back to front

meno:
e-mail:
text:
Karol aky?
 

khai- 25.05.2015 22:45:27 | 121.72.160.177
ja by som ti prisiel pokopat zahradu hned len to mam od cesty trocha.

khai- 25.05.2015 22:44:37 | 121.72.160.177
nuz ked to uvolnuje cakry tak ja potrebujem tie ručné šále na obe ruky. len neviem teraz ze ci nemusia byt z vlny z tibetskych skreckov lebo to sa tu tazko zhana.

chch- 25.05.2015 22:35:11 | 217.73.23.116
pocujte, ked nemate co robit, ja by som vas v pohode dostatocne zamestnal na zahrade.

ludfan- 25.05.2015 22:12:53 | 109.230.13.11
rodinný žuvot

ludfan- 25.05.2015 22:11:40 | 109.230.13.11
Ja mam steviu raz a navzdy spojenu s otravou ricinom, kvoli Breaking Bad.

udrzbar- 25.05.2015 22:03:40 | 89.173.200.14
karol, to bude na nieco ine, mozno nejaky uvolnovac cakier, alebo nieco podobne

inak az teraz som si vsimol tie hodnotenia, toto uz je podla mna ozaj za hranou, co sa da s kavou spravit:

.... Pripravujem tiež v pákovom, ale kyslosť necítim. Dávam maslo+vanilku+škoricu+kokosový olej+himalájska soľ+1-2 kvapky Stevioly. Pochlipkávam s mletými orechmi. Skúste....

akoze ak by som sa chcel kvalitne zosrat asi len


muskarin- 25.05.2015 22:02:35 | 95.103.250.96
ked kotyogo, tak hlinikovy orginal z madarska predsa ;]
kava s kokosovym olejom na rano moze byt naozaj dobry zivotabudic - tipujem, ze s letmym startom taktak stihne clovek dosadnut na zachodovu dosku

khai- 25.05.2015 22:01:07 | 121.72.160.177
si pamatam ze nejaka studia pred rokmi splietala hlinikove veci s alzheimerom. neviem kolko kreditu to ma/malo ale keby som mal 60+ tak by som mal aj ja z toho dost iracionalny strach.

khai- 25.05.2015 21:57:32 | 121.72.160.177
to co ma na ruke ten chalan na videu? to zlepsuje chut kavy?

udrzbar- 25.05.2015 21:57:11 | 89.173.200.14
y, c> potvrdzujem yurankove slova - doma mam hlinikove, jedno bialetti a jedno original madarske, na zahrade mame nerezeove, lebo moji rodicia maju panicky strach z hlinikoveho riadu. rovnaka kava, rovnake mletie, postupy -> vysledok uplne odlisny.

snappah- 25.05.2015 21:43:51 | 78.98.53.211
filmárik a MILFuška

y@book- 25.05.2015 20:58:12 | 188.167.92.67
crew > z toho kotoga nebud smutny. Ja mam dve. 1. je krasne nabliskane nerezove bialetti a myslel by si si ze brutal bomba ferrari, ale pravda je taka, ze mi z neho kava vobec nechuti. 2. je klasika hlinikove a z toho je ta kava proste uzasna. Pijem ju denne uz vela vela rokov. Nevymenil by som ho za nic, rano nepoznam nic lepsie ako kavu z neho.
V robote cez den pijem presso vacsinou z tej istej kavy ako z toho kotoga, porovnavat to nebudem lebo to je proste uplne nieco ine ale zaroven obe uzasne.

