|
|
| y@book- 20.05.2015 09:40:19 | 195.146.135.235 |
| dlžnÃkove kamene |
|
|
| crew- 20.05.2015 09:06:16 | 95.102.14.41 |
|
|
| efha- 19.05.2015 20:18:41 | 195.122.195.194 |
opat jedna 'detektivka' z prostredia gray internet economy ... tentokrat silk road:The Untold Story of Silk Road![]() part 1 part 2 |
|
|
| ook- 19.05.2015 17:01:47 | 78.98.53.89 |
| yuran - ano jedine, ze by zastal na mojom, hned z druhej strany stromu ;) |
|
|
| ludfan- 19.05.2015 16:06:02 | 147.175.31.209 |
|
po rokoch laborovania ultimatne riesenie pre take to male domace presuvanie dat skrz firewally: tor vsade, ssh hidden service vsade, nazvy strojov v citatelnej podobe v /etc/hosts. git+mercurial ako bonus. na filmy a fotky to nie je, ale zdrojaky a clanky z domu dostanem do roboty a naopak, aj ked si zabudnem presunut veci do cloudu. samozrejme, ziadne hesla, len kluce, ale to uz mame zabehnute takze no problem. mozem kaslat dynamicke dns a meniace sa IP adresy. |
|
|
| crew- 19.05.2015 13:24:09 | 95.102.14.41 |
a toto je este jedno na dnes:
|
|
|
| y@book- 19.05.2015 13:20:17 | 195.146.135.235 |
| musel, ine miesto tam nie je |
|
|
| khai- 19.05.2015 12:34:44 | 121.72.221.197 |
| najviac sa mi lubi ako zobral parkovacie miesto tomu bielemu autu |
|
|
| crew- 19.05.2015 11:45:15 | 95.102.14.41 |
Od dnes parkujem takto:
|
|
|
| udrzbar- 19.05.2015 10:46:19 | 195.49.189.48 |
|
nic mi nehovorte.
|
|
|
| ludfan- 19.05.2015 08:37:35 | 109.230.13.11 |
| Nie, myslel som konkretne tuto kapelu. ... [google google]... aha, /r/listentothis subreddit poznam, ale tychto som prehliadol nejako. |
|
|
| khai- 19.05.2015 01:22:34 | 219.89.206.47 |
| reddit prirodzene, neviem ci existuje nejaky iny rychlejsi agregator veci na nete, naprosta vacsina veci k ktorych ludia hovoria na fb alebo tw bola na reddite pred 2-3 dnami. ak myslis alt-j tak pred rokmi. |
|
|
| ludfan- 18.05.2015 23:44:03 | 109.230.13.11 |
| Khai, na to si kde priÅ¡iel? Akože srandu si robia, ale je z toho jasné, že nieÄo vedia -- a ja teraz idem ich album Äo je majú ytb a zlé to fakt nie je. Také nezakomplexované to je, páÄi sa mi to. |
|
|
| khai- 18.05.2015 22:22:06 | 219.89.206.47 |
|
|
| ook- 18.05.2015 11:54:06 | 78.98.53.89 |
| epilepticka draha |
|
|
| khai- 18.05.2015 10:40:42 | 121.72.168.10 |
| zjavne je v tom strasne vela penazi inak by sa henti ludia nestrapnovali. co je imo zaujimave ze spomenul youtube. |
|
|
| udrzbar- 18.05.2015 08:26:19 | 89.173.200.14 |
| zacina to byt celkom slusna melodrama okolo toho/tej tidal ;) |
|
|
| khai- 18.05.2015 00:07:59 | 219.89.206.47 |
| http://www.theverge.com/2015/5/17/8617615/jay-z-b-sides-tidal-freestyle |
|
|
| ludfan- 17.05.2015 21:19:23 | 109.230.13.11 |
| šikmá veža v puse |
|
|
| udrzbar- 17.05.2015 13:50:25 | 82.145.211.128 |
| khai> parada. gitara je kul projekt :) |
|
|
| khai- 17.05.2015 11:53:56 | 121.72.161.229 |
| nevim ti povedat, rozmyslal som ze to bol refresh ale nechapem ze ako, nevadi o nic nejde v podstate som len komentoval k tej fotke pribeh ma happy ending a hoblik je moj kamarat akonahle som si kukol instruktazne videa a nabrusil v tom noz. gitaru si robim :) hento je kusok palisandra co planujem na hmatnik. |
|
|
| udrzbar- 17.05.2015 11:05:16 | 82.145.211.128 |
| khai> nebol njky problem s db? alebo sisi to neodmazal pod rukou? ale ine - co to ides lepit vlastne? budu pre macsku? |
|
|
| khai- 17.05.2015 08:58:05 | 121.72.161.229 |
|
|
|
| khai- 17.05.2015 08:54:59 | 121.72.161.229 |
| heeej, niekto/nieco mi zmazal posledne dva posty! |
|
|
| ook- 15.05.2015 13:57:21 | 78.98.53.89 |
| khai - ano vsetky el. drevo obrabacie stroje musia mat vysoke ot. co zarucuje 100% bezbolestnu amputaciu. |
|
|
| khai- 15.05.2015 11:23:45 | 121.72.184.45 |
| nuz mam router (freza?) a to je velmi podobne, rozmyslam ze s tym uhoblim tensie hrany namiesto hoblika. nastroj s dvoma super ostrymi hranami 16k otacok bez krytu je dost respektu hodna zalezitost :o) |
|
|
| udrzbar- 15.05.2015 11:00:52 | 195.49.189.48 |
|
moj fotrik si na chate na el.hoblovacke uhobloval bruska z 3 prstov. 2 dni po sebe. ked dosiel druhy krat na pohotovost v RK do vojenskej, tak na neho ted lekar pozeral ako na debila vy st tu predsa boli vcera :)
a nebohy ~80rocny sused so zenou behali po dvore a hladali, ci niekde nenajdu prst. |
|
|
| ook- 15.05.2015 10:58:04 | 78.98.53.89 |
|
opatrne s elektrickym, je to take zariadenie, ze trosku nesikovnosti a prsty fuc.
