|
|
| udrzbar- 13.05.2015 13:12:54 | 195.49.189.48 |
|
khai> ved ale cely ten tweet_feed nie je o tom, ze tie jedla by boli _zle_. je o tom, ze sposob podavania je vo vacsine pripadov jemne povedane bizardny. a ze jedlo patri na tanier ;) a kava do salky. a ze surfovanie na tej hipstavlne moze posobit niekedy aj naozaj smiesne ;) pozri si niekedy tie fotky, su tam fakt tazko uveritelne veci :)
inak neviem ci zrovna yelp je zrovna dobry priklad, ak sa chceme bavit o platenych reviews. a teraz pozeram, ze je na predaj |
|
|
| khai- 13.05.2015 12:47:06 | 121.72.204.97 |
| fax, ale ano, prirodzene ze s mierou. tak som sa na to kukol lepsie. to je velmi pozitivne recenzovany mexicky restaurant kde je su kuracie krokety sevirovane v novej topanke http://www.yelp.co.nz/biz/jaleo-las-vegas-3, ie jedna vec z menu je trochu pritiahnuta za vlasy a v tych reviews je vidiet ze to ludia kvoli tomu objednavaju. uplne o nic nejde. |
|
|
| udrzbar- 13.05.2015 12:36:32 | 195.49.189.48 |
|
inak tie auta su obe volvo koncepty, jeden z ~'67, druhy z 2014
dotiahnute je to imo pri c30
|
|
|
| udrzbar- 13.05.2015 12:17:19 | 195.49.189.48 |
|
khai> ja neviem, podla mna je ta mantra negativna reklama je tiez reklama je precenovana a urban legend - asi nikto pricetny nevymeni mention za to, ze vyzera ako kkt, lebo v jeho podniku serviruju zemiaky do topanok ;)
ale mozem sa mylit samozrejme |
|
|
| khai- 13.05.2015 11:47:46 | 121.72.204.97 |
| ook, plne suhlasim, ja som dost skeptik, we want plates ma 40k followerov, istotne su restauracie kde by za "mention" naservirovali cokovek v comkolvek. |
|
|
| udrzbar- 13.05.2015 11:01:37 | 195.49.189.48 |
| ook> linkuj ;) |
|
|
| ook- 13.05.2015 10:54:49 | 78.98.53.89 |
| ked vidim niektore z tychto veci, tak mam silne podozrenie, ze to je naaranzovane. ze to proste nemoze nikto mysliet vazne. |
|
|
| udrzbar- 13.05.2015 09:48:39 | 195.49.189.48 |
|
|
|
| udrzbar- 13.05.2015 09:16:42 | 195.49.189.48 |
|
ked vidim niektore z tychto veci, tak mam silne podozrenie, ze to je naaranzovane. ze to proste nemoze nikto mysliet vazne.
|
|
|
| khai- 13.05.2015 00:56:19 | 219.89.206.47 |
| https://www.google.co.nz/search?q=metallica+battery+drum+track |
|
|
| snappah- 12.05.2015 23:27:15 | 91.127.172.181 |
| khai aj tak to zahrali super. celkom by ma zaujimalo ako vycucli bubny z originalu. |
|
|
| khai- 12.05.2015 22:53:40 | 219.89.206.47 |
| jedine co mi vadi na tom battery je ten dubbing. chapem ze teatralnost, sranda a pod ale osobne by som nedbal keby si vsetci sadli na rit niekde a skutocne to na videu hrali namiesto toho aby to bolo nasucho niekde pri kubote. |
|
|
| chch- 12.05.2015 06:33:57 | 217.73.23.116 |
| yuran vo stvrtok podvecer som u teba pre to, s maslou prosim :-) |
|
|
| khai- 12.05.2015 00:40:43 | 219.89.206.47 |
| ch, ja som ani netusil ze existuju elektricke hobliky ako hento. vyzera to velmi okej na to co to potrebujem. |
|
|
| y@book- 11.05.2015 23:35:51 | 188.167.92.67 |
| omg KUBOTA! pre mna onania asi ako pre vas hoblik, tiez si raz kupim ked budem velky aj ked nepotrebujem - musim mat! =) |
|
|
| y@book- 11.05.2015 23:32:44 | 188.167.92.67 |
| k nicomu, boli v origos baleni 2ks zalozne. Ohoblil som s tym uz inak celkom slusne m^2 tak teraz hladam blbca co to vymeni pod zamienkou, ze poziciam =] |
|
|
| chch- 11.05.2015 21:42:24 | 217.73.23.116 |
