|
|
| udrzbar- 29.12.2014 16:29:52 | 195.49.189.48 |
| hm, sak henten tvoj santa nema ani bradu[g] |
|
|
| ook- 29.12.2014 15:15:02 | 91.127.185.148 |
|
co to tahas s jakubcom, tak uz ani tie obrazky za vela nestoja ;0) brebijam
|
|
|
| udrzbar- 29.12.2014 13:28:25 | 195.49.189.48 |
|
a ostatna zo serie divny santa :)
|
|
|
| khai- 29.12.2014 11:50:58 | 121.72.197.6 |
| na druhej strane nechapem co ludia vidia na destiny. |
|
|
| khai- 29.12.2014 00:10:22 | 121.72.206.205 |
| uz to chodi, musel som zmenit nieco na pripojeni port alebo co to bolo neviem. mam teraz nove mapy pre bf4 (nove, teraz kupene == niekolko mesiacov stare) a som kompletne v uzase, obrovske uzemia, stromy, budovy, nie take tie fake picoviny ako counter strike a pod, hangare 4-5 poschodia vysoke, kancelarie, schody, vytahy, rieky, tunely, etc. akoze fffuuu. |
|
|
| muskarin- 28.12.2014 21:25:57 | 78.99.154.112 |
| kajo, aj xbox bol dole - Microsoft a Sony pod útokem |
|
|
| udrzbar- 28.12.2014 16:47:39 | 82.145.219.98 |
| kikuti, ze _fax_ :-) #musijebat |
|
|
| khai- 28.12.2014 08:19:07 | 121.72.215.73 |
| inak, mozete si predstavit ze co si o hentom myslia ludia odtialto. hento je tak brutalny kulturny trapas ze to nevysvetlim. tu proste neexistuje nic porovnatelne. |
|
|
| khai- 28.12.2014 08:18:02 | 121.72.215.73 |
| hah fakt vyzera ako fax :) |
|
|
| ook- 27.12.2014 23:54:19 | 91.127.185.148 |
| efha - na prvy pohlad som sa lakol, ze sa jakubec spojil s faxom ;) |
|
|
| snappah- 27.12.2014 23:34:41 | 91.127.183.126 |
| inak este haluska, jeden ex-zakaznik zo starej firmy vypinal server - Sun Enterprise 250 s uptimom 10 rokov a 10 mesiacov. Zaslzilo nostalgicky oko za starymi casmi. |
|
|
| efha- 27.12.2014 22:42:03 | 85.70.137.128 |
| i know, i know, do not feed the troll, ale Martin Jakubec ma neprestava fascinovat. toto ste videli? MJ uz sa nespokoji s cielovkou 60+ (a kandidaturou na komunalneho poslanca), takze utoci na mladsie rocniky ... vlastne je to okopirovany projekt Alexandra Marcusa (priklad 1, 2), ktory u MJ bohuzial postrada tu ironizujucu rovinu ... OMG OMG, dufam ze rushid berie 15% zo vsetkeho a ticho sa kdesi smeje. |
|
|
| ook- 27.12.2014 18:30:15 | 91.127.185.148 |
|
chapem, ja som konzolu kupoval az ked boli obaja vo veku ze to vyuzili a prirodzene vznikol tlak. Ja sa hram len ked ma stiahnu k tomu chalani. Inak mam nejaky blok, ze je kopec inych veci co treba a nedokazem si bez vycitiek sadnut k xboxu a hodiny sa tam hrat, to radsej studujem nejake veci na nete k praci. Asi chyba. ;(
ako pc na hranie to je z mojeho pohladu, v pohode iba ta gr. karta je uz trosku na hrane. Ale samozrejme malo by to ist, ze uplne v pohode. Takze ano problem je ubisoft+win8. |
|
|
| snappah- 27.12.2014 18:09:55 | 91.127.183.126 |
|
ook: core i7-4790 4-core, 16GB RAM, nvidia geforce gtx760 Ti s 2GB RAM (alienware x51) neni slaby hw ani nahodou. Imho je problem vo focuse na konzoly a vo windows 8.1. A kedze mi isiel aktualny CoD:MW uplne v klude, tak bude problem aj v Ubisofte. som si samozrejme vedomy toho, ze gaming sa presunul na konzoly a ze je problem drzat x platforiem v chode ale naco potom pustaju von nestabilne veci. napr. AC Rogue vobec (zatial) nevyslo na PC, uz mi je jasne preco. mam tu doma situaciu, ze konzolu 1) nemam kam dat, 2) dcera je este daleko od serious gejmenia a 3) mam fakt mozno jedno odobie do roka, ked gejmim, na to mi je konzola nanic. kdezto domaci comp chcem mat dobry. |
