|
|
| ook- 15.11.2014 18:45:39 | 95.102.40.72 |
| kokos henta pesnicka mi pripomenula detstvo ako sedim v kuchyni je 7.15 rano, november vonku tma, kosa a ja kusem do masloveho chleba posypaneho nastruhanym syrom a zapijam to kakaom, z maleho radia v kozenom obale s hodinkami sovietskej vyroby, hraje totok co si dal a za cca 15 minut vypadnem peso po mierne zasnezenom chodniku v sere rana do zds za domom. |
|
|
| udrzbar- 15.11.2014 16:20:06 | 89.173.192.45 |
ook :) no neviem :)
|
|
|
| udrzbar- 15.11.2014 16:07:23 | 89.173.192.45 |
HypnoToad! |
|
|
| ook- 15.11.2014 15:43:36 | 95.102.40.72 |
| fax - pri tuposti a nadradenosti ludi ako je kolesik by som sa necudoval keby to nebolo fake. |
|
|
| ook- 15.11.2014 15:09:16 | 95.102.40.72 |
|
- my uz mame, vycistil som od smetiarov cache aj bookmarky. y - mas temu pre sefa, chcem pridat 26 euro na registraciu na http://projektn.sk/ ;) |
|
|
| udrzbar- 15.11.2014 13:43:53 | 89.173.192.45 |
|
a este jeden, tematicky.
|
|
|
| udrzbar- 15.11.2014 13:37:30 | 89.173.192.45 |
|
aka nahoda ;) fake ucet a komunalky v jednom :)
|
|
|
| y@book- 15.11.2014 13:23:00 | 89.173.50.116 |
| snap > mas uz predplatne? |
|
|
| udrzbar- 15.11.2014 13:19:03 | 89.173.192.45 |
|
ad.lokalne volby> ja to mam celkom lahke, kandiduje clovek od nas zo vchodu, vdaka ktoreho nasadeniu sa barak (spolocenstvo vlastnikov) ako taky vyhrabal z financnych sraciek, nasiel na 3ti pokus paradneho spravcu a po 10tich rokoch konecne pribudla brana do dvora a prestali tu parkovat "saklennachvilu niecovybavit" a po pivniciach prestali chrapat bezdomovci. jo, a vyhral sud s najomnickou - pi*ou, ktora tu vlastni jeden byt a destruovala akukolvek snahu cokolvek spravit (kazda schodza vlastnikov sa vdaka jej OT pripomienkam predlzovala o 200%, kazdy bod sabotovala a ked doslo na hlasovanie, tak sa ZDRZALA, takeho cloveka by ste po 3 hodinach na studenej chodbe kludne uvarili a zjedli)
takze nemam problem s tym, koho volit. |
|
|
| ludfan- 15.11.2014 11:10:32 | 158.194.83.158 |
|
Ja som v Olomouci takze nebudem volit nikoho. Keby som volil tak volim destruktivne (Dubravka, BA): starosta z jedneho tabora a poslanci z druheho. Celkom sa to osvedcilo, mydlili sa 4 roky a neznicilo toho tolko ako inde. Dufam, ze v Petrzalke vyhra Hrcka a v Raci Drotovan. |
|
|
| ook- 15.11.2014 11:05:00 | 95.102.40.72 |
| bohuzial mestska cast je pre mna jeden bordel a netusim komu by som tam dal hlas. |
|
|
| snappah- 15.11.2014 10:42:16 | 95.102.5.62 |
|
aj ja mam jeden fb fakeovy ucet na testovanie, ked som este skusal vselijake podstranky na fanpage. co k tomu vedie inych netusim, mozno sa s tym nejako obchoduje alebo co, lebo fb len tak jednoducho account nezrusi. projektu n velmi drzim palce. a koho budem dnes volit fakt netusim. |
|
|
| ludfan- 15.11.2014 10:18:26 | 158.194.83.158 |
| SAP záhradnÃkom |
|
|
| ook- 15.11.2014 10:08:43 | 95.102.40.72 |
|
fax - to je asi na hlbsi rozhovor pri venceni
toto ste zachytili http://projektn.sk/ cast ludi, ktori isli prec od valova ked ho zacala vlastnit penta. yuran ty aj tvoj projekt ste teraz vlastne pentaci ;) |