| karol Battery on banjos. |
|
|
| chch- 11.05.2015 21:07:15 | 217.73.23.116 |
| yuran koli comu si musel kupovat nove noze ? :-) |
|
|
| y@book- 11.05.2015 20:52:31 | 188.167.92.67 |
|
sa mi paci ako dojdu vzdy potajomky kolegovia prepnu mi na lenove ten kurva airplane=on gombik mysliac si, ze ma dostanu... lolol ale nic, to necham ich v tom :D |
|
|
| y@mob- 11.05.2015 20:40:57 | 85.162.84.18 |
| Chch som myslel ze xces hoblovat, ale ak ti ide o model tak to je bezpredmetne. Ak dostanes rozum a uznas, ze hoblujes tak 1-2x do roka, mam tam aj nove noze. |
|
|
| chch- 11.05.2015 16:16:54 | 194.1.157.155 |
| Y: aky model mas konkretne ? daco nove, ci daco s cim si ohoblikoval zeleznu konstrukciu vratane zamkovej dlazby? |
|
|
| ook- 11.05.2015 15:43:03 | 78.98.53.89 |
| hmm, ale chyba tam ten most. |
|
|
| udrzbar- 11.05.2015 15:28:49 | 195.49.189.48 |
|
btw, dobry graf nemoze uskodit
|
|
|
| y@mob- 11.05.2015 15:27:27 | 195.146.135.244 |
| Take ti poziciam ak to nechcel len aby si to potom mal doma v skrini ako ja |
|
|
| chch- 11.05.2015 13:09:04 | 194.1.157.155 |
| karol inspiroval si ma ku kupe hoblika inak, coskoro budem robit terasu, kde sa podlahove dosky musia dotykat v rovnej ploche, takze si nieco taketo zabezpecim. |
|
|
| khai- 11.05.2015 12:10:03 | 121.72.174.25 |
| ch, presne, klasicky "stanley" hoblik. idealny kompromis. |
|
|
| khai- 11.05.2015 12:01:11 | 121.72.174.25 |
| plus keby si sa mal jebat cez most vo vecernej premavke tak by si mi rozumel :) tu je doslovne jeden most cez pristav. |
|
|
| khai- 11.05.2015 11:58:09 | 121.72.174.25 |
| ook, to nie je lenivost ale praktickost celej veci, keby som mal na to peniaz tak mam zbierku hoblikov. ja chcem mat dve rovne plochy na lepenie dvoch dosiek co vyzaduje dost zen skusenosti s hoblikom v konstraste s 5 sekundami na freze (http://www.carbatec.co.nz/carba-tec-6-benchtop-jointer_c2340) ktora stoji menej (!) ako ten japonsky hoblik a s 10 minutovym vysvetlenim ju vie obsluzit 12 rocne decko. vnutorny buddha chce hoblik, prakticky fidlikant chce frezu. |
|
|
| udrzbar- 11.05.2015 11:04:49 | 195.49.189.48 |
| som chcel napisat, ze zalezi, co a ako s tym chces hoblikat. ci palicku na hrablicky ku zarovnavaniu zenovej zahradky, alebo tram na sennik. |
|
|
| ook- 11.05.2015 10:56:01 | 78.98.53.89 |
|
khai - kuafix nechapem ako si sa s tymto pristupom dostal zo zm az na nz ;)
chch- no, ale to nie je hoblik na uberanie 1.5mm ako ten tvoj sk, ale tak mozno 0.1mm a menej a taha sa nie tlaci. Take to japonske onanovanie povrchove. Tu to predvadza nejaky faxov bratranec. |
|
|
| chch- 11.05.2015 10:46:21 | 194.1.157.155 |
| ten japonsky hoblik je pekny, ale neviem ci je zrovna prakticky. ako dieta som vela hoblikoval, neskutocne ma bavila praca s drevom. keby som mal ale hoblikovat s tou tehlickou, neviem ci tato klasika nebude lepsia. |
|
|
| udrzbar- 11.05.2015 10:22:48 | 195.49.189.48 |
|
jeden optimisticky na pondelok rano ;)
|
|
|
| khai- 11.05.2015 09:43:56 | 121.72.174.25 |
| aj som chcel ale potreboval by som to zabrusit cele a nemam na to ten geret a vobec. okrem toho celeho, chcem to z praktickeho dovodu a viem z vlastnej skusenosti ze hoblikovat vie kazdy ale hoblikovat *dobre* vie len velmi malo ludi. okrem toho je to cez most skrz pristav a to je o kusok viac usilia ako som do toho ochotny investovat. |