Preto asi by som na tvojom mieste skusil este fakt tu hlinikovu verziu, a zober si rovno bialtetti lebo alternativne pokusy sa vacsinou nevyplacaju ;) Idealne ak sa zastavis u mna pocas tvojeho doobedneho ponevierania sa a ja ti na skusku uvarim kludne aj z oboch ;)

ludfan- 25.05.2015 18:14:21 | 109.230.13.11
efha> okolo toho plichtu je zrejme cely klaster jemu podobnych jedincov. this
veríme, že skutočne poctivé a seriózne spoločnosti budú s nami radi spolupracovať (tak ako sa to už dnes deje) a veľmi ochotne zobrazia logo symbolizujúce zmenu k lepšiemu na svojich obalových a komunikačných materiáloch

WTF?


ook- 25.05.2015 17:41:22 | 91.127.174.164
pekne to maju ;)

ook- 25.05.2015 17:39:47 | 91.127.174.164
efha - ...From coffee rings to drips on white dress shirts to the dreaded stains on teeth — a cup of coffee can start your day off right or ruin it right away.... nieco taketo asi. Chalan jediny a prvy clear coffe to tusim "prelozil" aj s tou textovou omackou. Sa tesim ako sa za rok dozvieme, ze niekto z presova prisiel na to, ze dzem sa da urobit aj bez zelirovacieho cukru a zaklada prvu a jedinu firmu na slovensku svete ;)

efha- 25.05.2015 17:02:38 | 85.70.137.128
udrzbar: lol, toho som nepoznal. chrumkavy je ...

muskarin- 25.05.2015 16:52:17 | 95.103.233.56
nahodou, cisty lekarensky kofein je lahodna substancia. ake nieco take tipek namiesal do tej vody, moze to byt prijemna skusenost ;]

udrzbar- 25.05.2015 15:43:02 | 89.173.200.14
Skúsenosti naznačujú, že cena smartfónu nie je rozhodujúcim faktorom, ktorý by mohol garantovať úspešnosť. Obzvlášť v prípade, ak ide o zariadenie, ktoré sa novátorským spôsobom snaží ponúknuť alternatívu k zabehnutému systému Android. >>>

udrzbar- 25.05.2015 15:26:09 | 89.173.200.14
fh> tohoto si zabudol.

udrzbar- 25.05.2015 15:23:06 | 89.173.200.14
crew> myslim, ze taketo nieco, alebo velmi podobne. s ohladom na princip celej veci rozdiel medzi lo a top modelom v tejto triede bude len v komforte a pridavnych blbinach. pil som fakt dobru kavu aj z nespresso strojceka v predajni lyzi niekde v lese a ten vyzeral ako detska hracka a nie ako kavovar. a toho sladkeho gusta sme mali asi podobny ;) taka kozmicka cervenopriehladna gula :)

ja k tomu celemu pristupujem velmi pragmaticky - je to vedla v office, kapsla ma vyjde rovnako, co kava v zadnej kuchynke z velkeho full_automatu saeco (ktory stoji predpokladam 5x tolko), ale chutovo su to dve uplne rozdielne veci - to saeco generuje vyslovene zlu kavu. je to samozrejme hlavne zrnom, ktore tam baby sypu, ale ja proste nemam v robote energiu este na to, aby som robil nejaku evanjelizaciu a osvetu, proste serem na to. tym chcem povedat, ze z hovna bic neupleties a najdolezitejsia vec na tom nespresso bude napln v kapsli. takze ak si niekto kupi vymenitelne kapsle a nasype si tam nejaky pomlety sloni trus (kilo za 2e v akcii), tak z toho zasa bude len vyluhovany sloni trus.

mokka nemozes porovnavat, to je uplne iny sport, ja ked som isiel na mokka denne 2-3x, tak som bol spokojny s ~3/10 varkami.


efha- 25.05.2015 13:59:09 | 85.70.137.128
ad clear coffee - pokial som to dobre pochopil, tak je to proste voda do ktorej je natlaceny kofein a nejaky "prirodny" kavovy extrakt, ci? podla mna by si typek velmi dobre rozumel tymto idiotom a jemu podobnymi. urcite sa na creative mornings v nejakcyh co-working huboch navzajom s dalsimi startupistami placaju navzajom po ramenach, rozpravaju si success stories a s vlhkymi ocami snivaju o angel investoroch.

