back to front

meno:
e-mail:
text:
Karol aky?
 

snappah- 03.05.2015 13:58:36 | 95.102.18.13
ook: spominal si, ze mas folie na aute. ak to nie je tajomstvo, kto ti to robil? hladam rozumneho foliovnika na malu vec v interieri. BA. thnx.

ook- 03.05.2015 13:43:11 | 78.98.53.89
muskarin - Moja fyzika zacina niekde pri naklonenej rovine a konci pri volnom pade zo schodov, ale po malom zagoogleni mam dojem, ze by si odpoved na tie torzne polia nasiel najskor u ludi co prevadzkuju retiazkove kolotoce a vestia buducnost z pouziteho riadu ako u niekoho kto sa vazne zaobera fyzikou.

ook- 03.05.2015 11:39:37 | 78.98.53.89
hnusia ko~za

chch- 03.05.2015 06:22:53 | 217.73.23.116
muska: neslo mi vobec o tu teoriu. iba som ti chcel povedat ze matematici a fyzici su od seba dost daleko. mozno je tam dokonca podobny vztah ako medzi ios a android usermi. ale to si iba domyslam.

muskarin- 02.05.2015 23:45:23 | 95.103.243.110
chch, torzne polia sa "objavili" v najntyz. neni to na feynmana moc nove? ;] poznam tu knizku, zabavne citanie

muskarin- 02.05.2015 23:42:55 | 95.103.243.110
fax, pekny desktop ;]

ludfan- 02.05.2015 18:40:28 | 109.230.13.11

chch- 02.05.2015 15:56:45 | 217.73.23.116
speedie: precitaj si Feynmana. matematici a fyzici su z roznych planet. velmi zabavna kniha inak.

ludfan- 02.05.2015 11:51:35 | 109.230.13.11
muska > Na to nepoznam dost dobre ziadneho fyzika. My sme separovane komunity, s dost odlisnym pohladom na svet. Moja zena sice robi *matematicku* fyziku ale to nie je fyzika, ale matematika.

udrzbar- 02.05.2015 11:30:29 | 89.173.211.204

win10 pro insider preview / build 10074

udrzbar- 02.05.2015 11:15:19 | 89.173.211.204

#royalbaby


muskarin- 02.05.2015 10:50:35 | 95.103.245.59
ludfan, poznas nejakeho fyzika, s ktorym by sa dalo "ludsky" porozpravat o teorii torznych poli?

ludfan- 02.05.2015 09:38:38 | 109.230.13.11
Apropos ciste psycho: Seventh world problems.

Crew- 01.05.2015 23:04:41 | 185.26.182.41
carodej zo zeme iOS

udrzbar- 01.05.2015 21:02:17 | 82.145.216.104
y> ty mas v tom lese signal?

y@mob- 01.05.2015 20:32:47 | 188.167.92.67
Fotenie ftakov... No ja neviem, ale kazdemu ako ma rad.

udrzbar- 01.05.2015 16:33:10 | 89.173.211.204
fotenie zvierat (a vtakov obzvlast) je imo ciste psycho - vid uz tu spominany mate bence

odporucam nejake videa s nim, za tym je brutalny kopec casu, roboty a samozrejme equip.

ook- 01.05.2015 15:19:35 | 78.98.53.89
ludfan - obavam sa, ze v skole ho naucia, ze to nie je ziadna zabava.

ludfan- 01.05.2015 14:07:17 | 109.230.13.11
Pred tyzdnom adam isiel v autobuse, zadaval si sam nahlas priklady na scitanie trojcifernych cisel a riesil ich.

ludfan- 01.05.2015 14:05:01 | 109.230.13.11
chch> Vdaka. V septembri idu dvojcata do skoly, budeme si ich chranit. Nesmieme dovolit, aby ich niekto pokazil. Kvoli ludstvu :-)

snappah- 01.05.2015 13:07:19 | 95.102.30.188


imho popri skille a vybave to je aj o stasti .)

chch- 01.05.2015 11:24:58 | 217.73.23.116
ludfan stavim sa ze deti nema Vladimir take podarene, ak vobec.

ook- 01.05.2015 11:12:37 | 78.98.53.89
ved ano, ja len ze specialne wildlife sa neda fotit mobilom, kompaktom a ani zrkadlovkou so setakom. Skutocne poriadny objektiv na hentaku zabavku je v cene maleho ojazdeneho auta.

ludfan- 01.05.2015 10:54:45 | 109.230.13.11
ook> Nie, ale skusal som fotit dive zvery v prirode. Hmyz je v pohode, ten nezdrhne, ale otfotit vtaka v letku tak, aby dobre vyzeral je podla mna dost tazke. Cicavce si vobec neviem predstavit. Toto ja urcite nedam.

