back to front

meno:
e-mail:
text:
Karol aky?
 

khai- 04.04.2015 11:46:48 | 121.72.161.197
http://9to5google.com/2015/04/03/galaxy-s6-edge-bend-test/ uhadnite ze ktory telefon sa lahsie zohne :)

khai- 04.04.2015 11:46:09 | 121.72.161.197
presne ako pises, to dievca tunak u susedov doslovne neustale pisti, tazko sa to vysvetluje, ako som pisal ja som donedavna ani nevedel ze sa to hlasivkami da tak nahlas a vytvrvalo skrecat. s tym plesnivym dedom je to imo tak ze mas/mam iny standart, ja by som dcere hentake nedovolil s ohladom na seba aj aj inych. celkom neprekvapivo ti isti susedia rano pocuvaju velmi nahlas nejake (samoanske?) radio.

ook- 04.04.2015 11:05:10 | 78.98.54.92
chch - Zaklad pre intenzivnu otravu je dievcatko+prijebany prejav pri hre. U chlapcov velmi ojedinele. Samozrejme zalezi na vychove. Ono ked take decko pisti ako keby ho palili zeravym kutacom, len preto ze si to naslo ako ventil svojej radosti, mamicka sa na to blahosklonne s usmevom pozera a este ho v tom hecuje. Ako som napisal treba zazit. Minule nejake starsie dieta vonku uz nezvadlo a zahucalo na to mensie "drz papulu uz konecne, chces aby som ohluchla". Davno som necitil taku vdaku - urobim to v tejto pokryteckej spolocnosti ja, tak na mna zavolaju VB.

ano asi uz transformujem na plesniveho deda co na nas maval palicou z okna, ked sme ako deti hrali futbal pod jeho oknom ;)

chch- 04.04.2015 07:11:05 | 217.73.23.116
ja som 10 rokov zil v dome, kde z jednej strany byvala babka, ktoru som cele dni nevidel, a z ostatnych stran nikto. pred par rokmi babka zomrela, dom bol dlho prazdny, pred 2 rokmi sa nastahovala mlada rodina s dvoma chalanmi, cca 11-12 rocni. chalani su celkom v pohode, len som nebol zvyknuty na to, ze deti maju interakciu (moje maju vekovy rozdiel 11 rokov). od susedov v lete sa ozyva "ty si to bol ! nie ! ty si to bol ! ty si to povedal ! nie ! ty si to povedal !" atd. neotravuje, skor je to zabavne. trampolinu tu ma kazdy druhy dom, a je to vec, ktora sa vyuzije cca 3-4 hodiny od jej kupy, potom uz nikdy.

chch- 04.04.2015 07:07:15 | 217.73.23.116

preco mam viac slov ako fax, a nizsiu presnost ?

udrzbar- 03.04.2015 22:02:20 | 89.173.211.204

skvela oldskulova vec.


troska- 03.04.2015 21:37:20 | 213.81.138.84
http://phoboslab.org/ztype/

ook- 03.04.2015 21:36:12 | 78.98.54.92
khai - to poznam, mam pod oknom ihrisko. Nikto kto to nezazil nepochopi. Male dievcatka - cest vynimkam, 95% vydava, take prijeble zvuky pri hre, ze je to za hranicou tolerancie. Rodicom ktori sa na to apaticky pozeraju a nenaucia svoje decko, ze to je nevhodne by som za trest nechal pri ich pracovnom nasadeni, alebo oddychu pustat skrek v rozsahu 17-20KHz/125dB nech si to uziju. Ale ano kto to nezazil nepochopi.

udrzbar- 03.04.2015 10:22:46 | 89.173.211.204
karol> akoze maori su taki punkeri medzi polynezanmi? ale nevadi, kozy su univerzalny princip :)

edit: chcel som najst ilustracny pikcur, ale jednoducho nebol. aspon teda nie taky, ktory by splnal obsahove aj esteticke kriteria ;)


khai- 03.04.2015 03:30:26 | 121.72.166.14
prednedavnom tunak bolo v spravach ze mestsky urad niekde nainstaloval do parku "flying fox" a ludia zijuci vedla parku sa stazovali na kazdodenny vreskot deciek. som si myslel vtedy ze jebat hentych zamracenych ludi, decka maju pravo robit v parku co chcu, ak im to vadi tak nech sa odstahuju. rychly ffwd do pritomnosti, sused o dva domy si kupil (predpokladam) trampolinu asi pred mesiacom (tunak relativne bezna vec) a jeho dcera pisti a vrieska na tom ~1-2 hodiny takmer denne. zjavne ma z toho velku zabavu ale musim povedat ze to je na samovrazdu. jakziv by som nepovedal ze toto moze byt otrava ale takto so skusenostami, fffffuuuu.

