|
|
| ludfan- 10.02.2015 22:46:06 | 109.230.13.11 |
| žiacka kňažka |
|
|
| ludfan- 10.02.2015 19:37:07 | 109.230.13.11 |
| hodinný penzión |
|
|
| ludfan- 10.02.2015 19:35:01 | 109.230.13.11 |
|
historický záchvat trojfrázový istiÄ |
|
|
| crew- 10.02.2015 13:10:13 | 91.127.166.192 |
| vraj klesa predaj tabletov, cize treba pomasirovat masy? nehejtujem, mam iAir a spokojny. na pausal som zobral i6, neviem, preco su vsetci high z toho fotaku, ale mozno iba neviem fotit |
|
|
| efha- 10.02.2015 12:42:42 | 195.122.195.194 |
| gratulacie, karol. inak pre zaujimavost, elliphant hra v meetfactory za ~3 tyzdne, gaslamp killera sme robili pred par rokmi. zo '6 degrees of separation' su obcas len 2 ci 3, zda sa. |
|
|
| snappah- 10.02.2015 10:02:01 | 95.102.29.186 |
| gz khai .) |
|
|
| khai- 10.02.2015 02:53:38 | 219.89.206.47 |
|
apple urobili reklamu na ipad v ktorej je serato aplikacia ktoru som robil. woohoo semi-slava. |
|
|
| khai- 09.02.2015 23:15:58 | 219.89.206.47 |
| henten product chart je fasa hracka, potrebujem USB stick ale chcem rychly usb 3 a cena ma az tak velmi nezaujima (ie plus minus $10 je meh). kompletne mi nepomohli :) |
|
|
| y@mob- 09.02.2015 17:12:57 | 85.162.248.156 |
| Epilepticky obchvat |
|
|
| udrzbar- 09.02.2015 15:01:59 | 195.49.189.48 |
| mnam, productchart.com |
|
|
| crew- 09.02.2015 13:42:19 | 91.127.166.192 |
| klud, relax, co ma byt bude, aj radio aj obchvat. A dnes aj sneh |
|
|
| ook- 09.02.2015 13:33:38 | 78.98.224.60 |
| len tak za okraj - toto je fakt retardovana krajina, 6 milionov zaplatime za to aby mohli novinari mesiace onanovat nad referendom a nevsimali si smradov vo vlade, a teraz ked sa stalo to co kazdy kto nezakopava o vlastne nohy a vie naratat do 10 vedel uz davno, tak budu mesiac pisat o tom, ze preco sa to stalo. Fico si musi niekde s uskrnom tisko pohonkavat. A tendrik na dodavatela dialnicneho obchvatu do nikam uz tusim prave teraz prebehol, podmienka postavit to za "svoje peniaze", ktore dostali ako pozicku z banky na zaklade statnej zakazky splnena. Jebat takuto krajinu. |
|
|
| ook- 09.02.2015 13:21:14 | 78.98.224.60 |
| ale nema mp3 a cd, ciste DAB radia su lacne. |
|
|
| udrzbar- 09.02.2015 10:04:37 | 195.49.189.48 |
|
y> nebezpecna, alebo nebezpecna?