crew- 25.05.2015 13:14:42 | 78.98.61.166
fax, mne tiez gusto odchadza, mal som uplne prvy model ked to prislo ku nam, tiez kvoli cokolade. ake nespreso maju kolegovia ? teraz varim v mokke a velmi mi nechuti

udrzbar- 25.05.2015 12:26:59 | 195.49.189.48
y> byt kocovny cigan je moj tajny sen predsa. bez srandy.

ook- 25.05.2015 12:22:05 | 91.127.174.164
fax - to co opisujes mi robil asi 6 mesiacov adsl modem+router, nic som na tom nezmenil a teraz to uz cca 8 mesiacov nerurobil. Mam dojem, ze problem nebol v krabicke jej nastaveni, ale v telecome - ale to je len dojem - netusim kde realne problem je*bol ;).

y@book- 25.05.2015 12:08:49 | 195.146.135.235
myslim ze hej, ale pokial mas mobil tak to imho standardne neriesis. Teda pokial nie si obchodny cestujuci, alebo kocovny cigan ;)

udrzbar- 25.05.2015 12:02:16 | 195.49.189.48
y> dvoma ;) inak ty mas tiez tusim v tom lenovo slot na SIM, nie?

y@book- 25.05.2015 11:39:32 | 195.146.135.235
dakujeme za report, ale podla mna si jediny v republike s 3G modelom.

udrzbar- 25.05.2015 11:24:24 | 195.49.189.48
ak to niekomu pomoze, tak jeden poznatok ohladom dlhodobeho pouzivania 3G Wifi routerov (tj takych, ktore maju integrovany slot na 3G SIM):
  • povodne som nastavil rezim, ze 3g modem sa po zapnuti/restarte vzdy pripojil a ostaval pripojeny 24/7
  • vsimol som si, ze casto po vikende alebo dlhsej prestavke (standardne rano) som musel zariadenie restartnut, lebo sice wifi ap fungovalo, zariadenie zilo, 3G pripojenie akoze bolo zive, ale v skutocnosti vsetky poziadavky koncili na urovni routera
  • nasiel som v nastaveniach moznost, ze 3G spojenie sa bude vytatacat/pripajat az v momente skutocnej potreby na pristup na net. setol som tam 99minut udrzania spojenia bez prenosu. po uplynuti 99 minut bez poziadavky sa 3G modem odpoji a zariadenie caka len so zapnutou wifi castou.
  • odvtedy to funguje bez problemov a potreby restartovania, prva poziadavka po sice trva o par sekund dlhsie, ale uz nenastava ta situacia zo zaciatku, ze mrtva krabicka a pomoze len restart

ook- 25.05.2015 10:46:19 | 91.127.174.164
ten s tou clear coffe si robi prdel nie, ze on jediny a prvy na svete a nikto pred nim na to neprisiel ?

jaj vychodniar, uz je to jasne, tak nic.

udrzbar- 25.05.2015 09:23:33 | 195.49.189.48
crew> problem (z pohladu koncoveho zakaznika) PODov nie je tom, ze by sa z nich nieco luhovalo, ale v marzi, aku ma predajca na kave a neuveritelnom mnozstve materialu, ktory to spotrebuje a ktory nasledne vyhodis do kosa.

analogia ku atramentovym tlaciarnam, kde v peaku stali tlaciarne doslova menej, ako full sada s naplnou do nich.

my sme (teda deti) mali doma sladkeho gusta, hlavne teda kvoli tomu, ze deti - obete reklamy - si mysleli, ze z toho pojde robit nejake sladke kakavko. tiekli z toho len take prefabrikovane sragory. kavu to robilo povedzme rovnaku, ako vo vacsine bratislavskych kaviarni. umrelo to tusim na zavapnenie u zeny v office a nasledne putovalo do kosa. teraz mam tu pod nosom u kolegovcov nejaky nespresso kompatibilny stroj a musim povedat, ze soudruzi z ciziny spravili krok vpred - je to podla mna celkom pouzitelna cesta pre niekoho, kto sa nechce srat s kavovymi ritualmi a chce kavu, ktora neurazi. len tomu treba rozumiet tak, ze komfort a jednoduchost zaplatis v cene PODov.


