|
|
| khai- 18.11.2014 22:49:20 | 162.112.18.16 |
| to bol pokus o humor inak s tym vi. ludfan pouziva ed. |
|
|
| khai- 18.11.2014 21:30:32 | 162.112.18.16 |
| atom ma problem s velkymi subormi, brackets from neskusal. jediny problem ktory mam je ze to takmer cielene pre web developerov a sublime mi pride ako pravny pomer vsetkeho. mozna paralela je s fotoshopom, kazdy hlada alternativu ale je to takmer nemozne. je to ale o kus jednoduchsie, hovorime o textovom editore, nic zlozite. na druhej strane ale takmer kazdy clovek ma ine a velmi silne preferencie na textovy editor takze to mozno plati len pre mna. kolega robi v emacse, ludfan predpokladam vi, etc... |
|
|
| ook- 18.11.2014 20:03:18 | 78.98.69.186 |
| daj vediet, celkom by ma zaujimal pohlad cloveka co to pouziva profesionalne hlavne porovnanie napr. so sublime. |
|
|
| khai- 18.11.2014 19:31:13 | 162.112.18.16 |
| pouzivam atom editor odkedy je vonku a myslel som si ze je fasa, pred mesiacom som bol okolnostami prinuteny znova vyskusat sublime a rozdiel je tak markantny ze celkom seriozne uvazujem zaplatit tych $70. utekam vyskusat hentie brackets. |
|
|
| udrzbar- 18.11.2014 12:00:38 | 195.49.189.48 |
| ook> heh, pekne si potiahol ;) |
|
|
| udrzbar- 18.11.2014 12:00:00 | 195.49.189.48 |
brackets.io@adobeBrackets is a lightweight, yet powerful, modern text editor. We blend visual tools into the editor so you get the right amount of help when you want it. With new features and extensions released every 3-4 weeks, it's like getting presents all year long. |
|
|
| snappah- 18.11.2014 08:27:47 | 78.98.67.17 |
| y: bez donora to imho zo zaciatku nepojde ci s predplatnym alebo bez. |
|
|
| ook- 18.11.2014 05:43:46 | 78.98.69.186 |
| hmm no asi pojdem spat uz |
|
|
| efha- 18.11.2014 00:11:04 | 85.70.137.128 |
| mam indicku kucharku "curry bible" a tarka je podla nej opecena (resp. az specena) cibula s roznymi koreniami, zakazdym ine, podla druhu curry. taky zaklad na panvici do ktoreho sa pridavaju dalsie ingrediencie a konecnym produktom je curry. 'dal' su susene strukoviny (hrach, sosovica, cicer atd.), takze 'tarka dal' je 'tarka so strukovinami'. |
|
|
| ook- 17.11.2014 23:39:01 | 78.98.69.186 |
| kava kava preco ta ja pijem kua |
|
|
| muskarin- 17.11.2014 22:11:21 | 78.99.148.244 |
| chch, tamil? co ked to bolo hindi? |
|
|
| chch- 17.11.2014 21:41:43 | 217.73.23.116 |
| karol: hm |
|
|
| khai- 17.11.2014 21:25:26 | 162.112.18.16 |
| imro, pred rokmi som sa v indickej restauracii pytal ze co znemana "tarka" v preklade lebo mali tarka dal v menu. casnik sa kompletne domotal az to bolo neprijemne tak som to vzdal. sa nikdy nedozviem. |
|
|
| chch- 17.11.2014 21:20:08 | 217.73.23.116 |
| dost nestastne to logo projektu N, podoba sa na NFC logo. |
|
|
| muskarin- 17.11.2014 20:49:16 | 78.99.148.244 |
| fax, ostatne, kto by nechcel/nevedel vyuzit vsetky svoje hlasy, volil by ako doteraz |
|
|
| y@book- 17.11.2014 20:39:42 | 89.173.50.116 |
|
snap > super, si 1. v mojom okoli ktory nie len mudruje ale aj predplati. Dufam ze vas bude |
|
|
| muskarin- 17.11.2014 20:34:31 | 78.99.148.244 |
| fax, si protirecis troska - nedostatok 2.1 je v tom, lebo to akoze nezvladnu ti jednoduchsi. zato rozhodovat sa zopdovedne v referendach na vsetko sa urcite dokazu ;] ako poznamenal kamos na podobnu vyhradu, vzdy to "pada" na tych jednoduchsis - v sucasnom systeme "blbo" volia, vylepseny by nedali. co fcul |
|
|
| udrzbar- 17.11.2014 20:19:48 | 89.173.192.45 |
| a ked sme u toho generala, tak na projektN celkom fajn clanok/neclanok(Lorenc odriekol prislubeny rozhovor) |
|
|
| udrzbar- 17.11.2014 20:11:59 | 89.173.192.45 |
|
speedie, hej, napad ako taky fajn, ale ked som videl tych ludi, co zablokovali volebnu miestnost, pretoze si mali vybrat jedneho, troch a styroch kandidatov na harkoch do komunalnych volieb a boli schopni tam 15 minut sediet a studovat, tak som dost skepticky, ako by dali taketo nieco. akokolvek, aj to su ludia, co maju pravo volit.
