|
|
| udrzbar- 14.04.2015 18:18:40 | 89.173.211.204 |
| majitelia nex5 a nex7 pozor pri aktualizacii na Lollipop |
|
|
| udrzbar- 13.04.2015 10:14:56 | 195.49.189.48 |
|
|
| udrzbar- 13.04.2015 10:07:01 | 195.49.189.48 |
‘Great Cannon’ Is China’s New Weapon That Shoots Down Internet SitesThat’s according to a report from Citizen Lab — an ICT, security and human rights lab based within the Munk School of Global Affairs at the University of Toronto. Citizen Lab looked into these recent attacks and identified ‘Great Cannon’, a tool built to intercept data and redirect it to specific sites, as the attack system responsible for them. |
|
|
| crew- 13.04.2015 09:49:39 | 95.102.14.41 |
| ludfan - ja chodim okruh v OC Lamac - Deichman, Reno, CCC - vsade bezi telka s rozpravkami.... sedia a ja na nich revem aby nekukali telku ale skusali si co som im priniesol |
|
|
| ook- 13.04.2015 09:14:17 | 78.98.54.92 |
| som myslel, ze nadpriemerne inteligentne deti sa po zemy nevalaju, lebo su nad vecou. ;) |
|
|
| ludfan- 13.04.2015 08:13:01 | 109.230.13.11 |
| Ideme sa snazit kupovat dnes po skolke tenisky pre dvojcata => rozculovanie sa, valanie sa unudenych deciek po zemi, do toho rockpopovy optimisticky e-dur cez autoladicku na pozadi. Budu mat iba cinske papierove smejdy a ked budu mat slusne, nebude spravna velkost. Musim si doludnia nacvicit v robote taku tu usmievavu indiferenciu, minule som pri kupovani zimnych topanok udrzal masku aj dve hodiny. |
|
|
| khai- 13.04.2015 03:29:22 | 219.89.206.47 |
| nova iteracia kamennych obchodov. kuknem na webe, vyberiem si nieco, idem do obchodu doslovne s sermujuc s kreditkou a tam to nemaju. ze vraj ak chcem tak ze mi moze ist pohladat na ich inventari ze v ktorom z ich obchodov to maju ak to chcem vidiet alebo ze to mam “nezavazne†objednat a ked to pride tak mi daju vediet. “najlepsie†bolo ze ja som vedel lepsie *co maju* ako predavac. dana vec sa predava v usa cez pult za tretinu ceny. |
|
|
| khai- 13.04.2015 00:03:27 | 219.89.206.47 |
| Mne z toho pri normalnej pozicii vytekala voda, je celkom mozne ze pozivat prilis riedke filtre (oficialne aeropress), jednoducho ked to toho nalejes vodu tak to samopadom vytecie do ~30 sekund. Prirodzene ze ak do toho das rychlo ten piest tak to riesi problem ale to je dost zhon. Ked sa na to pytali chlapika co to cele patentoval tak povedal ze ho to velmi nesere lebo statisticky zo sutazi je ze “upsidedown†metoda 50/50 s normalnou metodou. I.e. cisto preferencia uzivatela. Ked na to pozeram teraz takto po case, keby som teraz musel znova robit kavu tak asi kupim chemex. AP mi pride teraz ako ako vec ktoru si zoberies na kempovanie. |
|
|
| ook- 12.04.2015 23:45:27 | 78.98.54.92 |
voda by sa pocas dna na kavovy hw nemala vobec pouzivata v noci mozes, ale len ked je mesiac v uplnku a voda v dunaji ma teplotu viac ako 5 stupnov ;) |
|
|
| udrzbar- 12.04.2015 20:51:02 | 89.173.211.204 |
| muskarin> nebude to teplotou, lebo ked spravis blato, tak je to blato bez ohladu na to, ci je to studene alebo teple. ideal je, ak sa to vyklepne ako cely kotucik zlisovany, vtedy tam ostava minimum bordelu. voda by sa pocas dna na kavovy hw nemala vobec pouzivat, sucha papierova utierka, na paku stetec, umyvat ked tak navecer, aby to do rana vyschlo. |
|
|
| muskarin- 12.04.2015 20:00:53 | 91.127.100.84 |
