back to front

meno:
e-mail:
text:
Karol aky?
 

khai- 24.03.2015 11:32:32 | 121.72.213.181

khai- 24.03.2015 11:18:52 | 121.72.213.181
novy zeland je vo finale world cup cricket. potrebovali sme 5 bodov a zostavali len 2 lopty a chalan to odpalkoval medzi divakov za 6 bodov. stadion je asi 5km od mojho domu a rucanie ludi bolo pocut az sem.

khai- 24.03.2015 02:14:01 | 219.89.206.47
to je zaujimave s pistankom

ook- 23.03.2015 23:25:26 | 95.102.25.135
hmm, to mam za sebou v papierovej podobe. Je to dobre, nastastie to nie je podla toho filmu.

a inak, len pre ten obal je to ako kniha fakt podarene.

udrzbar- 23.03.2015 23:19:34 | 89.173.211.204


to mas jedno, som to chcel len nejako neutralne nalinkovat

kupil som si toto podvecer a idem citat

ook- 23.03.2015 23:07:41 | 95.102.25.135
khai - presnejsie ako henten podpriemerny platok z ktoreho fax spamuje [g], by som to povedal tak, ze zomrel na zaklade svojeho vlastneho rozhodnutia.

Co je urcite skoda.

udrzbar- 23.03.2015 22:55:45 | 89.173.211.204

khai- 23.03.2015 22:48:53 | 219.89.206.47
co sa robi s pistankom?

ook- 23.03.2015 22:38:33 | 95.102.25.135
dph sa plati - teda prirata k cene v ramci krajiny kde nakupujes tovar podla tej ktorej konkretnej sadzby v prislusnej krajine, ale iba v pripade ak ho nakupujes ako koncovy zakaznik. Ak to kupujem ako firma, ktora odvadza dph u nas, tak by mi napr. nemec nemal ich pridanu dan uctovat, a ja by som ked to od neho kupim mal mat lacnejsie o tu ich dph. Ak to potom, ale predam u nas musim k tomu priratat nasu sadzbu dph.

Tento gulas sa casto zneuziva na obohacovanie. Napr. viem, ze v cechach vo velkom frcalo kupovanie pneu z nemecka, bez nemeckej dph, pridaju svoj rabat a predavaju koncovemu zakaznikovy, dph cesku ale neprirataju. Takze maju najnizsie ceny siroko daleko. Koncom roku cely firmu stopia. A tak dalej. Alebo vdaka tomuto ja na alze kupujem bez dph vsetko, lebo je to dovoz z ciech.

add pistanek - ja sa mu ani necudujem ;(

udrzbar- 23.03.2015 22:11:14 | 82.145.216.223
y> pistanek, veru.

khai- 23.03.2015 21:31:43 | 219.89.206.47
uhm, vdaka :)

chch- 23.03.2015 21:25:10 | 217.73.23.116
karol VAT/DPH sa plati iba na tovar kupeny na slovensku. album z itunes som importoval zo zahranicia, cize zan neplatim DPH, ale v pripade ak je moj obchodny partner z mimo EU, tak by som mal zaplatit clo.

khai- 23.03.2015 20:56:57 | 219.89.206.47
jo presne, ie ked si si vcera kupil posledny justin bieber album na itunes, zaplatil si zan dan na slovensku?

y@book- 23.03.2015 20:45:59 | 188.167.92.67
co sa teraz karol pytas? ze ci je za net nakupy nejake extra plus dan, alebo ze ci tam ta DPH vobec je?

y@book- 23.03.2015 20:45:12 | 188.167.92.67
Pišťanek? huh?

khai- 23.03.2015 20:21:48 | 219.89.206.47
vy mate na slovensku dan z pridanej hodnoty na internetovych nakupoch?

ludfan- 22.03.2015 22:01:04 | 109.230.13.11
udrela pornoc

udrzbar- 22.03.2015 17:46:02 | 89.173.211.204

snappah- 22.03.2015 12:52:21 | 78.98.66.114
slovensky patlament

khai- 22.03.2015 08:48:56 | 121.72.190.246
trocha dlhy a frikulinsko dizajnovany clanok http://www.theverge.com/2015/3/18/8225321/memory-research-flatworm-cannibalism-james-mcconnell-michael-levin fascinujuce *imo*

ook- 21.03.2015 22:48:22 | 78.98.59.28
y - to je kratke vedenie bude to nepresne ... my sme to robili na ten kus rukovate z hokejky pozdlzne, nie ako kusu, bolo to skladnejsie.