dalsia vec je, ze by to niekto musel presadit a na to by sa musel dostat do parlamentu subjekt, ktory by ziskal 3/5 (ustavnu) vacsinu, obavam sa, ze inak zmena volebneho systemu nema sancu prejst. imo cesta ku poupratovaniu tohoto chlieva vedie len cez znizenie kvora pre referendum a zrealnenie poctu potrebnych podpisov na vyhlasenie, proste svajciarsky model. |
|
|
| muskarin- 17.11.2014 17:53:02 | 78.99.148.244 |
| demokracia 2.1 - zaujimavy napad |
|
|
| muskarin- 17.11.2014 17:44:10 | 78.99.148.244 |
| yuran, posledny sef StB. V Cechach odsudeny. Bezpodmienecne. Na Slovenku tiez. Podmienecne. Nesedel nikdy a v pokoji podnika v "odbore". |
|
|
| chch- 17.11.2014 16:46:14 | 217.73.23.116 |
| po madarsky je to Pestra Pesnicka |
|
|
| y@mob- 17.11.2014 16:33:35 | 85.162.254.128 |
| Kto je Lorenc? |
|
|
| muskarin- 17.11.2014 16:07:01 | 78.99.148.244 |
| hipstorik |
|
|
| imro- 17.11.2014 15:39:42 | 188.167.2.5 |
|
co karol dal http://www.bbc.co.uk/food/recipes/tarkadal_90055 |
|
|
| ook- 17.11.2014 15:12:52 | 78.98.69.186 |
| pijano |
|
|
| ludfan- 17.11.2014 11:21:36 | 158.194.149.62 |
| Na SME je rozhovor s generalom Lorencom, vystriha pred nastrahami facebooku. |
|
|
| ook- 17.11.2014 11:09:48 | 78.98.69.186 |
|
neviem ci si dobre pamatam, pouziva tu niekto xtreamer pro ?
fax - nemozem sa ubranit pocitu, ze vzhladom na parametre je to skor, taka nostalgicka glorifikacia. Ja to uplne chapem, je to podobne ako ked si nahovaras aka bola tvoja frajerka zo strednej super baba, az do momentu ked ju nahodou stretnes a prehodite 10 viet ;) |
|
|
| khai- 17.11.2014 11:07:21 | 121.74.177.187 |
| fotoaparat nosim len na vacsie dovolenky ale napriek vacsiemu sklu a ccd to (oly xz1) nerobi fotky o tolko lepsie na to aby som sa kvoli tomu natahoval pri kazdej prilezitosti. kupoval som ho ked som mal iphone 3gs a to vtedy bol rozdiel. teraz s ip5 not_so_much. tiez mam s tym mentalne problemy ale nutim sa robit fotky. podobne mam foldre plne fotiek ktore su neupravene a pod. nikto na ne nekuka. ten prazsky projekt zavidim. dufam ze z toho urobis knihu. |
|
|
| udrzbar- 17.11.2014 10:40:17 | 89.173.192.45 |
|
ad. fotar> mne bytostne chyba nejaky moment catcher, nieco instantne, rychle, malicke atd - odkedy mi pred rokmi deti dokatovali tu malu milotu, tak sa v tom neviem nejako utriast. mam slony w-mydlo, vsetko super, ale uz to nie je taka magia, ako kompakt so zasuvacou kovovou platnou chraniacou objektiv a periskop miesto objektivu :)