khai- 03.04.2015 03:08:25 | 121.72.166.14
hento s tymi polonahymi slecnami mas pomylene s havajom. ja som nad tym rozmyslal ked sme tam boli mozno som to tu uz spominal, obe nativne kultury su polynezania, velmi podobne vizualne (ornamenty, sochy a pod) ale radikalne odlisne z ohladom k cudzincom. havaj je doslovne polonahe atraktivne dievcence a mladenci, kazdy sa usmieva, ostrovna hudba, privitanie je s kvetinovym nahrdelnikom, nasledne je vsetko dost man~ana, tunak je vsetko agresivne kazdy je velky bojovnik, kazdy vratane zien musi vyzerat hrozivo, vsetko je "challenge" aj privitanie tunak je bojovnikom s ostepom a pod. prirodzene ze hrubo generalizujem a urazam bielym kolonialistickym myslenim ale rozdiel je v tomto smere den a noc. ie mlade slecny, kozy a citlivy spev tunak do jednej vety nenamontujes ani nahodou.

khai- 03.04.2015 02:54:31 | 121.72.166.14
nuz nemozem sa stazovat na pocasie tento tyzden...

udrzbar- 02.04.2015 23:38:58 | 82.145.218.196
sudiac podla toho, co sa dialo v meste okolo 17:30 (krupy, burka, dazd, vietor, lietajuce hovna etc...) museli mat u tarkovcov mimoriadne vydarenu grilovacku s nadpriemernymi teplotami, vlahym vankom od mora, cikadami a clivym spevom mladych maorskych slecien s holymi kozami a potetovanymi pupkami ;)

khai- 01.04.2015 21:37:05 | 219.89.206.47
http://gizmodo.com/googles-chromebit-turns-any-tv-into-a-chrome-pc-for-und-1694793903 zaujimavy napad

khai- 01.04.2015 21:00:36 | 219.89.206.47
nasej macke davame teraz len doslovne tolko kolko zje a sesedova macka prestala chodit. je to otrava ale, serie to najme nasu macku :)

ludfan- 01.04.2015 18:42:41 | 109.230.13.11
Chemtrails Operator Course - Czech Aviation Training Centre

chch- 01.04.2015 15:54:59 | 194.1.157.155
to je podla mna ta susedova, co vyzierala zradlo karolovej.

muskarin- 01.04.2015 15:05:41 | 78.99.48.218
kajo, ta macka na hlodavce ciha, ci im uhyba z cesty?

khai- 01.04.2015 12:15:07 | 121.72.181.16
fak, otvoril som amazon a takmer som dostal infarkt. fu prvy april

khai- 01.04.2015 12:11:53 | 121.72.181.16
ale sak uz ano, co nepisem je ze rano je chladno a uz zacali aj mierne hmly, jesenne ovocie je v obchodoch, zima uz je tu jednou nohou. aj macka uz vysedava na nezvycajnych miestach v dome co je priznak hlodavcov hladajucich ubytovanie na zimu.

udrzbar- 01.04.2015 10:45:05 | 195.49.189.48
... ale ten vyhlad je paradny, sladky zivot kontraktora v dalekej civilizovanej exotickej cudzine ;) uzij si to :)

udrzbar- 01.04.2015 10:44:16 | 195.49.189.48
karol> Es kommt der Tag metapedia

nieco v zmysle, ze akoze pride den, ked nastanu zimne pluste a vichor od mora aj pod juznym krizom! :)

chch- 01.04.2015 09:04:36 | 194.1.157.155
to iste plati pre teplotu v kancelarii, nieje nic horsie ako sa priet s kolegynou o tom, ci zapnut klimu ked je 28°C, alebo zatvorit okno, lebo ona uz zamrza a ja sedim v koseli.

chch- 01.04.2015 09:03:41 | 194.1.157.155
ja som velmi citlivy na svetlo, vacsinou mam svetla vypnute, asi pozostatok dlhych noci stravenych za pocitacom. pri soferovani mam standardne slnecne okuliare (aj ked prsi a je sero). som rad ze mam kancelariu sam, a mozem si svetlo riadit ako chcem.

khai- 01.04.2015 07:40:22 | 121.72.181.16
co ti ja viem, predpokladam ze je nejaka norma na luxy v kancelarii, to sieti furt, je to na senzor. cele okno je postitovane, to je "agile board" teamu co sedi za mnou.

chch- 01.04.2015 07:31:16 | 217.73.23.116
karol: 1) naco svietia neonky pocas dna ? 2) post-it na okne ?

khai- 01.04.2015 05:04:26 | 219.89.206.47
vyhlad z kancelarie

y@mob- 31.03.2015 23:20:48 | 188.167.92.67
Nahodou nebytovy priestor niekto neprerabate?

khai- 31.03.2015 23:08:57 | 219.89.206.47
dneska to vyzera na dalsie bbq. #livingthedream #brag #sosorry #actuallynotreallysorry

udrzbar- 31.03.2015 21:46:22 | 82.145.219.170
co som vravel?!

pan tarka si _griluje_ prosimpekne!