akoze jukol som na noviny, ze co nove a v nasom parlamente sa seriozne rokuje o zakone proti kurvitkam v el. zariadeniach ? |
|
|
| khai- 15.05.2015 10:53:58 | 121.72.184.45 |
| ;) |
|
|
| khai- 15.05.2015 10:50:04 | 121.72.184.45 |
| prirodzene som sa neudrzal a kupil som hoblik stanley no.4, som spoteny, mam otlaky na oboch rukach, nahresil som sa na dva tyzdne dopredu a ani jedna doska nie je urobena. som tiez zistil ze jedna z najvacsich pasci pri kupeni si rucneho nastroja je zistenie ze potrebujem cca 4 dodatocne typy na vsetko co potrebujem urobit. toto su veci pre americkych dochodcov ktori maju objednany mesacnik "traditional woodworker" a robia si shaker nabytok v plnovybavenej garazi pre zabavu. zajtra si utekam kupit elektricky a hento dam na vystavku niekde na kredenc. |
|
|
| udrzbar- 15.05.2015 10:44:54 | 195.49.189.48 |
|
|
|
| chch- 15.05.2015 05:58:02 | 217.73.23.116 |
| Yuran: faaaak, zabudol som :-( |
|
|
| y@book- 14.05.2015 23:35:41 | 188.167.92.67 |
| chch stihas to dnes? |
|
|
| khai- 14.05.2015 22:02:52 | 219.89.206.47 |
| apps vs web na zamyslenie https://500ish.com/facebook-instant-karma-4a4bd4f3eca |
|
|
| udrzbar- 14.05.2015 13:44:11 | 195.49.189.48 |
| ta mrvenica je hypnoticka |
|
|
| udrzbar- 14.05.2015 13:43:48 | 195.49.189.48 |
karol, konecne lokalna vec ;)
|
|
|
| ook- 14.05.2015 12:16:16 | 78.98.53.89 |
|
|
|
|
| khai- 14.05.2015 00:41:17 | 219.89.206.47 |
| y to je vsetko prirodzene velmi relativne, plus vzdy je niekto kto je na tom horsie ako ty/ja. |
|
|
| udrzbar- 13.05.2015 23:26:59 | 82.145.219.119 |
| o tom "je to vsade rovnake" by sa dalo zrejme dlho diskutovat |
|
|
| y@book- 13.05.2015 22:46:42 | 188.167.92.67 |
|
lol, mlady pan zije v jednej z najdemokratickejsich zemi sveta a on sa bude tvarit este urazene. Mali by asi prehodnotit imigracnu politiku podla mna =) nesledujem vobec noviny, nie to NZ politku, ale azda je to vsade rovnake. Skus si pre zlepsenie nalady teraz citat 2 tyzdne len SK noviny (sme.sk, |
|
|
| khai- 13.05.2015 21:58:33 | 219.89.206.47 |
| xlx, ja som sa tu uz naparoval nad vlajkou ked som hovoril ze potrebujeme viac doktorov a nie novy dizajn. to je fasa napad cele ale krajina ma tonu inych problemov a mal som strasne silny pocit ze ked to vytiahli tak to bolo doslovne ako rozptylenie pre obcanov v zmysle "nekukaj nam na prsty chod sa debatovat o zastave". ja som v tak brutalnej politickej apatii po poslednych volbach ze mi je to jedno, si nepamatam naposledy kedy som spravy pozeral, jedine co viem ze z twittra ked sa kuknem na moj feed raz za tri dni. |
|
|
| udrzbar- 13.05.2015 20:05:43 | 89.173.200.14 |
| ook> Haruki Murakami’s Passion for Jazz: Discover the Novelist’s Jazz Playlist, Jazz Essay & Jazz Bar |
|
|
| udrzbar- 13.05.2015 20:00:17 | 89.173.200.14 |
|
snappa> som ani netusil, ze C30 sa uz nevyraba :-/ dizajnovo / pocitovo pre mna osobne jedno z top10 malych aut, ideovy pokracovatel vlhkeho mladeznickeho sna - 480turbo
|
|
|
| snappah- 13.05.2015 18:02:38 | 91.127.185.48 |
| fax C30 sa prestal vyrabat najma kvoli nezaujmu, imho skoda, to je pekne auto, prinajmensom zvonku. |
|
|
| snappah- 13.05.2015 17:59:37 | 91.127.185.48 |
| khai mate celkom fajn dizajnersku sutaz .) |
|
|
| ook- 13.05.2015 17:29:31 | 78.98.53.89 |
| lizardny |
|
|
| y@mob- 13.05.2015 17:17:40 | 195.146.135.244 |
| blizardny |
|
|
| efha- 13.05.2015 16:00:08 | 195.122.195.194 |
| 'bizardny' sem privliekol tarka uz pred rokmi. blame him! :D |
|
|
| udrzbar- 13.05.2015 13:35:47 | 195.49.189.48 |
| chch> neuveris, ze som mal velmi silne pochybnosti a rovnako silnu lenivost a pohodlnost si to overit. sypem si popol na hlavu. |
|
|
| chch- 13.05.2015 13:30:00 | 194.1.157.155 |
| trikrat a dost, fax: bizarny, nie bizardny. |
|
|
| older postings |