mozno je to sposobene aj tym, ze ten slony ma napevno nadratovanu sw kompresiu / degeneraciu vysledneho jpeg, ak by sa toto dalo ojebat, tak je to ultimatny fotar. zrkadlovku sa mi nechce vlacit, proste nechce, robia sa s tym sice pekne fotky, ale je to krabica navyse ku comukolvek, ak idem do lesa, tak je to plus batoh, ak na vodu, tak plus vodotesny case alebo dalsi vodotesny vak => otrava otrava otrava. takze ostava tlfn, ktory je vzdy po ruke, vodotesny, sice pomalsi, ale je tam. a pouzivam ho skor ako zdieladlo, nez ako fotidlo, tj fotky maju skor dokumentarny/reportazny charakter, ako nieco dlhodobejsie. v tejto suvislosti zacinam trochu rozumiet tomu gopro fenomenalnemu uspechu, hlavne s tymi novymi verziami, ktore maju remote screen a pokrocile moznosti ovladania cez tlfn, ma to aj v zaklade celkom siroky a dobre kresliaci objektiv, je to pidiaturne, vydrzi to cely den na baterku, vie to fotky aj hd video, slo-motion z toho je uplne mnamka atd ... ako vravim, celkom tomu rozumiem. |
|
|
| ludfan- 17.11.2014 00:43:45 | 85.70.107.130 |
| mna najviac mrzi prehra drotovana (raca) a hrcku (petrzalka). a samozrejme, v dubravke budeme mat starosta+zastupitelstvo jedna ruka, to znaci predikovatelna politicka konstelacia=nizke naklady na uplatky=katastrofa. |
|
|
| ludfan- 17.11.2014 00:35:49 | 90.177.207.114 |
| snap> vyborne |
|
|
| snappah- 16.11.2014 23:14:22 | 95.102.5.62 |
| budiz k nietzschemu |
|
|
| muskarin- 16.11.2014 19:54:08 | 78.99.148.244 |
| ook, nesrovnal bol donedavna sefom "opozicie" na magistrate a bola to skor obstruktivne naladena skupina ludi. zakulisie politiky neovplyvnim, tak reflektujem na vystupy, ake ma ten ktory panacik. a ftacnik po ere "pravicovych" primatorov bol maly zazrak, by som povedal. |
|
|
| ook- 16.11.2014 14:21:59 | 78.98.69.186 |
|
boli len 3 zle moznosti, ta ktora vysla ma jedina aku taku sancu pozitivne prekvapit. No aj ked zdravy rozum nahovara, ze to je stale len gasparkove divadlo pre ovce, a nesrovnal ak uz nemal, tak mu prave prirabaju nitky na ovladanie.
prochazka, ktory svojou sietou podporuje kadidatov penty tiez veru neprekvapil ... |
|
|
| muskarin- 16.11.2014 14:09:28 | 80.94.50.179 |
|
nesrovnala nepokladam za vyhru, ale sak sa ukaze chlapec politicke strany si nasli novu zabavku - ktory z nezavislych kandidatov je vlastne nas, kedze sme ho akoze podporili |
|
|
| snappah- 16.11.2014 11:33:29 | 95.102.5.62 |
|
yuran: este nie. chcel som to najvacsie ale nemam schranku. takze to bude to najmensie. fotak: ano pouzivam a viac ako telefonny fotak. najma kvoli malej, nech ma fotky, ked podrastie. nosievam ho aj na sluzobky, sem-tam nieco + saab zrazy. skor kvoli tomuto bojujem sam so sebou kupit/nekupit nove DSLR telo, lebo stare dosluhuje a objektivy mam. mydlo tiez dosluhuje, ozvali sa kurvitka (gombiky sa zacinaju srat), tak asi nove mydlo pojde. volby: mohlo to dopadnut horsie teda. Paska: imho spravil deal s Rasim a "ma dost", co sa bude otrcat. Zavriet ho nezavru, tak co. |
|
|
| ludfan- 16.11.2014 11:25:02 | 158.194.149.62 |
| Ono iÅ¡lo o skôr o to, že im hrozilo, že prÃde 10000 alebo viac ľudà zajtra. PacifikovaÅ¥ nasratý dav násilne na 25. výroÄie novembra, na to nemali gule. |
