praskovym extraktom z chemtrails co ma napis nescaffe crema.

udrzbar- 29.05.2015 10:16:17 | 195.49.189.48
y :)

y@book- 29.05.2015 09:54:02 | 195.146.135.235
Uz som to precital k treske ;) Za mna asi len tolko: Nemachruj nam tu furt s tym tvojim ranciliom!

older postings
Warning: This message board is moderated, articles not appropriate to this board may be deleted.