krupica> medzi cz a sk lidl distribuciou je posun, mam cloveka na slovenskej centrale, teoreticky sa mozem spytat, ci nevie, kedy to DAB radio pojde u nas. |
|
|
| ook- 09.02.2015 08:25:13 | 78.98.224.60 |
| y - obcas nie je na skodu nenasilne zapojit darwina ... |
|
|
| y@book- 09.02.2015 07:58:35 | 89.173.50.116 |
| ta prilba je nebezpecna |
|
|
| crew- 08.02.2015 21:54:19 | 91.127.166.192 |
| v nasom lidli to radio nevidim, v ceskom maju tusim zasa lepsie veci, tu prilbu by som si kupil aj na snowboard. |
|
|
| ook- 08.02.2015 11:33:38 | 78.98.224.60 |
| if programming languages were weapons |
|
|
| ook- 07.02.2015 11:13:30 | 78.98.224.60 |
|
fax - a inak ked si sa pytal, tak ano nechapem ako som mohol do teraz existovat na symbiane. Uz druhy den zijem v svete kde su veci naopak prijemne ergonomicky a logicky usporiadane na ovladanie a nie na nasieranie cloveka. Huraa. |
|
|
| ook- 07.02.2015 11:10:12 | 78.98.224.60 |
|
|
| ook- 07.02.2015 10:59:38 | 78.98.224.60 |
| fax - ty si tu otazku zobral len na seba ja som sa pytal vseobecne. Zamestnanci statu su v samej podstate najvacsie pijavice v pomere vykon/prijem. Takze by som to nejak dalej nerozoberal. |
|
|
| udrzbar- 07.02.2015 10:12:23 | 89.173.211.204 |
|
ook> moje _okolie_ su 4ia penzisti, nedospele deti, workoholicka a zamestnanci statu so zapornou motivaciou.
poviem to inak - ta tvoja otazka zavana tym, ze je alebo zle naformulovana a ak trochu porozmyslas, tak urcite zistis preco, alebo je to basnicka otazka a v tom pripade nechces pocut odpoved, ale potvrdenie. |
|
|
| muskarin- 06.02.2015 22:14:19 | 78.99.48.218 |
| radio z Lidla |
|
|
| khai- 06.02.2015 20:58:18 | 103.227.170.173 |
| to ako nemozem vymazat veci z queue v spotify kliente je uplne totalne nepochopitelne. what. the. fuck. |
|
|
| ook- 06.02.2015 18:22:29 | 78.98.224.60 |
| otazka bola polozena a nie nahodou takto - "ci pozna nikto niekoho v svojom okoli" ... |
|
|
| muskarin- 06.02.2015 15:33:37 | 78.99.48.218 |
| trtkovanie a cistenie odpadov |
|
|
| udrzbar- 06.02.2015 12:48:18 | 195.49.189.48 |
troll's kbd
|
|
|
| udrzbar- 06.02.2015 12:45:47 | 195.49.189.48 |
| ook> napriklad aktualne tito chalankovia - vecer budu v hlavnych spravach na markize ;) |
|
|
| udrzbar- 06.02.2015 11:54:15 | 195.49.189.48 |
bublinky na temu trendy v (cz) marketingu
ook> ale ano, imo tych ludi nie je malo, zhodou okolnosti ich podla mna bude dost prave v IT segmente, kde plno firiem alebo jednotlivcov, ktori vdaka skillu mozu jebat system |
|
|
| ook- 06.02.2015 10:13:13 | 78.98.224.60 |
| ked si pri tom by ma zaujimalo ci pozna nikto niekoho v svojom okoli komu sa dari a nebezi v rezime "systemova pijavicka" vacsina tychto virusov samozrejme bezi na pozadi, takze naivnejsi pohlad to nemusi vobec odhalit. Treba vidiet do task manageru, services pripadne vediet odfiltrovat sietove slusby a pohyb paketov. |
|
|
| udrzbar- 06.02.2015 09:49:29 | 195.49.189.48 |
|
yurko> to nebol vtip tentokrat. keby si bol v colorade, tak vela hulis => vratia ti dane.