y@mob- 21.03.2015 22:11:33 | 188.167.92.67
Hokejku nahradis polahky starym drevenym vesiakom, len treba odpilit ten kovovy hak. Do tej dierky co po nom zostane pasuje ta spajdla ako rit na serbel... a fixku nepotrebujes.

ook- 21.03.2015 21:04:53 | 78.98.59.28
hmm hmm chcel som synovy ukazat ako sme si povodne robili kusu z kusa hokejky na spajlove sipy so spendlikom na konci. A zistil som, ze na to nemame doma potrebne veci. Ked som bol decko tak som to vsetko vyrabal z toho co bolo po zasuvkach v kuchyni, az na ten kus z hokejky - ten bol z predsiene. Zajtra budem musiet ist pokupit potrebne veci. Kupit v dnesnej dobe celokovove spendliky s tou malickou hlavickou je vyzva. Zneistel som aj pri rurke na vedenie "sipu", ktoru sme povodne robili z takej tej sedej fixky. Samozrejme kluknicku/stipec dreveny som nenasiel tiez ;( trapne cele .... a taka dobra zbran to bola, spoluziak s tym skoro vystrelil oko kamosovy.

este ze som sa nerozhodol ukazat mu drevene "auticko" zo spulky na nite ... tu asi uz len tak nekupis.

ook- 21.03.2015 20:06:02 | 78.98.59.28
muskarin - manzelka cvici podla mladsieho ako poznamenal posledne .... "ten telocvik divny". Ale ano taka ta power joga.

zaujimave to video, /ze preklikam to lebo ved nuda, s tym mojim adhd ze ano /... a kliknem a ten chlap je stale v tej istej polohe aha joga ;)

muskarin- 21.03.2015 19:45:27 | 78.99.48.218
ook, vykoledoval sisi ;] tuto je cela prva seria v podani chalana, u ktoreho som s astangou zacal a stale beriem od neho informacie. prebehni si to, je to zaujimavy "body workout", jak sa teraz s oblubou hovori.
ozaj manzelka cvici powerjogu, ci si nasla astangu?

udrzbar- 20.03.2015 07:51:58 | 89.173.211.204

top gyor, omg.

ook- 19.03.2015 15:45:46 | 78.99.62.205
- pozor na muskarina, a jeho joga cheaty.

udrzbar- 19.03.2015 15:14:16 | 195.49.189.48
ten nas seckych prezije imo ;)

ook- 19.03.2015 15:08:18 | 78.99.62.205
ten cigan z trnavky este zije ? ;)

udrzbar- 19.03.2015 13:02:36 | 195.49.189.48

Published on Mar 18, 2015

udrzbar- 19.03.2015 09:07:14 | 89.173.211.204
karol> ja som myslel, ze apple zariadenia netreba nabijat?! [g]

khai- 18.03.2015 20:48:23 | 219.89.206.47
bohuzial moje zasuvky doma nie su kompatibilne.

muskarin- 18.03.2015 18:10:05 | 15.203.169.107
ked si kupi macbook, nemusi ani dobijat. az doma zo zasuvky ;]

muskarin- 18.03.2015 17:57:29 | 15.203.169.107
stáť cely den tiez nieje dobre imho. ale mat flexibilny stol a prestriedat to parkrat za den, je vpoho. u nas v ofise to par stastlivcov uz ma zo zdravotnych dovodov. ja som moc zdravy, tak som odsudeny na sedenie. za secko moze joga...

ludfan- 18.03.2015 17:07:39 | 109.230.13.11
ktorou si budes napajat pocitac

imro- 18.03.2015 15:30:28 | 195.2.244.193
a pripnut na dynamo a budes si aj vyrabat elektrinu

ook- 18.03.2015 11:55:20 | 78.99.62.205
a ked si das pod nohy bezecky pas - budes moct pri praci chodit, co je idealne.

