back to front

meno:
e-mail:
text:
Karol aky?
 

ook- 02.12.2014 12:12:27 | 95.102.32.0
ono vacsina tychto veci funguje na principe, ze nejake silne okyslicovadlo sa zmiesa s nejakym praskovym bordelom. lacny sposob vyroby raketovych motorcekov z dusicnanu draselneho + praskovy cukor.

udrzbar- 02.12.2014 12:04:55 | 195.49.189.48

65:35


ook- 02.12.2014 12:03:11 | 95.102.32.0
ano vo vedlajsej triede si jeden z cakatelov na darwinovu cenu, stracil do vrecka v alobale travex+minium + dva kremene /tzv trasgulku co sa hadzala o stenu a robila krasne flaky / a ked si sadol drblo mu to vo vrecku.
Jeho spoluziaci hovorili, ze kym to zo seba dostal, tak to bolo peklo, na nohe mal dieru ako svina.
Ale prezil a mohol sutazit dalej - vyplachoval nadrz z babety benzinom v dreze v kuchyni a vedla na sporaku sa varilo. Znova prezil aj ked si polezal v ruzinove asi 2 mesiace na popaleninach a rodicovsky byt z polovice vyhorel. Dalsie info uz nemam takze je mozne, ze nakoniec nejaku tu cenu vyhral.

udrzbar- 02.12.2014 11:48:50 | 195.49.189.48
ook> inak ten peroxid s odfarbovacom je svinstvo presne kvoli tomu, co pises - reagovalo to nielen na tlak, ale v podstate ked si to nechal dlhsie v kope, tak to samovolne zreagovalo a pomerne burlivo, uvolnil sa pri tom kopec tepla. spoluziak si to pomiesane napchal do vacku nohavic, vysledok bol spaleny kus stehna a plastika.

ja mam na prstoch lavej ruky doteraz z toho jazvy, mam dojem, ze podobny postup, ako ludfan


ook- 02.12.2014 11:48:14 | 95.102.32.0
vcera, syn/8/, cita v kuchyni text zo slniecka, uz to citali v skole, ale mali si to este na d.u. precitat doma.
O rezbarovy co vyrezaval betlehem, ale nebol to majster pavol z levoce.
Docital a zahlasil, doplnujuce info. -
"a ozaj to vies, ze ten blb to 12 rokov vyrezaval a potom umrel ? "

ludfan- 02.12.2014 11:44:37 | 147.175.31.226
to som zistil, ked som si povedal ze co sa ja budem babrat s malym mnozstvom peroxidu a odfarbovaca mixovanym vonku na mieste, ved si toho namiesam doma pol kila vezmem si to hotove von. ved kym sa na to neflusne tak to nic nerobi.

vzal som tanier, lyzicu, kydol sacik odfarbovaca a balenie tych tabletiek a zacal miesat a roztlacat, nech je z toho pekna zmes.

BUM.


ook- 02.12.2014 11:39:01 | 95.102.32.0
ten peroxid+odfarbovac reagoval aj na tlak, sme to balili do alobalu ako sviste cokoladu, nastrazili v telefonnej budke, cakajuc za rohom na prvu obet.

ludfan- 02.12.2014 11:38:08 | 147.175.31.226
to mi pripomina: minule sa mi syn v slabej chvili priznal ze k poslednej totalnej demolacii jeho mobilu doslo padom (nastastie iba mobilu) do nejakej sachty v opustenej pekarni v dubravke, ked sa pokusal do tej sachty zliezt a zena mu zavolala. bolo dopoludnie a milacik mal byt v skole, kam sa neracil dostavit. par rokov dozadu je to, uz neblicuje.

dufam.


ludfan- 02.12.2014 11:34:41 | 147.175.31.226
tuhy kyslicnik (peroxid vodika v tabletach) + odfarbovac + sliny. dymilo to jak fras.

kyselina chlorovodikova z mladeho chemika, primiesame trochu manganistanu draselneho, privoniame a zostaneme sa zmietat po zemi fnukajuc s nosnou sliznicou poleptanou chlorom.


