|
|
| udrzbar- 11.01.2015 20:17:17 | 89.173.211.204 |
pornhub:2014 Year In Review
|
|
|
| muskarin- 11.01.2015 19:56:59 | 78.99.97.207 |
| kajo, nieco pre Teba na aktualnu temu ;] |
|
|
| muskarin- 11.01.2015 14:41:16 | 78.99.97.207 |
|
kajo, apple si predsa graficku kartu aj monitor "vie" vyrobit aj sam. s tym USB mi to pride ako ustup z pozicie avantgardistov ;] ano, bude to mat z pohladu apple desktopovy system a nebude to mat dotykovu obrazovku, ale inac to bude mat vsetky vyhody aj nevyhody zariadenia s velmi limitovanou konektorovou vybavou. to je cele co som tym chcel povedat. ale zbytocne busime do klavesnice, uvidime, s cim nakoniec vijdu fax, ked sa chystaju zobrat na milost velke USB, mozno ajfoun 7 uz bude mat micro USB ;] |
|
|
| udrzbar- 11.01.2015 13:29:16 | 89.173.211.204 |
|
khai> ano. a preto potom nadludia s mcb vzdy pred prezentaciou zmatene pobiehaju a ja mam _ale_ mek, ja nemam hdmi/vga, ako to, ze nemate redukciu, mne to nefunguje, preco mi nefunguje ani ta redukcia, to som kupil no_name redukciu, lebo original stoji strasne vela etc etc, based on true story.
pc ludia nopak vacsinou pridu, spravia hm, kam sa pripojim? ok mozme prezentovat nehodnotim, len popisujem moju skusenost z realneho zivota s tym apple progresivnym pristupom jebeme na standardy, lebo my sme strasni frikulini. z mojho pohladu su technologicke standardy jeden zo zakladnych kamenov IT sveta, krasny priklad je microUSB nabijaci konektor. |
|
|
| khai- 11.01.2015 11:41:12 | 121.72.214.81 |
| inak ohladom toho super mhl pfft "Otázkou tedy zůstane, jak jej přijmou výrobci grafických karet a monitorů." to ked sa stane tak apple bude ma lightning 4.0, hento je presne dovod preco apple robi vlastne konektory, cakat na "industry" je lol |
|
|
| khai- 11.01.2015 11:39:10 | 121.72.214.81 |
| sak len pisem ze na tablet to nema okrem fyzickej velkosti ziadne ine kriteria. ja to velmi chcem lebo bazim po novom notebooku ale mam pocit ze to bude taky ten studentsky wordprocessor a facebookovadlo. kamarat tak isto ios dev uz ani nevlastni pocitac, ma len ipad. kompletne vzdal akukovek serioznu pracu doma, pocitac ma len v kancelarii. ticho mu zavidim. |
|
|
| muskarin- 11.01.2015 10:59:19 | 78.99.97.207 |
|
kajo, vidiet, ze nemas skusenost s windows 8/8.1 na tablete ;] ked uz sa spekuluje o jednom porte na secko, sa cudujem, ze nie superMHL sa spomina v tejto suvislosti, ale nejake "trapne" USB |
|
|
| khai- 11.01.2015 02:02:22 | 121.72.214.81 |
| nevyzera to na touch obrazovku, bude to imo (!) bezat osx, klavesnica je neodpojitelna, nikto neposmenul retina obrazovku. povedat ze to je tablet s klavesnicou lebo je to tenke je trochu od veci. to je mac book air furt. |
|
|
| khai- 11.01.2015 01:57:48 | 121.72.214.81 |
| ja som nekukal co ten usb c vie, pride mi podivne ze tam nie je thunderbolt alebo lightning konektor ktore su oba apple veci. ie netusim ako hento pripojis na externy monitor napriklad ci to je vobec mozne a ze ci sa to da sucasne nabijat. hento je "leak", ja by som z toho nerobil ziadne uzavery ale pravda je ako pises ak to takto je tak to bude odprezentovane ako laptop pre ludi ktori nepotrebuju usb porty. ako pisem ale moja paranoja z jedneho portu nema prakticne opodstatnenie, doma pouzivam len jeden port na gitarovy interface mozno 10% casu, v praci na telefon lebo vyvojar, inak nic ine. v serato som mal hub so 4 usb konektormi a aj to bolo obcas malo... zalezi. |
|
|
| udrzbar- 10.01.2015 22:34:01 | 89.173.211.204 |
|
khai> jediny usb port -> proste ti bude zjavene, ze to nepotrebujes. amen.
