back to front

meno:
e-mail:
text:
Karol aky?
 

ook- 06.05.2015 22:49:06 | 78.98.53.89
fax - to preto, ze ti pod oknom nejazdi trolejbus.

gubci- 06.05.2015 21:21:14 | 85.237.234.17
Li-Ion battery - nic nove pod slnkom. Len marketing, dizajn, pribeh.. Urcite by sa to dalo urobit lacnejsie. Btw uvadzaju 10rokov zaruku. Len kolko budu mat tie baterky po tych 1000+ dobitiach kapacitu...?

udrzbar- 06.05.2015 20:40:27 | 82.145.216.76
inak zhodou okolnosti som akurat vcera pozeral na krizovatku / zbiehanie pod oknom, mam tak nejako za tie roky uz v oku, ako tam akceletuju aj ppc silne vozy. tentokrat sa tam nahodou bola tesla - v jednom momente to vyzeralo, ze vsetko ostatne stoji a len ta tesla sa hybe, tak to auto plynulo zrychlilo, fascinujuci pohlad.

udrzbar- 06.05.2015 20:35:59 | 82.145.216.76
gubci> kde / v com je tam podla teba ten apple factor?

gubci- 06.05.2015 16:10:09 | 185.50.213.248
Neviem, ci sa to tu uz prberalo: Tesla PowerWall
  • Apple kopia v energetike?

  • ook- 06.05.2015 11:04:54 | 78.98.53.89
    hahaha dik

    khai- 05.05.2015 23:27:06 | 219.89.206.47
    LOLOL

    snappah- 05.05.2015 23:22:48 | 78.98.63.248

    udrzbar- 05.05.2015 23:00:57 | 82.145.217.252
    khai> mike? puna? abibas?

    khai- 05.05.2015 22:46:32 | 219.89.206.47
    haha, ne, slecna je trocha tlsta a teplaky su to take tie kde je na riti nieco napisane. nie "juicy" lebo to by bolo uz uplne lol ale nieco ine co sa mi (doslovne) nechcelo citat.

    ook- 05.05.2015 17:04:32 | 78.98.53.89
    klik

    udrzbar- 05.05.2015 16:56:43 | 85.237.234.132
    haha, tieto vedlajsie efekty technologie

    `


    udrzbar- 05.05.2015 13:08:00 | 195.49.189.48
    sak dajme si tematicky song :)

    efha- 05.05.2015 12:38:47 | 195.122.195.194
    khai: nasleduje trendy. u hipstrov su teplaky sucastou attire uz par rokov - povodne to bola klubova zalezitost a imho niekto siel z afterparty rovno do prace a uz mu to ostalo :D

    udrzbar- 05.05.2015 11:46:56 | 195.49.189.48
    khai> skus rybarske cizmy po pas, ci si to niekto vsimne.

    khai- 05.05.2015 11:32:32 | 121.72.162.244
    zabudol som spomenut, cinska kolegina zacala chodit do roboty v teplakoch. pripominam ze robim v banke. dafuq?

    udrzbar- 05.05.2015 11:17:05 | 195.49.189.48
    chch:
    • ja
    • bol to velky vnutorny boj, lebo som si presne to hovoril
    • nedalo sa odolat :)

    chch- 05.05.2015 11:01:48 | 194.1.157.155
    kto si tu otvaral hubu tu protestoval voci mrveniciam ?

    khai- 05.05.2015 10:53:00 | 121.72.162.244
    jo, bf je momentalne uplne vo vlastnej kategorii

    udrzbar- 05.05.2015 10:52:05 | 195.49.189.48
    khai> jasne, to je cisto len skill, mne islo skor o ten dojem a moznosti v tej hre, game factor.

    viem si docela dobre predstavit, ze by sa v tom vesmire dalo stravit par rokov bez toho, aby si clovek uvedomil, ako ten cas prefrngol naokolo :) samozrejme to predpoklada zopar splnenych podmienok.

    ale to asi v lubovolnej A+ MMO(RPG)


    khai- 05.05.2015 10:36:34 | 121.72.162.244
    fax, ja mam cez 8 dni nahranych v bf4 a som neuveritelny noob. nieco take ako kus~ou zabit z helikoptery pilota stihacky, snipovat z padaka alebo snipovat s kompezovanim na vzdialenost pohybujuci sa objekt ako vrtulnik su pre mna kompletne nedostizne zalezitosti. ja som rad ked nahodim na tank c4 a kamikadze stylom mam double kill.

