back to front

meno:
e-mail:
text:
Karol aky?
 

muskarin- 04.03.2015 22:28:21 | 78.99.48.218
kajo, nech sa paci ;]

muskarin- 04.03.2015 22:22:28 | 78.99.48.218
fax, Zorin OS si zachytil? U mna je favorit Mint Mate, ale zorin by mal lubivo ozivit HW za zenitom. Pripadne zmiast windowsovu ovecku

khai- 04.03.2015 22:19:22 | 219.89.206.47
odkedy som presiel na spotify 99% toho co pocuvam je metallica. cisto fyi :)

y@book- 04.03.2015 21:14:20 | 188.167.92.67
alebo lenovo a660, da sa opakovane hodit (50m+) do lesa a vzdy prezije, vodotesne ale zial neplava :(
s750 je tiez fit, ale zbytocne velke a trpi detskymi chorobami, viac by som ho nekupil. Najblizsie hadzem do lesa ;)

troska- 04.03.2015 15:15:37 | 158.195.190.131
lezecké šteňa

udrzbar- 04.03.2015 13:03:40 | 195.49.189.48
speedie> alebo sony m4 aqua.


y@mob- 04.03.2015 12:17:35 | 85.162.47.153
Telacia kotleba

muskarin- 04.03.2015 12:17:12 | 78.99.48.218
fax, zetkove sony je vodotesne ;]

udrzbar- 04.03.2015 11:46:45 | 195.49.189.48
tak ta s2, ktoru som tu pred ~2 dnami spominal, ako skvely priklad starej koncepcie vcera spadla do vazy s vodou - teda aspon tak to dcera popisala, ako som kupil, tak predavam

takze skore v rodine je:

  • 3x rozbite dotykove sklo
  • 2x pad do wc
  • 1x pad do _vazy_(!)

jebat vymenitelnu baterku, narazuvzdornost a vodotesnost! treba :)


khai- 04.03.2015 11:10:10 | 121.74.143.45
uz som sem pisal, nejako sa to vymazalo, kupil som dlc ku call of duty, 3 downloady kazdy 5GB, potreboval som len jeden, ie 10GB som cucal len kvoli tomu ze activision a sony su neschopni kokoti. teraz mi prisiel marketingovy email od sony ze si mam kupit cod dlc. totalni mantaci.

khai- 04.03.2015 11:05:52 | 121.74.143.45
mne to az teraz zaplo ze to je ta asistentka, ha! napisal si jej?

y@book- 02.03.2015 22:57:05 | 188.167.92.67
lol, to mu nevies zamknut cele zariadenie na dialku?

chch- 02.03.2015 22:41:53 | 217.73.23.116
ta asistentka napisala naposledy v 2011, "Ako sa máte dlho sme nekomunikovali. Už ani chlebíčky nedávame."
vzdy ked mi totiz poslala pozvanku na poradu riaditelov (mala v mailboxe moju domenu, neviem preco) tak som sa dozadoval chlebickov.

chch- 02.03.2015 22:16:45 | 217.73.23.116
karol to je jednoduche, mam domenu, a ked napises email na *@domena, tak mi to pride, vola sa to domenovy kos. no a clovek si spravil apple id s emailom svojemeno@domena. cize to pride mne. a ja ho nemam ako kontaktovat. jeho cislo nepoznam, ani mu neviem napisat, nic. zmenil som mu dvakrat heslo aby si to rozmyslel ze je asi daco zle.

udrzbar- 02.03.2015 22:05:33 | 89.173.211.204
khai> ja skor nerozumiem tomu, ako moze byt niekto tak tupy, ze pouzije na reg zariadenia mail acc, na ktory nema pristup. ze to skonci u chchho v domenovom kosi je uz len taka ceresnicka ;) ale kedze viem aspon sprostredkovane, kolko mailov v mailovom maelström-e na tej domene konci, tak ma to az tak neprekvapuje. pamatam si na sekretarku z STV, ktora tam posielala pozvanky na meetingy opakovane. napriek upozorneniu. viacnasobnemu.

khai- 02.03.2015 21:54:37 | 219.89.206.47
chch, aj vies ktorym emailom sa zaregistrovali tak mozes urobit "forgot my password" a dostanes email na tu adresu kde mozes zresetovat pwd. nerozumiem celkom ale ze ako niekto moze pouzit tvoju domenu a ty dostanes email.