| fax, a nieje to tym, ze ked to cele ochladne, tak to ide lahsie von? ;] |
|
|
| ook- 12.04.2015 16:25:07 | 78.98.54.92 |
|
btw, mna sa na tom cirkuse okolo vahostavu najviacej zabava ake su ovce tupe, ze nikomu neprekaza kolko ludi na slovensku je ochotnych za peniaze kludne robit pre stbaka, alebo hocijakeho hajzla, lebo peniaze - este urcite podplacali aby sa tam dostali. Teraz ked sa to obratilo proti nim tak je velke prekvapenie Clovek co udal vlastnu matku, co v 89 pracoval v usa ako rozviedcik stb, keby mi ponukal pracu, tak ho slusne poslem za nepriatelom ;") |
|
|
| ook- 12.04.2015 16:17:06 | 78.98.54.92 |
| fax - sa priznaj, ze ty to tam nechavas lebo si lenivy to cistit hned ;) alebo len trosku humusak. ;) |
|
|
| snappah- 12.04.2015 12:29:06 | 78.98.62.103 |
|
|
| udrzbar- 12.04.2015 11:46:29 | 89.173.211.204 |
|
khai> ano, to co popisujes je postup zodpovedajuci hw a metode. pripadne by si mohol fabulovat a tvrdit, ze trenujes na AP sampionat a prave odladujes casy :)
btw, co je na tej obratenej pozicii take sexy? ja tam nevidim nejaky rozdiel. nejaka cisto prakticka vec? inak ja nechavam kolac aj v pake, aj v mokka/kotyogo, aj v AP do nasledujuceho procesu, mam s tym lepsiu skusenost. samozrejme plati len v pripade, ak to clovek pouziva na dennej baze. ono to trochu strati vlhkost, resp ta hmota nasaje prebytocnu tekutinu, kolac je potom kompaktnejsi a da sa lahko vyklepnut. |
|
|
| khai- 12.04.2015 09:01:49 | 121.72.213.48 |
| aeropress v obratenej pozicii, jedna originalna mierka pomletej kavy zo supermarketu, neobratne zaliate vodou z automatickej horucej vody, pomiesane malou lyzickou. nechat vyluhovat pokial nahodne prechadzajuvemu kolegovi vysvetlim ze co to je aeropress, kolko to stoji a preco to robim ked je k dispozicii nescafe gold zadarmo a skludnim jeho obavo o to ze varim pernik v kancelarskej kuchynke zatial co si on urobi spomenutu nesku. stlacit za ~30 sekund, nasledne 3 minuty umyvat, oplachovat a vysusovat cely aeropress. pouzite papierove uteraky nasledne pouzit na upratanie podlahy na ktorej su kvapky kavy z toho ako sa pouzita kava prenasala do kosa ktory je cez celu kuchynu. |
|
|
| muskarin- 11.04.2015 21:35:07 | 91.127.100.84 |
| aj celkove mnozstvo vody zda sa byt vcelku nepodstatny udaj |
|
|
| udrzbar- 11.04.2015 19:23:01 | 89.173.211.204 |
|
ludfan> hej :) a ako chch spravne poznamenal - etericka kombinacia mlynceka za 70kCZK a plastoveho cedniku na kavu s gumenym piestom v cene ~20e. a ani slovo o pouzitej kave.
toto je level, ktory sa podla mna da smelo oznacit za maniera. |
|
|
| ludfan- 11.04.2015 09:29:03 | 109.230.13.11 |
| cca 1:37.316727698 s |
|
|
| udrzbar- 11.04.2015 07:06:57 | 89.173.211.204 |
trochu toho kavoveho fasizmu na sobotu rano ;)
|
|
|
| ook- 10.04.2015 19:15:03 | 78.98.54.92 |
|
|
|
| y@mob- 10.04.2015 18:27:19 | 188.167.92.67 |
| Presne |
|
|
| crew- 10.04.2015 10:38:50 | 95.102.14.41 |
The truth is out there![]() Sortky a kratky rukav, pravda. |
|
|
| udrzbar- 10.04.2015 08:19:27 | 195.49.189.48 |
|
|
|
| udrzbar- 10.04.2015 08:06:51 | 195.49.189.48 |
|
...som si len teraz vsimol tu poslednu vetu "I think the images are downloaded from Microsoft server and are dynamically changed at every login." - najskor to tak budelebo niektore sa mi zacali objavovat az dodatocne atd.