    udrzbar- 05.05.2015 10:00:00 | 195.49.189.48

    udrzbar- 05.05.2015 09:11:17 | 195.49.189.48
    to BF je cisty heroin.

    chch- 05.05.2015 07:16:01 | 217.73.23.116
    skutocne to moze byt hlas Mossa ? :)

    khai- 05.05.2015 02:46:36 | 219.89.206.47
    https://www.youtube.com/watch?v=q0SDdRPL1z8 tento chalan robi super kvalitne battlefield video montaze. totalny "ownage" inak, hra ako boh.

    khai- 04.05.2015 22:08:31 | 219.89.206.47
    http://www.macrumors.com/2015/05/01/samsung-design-video-apple/

    ook- 04.05.2015 17:56:08 | 78.98.53.89
    efha - nejak mi nedochadza suvislost, ide o percentualny zisk, nie o celkovy objem.


    ale ak aj zoberiem objem, tak farmar predsa nema tak siroke moznosti navysit svoj objem ako kaviarnik na vystupe. Nehovoriac napr. o zmene - kaviarnik zmeni zdroj, sortu a cenu zo dna na den ako potrebuje manipulovat na trhu a stale ma najvacsie percento zo zisku. Proste obchodnik bude na tom vzdy lepsie ako vyrobca.

    efha- 04.05.2015 15:01:34 | 195.122.195.194
    ook: co je inak zase sposobene tym mnozstvom - farmar velmi pravdepodobne nevyrobi (priemerne) len libru kavoveho zrna denne a naopak maloktory kaviarnik bude mat spotrebu vacsiu nez tona rocne, vsakano.

    ook- 04.05.2015 14:14:08 | 78.98.53.89
    chch - tvoj graf plati skoro na vsetko konciac trickami.

    efha- 04.05.2015 13:50:56 | 195.122.195.194
    udrzbar: zrovna u lyncha mam podozrenie ze je to umelecky projekt viac nez biznis model, podobne ako jeho citanie pocasia, klub silencio v parizi apod.

    chch- 04.05.2015 13:20:08 | 194.1.157.155
    V mojej prednaske o prazeni kavy je slajd na ktory sa majitelom kaviarni otvarali noziky vo vrecku, ale nikto neoponoval.

    udrzbar- 04.05.2015 13:02:41 | 195.49.189.48
    inak kava. no, haha. kam sme sa to dostali :-/

    efha- 04.05.2015 12:45:56 | 85.70.137.128
    300% marza je bezna vec pri tej kave a vobec v takom tom normalnom gastro, kde mas v lepsich dnoch 100 zakaznikov. vo vysokoobratkovych veciach je marza obvykle par desiatok percent. ale vsetka cest k biz modelu - doktrina nepusti a veriaci by kupili aj keby tam bolo 600% a nie 300 ...

    udrzbar- 04.05.2015 12:40:13 | 195.49.189.48
    khai> ved ja to nijako nehodnotim, to je len informacia

    skor je to teda na zamyslenie, ze ci tie cimske klony nebudu vlastne rovnako dobre (ak nie lepsie, ale to je ruhanie ofkorz) predpokladam, ze oni pracuju s marzami v radoch desiatok percent. samozrejme to sme opat pri terminoch ako statusova vec atd


    khai- 04.05.2015 12:28:29 | 121.72.169.105
    300% marza je uplne bezna vec. prirodzene nikto nespomina pracu, balenie, prevoz, marketing, etc. mozno som sem pisal ze som si chcel kupit tie mondaine hodinky s dizajnom svajciarskych zeleznic... okolo $350 z obchodu, vnutrajsok tych hodiniek je pokial si dobre pamatam quartz "movement" za $8 (a to je s profitom firmy ktora predava nahradne diely do hodiniek). naklady kavu su okolo $0.70, najlacnejsia kava tunak je $3.50 (odhadujem, tam kde chodim min $4.50). plz.

