back to front

meno:
e-mail:
text:
Karol aky?
 

khai- 26.11.2014 20:36:04 | 162.112.18.16
smutok

udrzbar- 26.11.2014 20:16:40 | 89.173.192.45
khai> v spotify cez _albumy_ nie, nejdu tam robit foldre

khai- 26.11.2014 19:57:30 | 162.112.18.16
nerozumiem teraz ze ci sa to da v spotify alebo nie... nasiel som na helpdesku rdio niekolko ludi co sa na to pytalo a rdio osoba vzdy povie "nie, neda sa ale velka vdaka za feedback, odovzdam nasemu teamu na prioritizaciu" ie "fuck off"

udrzbar- 26.11.2014 14:32:43 | 195.49.189.48
ook> vidim to presne tak isto, preto som nekompatibilny s tym chch-ho pohladom na vec. a aj preto ma podla mna (napr) spotify oddelene taby pre playlisty / tracky / albumy a interpretov.

obrazok> ano, je, kedze je z kolekcie 50 Completely Unexplainable Stock Photos No One Will Ever Use


ook- 26.11.2014 14:23:27 | 95.102.2.113
opravte ma ak sa pletiem, ale ja mam slovo album spojene s platnou, t.j. zoznam skladieb ktore vytvorili muzikanti a dalo sa to kupit v jednom baliku ako album. t.j. poradie skladieb a zoznam je nemenny a priamo suvisi s nazvom albumu.
Play list je nieco co si vytvorim ja sam, napr aj z albumov a singlov. Mne prekazalo, ked som si robil nejaky playlist, ze sa mi to pomiesalo a nevidel som ktore skladby su z akych albumov ak to nebolo v nazve. A ten obrazok je nechutny.

chch- 26.11.2014 12:24:34 | 194.1.157.155
Ja tomu rozumiem uplne ze dobre, preto som mu ponukol jediny sposob ako sa dokaze priblizit k tomu, co sa pytal. Naco do toho teda treba rypat ?

udrzbar- 26.11.2014 12:08:48 | 195.49.189.48

karol sa pytal, ci je mozne radit albumy do foldrov (co je celkom logicka poziadavka) a ze nechce vidiet tracky vysypane. najblizsie tomu je folder v albumoch. playlist je nieco uplne ine.

...rychla otazka, mozete na spotify dat albumy do skupiny? chcel by som mat "folder" cojaviem "detroit" kde mam len detroit techno albumy pricom dolezite na tom je ze ked ten folder otvorim tak budem vidiet albumy, nie samostatne tracky....

comu na tom nerozumies?


chch- 26.11.2014 12:04:08 | 194.1.157.155
Karol sa pytal na skupinu albumov. Album pod ktorym su albumy je predsa kokotina. Najblizsie k tej skupine je playlist.

udrzbar- 26.11.2014 11:41:10 | 195.49.189.48
s ohladom na to, ze spotify pozna aj albumy, aj playlist -y, a karol sa pytal na _albumy_ a moznost robenia subfoldrov pod nimi, tak je nejake kluckovane zbytocne. playlist je playlist a albumy su albumy.

chch- 26.11.2014 11:27:37 | 195.91.13.131
Ako napísal dotazovateľ, na terminológii nezáleží. Chcel skupinu, do ktorej da albumy = playlist.

ook- 26.11.2014 11:22:32 | 95.102.2.113
fascinujuce, prezeral som si nejake youtube videa s tematikou snowboardingu cca 4 dni dozadu, na nic som neklikal len som prehraval. Bol som v tej dobe asi prihlaseny ma google konte kde mam nejaku mail adresu. Teraz som pozeral mail box a mam tam reklamu na nejaku snowboardovu skolu v cechach.

karol chcel albumy, ja som toto iste nevedel nastavit ani v mediamonkey na pc a preto ma to otravilo.

udrzbar- 26.11.2014 11:05:48 | 195.49.189.48
karol sa pytal na albumy.

troska- 26.11.2014 10:58:58 | 158.195.190.131
diferenciálne párky a koaxiálna kabelka vyžadujú symetrizačný čln

khai- 26.11.2014 10:54:57 | 121.72.183.70
playlist, folder, nezalezi na terminologii

khai- 26.11.2014 10:54:30 | 121.72.183.70
chch, ano hento presne robi rdio. ja chcem vidiet v tom playliste depeche albumy ako albumy nie ako samostatne tracky. rozumiem ze mozem zoradit a pod. moj mozog chce mat albumy. ako imro pise ja chcem mat folder "depes~" a v nom subfoldre albumov, nechcem vidiet tracky. mam mentalny blok. inak kukam ze just one fix :)

chch- 26.11.2014 10:44:42 | 194.1.157.155
karol sa pytal na playlisty

udrzbar- 26.11.2014 09:30:55 | 85.237.234.150
imo karol sa pytal na albumy, nie playlisty, a tam skupiny/foldre robit nejdu. alebo som aspon nic take na pc/android klientovi nenasiel

chch- 26.11.2014 07:31:15 | 217.73.23.116
karol otazka je na akom klientovi. na androide playlist, do ktoreho nahadzem cele albumy: tu je moj playlist DM, ked donho vleziem, tak si to mozem zoradit podla albumov, a nasledne idu albumy za sebou, cize ak tapnes na prvy track albumu, odohra ti ho cely za sebou. na PC ten isty plalist vyzera potom takto, cize sortujes podla coho chces.

