back to front

meno:
e-mail:
text:
Karol aky?
 

y@book- 20.05.2015 09:40:19 | 195.146.135.235
dlžníkove kamene

crew- 20.05.2015 09:06:16 | 95.102.14.41

efha- 19.05.2015 20:18:41 | 195.122.195.194
opat jedna 'detektivka' z prostredia gray internet economy ... tentokrat silk road:

The Untold Story of Silk Road


part 1 part 2

ook- 19.05.2015 17:01:47 | 78.98.53.89
yuran - ano jedine, ze by zastal na mojom, hned z druhej strany stromu ;)

ludfan- 19.05.2015 16:06:02 | 147.175.31.209
po rokoch laborovania ultimatne riesenie pre take to male domace presuvanie dat skrz firewally: tor vsade, ssh hidden service vsade, nazvy strojov v citatelnej podobe v /etc/hosts. git+mercurial ako bonus.

na filmy a fotky to nie je, ale zdrojaky a clanky z domu dostanem do roboty a naopak, aj ked si zabudnem presunut veci do cloudu.

samozrejme, ziadne hesla, len kluce, ale to uz mame zabehnute takze no problem.

mozem kaslat dynamicke dns a meniace sa IP adresy.


crew- 19.05.2015 13:24:09 | 95.102.14.41
a toto je este jedno na dnes: 0507 13e3 500

y@book- 19.05.2015 13:20:17 | 195.146.135.235
musel, ine miesto tam nie je

khai- 19.05.2015 12:34:44 | 121.72.221.197
najviac sa mi lubi ako zobral parkovacie miesto tomu bielemu autu

crew- 19.05.2015 11:45:15 | 95.102.14.41
Od dnes parkujem takto: 0102 ca93

udrzbar- 19.05.2015 10:46:19 | 195.49.189.48
nic mi nehovorte.


ludfan- 19.05.2015 08:37:35 | 109.230.13.11
Nie, myslel som konkretne tuto kapelu. ... [google google]... aha, /r/listentothis subreddit poznam, ale tychto som prehliadol nejako.

khai- 19.05.2015 01:22:34 | 219.89.206.47
reddit prirodzene, neviem ci existuje nejaky iny rychlejsi agregator veci na nete, naprosta vacsina veci k ktorych ludia hovoria na fb alebo tw bola na reddite pred 2-3 dnami. ak myslis alt-j tak pred rokmi.

ludfan- 18.05.2015 23:44:03 | 109.230.13.11
Khai, na to si kde prišiel? Akože srandu si robia, ale je z toho jasné, že niečo vedia -- a ja teraz idem ich album čo je majú ytb a zlé to fakt nie je. Také nezakomplexované to je, páči sa mi to.

khai- 18.05.2015 22:22:06 | 219.89.206.47

ook- 18.05.2015 11:54:06 | 78.98.53.89
epilepticka draha

khai- 18.05.2015 10:40:42 | 121.72.168.10
zjavne je v tom strasne vela penazi inak by sa henti ludia nestrapnovali. co je imo zaujimave ze spomenul youtube.

udrzbar- 18.05.2015 08:26:19 | 89.173.200.14
zacina to byt celkom slusna melodrama okolo toho/tej tidal ;)

khai- 18.05.2015 00:07:59 | 219.89.206.47
http://www.theverge.com/2015/5/17/8617615/jay-z-b-sides-tidal-freestyle

ludfan- 17.05.2015 21:19:23 | 109.230.13.11
šikmá veža v puse

udrzbar- 17.05.2015 13:50:25 | 82.145.211.128
khai> parada. gitara je kul projekt :)

khai- 17.05.2015 11:53:56 | 121.72.161.229
nevim ti povedat, rozmyslal som ze to bol refresh ale nechapem ze ako, nevadi o nic nejde v podstate som len komentoval k tej fotke pribeh ma happy ending a hoblik je moj kamarat akonahle som si kukol instruktazne videa a nabrusil v tom noz. gitaru si robim :) hento je kusok palisandra co planujem na hmatnik.

udrzbar- 17.05.2015 11:05:16 | 82.145.211.128
khai> nebol njky problem s db? alebo sisi to neodmazal pod rukou? ale ine - co to ides lepit vlastne? budu pre macsku?

khai- 17.05.2015 08:58:05 | 121.72.161.229

khai- 17.05.2015 08:54:59 | 121.72.161.229
heeej, niekto/nieco mi zmazal posledne dva posty!

ook- 15.05.2015 13:57:21 | 78.98.53.89
khai - ano vsetky el. drevo obrabacie stroje musia mat vysoke ot. co zarucuje 100% bezbolestnu amputaciu.

khai- 15.05.2015 11:23:45 | 121.72.184.45
nuz mam router (freza?) a to je velmi podobne, rozmyslam ze s tym uhoblim tensie hrany namiesto hoblika. nastroj s dvoma super ostrymi hranami 16k otacok bez krytu je dost respektu hodna zalezitost :o)

udrzbar- 15.05.2015 11:00:52 | 195.49.189.48
moj fotrik si na chate na el.hoblovacke uhobloval bruska z 3 prstov. 2 dni po sebe. ked dosiel druhy krat na pohotovost v RK do vojenskej, tak na neho ted lekar pozeral ako na debila vy st tu predsa boli vcera :)

a nebohy ~80rocny sused so zenou behali po dvore a hladali, ci niekde nenajdu prst.