|
|
| ook- 27.12.2014 13:32:15 | 91.127.185.148 |
|
u nas konzola bola riesenie, aby som zachoval nejaky system a aj klud v rodine - maju ju deti v izbe, bola kupena z dovodu, ze nevidim dovod vyhazdovat peniaze na HRACIE pc kde, len graficka karta bude 2x tak draha ako cela konzola a aj tak bude treba stale nieco ladit. Na pracu je pc, tam deti nemaju co robit, a oni maju na "pracu" notebook-y. Ja im do nich tiez nesaham. Jednoducho pc je na robotu - a osobna vec, kde ma kazdy svoje "porno". Profit - neexistuje problem - tato hra mi nejde, alebo kua kto co robil na mojom pocitadle, cele to je rozosrane. Plus si mozem odskocit od prace zahrat si s deckami nhl a nema to ziaden dosah na rozrobenu pracou. snappah - a nie je problem padania prave a len v slabom HW ? Napr. far cry 4 pada na menej ako 4jadrovom procaku co som niekde zachytil na nete. |
|
|
| snappah- 27.12.2014 10:54:56 | 91.127.183.126 |
| khai: nemam kam tu konzolu dat, to "castejsie" pozitivne nie je. radsej ukoncim gejmersku vlnu zase na cas. ale rozumiem co hovoris. |
|
|
| khai- 26.12.2014 23:33:39 | 121.72.208.97 |
| niekolko mesiacov otalania, dnes som kupil uhlikovy weber kettle. vecer klobasy. |
|
|
| khai- 26.12.2014 19:55:26 | 121.72.184.207 |
| snap, v tomto ohladom spolahlivosti som s ook, na konzole pada velmi malo veci. ja som kedysi ps3 kupil preto lebo som sa chcel obcasne hrat a laptop doma bol okej na pracu ale zdaleka nie na hranie hier. kvoli konzole sa hram teraz omnoho castejsie ako "obcas" lebo je to extremne pohodlne a najme preto lebo to nie je na pocitaci do ktoreho kukam cely den. to ze ci to "castejsie" je pozitivne alebo nie je ina otazka ale nestazujem sa. |
|
|
| snappah- 26.12.2014 18:10:12 | 91.127.183.126 |
| Windity, pekne urobene |
|
|
| snappah- 26.12.2014 15:20:42 | 91.127.183.126 |
| ook ked predosle diely chodili na pc ako vino, tak problem nebude v pc. okrem toho kvoli tym par obdobiam, ked ma bavi gejmit, si dalsi lapac prachu za niekolko sto euro kupovat nebudem. |
|
|
| ook- 26.12.2014 14:23:33 | 91.127.185.148 |
| na xboxe to nepadlo nikdy ... vies na co je pc ;) |
|
|
| snappah- 26.12.2014 12:24:21 | 91.127.183.126 |
| khai ad gejmy: som namotany na assassins creed. najma revelations a black flag super. kupim si Unity (posledna PC vec) a kazdych 5 min to padne. fajn, urcite budu patchovat. najprv postponed ale potom pride, tesne pred vianocami - 5440MB. ale ok, tesim sa, ked to bude patchute. vysledok po opatchovani - prvy pad do 30 sekund. druhy do 5 minut. momentalne stav, ze taha daku cutscenu a uz to ani nenastartuje. tak zas na chvilu od gejm odstup. |
|
|
| khai- 25.12.2014 23:54:16 | 121.72.192.172 |
|
dve veci, draha poslala nejakej tete fotku a ona urobila simpsons styl karikaturu. je to na facebooku, obycajne by som bol ze meh ale velmi je to podarene. druha vec je ze playstation network je dole. s ohladom na to ze vsetko co hrame doma je online je to strasny opruz. doslovne na vianoce decka dostanu hry na hranie a psn je v pici, najhorsi den v celkom roku na toto. |
|
|
| ook- 25.12.2014 12:26:14 | 91.127.185.148 |
|
muskarin - #anarchista sorry mi nejak uslo - no da sa to pocuvat ked vie niekto dobre formulovat myslienky a rozumne odpovedat.