udrzbar- 02.12.2014 09:47:20 | 195.49.189.48
naozajstna chemia zacina az vyrobou jododusiku.

imro- 02.12.2014 09:25:41 | 195.2.244.193
kkz travexove alobalove raketky, bunicita vata cukor travex a alobal. odpalovane z balkona = mladost

ook- 02.12.2014 08:05:58 | 95.102.32.0
hlavne tie s rotujucimi castami

khai- 02.12.2014 06:45:37 | 121.74.143.116
cokolvek rc v hentakej mierke je imo zrele na zbrojny pas.

snappah- 02.12.2014 00:43:48 | 78.98.64.84
to lietadielko s controllerom pripomenulo oblubenu youtube disciplinu large RC jet


LDMJB

ook- 01.12.2014 23:44:30 | 95.102.32.0
ludfan - no ved zahradkarske potreby, tam sa dalo kupit kde co aj chlorecnan sodny aka travex - tiez slusne svinstvo. Nejake lietadlo s prudovym motorom sa nechyta. Ako o tom pisem, napadlo ma, ze budem musiet spravit bezpecnostne skolenie deckam ... pre istotu.

ludfan- 01.12.2014 22:01:46 | 109.230.13.11
muska, to poznam, to je taky geeky typ, nie nebezpecny.

tento bol horsi. material, z akeho vznikaju nasilni politicki fanatici. stalkoval moj nick na sme uz dlho, obcas ma oznacuje roznymi menami tak som sa s nim zacal bavit. "treba odstranit stat ako pricinu vsetkeho zla". idiot, potencialne agresivny. poucenie: drzte si nicky separovane, nikdy neviete na co narazite. z toho dovodu to sem aj nelinknem.


khai- 01.12.2014 21:03:42 | 162.112.18.16
toto je fasa komentar na temu iraku z bestof http://np.reddit.com/r/worldnews/comments/2nw8ep/iraqi_army_had_50000_ghost_troops_on_payroll/cmhnbkh?context=3

khai- 01.12.2014 21:02:03 | 162.112.18.16
http://animagraffs.com/loudspeaker/ vhodne pre decka a ignoranstkych dospelych ako ja ktori si namyslene myslia ze vedia *velmi presne* ako reproduktor interne funguje.

muskarin- 01.12.2014 20:48:48 | 78.99.55.35
ludfan, neviem, ci hovorime o tom istom, ale je poznam tiez takeho a este je smrcnuty transhumanizmom, kryptovanim a bitcoinom. samozrejme v ramci zachovania anonymity ma na fejsbuku konto s pravym menom a fotkou ;]

ludfan- 01.12.2014 20:07:07 | 109.230.13.11
to mi je samozrejme jasne, travex bol este lepsi. asi som trochu precitlively, lebo som sa akurat chvilu na internete bavil s nejakym anarchokapitalistickym cvokom.

ook- 01.12.2014 19:48:06 | 78.98.115.125
ludfan tak, ale no potencionalne si asi zabudol, alebo ste to ako decka nerobili ? ... KNO3 /dusicnan draselny + praskovy cukor, alebo minium resp. hlinikovy prasok. / vyborna zabavka ak to je v "makkom obale". Ak to das do kovovej trubky, pridas nejake klince a matice, tak uplne v pohode vyhodis do vzduchu autobus. Cele to kupis v zahradnych potrebach, a vyrobis doma za hodinu nieco co bez problemov zahlusi 10x viacej ako hento lietadlo. A moznosti je samozrejme neurekom, to ma napadlo len ako matna spomienka na detstvo prezite v teroristickom vycvikovom tabore ;)

ludfan- 01.12.2014 19:45:36 | 109.230.13.11
k tej neadekvatnosti k veku: u mna to vyhrava Robert Smith s "Boys don't cry"

ludfan- 01.12.2014 19:16:34 | 109.230.13.11
Preboha. To je potencialne velmi ucinna vrazedna technologia. Na co je komu pistolka, ked hento je legalne.