khai- 18.03.2015 11:43:03 | 121.72.198.135
fotka zajtra

khai- 18.03.2015 11:42:26 | 121.72.198.135
stol sa da vytiahnut relativne vysoko, ostatne som riesil asi 12 blokmi kancelarskeho papiera co nie je zrovna idealne ale funguje to uplne okej. to s tym ze treba sediet je mentalna vec, ja som si neuvedomil ze ako uplne prirodzene ocakavam ze ked pridem pri stol tak si sadnem, nasledne sklamanie ze "uf zabudol som ze musim stat" je brutal. ako pisem trvalo to 2 tyzdne pokial som si zvykol. ak potrebujem sediet tak odpojim laptop a sedim na par minut za inym stolom. s kolegom ktory tiez stoji mame zvyk ze ked sa o niecom bavime pracovne tak si sadneme. nie je to asi pre kazdeho, ja som nad tym krutil nosom, niekolko krat som to takmer vzdal ale som rad ze som vydrzal.

udrzbar- 18.03.2015 09:34:35 | 195.49.189.48
yurko> co su to za stats? to je z dovolenky? alebo recenzii? za kolko dni? inak ved super, ze neblokuju reklamu, nie? teda pre teba.

gubci> som tiez zvedavy, uz som to zachytil viac krat, ludia si to pochvalovali, ze ich to nuti robotu proste spravit a ist po svojom, aby tam zbytocne neprdeli do stolicky.

osobne si to ale neviem predstavit pri veciach typu vizualizacie / grafika / dizajn, kde to proste musis tak-ci-onak v klude vysediet za obrazovkou :-/ ook by asi vedel porozpravat.


gubci- 18.03.2015 09:00:11 | 62.168.127.195
Daj foto khai... nie je to zase nejaky marketingovy vymysel, ktory skonci s krcovymi zilami/bolavym chrbtom/nohami ?

y@book- 17.03.2015 22:46:38 | 188.167.92.67
sme dlho nemali, tak davam status. SK useri tvoria 92% celkoveho objemu

ook- 17.03.2015 11:08:05 | 78.99.62.205
khai - zacal si pracovat ako barman ? ;)

ook- 17.03.2015 11:06:42 | 78.99.62.205
na motorke 120 je mensi problem ako nakladne auta + vytlky v BA.
Nikdy nezabudnem - vykres/praca na chrbte v tubuse nalozene na biku frcim z cvika a tesne za krizovatkou ma obieha tatrovka - za tych cca 30cm co mi trcal tubus cez moju sirku ma chytil a ohol mi to cez chrbat az po ucho. No keby, ze v tej dobe nie som 6x za tyzden v posilke, tak sem dnes nepisem picoviny ale skoncim namackany v dezene. Mesiac pred tym sa spoluziak ulozil v slavicom - nakladak ho sundal, spodina o obrubnik - dovidenia.

khai- 17.03.2015 10:03:39 | 121.72.189.198
uplne mimo temu, uz asi mesiac mam "standing desk", obcas si sadnem ale 90% casu pri pocitaci stojim. prve dva tyzdne boli otrasne ale teraz je to uplne prirodzene.

khai- 17.03.2015 09:47:52 | 121.72.189.198
na motorke 120? zavet uz mas napisanu?

y@book- 17.03.2015 09:29:17 | 195.146.135.244
mam bobky z dier ktore tu u nas nie je za co zalepit a z toho co si vymenoval sa najviac bojim malovanych ciar a to ani nemusi prsat pretoze u nas maju specialnu neprilnavu farbu aby ked ta sunda na prechode to bolo na 100% istota
som na takej ciare balancoval asi v 120 a nevedelo som sa doslovne "vyslobodit", nastastie po cca 100m sa mi to podarilo bez padu, klop klop klop

khai- 17.03.2015 08:45:15 | 121.72.189.198
kanalove dekle, malovane ciary na ceste v dazdi su peklo najme v zakrute. lad a sneh prirodzene anie nehovoriac ale oboje som chvalabohu nevidel uz tamer 15 rokov.

y@book- 17.03.2015 08:17:02 | 188.167.92.67
dalo sa, trocha bobky po zime =]

udrzbar- 16.03.2015 18:58:14 | 89.173.211.204
y> no ako na mopede? dnes si mal idealne pocasie.

older postings
Warning: This message board is moderated, articles not appropriate to this board may be deleted.