chch- 02.03.2015 12:40:55 | 194.1.157.155
karol: dakto mne neznamy si kupil dva apple produkty (iphone 6 a ipad). ako apple id si zvolil email, ktory mu nepatri, lebo pouzil moju domenu, cize ziadost o potvrdenie konta prisla mne. ako mu mozem dat vediet ze si ma zvolit ine apple id ? heslo som mu zmenil uz druhykrat, iny sposob ako mu dat vediet ze 'nieco nieje v poriadku' nepoznam. ty hej ?

udrzbar- 02.03.2015 12:31:45 | 195.49.189.48
khai> drzim hubu, bo mas pravdu v tomto pripade. chcel som tym povedat, ze mi to vadi rovnako, ci to robi apple, alebo samsung.

z pohladu vyrobcu samozrejme docela chapem snahu odrezat SD kartu (externe ulozisko) a vyberatelnu baterku - prave pred tyzdnom som kupoval novu baterku na dcerin s2 za ~10e. kam by sme prisli, keby bolo mozne vymenit diel za 10e miesto kupy noveho tlfnu za 300e.


khai- 02.03.2015 11:58:34 | 121.72.199.104
fax, samsung kopiruje apple uz roky sak vies. ten novy telefon ma spodok tak podobny ip6 ze je to az na smiech. bez vymennej baterky a sd karty bol uz prvy iphone ako pises pred rokmi (2007!), to nie je progres, to je hadzanie hovien na stenu cakajuc ze sa niektore prilepi. zaujimavo odrazu nikomu nevadi nevymenitelna baterka, sd karta alebo hlinikovy obal, odrazu to je spickovy supertelefon a radikalne zmenena strategia spravnym smerom. pripomente mi znova ze kto z nas tu je v cirkvi? [g]

udrzbar- 02.03.2015 11:28:52 | 195.49.189.48
'chjo, svet sa v kravsku prdel obracia - samsung applovatie - odrezali sd kartu a baterku dali napevno. no nic, kazdy svojho stastia strojcom ;) aj ked teda tamtunk v tlfnoch nie je moja salka kavy.

karol pokyvka hlavou a zahlasi ze progres fesaci, apple to robi uz par rokov. a bude mat pravdu.


gubci- 02.03.2015 10:49:41 | 62.168.127.195
@khai LOL. Ak uz je pracovny den za tebou, tak doma si len tichucko sadni do kresla a nicoho sa nechytaj.. :)

khai- 02.03.2015 10:04:01 | 121.72.199.104
dneska som vybehol do kaviarne kupit ranajky, vo vytahu zacnem kukat na telefon, vystupim, idem do kuchyne, vsetko povedome ale podozrivo ine, dam do mikrovlnky, sadnem si kuknem a pomylil som sa o 9 poschodi... aj som sa cudoval ze co na mna tak ludia pozeraju ako keby som im nieco ukradol. a spomenul som si na toto len preto lebo teraz kukam na 3 downloady kazdy cez 5GB ze ako idu, aj som si napisal na papier ze kde je progres aby som vedel ze ci to ide a kukam ze pis~i zaseklo sa to a az teraz kukam ze som si napisal cielovu velkost downloadu a nie to ze kolko je stiahnute... ach jo...

udrzbar- 02.03.2015 08:27:13 | 89.173.211.204
som nevedel, ze nemozes v robote ani _sport_ [g]

khai- 02.03.2015 01:07:26 | 219.89.206.47
sak napis ze nsfw. lol.

udrzbar- 01.03.2015 23:37:05 | 89.173.211.204
pekne su, vyslovene hodinky pre Kiki a Maki :)

khai- 01.03.2015 19:22:45 | 219.89.206.47
swatch urobili smartwatch. specificky pre plazovy volejbal. nerozumiem tomu ale sak co... http://www.ablogtowatch.com/swatch-smartwatch-touch-zero-one-volleyball/

efha- 01.03.2015 18:08:05 | 85.70.137.128
idem kupovat notbuk a pred casom sa to tu riesilo - FullHD vs QHD? stoji za to si priplatit ~150 EURI? chcem to na pracu (= maily, excel, velmi jemne indesign/illustrator). vdaka.

snappah- 01.03.2015 16:31:50 | 95.103.217.177
udrzbar: mno ale ked uz doma to kombo je a susedia sa zacnu stazovat, tak je lacnejsie strcit kabel do stekra ako vymyslat procesory a tak. ci som nieco missol?