speedie> jeden usb port, tablet s kbd, nieco ako asus transformer. mame tu doma na polici, klavesnica je super, lebo nepotrebujes kryt potom na ten tablet ;) |
|
|
| muskarin- 10.01.2015 13:07:32 | 78.99.97.207 |
| kajo, v podstate to bude tablet s klavesnicou |
|
|
| khai- 10.01.2015 11:08:41 | 121.72.202.60 |
| http://9to5mac.com/2015/01/06/macbook-air-12-inch-redesign/ nic super zaujimave okrem toho ze to ma jeden (!) usb c port. kazdy teraz spekuluje ze ci trafo bude usb hub alebo ci hub bude niekde na kabli alebo co. ja mam rad minimalizmus, klabosnica aj mys mam na bluetooth ale jeden port je lol. na druhej strane ak to niekto tak urobi tak to bude apple... |
|
|
| snappah- 09.01.2015 23:41:00 | 78.99.144.195 |
| Led Zemplin |
|
|
| troska- 09.01.2015 15:53:51 | 158.195.190.131 |
| prekladový slonÃk |
|
|
| udrzba- 09.01.2015 15:33:56 | 89.173.211.204 |
| ritualna briezka. |
|
|
| ludfan- 09.01.2015 13:59:06 | 147.175.31.211 |
| tento text obsahuje predklep |
|
|
| troska- 08.01.2015 19:02:50 | 158.195.190.131 |
| plech v opere |
|
|
| y@mob- 08.01.2015 16:27:53 | 89.173.50.116 |
| Zvadavec |
|
|
| ook- 08.01.2015 16:05:01 | 95.102.32.97 |
| rozzurena africka lavica |
|
|
| snappah- 08.01.2015 12:02:30 | 95.102.20.147 |
| škandalf |
|
|
| y@mob- 08.01.2015 11:40:44 | 85.162.117.144 |
| ta 710 by ma zaujimala. Sprav mi friendly cenu ak ho nepotrebujes. Dakujem, kludne brnkni na mobil cislo sedi, ja som ta stratil aj s mobilom :-) |
|
|
| crew- 08.01.2015 09:24:19 | 91.127.186.220 |
| yurci, mam A70 - funkcnost neviem a potom A710IS, urcite funkcny |
|
|
| udrzbar- 07.01.2015 11:27:12 | 195.49.189.48 |
|
nechces na casozbery radsej nejaky webcam? mam jeden, co ma vypalenu elektrickovu kolaj z nabrezia na snimaci ;)
powahshot pozrem. |
|
|
| y@mob- 07.01.2015 10:42:20 | 195.146.135.244 |
| Staci aby fotil. Chcem to na casozbery |
|
|
| udrzbar- 07.01.2015 09:13:17 | 195.49.189.48 |
|
y> ako velmi funkcny ma byt? fotrik ma urcite, uz ma nejake nove mydlo, len mam dojem, ze uz to malo njke muchy (neodklapala sa prachokrytka objektivu na 100% vzdy a tusim este nieco).
co s tym? |
|
|
| y@book- 06.01.2015 15:13:58 | 89.173.50.116 |
| stary nepouzivany vyradeny v skrini leziaci 10 rokov stary canon powershoot ma niekto? idealne na tuskove baterky keby bol este =] odkupim |
|
|
| snappah- 06.01.2015 12:19:27 | 78.99.59.70 |
|
Huntsman spiders are widely considered beneficial because they feed on insect pests such as cockroaches ale tiez by som asi pustil do gati |
|
|
| khai- 06.01.2015 11:25:08 | 165.228.241.138 |
| nuz ja som nepovedal ze prve dva smahy metlou boli nepresne takze velmi dobre viem aky rychly ten pavuk je. treti uder bol presny ale pavuk bol uz na vankusi. kamaratka zobrala navliecku ze to operie a nasiel som ju v kosi na druhy den, zjavne si to rozmyslela. spime okej, nad niektorymi vecami sa neda trapit donekonecna. |
|
|
| y@book- 05.01.2015 21:08:47 | 89.173.50.116 |
| a keby si este tusil ze aky je ten pavuk rychly, tak tam ani nespis |
|
|
| khai- 05.01.2015 11:54:45 | 165.228.241.138 |