efha- 01.12.2014 16:41:03 | 195.122.195.194
udrzbar: a k tomu controlleru potom este tento RC jet ...

udrzbar- 01.12.2014 15:56:47 | 195.49.189.48

mily jezisko ...


ook- 01.12.2014 14:10:36 | 78.99.217.196
efha - ja som to pochopil, ten rodriguez bol len taky joke pre tu ironiu toho co pises. Ono na druhej strane dokazovat zivotaschopnost v 50-ke tym, ze niekto robi len to co robil cely zivot - / lebo nic ine nevie, alebo proste nezmenil nazor a nechce inak/ je urcite menej komicke ako 20+ rocny fesaci, ktori robia strasne vaznu muziku s textami o zivote a pritom vedia obrusene hovno o tom co to ten skurveny zivot znamena.

efha- 01.12.2014 12:45:21 | 195.122.195.194
ook: myslel som to inak - kazda ta rock'n'roll autenticita je minimalne do istej miery fake a posluchac s tym tak pocita. ale 'autenticky' predvadzat mladicku punkovu nasranost v 50ke je proste len smiesne. vacsina umelcov ktori funguju dlho sa s tym nejakym sposobom vyrovnava - napriklad faith no more urobili 'divadelnu hudbu', david bowie na poslednom album jazz, atd. niekde ten posun nie je tak markantny alebo nutny - napriklad u toho rodrigueza. ale khai - pardon - zakk wylde je presne ta komedia pre mna :P

khai- 30.11.2014 21:20:16 | 162.112.18.16
kazdy to vidime inak zjavne, imo su zanre ktore su time-and-place, ie nikto dneska nerobi acid-house a vytiahnut to dneska je s vynimkou nejakej nostalgie presne ten tragicky smutok. ja rozdiel vidim v tom ze hard-rock je asociovany so zivotnym stylom a preferenciami ktore su neporovnatelne viac zivotaschopnejsie ako fukanie do plastovych pistaliek v dance kluboch cez weekend. punk je v kategorii "mladost pochabost", robit anarchisticky punk 30+ je imo velmi neuprimne ale pit bourbon, jazdit na v8 aute a hrat nahlas rock-n-roll a uprimne si to uzivat je imo vec ktoru mozes robit do konca zivota. teraz ma napadlo ked som spomenul punk ze glenn danzig vlastnu evoluciu zvladol idealne a furt je to headbang. ale celkom na isto rozpravam z osobnych preferencii...

ook- 30.11.2014 21:15:56 | 78.99.217.196
netusim, ale myslel som, ze ti prekaza fake autenticita - takze ziadne fake z poz = profit.

efha- 30.11.2014 20:47:34 | 85.70.137.128
ook: a on vo svojich 70-tich headbanguje? ze som si toho nevsimol ...

ook- 30.11.2014 20:04:36 | 78.99.217.196
tak skus pocuvat sixto rodrigueza to je viacej ako skutocne.

efha- 30.11.2014 14:36:10 | 85.70.137.128
khai: ved ja tomu rozumiem, preco to tak je, ale prave preto mi to pripada smutne - cely rock'n'roll je postaveny na (fake) autenticite, tomu ze sa posluchac moze stotoznit s hudobnikom. a ja headbangujucemu alebo revoltujucemu 50nikovi proste neverim ...

khai- 29.11.2014 20:55:22 | 121.72.174.56
efha, kopec hudobnikov nezmenilo velmi styl a je to okej. ak si mam protirecit tak imo najme preto lebo pokial sa nieco dobre predava tak s tym netreba nic robit. ale sak nastastie si mozeme kazdy vybrat

muskarin- 29.11.2014 14:59:48 | 80.94.50.179
zápach mozgových blán

efha- 29.11.2014 02:47:02 | 85.70.137.128
no ja len ze mi ti headbangujuci 50nici ktori sa poslednych 30 rokov hudobne niekam neposunuli vlastne pripadaju smutni ... call me hipster/hater