akoze o nic nejde, len som tym chcel povedat, ze po rokoch obrazkov vo win, ktore boli doslovne kolotocarske, dbaju aj na taketo detaily. |
|
|
| udrzbar- 10.04.2015 06:34:44 | 89.173.211.204 |
| ook> ano, aj. niektore z nich tam vidim, niektore mi nic nehovoria. mam dojem, ako keby to boli tie zo sady "hidden lock screen backgrounds" |
|
|
| ook- 10.04.2015 00:23:32 | 78.98.54.92 |
| totok ? |
|
|
| udrzbar- 09.04.2015 22:39:16 | 89.173.211.204 |
|
hej, dnes som videl par ludi v kratkych rukavoch
nezvykol som ulietavat na default omalovankach v systemoch (splash, wallpapers etc), ale musim povedat, ze w10 maju fakt |
|
|
| ook- 09.04.2015 20:18:06 | 78.98.54.92 |
| Bratislavska klasika poslednych 5 rokov rovno zo zimnej vetrovky na kratke rukavy a slapky. |
|
|
| udrzbar- 09.04.2015 13:44:18 | 195.49.189.48 |
Flattr? Revoluce v mikroplatbách se nekonáZmÃnka o „sejde z oÄÃ, sejde z mysli“ je v pÅ™ÃpadÄ› Flattru také dost zásadnà – jak může prosperovat služba bez jakéhokoli marketingu, aktivit, neustálého rozÅ¡iÅ™ovánà a vyvolávánà zájmu? Nenà divu, že Flattr postupnÄ› pÅ™estává fungovat a lidé pÅ™estávajà platit. |
|
|
| khai- 08.04.2015 08:59:12 | 121.72.186.136 |
|
tuto staru reklamu na ps3 niekto vytiahol na reddite, totalne som na som s dcerou odgeekoval. |
|
|
| ook- 07.04.2015 23:21:01 | 78.98.54.92 |
| ja mam na aute folie ochranne, lebo konare v lese skrabu - pobavilo ked som nasiel zjavne skrabance na tej folii od kokotkov susedov co si chceli takto vyhonit. Ludom jebe - skoda, ze sa to neda beztrestne strielat. |
|
|
| udrzbar- 07.04.2015 23:14:17 | 89.173.211.204 |
|
... inak o kusok dalej stalo teraz cez vikend auto s odjebanym spatnym zrkadlom, za stieracom listok. ak by ste cakali, ze tam bolo nieco ako odrazil som vam zrkadlo atd, tak ste na omyle.
je tam ale text v zmysle v datum/cas som videl, ako vam taxi/farba/spz odrazilo zrkadlo, som ochotny to dosvedcit, kontakt atd |
|
|
| udrzbar- 07.04.2015 23:10:48 | 89.173.211.204 |
|
no ved ano, len to niekedy tak na cloveka dolahne, ked rano pride ku autu a najde preborene dvere. navyse ak sa to opakuje kazdych par mesiacov. kamery tam nie su, resp tie z hotela nedostrelia na nas box. jedine, co ma napadlo, je nejaka vnutorna kamera, co spusti zaznam pri otrase, lenze podla recenzii a skusenosti to nie je prilis spolahliva fx.
v tomto svetle sa ta obluda, co ma ook, javi ako idealne auto do mesta. alebo veleryba, na tej nejake obite plechy uz ani neriesim |
|
|
| khai- 07.04.2015 22:01:56 | 219.89.206.47 |
| kolega tunak ma $300 skrabanec na svojom golfe gti a vie ze to bol sused, lebo nikto iny tam neparkuje a boli tam zvysky farby a nemoze nic lebo sused je kokot, zaprel vsetko. my sme na dva tyzdne (pocas nasej dovolenky) pozicali auto slecne ktora dohliadala na poppy po skole a ked sme prisli naspat tak auto malo dva relativne velke preliaceniny na plechu, zjavne dievcina auto oprela do niekoho ineho a na 110% viem ze by nenechala cislo s tym ze to zaplati. ani sme to s nou nediskutovali. s tym sa neda nic robit imo skoda sa nadrapovat. |
|
|
| ook- 07.04.2015 12:26:57 | 78.98.54.92 |
| fax - no podla fotky to je cista prasaren. za hento by som dokazal niekomu asi fakt ublizit. Tam nie su kamery, v centre, alebo nema ten hotel vedla nejaku kameru otocenu smerom do ulice ? Skus zistit ;( |
|
|
| udrzbar- 07.04.2015 11:04:18 | 195.49.189.48 |
TÃ, Äo mÃňajú najviac, neÅ¡etria. Kalifornia bojuje proti suchuKalifornia je pre narastajúce sucho v krÃzovom režime. Minulý rok bol podľa Kalifornského ústavu vodných zdrojov najteplejÅ¡Ãm rokom v histórii, od zaÄiatku vedenia záznamov v roku 1950 sa najviac zmenÅ¡ila aj snehová pokrývka.budem sa opakovat, ale ÄŒerpadlo 6. |
|
|
| ludfan- 07.04.2015 11:03:34 | 147.175.31.226 |
| rozzvrh hodin |
|
|
| udrzbar- 07.04.2015 10:34:49 | 195.49.189.48 |
| ook> keby to bola veleryba, tak nevysilujem. |
|
|
| ook- 07.04.2015 10:18:52 | 78.98.54.92 |
|
ja mam dojem, ze sa tvoje auto uz tak nejak pozvolna rozpadava posobenim gravitacie a vetra.