ook- 15.05.2015 10:58:04 | 78.98.53.89
opatrne s elektrickym, je to take zariadenie, ze trosku nesikovnosti a prsty fuc.

akoze jukol som na noviny, ze co nove a v nasom parlamente sa seriozne rokuje o zakone proti kurvitkam v el. zariadeniach ?

khai- 15.05.2015 10:53:58 | 121.72.184.45
;)

khai- 15.05.2015 10:50:04 | 121.72.184.45
prirodzene som sa neudrzal a kupil som hoblik stanley no.4, som spoteny, mam otlaky na oboch rukach, nahresil som sa na dva tyzdne dopredu a ani jedna doska nie je urobena. som tiez zistil ze jedna z najvacsich pasci pri kupeni si rucneho nastroja je zistenie ze potrebujem cca 4 dodatocne typy na vsetko co potrebujem urobit. toto su veci pre americkych dochodcov ktori maju objednany mesacnik "traditional woodworker" a robia si shaker nabytok v plnovybavenej garazi pre zabavu. zajtra si utekam kupit elektricky a hento dam na vystavku niekde na kredenc.

udrzbar- 15.05.2015 10:44:54 | 195.49.189.48

chch- 15.05.2015 05:58:02 | 217.73.23.116
Yuran: faaaak, zabudol som :-(

y@book- 14.05.2015 23:35:41 | 188.167.92.67
chch stihas to dnes?

khai- 14.05.2015 22:02:52 | 219.89.206.47
apps vs web na zamyslenie https://500ish.com/facebook-instant-karma-4a4bd4f3eca

udrzbar- 14.05.2015 13:44:11 | 195.49.189.48
ta mrvenica je hypnoticka

udrzbar- 14.05.2015 13:43:48 | 195.49.189.48
karol, konecne lokalna vec ;)


ook- 14.05.2015 12:16:16 | 78.98.53.89

khai- 14.05.2015 00:41:17 | 219.89.206.47
y to je vsetko prirodzene velmi relativne, plus vzdy je niekto kto je na tom horsie ako ty/ja.

udrzbar- 13.05.2015 23:26:59 | 82.145.219.119
o tom "je to vsade rovnake" by sa dalo zrejme dlho diskutovat

y@book- 13.05.2015 22:46:42 | 188.167.92.67
lol, mlady pan zije v jednej z najdemokratickejsich zemi sveta a on sa bude tvarit este urazene. Mali by asi prehodnotit imigracnu politiku podla mna =) nesledujem vobec noviny, nie to NZ politku, ale azda je to vsade rovnake. Skus si pre zlepsenie nalady teraz citat 2 tyzdne len SK noviny (sme.sk, dennikn.sk, este nieco?) na dennej baze. Potom nam povies ci sa ti polepsilo. Na oplatku spravim to iste a poviem ti ako som na tom ja ;)

khai- 13.05.2015 21:58:33 | 219.89.206.47
xlx, ja som sa tu uz naparoval nad vlajkou ked som hovoril ze potrebujeme viac doktorov a nie novy dizajn. to je fasa napad cele ale krajina ma tonu inych problemov a mal som strasne silny pocit ze ked to vytiahli tak to bolo doslovne ako rozptylenie pre obcanov v zmysle "nekukaj nam na prsty chod sa debatovat o zastave". ja som v tak brutalnej politickej apatii po poslednych volbach ze mi je to jedno, si nepamatam naposledy kedy som spravy pozeral, jedine co viem ze z twittra ked sa kuknem na moj feed raz za tri dni.

udrzbar- 13.05.2015 20:05:43 | 89.173.200.14
ook> Haruki Murakami’s Passion for Jazz: Discover the Novelist’s Jazz Playlist, Jazz Essay & Jazz Bar

udrzbar- 13.05.2015 20:00:17 | 89.173.200.14
snappa> som ani netusil, ze C30 sa uz nevyraba :-/ dizajnovo / pocitovo pre mna osobne jedno z top10 malych aut, ideovy pokracovatel vlhkeho mladeznickeho sna - 480turbo


snappah- 13.05.2015 18:02:38 | 91.127.185.48
fax C30 sa prestal vyrabat najma kvoli nezaujmu, imho skoda, to je pekne auto, prinajmensom zvonku.

snappah- 13.05.2015 17:59:37 | 91.127.185.48
khai mate celkom fajn dizajnersku sutaz .)

ook- 13.05.2015 17:29:31 | 78.98.53.89
lizardny

y@mob- 13.05.2015 17:17:40 | 195.146.135.244
blizardny

efha- 13.05.2015 16:00:08 | 195.122.195.194
'bizardny' sem privliekol tarka uz pred rokmi. blame him! :D

udrzbar- 13.05.2015 13:35:47 | 195.49.189.48
chch> neuveris, ze som mal velmi silne pochybnosti a rovnako silnu lenivost a pohodlnost si to overit. sypem si popol na hlavu.

chch- 13.05.2015 13:30:00 | 194.1.157.155
trikrat a dost, fax: bizarny, nie bizardny.

older postings
Warning: This message board is moderated, articles not appropriate to this board may be deleted.