samozrejme, ze to nie je rock'n'roll ale aspon nemate v dome vzburu. a rock'n'roll to moze byt, ked sa to kombo odnesie inde, napr. do dakej skusobne. aj preto ma imho kombo zmysel.

khai- 28.02.2015 21:09:35 | 121.72.209.15
musim povedat inak ze hrat nahlas cez reproduktor je uplne ina vec ako sluchadla. ked sa trasie cela izba tak to je rock'n'roll ale ako som pisal vcera, mam presne ten isty problem. naprosta vacsina vsetych combo je doma nepouzitelna cez tretinu hlasitosti a ked portebujes trocha prirodzeneho skreslenia (distortion) bez pedalov tak si v riti.

khai- 28.02.2015 21:04:15 | 121.72.209.15
tranzistorove (ie nie "tube" (nevim po slovensky)) komba obycajne maju sluchadlovy vystup. neviem co mas ale. resp co chces ak chces kupit nieco ine. blackstar robi relativne lacne ht-1 a ht-5 so sluchadlami, spominana mesa mark five 25 ma sluchadlovy vystup ale to je drahy spas. ja som zabudol, mam "combo" taky miniaturny 3 wattovy "vox mini 3" zosilovac ktory modeluje rozlicne typy velkych zosilovacov, ma to cojaviem 5'' repro a vie to hrat prekvapivo velmi nahlas. tiez to ma sluchadla a aux-in. a hra na baterky. ale to viac hracka ako seriozna vec ale na hranie sa doma je to imo okej.

udrzbar- 28.02.2015 20:57:44 | 82.145.210.38
snappa› ved ani, len to potom to kombo postrada zmyslu (ako krabica so zosikom a reprakom), preto som sa karola pytal, ako to ma poriesene v domacich podmienkach, ci nie je uz dnes nejake fikane riesenie.

ale vyzera to tak, ze to kombo (a sluchadla, ako vravis), budu asi najjednoduchsie a efektivne riesenie


snappah- 28.02.2015 19:49:10 | 195.91.14.47
Ved sluchadla do comba, ci?

udrzbar- 28.02.2015 13:50:51 | 89.173.211.204
khai> aha, vdaka, pytam sa preto, lebo mensie dieta ma elektricku gitaru a teraz dovlieklo male combo, tak zacinam odratavat dni, kolko to susedia vydrzia. preto ma zaujimalo, ci je nejaka moznost hrat cez sluchadla a tak.

khai- 28.02.2015 11:28:38 | 121.72.181.10
mam boss gt-100 processor a dva 5'' monitory, na combo nemam priestor najme kvoli hlasitosti. ja som prinajlepsom amater/entuziast. ipad/iphone/mac som skusal, je to kostrbate, prilis vela kablov ale ak mas k tomu hw ako co tu xlx ukazoval (alesis?) tak to moze byt okej. snivam o kemper alebo axe-fx ii, pripadne mesa mark 5 ale to su profesionalne veci v $2.5k kategorii ktore by mi velmi vela nepridali. ja bezne zahodim hobby kazdych 6 mesiacov ale toto drzi relativne oke, najma preto lebo je to kurva tazke zvladnut. tona zabavy ale ako pisem to je na zivot.

udrzbar- 28.02.2015 10:24:18 | 82.145.217.32
khai> ty ako doma hravas na gitare? cez co? mas combo alebo nieco uplne ine? aj njky procesor? mari sa mi, ze si spominal, ze to mas prepojene cez ipad(?)?

khai- 28.02.2015 10:05:56 | 121.72.181.10
gitarove struny tunak cez pult $16, z usa postou $6. struny na basu tunak $99, z amazon $56 postou. kamenne obchody tunak su za trest...

khai- 28.02.2015 06:57:35 | 121.72.181.10
fuu rusi vedia ako vyjednavat s opoziciou :|

muskarin- 27.02.2015 19:02:46 | 78.99.48.218
troska bulvaru Prekvapenie? Najzraniteľnejším operačným systémom v roku 2014 bol OS X od Applu

muskarin- 27.02.2015 14:54:44 | 78.99.48.218
kapřík nekouše, kapřík žužlá

udrzbar- 27.02.2015 12:59:02 | 89.173.211.204
Přichází zásadní změna algoritmu Google, která se týká toho, jakým způsobem se web umístí ve výsledcích vyhledávání. Pokud nebude mít verzi použitelnou pro mobily, nečeká ho penalizace, jak se původně předpokládalo. Přístup Googlu je opačný: bude-li mít web mobilní verzi, čeká ho zvýhodnění. Vedle toho zvýhodní i umístění výsledku z mobilních aplikací.