co je pozitivne Ba este ani dnes nezacala pretekat naplnou ambicioznych blogerov, startupistov, zamestnancov stbackych korporacii a ministerstiev. |
|
|
| udrzbar- 07.04.2015 09:33:35 | 195.49.189.48 |
| ook> ak mas na mysli docasny exodus cezpolnych od stvrtku do nedele, tak potom mi bok auta v noci zo so na ne rozjebal asi nejaky rodeny presporak. a zrejme len preto, ze sa nevedel rozhodnut, ktorym z troch jazykov necha odkaz "rozjebal som vam dvere, tu je kontakt", tak nenechal nic. |
|
|
| ook- 06.04.2015 23:43:28 | 78.98.54.92 |
| koniec peknych dni v BA ;( |
|
|
| muskarin- 06.04.2015 21:24:41 | 195.91.15.34 |
|
ŽSR ruluje - rýchlik zo Zvolena do BA, má už v Leviciach polhodinový sklz. Z pohodového prÃchodu sa tak stáva dráma o poslednú MHD. KeÄ som videl priam tantrický "pristávacÃ" manéver v LV, mám dojem, že rušňovodiÄ sa bojà rozbehnúť, aby to ubrzdil na ÄalÅ¡ej stanici. Regiojet na nich, na lemry zdochnuté. PoÄas Äakania na stanici som mal možnosÅ¥ niekoľkokrát zhliadnuÅ¥ propagaÄné video ŽelezniÄných telekomunikácii. Pohľad na Å¡tandardne neuprataný bordel v racku ma zmiatol. Sú to takà šupáci, že nevedia uÄesaÅ¥ kabeláž ani v jednom racku kvôli reklame? Alebo sú len úprimnà a na niÄ sa nehrajú. |
|
|
| efha- 06.04.2015 17:34:32 | 85.70.137.128 |
to pocasie uz by mohlo prestat ale :/ mat 3x za den snehovu burku a modru oblohu je trochu moc ...
|
|
|
| khai- 06.04.2015 13:08:50 | 121.72.185.198 |
| ch, india je vraj podobna, iste som spominal pracovne interview ked prisiel ind s 3-4 MSCE certifikatmi a napriek tomu sa nevedel vymotat z fiktivneho "kazdodenneho" problemu. |
|
|
| khai- 06.04.2015 13:06:45 | 121.72.185.198 |
| ludia hovorili to co si spominal ze vlada dala kvotu na minimum publikovanych veci pre kazdeho a plagiarizmus a podvadzanie je bezna vec. som sa zasmial nad "minimalne jeden cinan". nuz aspon teda jeden to potiahne za vsetkych tych podvodnikov :) |
|
|
| chch- 06.04.2015 12:12:28 | 217.73.23.116 |
| cinsky skolsky system (ako vacsina azijskych) hlavne nepodporuje ziaden individualizmus, invencii sa nepriklada tak velky vyznam ako vylepsovaniu existujucej myslienky. |
|
|
| ludfan- 06.04.2015 10:23:54 | 109.230.13.11 |
|
Hej, to je presne ono. Cele to sposobuje financno-vedecka politika cinskej vlady, ktora zrejme ma v lokalnych podmienkach svoje racio, ale toto je jej nevyhnutny dosledok. Ludia sa proste chovaju podla ekonomickych zakonitosti.
Na druhej strane, asi najlepsia konferencia na ktorej som v zivote bol, bola v Sanghaji, vacsina ucastnikov z Ciny, mladi a velmi dobri. A minimalne jeden Cinan normalne pracuje a rozvija moje veci, teraz vyriesil nejaky problem, ktory som zverejnil pred rokom. Nie je to ziadny genius, ale normalny pracant. Aj z cisiel (citacie per clanok, h-index krajiny bez cinsko-cinskych citacii) atd. vyplyva, ze sa deju v cinskej vede dobre veci. |
|
|
| khai- 06.04.2015 00:50:58 | 121.72.185.198 |
| ludfan zachytil si na reddite ako zistili ze vela cinskych "medical studies" je fake a zalozenych na peer reviews za $$$? pripomenulo mi to tu co si pisal o cinskych clankoch v matematickych zurnaloch... |
|
|
| ludfan- 05.04.2015 19:29:17 | 109.230.13.11 |
| tazko sa to vysvetruje |
|
|
| older postings |