udrzbar- 26.11.2014 00:09:35 | 89.173.192.45

Fuerteventura


khai- 25.11.2014 22:28:45 | 162.112.18.16
rychla otazka, mozete na spotify dat albumy do skupiny? chcel by som mat "folder" cojaviem "detroit" kde mam len detroit techno albumy pricom dolezite na tom je ze ked ten folder otvorim tak budem vidiet albumy, nie samostatne tracky. da sa to? pytam sa lebo v rdio mam obrovsky bordel lebo albumy mozem len dat do "favourites" a "playlist"-y ktore sluzia na viac specificke grupovanie neukazuju albumy ale len samostatne tracky. ie otvorim "playlist" detroit a vidim tam 432 trackov a neviem sa rychlo dostat k specifickemu albumu. dost mi to vadi... proste chcem mat policky podla zanrov alebo nalady ale chcem ich vidiet ako albumy, nie tracky. dava to vyznam co sa pytam?

khai- 25.11.2014 22:15:33 | 162.112.18.16
oh, co som sem prisiel napisat je ze cely ten projekt sa scvrkol na 1% povodneho obsahu. doslovne cela "odsuhlasena, nadizajnovana, podpisana" vec isla do pice. kokokokorporejshn.

khai- 25.11.2014 22:14:16 | 162.112.18.16
kamaratka ma otca v nejakom ustave, presne hovori ze on nevie o nicom, vraj sa ma "dobre", pozera telku, chodi na prechadzky a pod. cely zvysok rodiny trpi presne kvoli tomu co si napisal. doslovne sa pred nou jeho osobnost dezintegrovala, na to je uplne hrozne pozerat ale ako hovorim samotny postihnuty clovek netusi...

ook- 25.11.2014 22:07:25 | 95.102.2.113
podla info z prvej ruky, ktore mam poslednych par rokov je to velmi tazke pre vsetkych zucastnenych. Vysvetlovat svojej matke, o ktoru si sa prisiel postarat, ze nie si cudzi clovek, ona ti pol dna neveri a podozrieva ta ze si ju prisiel okradnut, a nejakeho znameho cloveka co stretne, tak nazve synom a taha ho do rodiny je to taka denna tragikomedia.

khai- 25.11.2014 21:44:48 | 162.112.18.16
niekde som cital nedavno ze stari ludia sa viac boja alzheimera ako rakoviny, porazky alebo infarktu. necital som to cele ale predpokladam ze velka cast toho strachu je z toho ako to ovplyvni zivot ich rodiny.

ludfan- 25.11.2014 21:36:24 | 109.230.13.11
ohryzený druh

ludfan- 25.11.2014 21:36:10 | 109.230.13.11
deus ex muffina

ook- 25.11.2014 21:17:15 | 95.102.2.113
imro - v nasom veku je to uz asi zbytocna informacia ...

khai- 25.11.2014 20:50:06 | 162.112.18.16
ano ook, ty si velmi citlivy chlap :D

imro- 25.11.2014 20:07:06 | 195.2.244.193
prezijes len vdaka rozumnej miere strachu, darwinova cena ma mnoho kandidatov

ook- 25.11.2014 16:26:36 | 95.102.2.113
chch - dik, dpc uplne som zabudol. Musim si to niekam napisat.

chch- 25.11.2014 13:02:48 | 194.1.157.155
snow citlivi ludia sa boja smrti, to je normalne.

ook- 25.11.2014 11:30:37 | 95.102.2.113
muskarin - to ale vobec nie.
Lacna bolo napisana v zmysle - malo vstupov na silne tvrdenie.

btw, subjektivne mam pocit, ze ked ta zivot donuti naucit sa vysporiadat s definitivou smrti u vacsiny najblizich, tak ti zostane smrt spojena len z pocitom raw ;) smutok. To je rozdiel napr. voci "detskemu" pohladu na svet.

muskarin- 25.11.2014 11:14:34 | 15.203.169.107
ook, ked myslis, tak moze byt aj lacna. ale divil by si sa, ako Ti taketo "lacne" veci ovplyvnuju zivot na tej najzakladnejsiej urovni

ook- 25.11.2014 10:50:35 | 95.102.2.113
muskarin - lacna psychologia na pokec ? ;)

zaujimave nepocitujem ten pocit vobec ako strach, ovela lepsie a presnejsie by som to popisal ako smutok.