|
|
| udrzbar- 11.05.2015 09:02:20 | 195.49.189.48 |
| karol, ved tam dnes zajdi a kup to, nie? |
|
|
| khai- 11.05.2015 03:52:59 | 219.89.206.47 |
| y: presne... |
|
|
| y@book- 10.05.2015 21:14:12 | 188.167.92.67 |
| prÄia trsia |
|
|
| ludfan- 10.05.2015 20:09:06 | 109.230.13.11 |
|
ušlé mušle |
|
|
| y@mob- 10.05.2015 19:34:22 | 85.216.252.25 |
| Ano, lebo ten starozitnik rozdava vsetko po $20... |
|
|
| khai- 10.05.2015 12:03:35 | 121.72.190.140 |
| dneska som bol v zaprasenom starozitnictve kde som nasiel stary polozhrdzaveny japonsky hoblik. cepel mala japonske znaky, drevene telo bolo prekvapivo vo velmi dobrom stave. nalepka ze $20 ale nekupil som lebo ze sak naco. teraz vecer kukam a http://www.japanwoodworker.com/Product/159532/Tsunesaburo-Miki-60mm-Powered-High-Speed-Steel-Smooth-Plane----Akio-Uozumi.aspx... som mierny idiot. |
|
|
| y@mob- 09.05.2015 08:05:18 | 85.162.2.254 |
| Napriklad do auta, ci k mobilu <g> |
|
|
| efha- 09.05.2015 00:50:23 | 85.70.137.128 |
| v ruralnych oblastiach to pre domacnosti zmysel dava, v mestskej zastavbe uplne nie - ale verim ze sa pre to najde spusta vyuzitia, ak sa to chyti vo vacsom. |
|
|
| khai- 08.05.2015 23:35:46 | 121.72.188.52 |
| ohladom tych tesla bateriek do domu, cital som teraz dva clanky, jeden pisal ze su vypredani objednavkami do polovice 2016 a druhy pisal ze to ma potencial robit viac penazi pre firmu ako auta. pred rokmi som cital knizku od ludi ktori ziju kompletne "self-sustainable" zivot na farme pri wellingtone a najvacsi problem s odpojenim sa od sveta je elektricka energia, z toho co pisali je to jedina vazna vec na ktorej su zavisli z vonka lebo je to technologicky narocne a drahe. vyzera to tak ze o niekolko rokov to bude mat kazda nova moderna domacnost. |
|
|
| khai- 08.05.2015 23:29:34 | 121.72.188.52 |
| ja som teraz doslovne pred mesiacom upgradoval ifon a mam 64gb. rozdiel medzi 16gb a 64gb je mierne pod $200, sandisk extreme plus mikro sd karta 64gb je cez $200. ako imro k baterke povedal, neviem co riesite. |
|
|
| khai- 08.05.2015 23:22:46 | 121.72.188.52 |
| budme realisti, to je vyhovorka. ako pisete obaja, z praktickeho hladiska to je ako vymenitelne ulozisko dat idealne a na rychlosti az tak nezalezi. |
|
|
| udrzbar- 08.05.2015 19:36:48 | 82.145.219.104 |
| fh> sme minimalne dvaja ;) |
|
|
| efha- 08.05.2015 18:15:04 | 85.70.137.128 |
| nerozimiem co je zle/pomale na sd karte na ukladanie hudby a fotiek s tym ze aplikacie nech su na 16 gb pevnej pamati - asi len ze 32/64 gb model mozu predat drahsie ;) |
|
|
| udrzbar- 08.05.2015 17:43:46 | 89.173.200.14 |
|
to sem dam rychlejsie nez tarka :) aspon nech som prvy s tou jobovkou, ked uz bude karol mudrovat cirkev to predpovedala, padnite na kolena, maloverni! :)
|
|
|
| khai- 07.05.2015 11:52:09 | 121.72.162.153 |
| vidis, to by sa ti na windows nestalo! |
|
|
| udrzbar- 07.05.2015 10:18:44 | 195.49.189.48 |
|
staci jeden uzivatel typu kokot, ktory sa dostane na par hodin k firemnemu ntb s moznostou instalovat a _hned_ je tam najebana aplikacia na torrent, nejaky toolbar, ad_ware a samozrejme kompletna zbierka apple sw nainstalovana na jeden klik.
_nic_ mi nehovorte. |
|
|
| udrzbar- 07.05.2015 07:49:17 | 82.145.211.196 |
|
ook> lode mi tu jazdia dpc ;) a elektricky! a este mnoho ineho.
to bolo v robote. |
|
|
| older postings |