LoL


khai- 31.03.2015 21:42:43 | 219.89.206.47
ja sa nemozem stazovat. vcera som robil bbq lebo teply slnecny vecer.

udrzbar- 31.03.2015 17:31:17 | 195.49.189.48
no ved to.

ook- 31.03.2015 17:00:14 | 78.98.118.227
fax - dostal si fotecku ? ;)

ludfan- 31.03.2015 15:18:11 | 147.175.31.226
prezúvavec

y@book- 31.03.2015 14:16:37 | 195.146.135.235
a preto neprezuvam =]

efha- 31.03.2015 14:16:27 | 195.122.195.194
ved co sa vam nepaci, take pekne, farebne to je ... tuna bola vcera okolo obeda modra obloha, potom trhalo strechy (vid nizsie), potom padaly krupy, v noci bolo 0 stupnov a snezilo, rano slusna prietrz mracien a teraz je 12 stupnov a polojasno - vsetko behom 24h.

Taková normální pracovní směna

Posted by Kuba ÄŽureje on Monday, March 30, 2015

udrzbar- 31.03.2015 13:04:44 | 195.49.189.48
podla mna ook, uz sa bol rano valat so psom v snehu na kolibe.

pripadne pan tarka si zelal "krasne jesenne pocasie" a kedze my tu mame pravy opak toho, co oni, tak to dopadlo takto.

a ja som vcera dal prezut na letne.


chch- 31.03.2015 12:51:43 | 194.1.157.155
prosim vas, toto kto objednal ?

udrzbar- 31.03.2015 12:16:28 | 195.49.189.48
Hardwareova univerzita

khai- 30.03.2015 23:22:30 | 219.89.206.47
hento sa presne deje u lynne, kupi knihu a o 10 minut hresi ze to uz citala. teraz s kindle menej lebo kazdu knihu kukne ako "sample" pred tym nez kupi.

chch- 30.03.2015 14:47:07 | 194.1.157.155
ja som opat zacal citat s Kindle, su dni, ked padne aj 1 kniha za den, samozrejme nie Vojna a Mier, ale take tenke ceske blbosticky. nevyhoda je jasna a uz to sem fax onehda napisal, stracam prehlad, knihy doslova konzumujem, a su pripady, ked tu istu kupim znova a znova. zisla by sa taka funkcia, ze vzdy pred otvorenim knihy by na sekundu dve preflashla obalka knihy (analogia ze chytim realnu knihu, pozriel obal, a otvorim ju v mieste zalozky).

ook- 30.03.2015 14:00:53 | 78.98.118.227
wow sutaz o to kto menej cita, citim sa ako v krcme na vychode.

ludfan - mal som take asi 2-3 roky, preslo to tak nejak postupne, ked som nasiel dobru knihu.

ludfan- 30.03.2015 12:27:00 | 147.175.31.200
Ja som citat prestal, ked sa narodili dvojcata. Uz sa mi nechce. Zabavna spisba ma nudi a tazsia koliduje s matikou. Jedna -- dve knihy rocne. Dobre znasam literaturu faktu, zatial.

crew- 30.03.2015 10:35:35 | 91.127.174.100
co je to kniha?

muskarin- 30.03.2015 09:30:12 | 78.99.48.218
karol, si vitaz. o druhe miesto sa delim ja so svojou zenou, my citame 2 - 3 knihy rocne. o tretie miesto nech sa pobiju kindlaci a ajpedaci.

ook- 30.03.2015 08:25:53 | 78.98.118.227
si u mna hokej

ja som nepisal, ze ten kto cita v pdf na tablete nie je pre mna ok, ja som expresivnejsie popisal vztah - objem citaneho textu vs pouzivany gadget.

khai- 30.03.2015 01:07:16 | 219.89.206.47
no ale aspon to "nic" necitam v pdf formate na tablete takze som u teba okej, ci nie?

ook- 30.03.2015 00:38:11 | 78.98.118.227
khai - nie prehral, ale nevies o tom ...

khai- 29.03.2015 22:30:27 | 219.89.206.47
ja necitam. vyhral som nieco?

chch- 29.03.2015 22:03:56 | 217.73.23.116
hej, nastavenie velkosti pismen je fajn, mam vzdy najmensie, cize malo listujem.

older postings
Warning: This message board is moderated, articles not appropriate to this board may be deleted.