    udrzbar- 04.05.2015 11:58:58 | 195.49.189.48

    300% marza, vlhky sen


    ludfan- 04.05.2015 11:39:22 | 147.175.31.227
    Teraz opravujem nejake zadanie od studentky(!) a napisala, ze

    bordel: 1px solid black

    Freud nepusti.


    udrzbar- 04.05.2015 10:17:04 | 195.49.189.48
    snappa> hej, vsimol, bolave. svet sa v kravsku rit obracia ;)



    vs.


    chch- 04.05.2015 09:29:41 | 194.1.157.155
    xal: jasne, rozumiem. u nas je tento trh dost slaby este, neviem ci by som dal svoje auto niekomu do ruk (viem ze to nechces na auto). videl som prace co robili madarske firmy a nechcel som uverit ze to nieje original lak.

    snappah- 04.05.2015 09:09:35 | 78.98.58.108
    chch: dik ale hladam autickara, co uz par carbon leather a pod koziek polepil na zlozite miesta a vie, co vieme dobreho dostat od 3M. btw. uz tam nebyvam dost vela rokov.

    ad hipstachrochty: stale lepsie ako basic restiky s divnymi majitelmi, kde nasmradnes od spaleneho oleja a na druhe rano sa clovek zobudi so srackou.

    udrzbar: vsimol si si co spravil hnissan s Pulsarom? z prijemneho kvazisportoveho vozitka pouzili nazov a urobili krystalicky mainstream:( skoda.

    chch- 04.05.2015 06:12:41 | 217.73.23.116
    Kampei ! Ow fuck !

    khai- 04.05.2015 03:51:15 | 219.89.206.47
    http://www.cassiarestaurant.co.nz/about-us/

    khai- 04.05.2015 03:50:21 | 219.89.206.47
    teraz som si spomenul kukajuc na tu fotku. bol som v hip indickej restike kde maju ~8 typov gin toniku, lad v pohari si asi tri kocky kazda cca 5cm, obrovske balvany ladu v pohari, doslovne sa to neda obratit "hore dnom" lebo ti ten lad rozbije hubu. velmi dobryu podnik inak

    khai- 03.05.2015 22:54:57 | 219.89.206.47
    “Mne príde vhod možnosť spraviť si ranný teambuilding pri raňajkách a navyše sa mi ich nechce robiť doma.”

    ook- 03.05.2015 20:23:37 | 78.98.53.89
    muskarin - dik za odkazy, aj ked ja som aj vdaka zivotu skeptik ako svina, v mojom pohlade na svet by ma presvedcilo o opaku, len nieco primitivne materialisticke. Napr. ak by niekto dokazal nejakou silou, ze mu dorastie koncatina a pod. ;).

    udrzbar- 03.05.2015 20:03:27 | 89.173.200.14
    ani nebolo treba dlho cakat a mame to tu - o tomto presne bola minule rec

    chch- 03.05.2015 17:51:09 | 217.73.23.116
    snap: moj bracho vraj byva kusok od teba a lepi folie, najma ale reklamne. byva na Svetlej ulici. ak tam teda este byvas.

    muskarin- 03.05.2015 15:01:11 | 95.103.243.110
    ook, je nesporne uzasne, co vsetko sme dokazali vyrobit na zaklade skumania 3-5% celkovej hmoty vo vesmire. no nic to nemeni na skutocnosti, ze cez fyziku mame dosah len na tych 3-5% a aj to nie vzdy nejako zvlast presvedcivo. krasne o tom rozprava Grygar u Hriba.
    Filozoficky pohlad na prenos informacie od Bondyho

    snappah- 03.05.2015 14:45:37 | 195.91.15.27
    thnx teda. Mam obe ruky lave, tretia chyba a velke naroky, napr. vzorka na vyskusanie, ci to tam sadne. nieco najdem.

    ook- 03.05.2015 14:30:10 | 78.98.53.89
    snappah - je mi luto, ale neporadim ti, folie som kupoval uz s autom.
    Ale ak si trosku manualne zrucny, tak to das aj sam. Staci rozprasovac na vodu, nejaka stierka a ides - imho na trubke urcite najdes aj nejake poucne video.

    older postings
    Warning: This message board is moderated, articles not appropriate to this board may be deleted.