mobilny web, responzivny, etc., vieme.


khai- 27.02.2015 11:25:33 | 121.72.176.13
celkom by ma zaujimalo ze ci ta opica ma fakt "fun" alebo to je len trening na styl ruskych bombarderov nad uk, testovat kolko trva raf poslat stihacky na privitanie.

ook- 27.02.2015 10:38:27 | 91.127.191.35
akoze fakt slovaci jebnuti 6 milionov euro vyhodime na to ze potrebujeme referendum okrem ineho o tom ci ano, alebo nie deti ucit o sexe. V cine to maju ako pozeram jasne vyriesene ;?)

khai- 27.02.2015 02:10:28 | 219.89.206.47
https://code.google.com/p/chromium/issues/detail?id=162757#c64 tunak chromium ludia vysvetluju preco nie pointer events...

khai- 27.02.2015 01:55:46 | 219.89.206.47
http://arstechnica.com/information-technology/2015/02/pointer-events-finalized-but-apples-lack-of-support-still-a-deal-breaker/ tunak je via fakticky clanok na tu temp pointer events. mozno mi to uslo z toho predchadzajuceho clanku ale vyzera to tak ze ide viac o politiku ako cokolvek ine.

udrzbar- 26.02.2015 12:04:49 | 195.49.189.48

od ~oo:40 :)


muskarin- 25.02.2015 21:44:07 | 78.99.48.218
velmi pekny rozhovor so Stanislavom Grofom cast 1, cast 2

khai- 25.02.2015 20:54:52 | 121.72.163.64
mame playstation vita uz mesiace (roky?) celkom fasa. dneska ze aha velky "sale" hier online, tak ze stiahnem nieco pre dceru. fffffuuu, nemozem sa prihlasit s mojim uctom ktory ma playstation plus membership a kreditku, nemozem linkovat s ps4. doslovne hladam v garazi hrdzavy drot do oka. sony su totalni mantaci ohladom os, integracie a pouzitelnosti. s ohladom na to ze *im chcem dat peniaze" je to uplne nepochopitelne.

udrzbar- 25.02.2015 09:29:57 | 195.49.189.48

udrzbar- 25.02.2015 09:21:50 | 195.49.189.48
karol, uz som sa zlakol nachvilu, ze si stratil nadhlad a beres to vazne :) je nam obom jasne, ze som to postol len kvoli tej jednej vete a zvysok ma nezaujima? :)

khai- 25.02.2015 00:51:07 | 219.89.206.47
s prepacenim hento su picoviny, ano ma pravdu, ma autoritu a ano jquery je popularna vec (furt este? nesledujem to ale kazdy teraz hlada specialistov na ember/angular/backbone) ale neznamena to ze apple bude skakat na nieco co bolo standardizovane v pred doslovne 2.5 mesiacmi. pred rokmi slecna na konferencii ukazovala slide s fotkou ze ako akademici robia standarty, to bolo ohladom css a doslovne tam bolo 9 ludi okolo stola. nechcem nikoho urazat, vyzerali ze nemaju s realnym svetom it vela spolocneho a prednasajuca sa strasne nafukovala ze ich nikto neberie vazne a ze trva mesiacie pokial sa nieco pretlaci do browserov. ja tu mam na stole corporatne lenovo s internet explorer 8. to je *realny* svet.

do apple sa velmi lahko obuva, keby apple dodrziavali standarty tak doteraz nemam spolahlivy obojstranny kabel na telefon ale trtkam sa s vyjebanym archaickym usb mini-portom dizajnovanym nejakym super pragmatickym-euro-inizinierom. taktiez si zabudol povedat ze mozilla este nic nema (robi na tom) a google sa na to chce tiez vysrat ale aby to nevyzeralo podobne ignorantsky ako apple tak podla clanku "Google seems ready to follow their lead.", co je typicke apple-bashing frazovanie celeho problemu. inymi slovami, jediny browser ktory to ma je ie11. jebat ie. klik-bejt. naschval to pisem akoze som strasne nasraty a ze podme sa poflamewarvorovat ale v realite je mi totalne lautr len mam teraz poobede a nemam co robit :)

older postings
Warning: This message board is moderated, articles not appropriate to this board may be deleted.