|
|
| muskarin- 16.11.2014 10:57:30 | 80.94.50.179 |
| paska posobenim v parlamente splnil svoju psiu povinnost, sak niekto z partie sa musi postavit pred ludi, a teraz uz bude kasirovat v klude v zavetri. fajn by bolo, kebyze niekoho odsudia, ale to pojde tazko, kedze vsetko bolo podla zakona, vid. vystupovanie riaditelky piestanskej nemocnice. pripadne pochybenie sa zahladi. uzitocne by bolo zmenit zakony, ako navrhuje zuzana wienk |
|
|
| ook- 16.11.2014 09:59:08 | 78.98.69.186 |
| snad to bude mat opacny efekt ako komunisti cakaju, a v ludoch teraz zavladne falosny pocit, ze ich staci 1000 na namesti, aby urobili zmenu. |
|
|
| udrzbar- 16.11.2014 01:34:25 | 89.173.192.45 |
|
paska prave rezignoval
55:45 :) |
|
|
| ook- 15.11.2014 23:20:00 | 78.98.69.186 |
|
chch - to s tebou absolutne suhlasim, Dnes sme to prave rozoberali s manzelkou, ze ako sme ich pekne rozmaznali. ;( a co teraz a ako napravit.
add fotak, ja uz kupujem fotak 3 rok, stale som nekupil pretoze vzdy pridem do momentu co si napisal, ze ho vlastne nevyuzijem. A okrem toho cca liter za nieco co nevyuzivam mi pride vela. Posledne fotky co som fotil mam v telefone uz asi mesiac. V starom fotaku rovnako. Akoze fakt, ze za cias filmu sa mi toto nikdy nestalo znamena, ze fotenie sprofanovalo a nevazim si tu moznost, ze fotim. Pritom decka rastu a nemam ziadne poriadne fotky, lebo telefon. Zacarovany kruh. |
|
|
| chch- 15.11.2014 22:59:12 | 217.73.23.116 |
| efha: som na tom podobne, a vzdy ma to serie. lebo mobil je zatial ako fotak zle zariadenie. maly uhol, zle v tme, sumi. ale je vzdy poruke a vie zdielat okamzite. |
|
|
| efha- 15.11.2014 22:50:15 | 85.70.137.128 |
| otazka do diskusie - pouzivate niekto este digitalny fotak? zistil som ze z posledny rok som vyfotil +- 200 obrazkov na moj pomerne drahy nex 5, pricom az na par vynimiek ostali vsetky na karte - nestiahnute, neupravene, nepublikovane. vsetko ostatne fotim mobilom (a moj dlhodoby projekt 'nocny zivot v prahe' mjuckom) ... |
|
|
| chch- 15.11.2014 21:18:37 | 217.73.23.116 |
| snow: skorej ma mrzi, ze nase deti to maju take lahke. aspon si to myslim. kto vie co budu oni rozpravat svojim detom. |
|
|
| ook- 15.11.2014 21:04:59 | 78.98.69.186 |
| chch - ked chces zacat hru komu bolo viacej napicu a kto mal menej, tak nehram. Ale chcem ta upozornit, ze aj tak si prehral a to ta vobec nepoznam a mam skoro istotu. |
|
|
| chch- 15.11.2014 20:33:08 | 217.73.23.116 |
| snow: sunka nebola, iba paprika. z folie v ktorej som pracoval 3-4 hodiny denne. |
|
|
| ook- 15.11.2014 20:27:35 | 78.98.69.186 |
| chch - tak, sunku sme nemali ako vy tam na madaroch ;) |
|
|
| chch- 15.11.2014 20:11:26 | 217.73.23.116 |
| nastruhany syr na maslovy chleba ? kakao ? jakà buržuji. |
|
|
| ludfan- 15.11.2014 20:07:14 | 90.177.207.114 |
| Krasa. |
|
|
| older postings |