oprasky LOL |
|
|
| udrzbar- 24.12.2014 10:27:27 | 89.173.211.204 |
|
jeden tematicky ;)
|
|
|
| snappah- 23.12.2014 22:52:27 | 95.102.17.140 |
| hádžu kolená pod nohy |
|
|
| snappah- 23.12.2014 22:18:14 | 95.102.17.140 |
| šťastné a veselé škriatky |
|
|
| y@book- 23.12.2014 20:51:11 | 89.173.50.116 |
| strašné a veselé |
|
|
| ludfan- 23.12.2014 19:10:23 | 109.230.13.11 |
| Sa mi nepodarilo ani poriadne mu vynadat, to sa neda, ked sa na mne cela rodina poza chrbat rehoce. Stastne a vesele. |
|
|
| ludfan- 23.12.2014 18:57:17 | 109.230.13.11 |
| Dofrasa, az teraz vecer som si to vsimol. Adam pekne pod svojim kontom vytukal URL boardu, nebolo to moje konto. Povedal som mu, nech to nerobi, minule som mu to vlastne nezakazal, len som si zaviedol scrrenlock+heslo na mojom konte. Nemam najmensie tusenie ako vyrobil to unicode 11:49:21, ja to neviem. |
|
|
| ook- 23.12.2014 18:44:45 | 78.98.230.246 |
stastne a vesele
|
|
|
| udrzbar- 23.12.2014 12:09:44 | 195.49.189.48 |
name byvaly pes nop kiviROFL! |
|
|
| vimrc gejza- 23.12.2014 12:02:32 | 109.230.13.11 |
| text no vimrc hop is vimrc deti open no deti bol hovno jko pol deti vimrc vim deti vimrc deti b bno vimrc opne bis byvalypes gmail |
|
|
| vimrc gejza- 23.12.2014 11:54:32 | 109.230.13.11 |
| name byvaly pes nop kivi |
|
|
| vvbvgiyhk jfhăăăê- 23.12.2014 11:51:47 | 109.230.13.11 |
| lopen gejza vimrc ''"""""! open chuti.sk |
|
|
| vvbvgiyhk jfhăăăê- 23.12.2014 11:49:58 | 109.230.13.11 |
|
|
| open deti- 23.12.2014 11:49:21 | 109.230.13.11 |
| ſ ŋŋ[[[{{½ŧħ↓ħŋſđŋħħħħð€€€€€€ŋ |
|
|
| khai- 23.12.2014 11:48:05 | 121.72.179.189 |
| ludfan, uz nepi tolko preboha... :D |
|
|
| sd klop- 23.12.2014 11:48:04 | 109.230.13.11 |
| deti mc mc konsole open deti sd klop *lo/https |
|
|
| as deti mc- 23.12.2014 11:45:35 | 109.230.13.11 |
| deti vbn hovno+byvalypes http deti mvh konsole 312 rt byvalypes |
|
|
| as deti mc- 23.12.2014 11:43:02 | 109.230.13.11 |
| bon ghjl deti mc konsole jkop blo |
|
|
| MAK OPEN- 23.12.2014 11:41:00 | 109.230.13.11 |
|
|
| MAK OPEN- 23.12.2014 11:40:47 | 109.230.13.11 |
| BEM IS NO DETI ,J DETI MOA MAN |
|
|
| MAK OPEN- 23.12.2014 11:39:37 | 109.230.13.11 |
| B UP4 W BATERKY MC:KONSOLE VEWR OPEN |
|
|
| DETIIBV- 23.12.2014 11:37:45 | 109.230.13.11 |
| NNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN |
|
|
| DETIIBV- 23.12.2014 11:37:08 | 109.230.13.11 |
| BNNNNBNNNNMNNMNNMNNNNNNNNNNN NMM,,,,,MNKMN |
|
|
| DETII- 23.12.2014 11:36:22 | 109.230.13.11 |
|
|
| DETII- 23.12.2014 11:36:19 | 109.230.13.11 |
| GCGGGGCGCHCHGCVCGCHCBBCCVM DETI GG MCC |
|
|
| ook- 22.12.2014 23:17:36 | 78.98.59.133 |
| crew - stale sa to nezmenilo, tak ako pred casom tak aj teraz. |
|
|
| Imro- 22.12.2014 20:03:21 | 188.167.2.5 |
| Metoda pokus Emil |
|
|
| older postings |