| sme u kamaratov v australii, isiel som pripravit vecer postel pred dceru v detskej izbe a na stene neprehanam cca 10cm pavuk. mozete sa zasmiat, maju v dome vselijake umenie na stenach, zlomok sekundy som si myslel ze to je nejaky model hmyzu, normalne mi nezaplo ze to je skutocny zivy tvor. chlapik prisiel s metlou zabil, ze vraj huntsman spider. faaaaaaaaaak. takmer som sa posral a vobec na nehambim priznat... |
|
|
| crew- 05.01.2015 11:04:10 | 195.91.8.207 |
PF Y2KXV
|
|
|
| udrzbar- 04.01.2015 19:23:15 | 89.173.211.204 |
|
|
|
| ludfan- 02.01.2015 22:57:15 | 213.81.218.34 |
| LOL |
|
|
| troska- 02.01.2015 20:50:50 | 158.195.190.131 |
| Äakujem pukne |
|
|
| ludfan- 02.01.2015 15:35:54 | 213.81.218.34 |
| mech sa páÄi |
|
|
| snappah- 01.01.2015 09:50:05 | 195.91.6.1 |
| PF2all |
|
|
| udrzbar- 01.01.2015 00:54:01 | 82.145.211.206 |
| #hny2015 |
|
|
| khai- 31.12.2014 22:09:48 | 121.72.177.212 |
|
imro, v noci prsalo co je velmi fasa na moje paardajky a jahody, teraz krasny slnecny letny den :) zatial sa nemozem stazovat ale uprimne povedane to u mna nikdy velmi dlho netrva :D vy furt nemate novy rok LOL |
|
|
| ook- 31.12.2014 20:15:18 | 91.127.173.217 |
|
chlapci vsetko dobre do noveho roku vam prajem khai tebe teda uz stastny novy rok 2015. ;) |
|
|
| Imro- 31.12.2014 15:50:49 | 188.167.2.5 |
|
Ozaj Karol a aky je? Muslim ten 2015. Lepsi? A pre tych co este cakame PF a nazdravicko. |
|
|
| udrzbar- 31.12.2014 12:30:52 | 195.49.189.48 |
| karol> omg, uz? |
|
|
| khai- 31.12.2014 12:01:41 | 121.72.169.15 |
| happy new year bitches! |
|
|
| udrzbar- 31.12.2014 10:24:50 | 195.49.189.48 |
A Designer Ramen Bowl Exhibition
|
|
|
| imro- 31.12.2014 10:15:38 | 195.2.244.193 |
| ad netamo -> super, sused 100m vedla to ma, budem sa pozerat na jeho (uz teraz nase) udaje. |
|
|
| pusi- 30.12.2014 18:20:44 | 85.216.148.124 |
| fax Äakujem, presne toto. nevedel som kolko treba penazi na tento projekt - uz viem :) |
|
|
| udrzbar- 30.12.2014 14:37:34 | 195.49.189.48 |
| si to sem odlozim |
|
|
| udrzbar- 30.12.2014 13:43:12 | 195.49.189.48 |
|
no ano, je to sice trosku ojeb, lebo su to vlastne len cidla bez inteligencie, tj nerata to predpoved z nameraneho, ale bere model z wthpro. ale to dnes robi vacsina meteostanic pod 50e.
ale ono zasa povedzme si otvorene, lepsia (coveryhodnejsia) predpoved z wthpro oratana na silnom hw a s neporovnatelne vacsej mnoziny udajov, ako nieco lokalne zratane z 3 udajov. dolezite pre beznu potrebu su vonkajsie/vnutorne teploty a tlak a jeho priebeh v case, vsetko ostatne si radsej pozrem niekde na aladin alebo windguru etc. |
|
|
| y@book- 30.12.2014 13:08:26 | 89.173.50.116 |
| lol, podla tej mapy presne vies, ktory sused tu meteo ma... staci si ju ist len ukorisit ;) |
|
|
| udrzbar- 30.12.2014 11:23:36 | 195.49.189.48 |
| pusi> neviem, kolko mas penazi na ten projekt, ale netatmo je super. |
|
|
| pusi- 30.12.2014 11:08:37 | 85.216.148.124 |
| ževraj sa tu hemžà expertmi na meteostanice. keÄ chcem gerét na meranie teploty a vlhkosti interiér + teplota vonku + barometer mám vôbec rieÅ¡iÅ¥ meteostanicu? alebo dva geréty jednoduchÅ¡ie? prÃpadne nieÄo frikulinske Äo mi poÅ¡le požadované udaje na mobil? balkóny na sever aj na juh k dispozÃcii. dak za dobre rady :) |
|
|
| older postings |