Strach skutocny a jasne definovany mam z nevladnosti, alebo zranenia, a nasledneho prezitia.

btw. mam dobreho kamarata co uz 4 roky tvrdo mukluje okolo rodica zo silnym alzheimerom, ked to vidim z blizka, ako mu to dojebalo totalne zivot. Rozmyslam, ze napisem pre deti prikazom nieco v zmysle, nech ma v podobnom pripade strcia do ustavu a nejebu sa so mno a nedojebavaju si zivot. Ako mozno to urobia aj bez toho, ale tak ;?) ...

snappah- 25.11.2014 10:22:00 | 95.102.5.11
btw. re nekompetentnost: stretol som kamarata, riesiaceho velke zakazky vo vyrobnej sfere. Jeho comment na SK dianie bol, ze celkom mozme cakat este dalsi ekonomicky pruser, lebo hlboke strategicke rozhodnutia sa menia niekolkokrat do roka a to nerobi dobrotu. Neviem nakolko je to zovseobecnenie z 1-2 firiem na vsetkych, skor nie.

muskarin- 25.11.2014 09:52:38 | 15.203.169.107
ook, prave si popisal (svoj) strach so smrtelnosti ;]

chch- 25.11.2014 07:39:32 | 217.73.23.116
karol, keby si zil na slovensku, tak utorok zacina az teraz a k vytvoreniu zbytocnej prace by neprislo.

khai- 25.11.2014 02:07:11 | 162.112.18.16
mam projekt s asi tyzdnom prace, zacal som v pondelok a napisal som vsetkym ze to nema vyznam robit teraz lebo ze praca na serverovej strane sa bude robit v marci 2015 a vela sa moze zmenit. manazer ze ne ne ne vsetko je podpisane a odsuhlasene ze to mam urobit ze TAKTO TO BUDE. stravim den (dnes utorok) nad modifikovanim databazy, vsetko dam do subversion, vyrobim si testy a pride manazer z meetingu a hovori ze no ze zrovna to co som urobil mam dat naspat lebo ze to nie je vobec treba lebo sa to cele zmenilo. lol. nastastie tu koncim o ~10 dni.

ook- 24.11.2014 12:38:37 | 95.102.35.155
vseobecne mam z takychto starych obrazkov, tak nejak divny pocit. Neviem preco, ale prve co ma vzdy napadne je ze sa pozeram na ludi ktori uz neziju, co je v divnom kontraste s ich stastnym vyrazom.

udrzbar- 24.11.2014 10:38:05 | 195.49.189.48
nemozem si pomoct, ale toto:

1920s-1930s - The ice-skating waiters of Switzerland


udrzbar- 24.11.2014 09:21:15 | 195.49.189.48
ook> ja tu mam pod stolom QNAP TS-221 - spokojnost maximalna, funguje to presne tak, ako som chcel - raz naklikam nastavenia a potom na to mozem zabudnut. problem s prehravanim medii moze byt trochu v tom, ze to nema hdmi/displayport vystup, ani nic podobne, striktne usb 3.0 / eth / esata a nic viac.

z mojho pohladu to vie ovela viac, ako potrebujem a som schopny vyuzit v robote. ak by som kupoval domov, tak asi toto.

inak ano, rozhranie rovnako sialene cukrikove, obbrovske ikony ;) nejaky alternativny fw som zatial neskusal:)

vyberal som podla hodnoteni na smallnetbuilder.com, vacsinu takehoto maleho hw vyberam pomocou toho webu a zatial som sa neojebal.


ook- 24.11.2014 09:17:39 | 95.102.35.155
muskarin - aha, ;(

muskarin- 24.11.2014 08:33:32 | 78.99.55.35
ook, asi som sa vyjadril nepresne. ono to rok fungovalo. este aj pred cca mesiacom to fungovalo. pred tromi tyzdnami zvuk zmizol

khai- 23.11.2014 21:50:08 | 162.112.18.16
ch, titulky

ulu- 23.11.2014 21:42:28 | 188.167.95.31
neonarcizmus

chch- 23.11.2014 21:35:42 | 217.73.23.116
karol: ona rozumie korejsky ?

khai- 23.11.2014 20:56:44 | 162.112.18.16
dcera sa mi zrovna dneska rano v aute stazovala ze tie kpop veci ktore pocuva maju velky kontrast medzi vaznymi textami a dievcencami v sukniach tancujucich v predstieranych viktorianskych kulisach do rytmu hudby ktora je vhodna do mario brothers hry. jediny problem ktory s tym osobne mam ze sa citim ako pedo.

ludfan- 23.11.2014 19:03:45 | 109.230.13.11
ook> Nahodny ulovok z redditu.

chch- 23.11.2014 18:57:57 | 217.73.23.116
snow tu

ook- 23.11.2014 18:25:53 | 95.102.35.155
muskarin - pre istotu pozri ako mas nastavene v system - > a/v -> vystup. Ja pouzivam len HDMI a nemam problem, momentalne pustam cez to filmy z pc po sieti.

snappah dik, mrknem na to.

ludfan, nemas viac ? ;)

older postings
Warning: This message board is moderated, articles not appropriate to this board may be deleted.