Jeden kolega z Madarska foti divu prirodu a vyjadril ten problem svojho casu takto: "Gejza, every living animal is a fucking bitch."


ook- 01.05.2015 10:25:14 | 78.98.53.89
ludfan - skusal si niekedy fotit s fotakom co ma po tech. stranke moznosti na taketo foto ? Mozno zistis ze fotis rovnako dobre.

ludfan- 01.05.2015 09:27:15 | 109.230.13.11
Fotky od jedneho z najlepsich matematikov na svete. Konstruktivne zavidim. Niektori ludia asi vedia robit dobre cokolvek, do coho sa pustia. To je take nespravodlive, kua!

khai- 01.05.2015 09:12:12 | 121.72.186.142
ch, reagovat sa na appstore neda. aj na play store to je relativne nova ficura.
snap, mna serie viac princip ako cokolvek ine. a ano toto ludia robia zo zabavy, vsetky jeho ostatne reviews su negativne.

snappah- 01.05.2015 09:08:19 | 95.102.5.51
khai: ved ked je to pre teba, tak srat na recenzie. druha vec je nick toho cloveka, co to napisal, to bude jeho hobby. okrem toho presne ako chch hovori, ved mozes zareagovat "toto som si urobil pre seba, kto chce, cucne si". a po stvrte, moze ta to nasrat, urobis tu appku poriadne, das to za nejake bubaky a do roka si kupujes ostrov pobliz Aucklandu :)

chch- 01.05.2015 08:56:40 | 217.73.23.116
karol, v appstore nemas moznost reagovat na review ?

khai- 01.05.2015 06:07:58 | 219.89.206.47
mam aj "free" iOS aplikaciu ktora ma tiez jedno review a tiez je to jedna hviezda, co ma na tom review serie viac ako na tomto je ze clovek v review napisal ze aplikacia nieco nerobi napriek tomu ze na presne to co chce je jedno z najvacsich a najviditelnejsich tlacitok v celej aplikacii. paradoxne jeden z dovodov preco som na tom stravil niekolko tyzdnov je to ze som chcel mat "portfolio", teraz mam dve osobne aplikacie ktore maju oboje 2 totalne negativne review nezakladajuce sa na pravde a nemozem s tym nic robit.

khai- 01.05.2015 06:01:49 | 219.89.206.47
ee, ja som to dokopal do stadia kde to potrebovalo len semi-pekne UI a predpokladal som ze podobny problem riesi viacej ludi tak som to dal na appstore. developer licence samotna bola okolo $130NZD.

chch- 01.05.2015 05:20:00 | 217.73.23.116
karol ked napises dajaky soft, on sa automaticky publikuje verejnosti ?

khai- 01.05.2015 01:49:24 | 219.89.206.47
Urobil som pred mesiacmi Mac OSX aplikaciu na prehravanie mp4 videa kde sa daju nastavit velmi presne slucky. Napisal som to pre seba ked sa ucim nieco hrat na gitare a potrebujem prehrat niekolko sekundovy segment opakovane. Vcera som zistil ze mam prve “review”. V podstate nic na co picuje nie je sucastou aplikacie, jej popis to nespomina i.e. "mam vymyslene poziadavky a tato aplikacia to nerobi, jedna hviezda" Ludom jebe:

Terrible ★
by basher56 - Version - 1.0 - Apr 22, 2015

There is no way of saving video to post or e-mail to anyone. It is strictly an in-app video archive. Sorry, I wouldn’t recommend this app.

khai- 30.04.2015 22:43:39 | 219.89.206.47
ten gif su svate hovna

ook- 30.04.2015 20:50:58 | 78.98.53.89
no veru, ked mrdulantovi pride pošva do vlastnych ruk to je radosti....

udrzbar- 30.04.2015 15:27:53 | 82.145.216.153
mrdulant vyborne.

ludfan- 30.04.2015 14:21:36 | 109.230.13.11
snap> Takto?

crew- 30.04.2015 13:30:15 | 195.91.11.196
maly mrdulant

ook- 30.04.2015 11:13:32 | 78.98.53.89
fukalo juh, juhozapad, tak preto.