khai- 28.11.2014 22:34:56 | 121.72.205.181
efha, zakk wylde je prvy kto mi prisiel na rozum v ten istej vekovej kategorii a black label society je furt rock'n'roll... ale ano, hento je pasca do ktorej casto padnem, ja mam fnm v inej krabicke a chcem by vsetko nove od nich bolo to iste co predtym. to sa mi stalo za poslednych par rokov s tolko hudobnikmi ze sa mi to ani nechce pocitat. ono aby to bolo jasne z poslednych par dni, mne je jedno co fnm hraju, mne je jedno ci mozem mat albumy vo folderi alebo ci mi niekto v praci plati za minanie casu a pod. hento su lol/meh komentare aby tu rec nestala ;)

ook- 28.11.2014 14:32:31 | 78.99.38.95
zazime to spolu ;)

udrzbar- 28.11.2014 09:43:42 | 195.49.189.48

efha- 28.11.2014 02:33:07 | 85.70.137.128
khai: kks ved maju 50, to uz sa neheadbanguje, ci?

khai- 28.11.2014 01:56:57 | 162.112.18.16
dalsia podivnost zivota kontraktorov, sef nas pozve na "team lunch" a kazdy si musi zaplatit sam za seba. akoze whatever ale kazdopadne dafuq.

khai- 27.11.2014 23:29:17 | 162.112.18.16
ah, fu znie to viac ako nejaka divadelna hudba. ako mam do toho headbangovat?

muskarin- 27.11.2014 22:57:16 | 78.99.55.35
kajo, zatial len jeden singel

khai- 27.11.2014 21:57:02 | 162.112.18.16
jaky novy FNM? wat?

snappah- 27.11.2014 09:44:35 | 95.102.5.11
ale ved klud:) este stale vies ist na pirata a urcite je daky sposob ako to nasypat do iphone tak ako chces, dokonca mozno cloud sync. je to vopruz ano. a mozno niekedy streamy, co vyhraju tuto bitvu pustia api pre alternativne playery, co by bola imho kul vec.

imro- 27.11.2014 09:38:53 | 195.2.244.193
ja z toho noveho Faith No Moru umieram, konecne, to trvalo...

khai- 27.11.2014 01:18:38 | 162.112.18.16
tematicky som vam nakreslil ilustracny obrazok

khai- 27.11.2014 01:10:54 | 162.112.18.16
plus rdio klient ma zacina VELMI SRAT

khai- 27.11.2014 01:08:33 | 162.112.18.16
moj mozog to konceptualne nevie spracovat ked vidim track-by-track playlist, chcem mat "folder" kde mam 3-4 albumy ktore viem po rokoch ze su na specificku naladu. iny folder kde mam PG hudbu ktoru mozem pocuvat doma bez toho aby som sa bal ze tam bude nejake nwa alebo 2livecrew. ja tracky samostatne neznasam aj napriek tomu ze to su vsetky z jedneho albumu zoradene tak ako maju byt, ja to proste nechcem tak vidiet. ako ook pise, album je album. vytaca ma to dost. aj sa chcel naucit ze ako to akceptovat, mal som asi tucet playlistov ale len som to upratoval cely cas a nepocuval som to. teraz mam len asi 5 cisto kvoli offline modu.

snappah- 27.11.2014 00:54:44 | 95.102.5.11
khai: ani deezer to nevie. ma "albums" ale tam nasypes albumy, ktore chces mat ako "shortcut" ale subdir nespravis, nanajvys abecedne to vies scrollovat. imho je to preto, lebo ludia nepocuvaju cele albumy ale pesnicky a playlisty. a nie si sam aj mna to serie. v pre-stream dobe som kvoli tomu hladal na handroid specialne player, co toto vie. a nasiel. bohuzial na streame nie.

crewpizza- 26.11.2014 22:09:13 | 78.98.67.108

older postings
Warning: This message board is moderated, articles not appropriate to this board may be deleted.