udrzbar- 24.05.2015 15:52:55 | 89.173.200.14
nic mi nehovorte.


muskarin- 24.05.2015 13:39:11 | 78.99.150.228
Clear Coffe zatial prekonava "vsetko" ;]]

udrzbar- 24.05.2015 10:59:38 | 89.173.200.14

khai- 24.05.2015 09:36:55 | 121.72.188.38
fasa analyza plus z neocakavanej strany celej diskusie.

crew- 24.05.2015 09:22:02 | 78.98.61.166
nejaky pako na badatelovi ci kde pisal, ake su tie coffee pady zle, lebo umela hmota a ked je tam horuca voda, tak sa do kavy vyluhuju vsetky tie karcinogenne ftalaty a pod. Ja mam Dolce-gusto, velka spokojnost, rychle, ciste a chutovo si clovek z tych 10 druhov tiez vyberie.

udrzbar- 23.05.2015 18:22:31 | 89.173.200.14

AN ANALYSIS OF NESPRESSO – PART I



Speciality coffee roasters share more customers with Nespresso than they’d like to believe.

ludfan- 22.05.2015 17:40:08 | 109.230.13.11
fiha, vyhladavanie "sprosty fico" na google maps sa chova nekonzistentne. vcera naslo kremel, dnes us iba slavin. co bude zajtra?

ook- 21.05.2015 23:20:11 | 78.98.53.89
hmm debil utopil korytnacku ;(

toto je parada ...

ludfan- 21.05.2015 22:21:37 | 109.230.13.11
vyhladajte si "sprosty fico" na google maps.

udrzbar- 21.05.2015 19:24:16 | 89.173.200.14

ook- 21.05.2015 13:30:08 | 78.98.53.89
kozene sedlacky

ludfan- 21.05.2015 10:07:40 | 147.175.31.209

Chinese words for animals translated into English


udrzbar- 21.05.2015 09:18:54 | 89.173.200.14
...samozrejme tyka sa to len nasej chladnicky, v ktorej mam veci, na ostatne na poschodi kaslem. aby to teda nevyzeralo tak, ze chodim riesit cudzie chaldnicky. ale aj tak nam podla mna ostatne teamy zavidia, lebo do toho vnasam gamifikacne prvky :)

khai- 20.05.2015 21:51:15 | 219.89.206.47
firemne kuchyne su v celku totalny bordel. tu mame osobu ktora chodi cely medzi poschodiami a permanentne upratuje kuchynu na kazdom poschodi.

udrzbar- 20.05.2015 19:04:40 | 89.173.200.14
inak s tymi chladnickami - ja raz za cas vyvesim plagatiky s oznamom o sanitarnom dni, dam pachatelom den-dva cas a potom vsetko, co tam ostane, vyhadzem do kosa. mam na zasahy tohoto typu kupeny balik chirurgickych rukavic, ziadny problem.

udrzbar- 20.05.2015 19:02:58 | 89.173.200.14
makový kováč

ook- 20.05.2015 17:11:31 | 78.98.53.89
snappah - lebo si nebol u zubara v pivnici.

snappah- 20.05.2015 16:44:05 | 95.102.10.13
v principe nehnilo nikdy nic. ale tolko alkoholu pokope som nevidel ani predtym, ani potom. zahranicne navstevy nesmeli vidiet. vacsinou teda.

y@book- 20.05.2015 15:57:24 | 195.146.135.235
Najvacsi brutal su firemne ladnicky. Podelte sa o vas pribeh, nech nemam pocit, ze len tu nieco hnije =]

ook- 20.05.2015 14:32:49 | 78.98.53.89

older postings
Warning: This message board is moderated, articles not appropriate to this board may be deleted.