snappah- 30.04.2015 08:35:53 | 95.102.5.51
ludfan: tiez som sa cudoval, v ten vecer som isiel autom z Lamaca a Lamacska cesta - ta 4 prudova vypadovka - bola viacmenej kludna. Zato centrum a okolie tuto (Blumentalska, Krizna atd) bol uplny Mordor. Fukalo _dost_, z lodneho odhadu 35-40uzlov, mozno viac.

udrzbar: som cuval na cestu pomalicky, vsetko ok, zrazu sa zadne pípače rozpípali, napriek zabrzdeniu zrazu bumm... vyleziem von a kontajner sa mi odrazil od kufra a veselo pokracuje dalej. nic sa nestalo ale prijemne to zrovna nebolo.

udrzbar- 29.04.2015 21:24:59 | 89.173.211.204
ludfan> a preto sme spoluziakom z dubravky vzdy vravievali, ze byvaju na klondajku :) my uz pomaly letne veci, tenisky, a oni este stale v hrubych bundach a ciapkach ;)

ludfan- 29.04.2015 21:15:27 | 109.230.13.11
nepamatam, kde som videl 45. mozno to boli ine jednotky, neviem.

to co pisete je fakt impresivne, o to viac ma prekvapuje, ze dubravka nic. tuto u nas mame vetrisko uz ked si zahoraci unisono silnejsie uprdnu, lebo devinska kobyla a karpaty posobia ako akcelerator, ked fuka smerom od zahoria tak to tie kopce stlacia a zrychlia. preto ma dubravka aj napriek tomu ze dialnica/vypadovka prekvapujuco cisty vzduch.


y@mob- 29.04.2015 17:18:43 | 195.146.135.244
lud > 45m/s je nejako vela nie? Nam vylomilo asi 30r jablon a 20kg detska prenosna smyklafka chodila po dvore ako keby obzivla =]

udrzbar- 29.04.2015 17:17:59 | 89.173.211.204
ludfan> neviem, kolko bolo, ale bol to taky hnusny narazovy vietor, paradoxne napriklad na obchvate (estakada) mi to nepripadalo az take kriticke, ale na predmesti ked som zastavil na odbocovani, tak som jeden moment mal dojem, ze mi prevrati auto, ako do mna ebalo z bocnej strany.

btw, kde pozeras, ako _bolo_? ja vidim na wthspark max narazy okolo 30m/s


udrzbar- 29.04.2015 17:11:50 | 89.173.211.204
snappa> ani nehovor, cakal som na ondra pred domom v aute a vietor na elektrickych(?) stlpoch tak rozkmital droty, ze to pleslo o seba a mal som ohnostroj zadarmo - v prvom momente som sa zlakol ze blesk, a ze uz nic nepocujem ;) nebolo mi vsetko jedno. povypinane semafory na niektorych velkych krizovatkach (apollo - pristavna, bajkalska - prievozska) uz bola v tom pocasi len taka sranda. inak plech iduci na cervenu dost kul ;)

ludfan- 29.04.2015 17:11:00 | 147.175.31.215
To muselo fučať nejako divne šrégom, lebo Dúbravka je objektívne najveternejšia časť Bratislavy a dokopy nič nebolo. Vidím, že bolo 45m/s ?

snappah- 29.04.2015 16:51:54 | 95.102.5.51
vcera po ulici lietali umelohmotne kontajnery, celkom zaujimavy pohlad to bol. rovnako ako asi 2metrovy kus plechu snaziaci sa prejst na cervenu krizovatkou narazajuci do aut, ktore mu nedali prednost. par skrabancov tam bolo.

khai- 29.04.2015 03:37:41 | 219.89.206.47
a z druhej strany https://sg.finance.yahoo.com/news/samsungs-profit-sinks-39-percent-004149128.html aj by som sa cudoval ale ludia to uz preskumali http://www.imore.com/difference-apple-samsung-industrial-design

y@mob- 28.04.2015 20:53:51 | 188.167.92.67
Mi accuw hlasi narazy vetra 94km/h. Hned mi bolo divne ze musim na mopede klopit na 45° aby som isiel rovno {g}

udrzbar- 28.04.2015 17:41:00 | 195.49.189.48
y, ook> no to netusim :)

a ako tak pozeram na to poc vonku, tak opat asi griluje na zahrade s flaskou oroseneho india pale ale v ruke a uziva si indianske maorske leto :)


older postings
Warning: This message board is moderated, articles not appropriate to this board may be deleted.