ale si na slovnsku, tak nehulis a tvoje dane daju nejakemu kokotkovi, ktoreho jedina kvalifikacia je, ze je zo spravneho valalu alebo chodil do spravnej triedy, a ten si za ne kupi nieco pekne. |
|
|
| y@mob- 06.02.2015 09:13:54 | 85.162.35.29 |
| Momentalne mi to nepride uplne ftipne |
|
|
| udrzbar- 06.02.2015 07:57:17 | 89.173.211.204 |
| y> podla mna malo hulis. |
|
|
| snappah- 06.02.2015 00:10:05 | 95.102.0.249 |
|
|
|
| y@book- 06.02.2015 00:02:22 | 89.173.50.116 |
| no dobre, ked sme pri tych daniach. Strasne drahe audio/video alebo IT by som bol potreboval kupit v minulom roku. Kupil som? Kto mate ten ucet tak mi ho vratte pls! |
|
|
| snappah- 05.02.2015 22:35:51 | 95.102.0.249 |
| Marihuana se prodává moc dobře, stát bude možná vracet daně ňuňuňu. a strop na danovy prijem statu je detto ňuňuňu |
|
|
| udrzbar- 05.02.2015 16:34:42 | 195.49.189.48 |
|
|
|
| ook- 05.02.2015 14:28:50 | 78.98.224.60 |
| kexp to prevedenie je ako ndr porno z 80 rokov ktore som nikdy nevidel ale takto nejak by som si ho predstavoval ;) |
|
|
| muskarin- 05.02.2015 11:25:40 | 15.203.169.107 |
| kajo, moje posledne islandske objavy adhd, kimono, solstafir |
|
|
| muskarin- 05.02.2015 10:51:08 | 15.203.169.107 |
| kajo, skus minikoncertik, co growlers dali preKEXP. odvtedy som z ich spevaka paf skoro tak, jak moderatorka. ta z nich bola roztecena, by som povedal ;] |
|
|
| khai- 05.02.2015 10:26:09 | 121.72.216.126 |
| to bola situaacia ako sa tu hovori "death by 10000 cuts". kopec malickosti mi vadilo ale nemal som na to cas a chcel som len pocuvat hudbu, teraz idem na 3 dni prec a kamaratka mi zverila hudbu na starosti a takmer som odpadol ked som zistil ze nemozem pouzit laptop na offline. odtal potal, nasiel som migracny soft na playlisty, napisal som rdiu rozluckovy list a zrusil som predplatne. teraz na ten klient sw pozeram, socialny aspekt, pouzivatelnost, ui a pod su uplne ine ako ked som to vymenil za rdio pred rokmi. plus metallica. velka spokojnost. |
|
|
| udrzbar- 05.02.2015 09:50:50 | 195.49.189.48 |
| karol> vitaj v klube ;) |
|
|
| khai- 05.02.2015 08:24:50 | 121.72.216.126 |
| prave som zistil ze rdio nemoze mat offline mode na pocitaci, len na mobilnych zariadeniach. totalny insta-switch do spotify, kokos jak ma nasrali az mi je to smiesne. |
|
|
| khai- 04.02.2015 19:41:33 | 219.89.206.47 |
| ti growlers totally hit od prvej piesne, predstavujem si ze hentak by zneli deus keby vyrastli v kalifornii namiesto belgicka. |
|
|
| ook- 04.02.2015 19:40:40 | 78.98.224.60 |
| veta dna - prispevky od prispievatela picoviny.sk sa vam uz nebudu zobrazovat v novinkach .... |
|
|
| khai- 04.02.2015 19:31:21 | 219.89.206.47 |
| mozno som jediny s tymto problemom, ten novy napalm death je celkom zaujimavy, cool "riffage", kazdy track je spravne dlhy s ohladom na to ze to je hardcore a vsetko je fasa ale vobec mu nerozumiem co "spieva" a kedze na rdio nie su lyrics tak to je cele meh pre mna. |
|
|
| khai- 04.02.2015 19:05:12 | 219.89.206.47 |
| vdaka vypocujem, zaujimavo men sa novy manson nepaci. prekvapivo horkyze slize su aj na rdio... zistil som inak ze slovenska hudba je pre mna time/place zalezitost, tunak to znie trocha od veci, podobne ako znel fat freddys drop od veci u sestry v obyvacke. nuz. |
|
|
| musakrin- 04.02.2015 14:11:28 | 15.203.169.107 |
| kajo, januarove tipy Rudiho Rusa by Ta mohli zaujat ;] |
|
|
| muskarin- 04.02.2015 14:02:38 | 15.195.185.76 |
| kajo, the growlers ma velmo bavia v poslednej dobe |
|
|
| y@book- 04.02.2015 11:21:38 | 195.146.135.235 |
| karol pre tebe s tym ujebabranym mopedom jednoznacne toto ;) vzdy si na teba spomeniem :D |
|
|
| older postings |