|
|
| khai- 15.11.2014 03:21:02 | 121.74.158.127 |
| trocha na opakujuca sa temu "lutujem ze som to neurobil skor", kupil som dneska 10m LAN kabel, ze vyskusam ze ci to bude mat rychlejsi ping na PS4. cez kabel mam dvojnasobnu (!) download rychlost, upload cca rovnaky (~30kbs lepsi), vacsina cod hier dneska pozitivne kill/death ratio. neviem ci placebo (neviem omerat ping/lag) alebo co ale imo citelny rozdiel. a to je to cez chrontavy noname modem ktory mam od telca defaultne. kabel som nemal z cistej lenivosti. |
|
|
| udrzbar- 14.11.2014 21:56:47 | 89.173.192.45 |
|
fh> som myslel, ze na fb su fake_acc v podstate nepouzitelne/nezalozitelne, na rozdiel od twt, kde to patri ku folkloru :) ved predsa zakladna mantra fb je, ze realne mena a nemame co skryvat alebo sa za nieco hanbit, alebo sa nieco zmenilo? :)
ook> nemyslim. mam inak vsadeny karton ciernej hviezdy na predcasne volby, zatial to vidim 50:50 |
|
|
| efha- 14.11.2014 18:56:53 | 195.122.195.194 |
| inak co koho (okrem nejakej osobnej nevrazivosti) vedie niekoho k tomu si vytvarat fakeove ucty na FB a pridavat si nahodnych ludi? Ved to ako spam strategia nemoze fungovat dlhsie nez po prvy spamovy post/spravu ... |
|
|
| ook- 14.11.2014 18:44:39 | 95.102.43.105 |
| bol som sa prejst o 17.30 na SNP no musim spkonstatovat, ze takto krajina je vo velkej rici ... ;( |
|
|
| ook- 14.11.2014 18:43:05 | 95.102.43.105 |
| akoze snappah v tomto pripade si asi zavahal pretoze, hocijaky fake friend je hodnotnejsi ako real request friend od veresovej .... |
|
|
| snappah- 14.11.2014 17:07:34 | 95.102.0.4 |
| smely zajko v paprike |
|
|
| snappah- 14.11.2014 17:02:50 | 95.102.0.4 |
| khai: som si na teba spomenul este vcera vecer, ked som dostal na fb friend request od Andrei Veresovej. Nastastie fb ma dobry search (aj ked Bing) v ramci fb a tak sa presvedcit, ze je to fake trvalo kratsie ako napisat tento post:) |
|
|
| y@book- 14.11.2014 08:09:18 | 89.173.50.116 |
| inak v poriadku hej? |
|
|
| khai- 13.11.2014 22:15:34 | 162.112.18.16 |
|
ch, ja som kompletne skazeny, ja miley okrem obcasnej zvedavosti nepocuvam ale som v slepej zavisti nad tym aky ma biznis. podobne taylor swift, jon bonjovi, paris hilton a ini. doslovne sa viac staram o to ze aky toaletny papier kupim v supermarkete ako to co robia ale respekt mam brutalny. snap, za tych 30 sekund co som bol tomu ochotny venovat som nevedel zistit ci to je fake alebo nie. ale ano, na 99% je. |
|
|
| chch- 13.11.2014 21:57:08 | 217.73.23.116 |
| Remeslo má zlatú žilu. |
|
|
| snappah- 13.11.2014 21:08:30 | 95.102.0.4 |
| khai: tiez som si po prvom dni na irc pred 100 rokmi myslel, ze sa bavim s Tommym Lee (drummer Motley Crue) iba preto, ze mal nick tommy_lee :) ale mozno toto nie je ten pripad .) |
|
|
| chch- 13.11.2014 16:20:45 | 194.1.157.155 |
|
ok, sorry, derava pamat, zle som si to pamatal. udrzbar- 12.09.2013 09:29:33 | 195.49.189.48 khai, fh> neviem preco, ale ja to nedokazem v hlave vybavit inak, nez ze hento je justin bieber pre navrete udy 14 rocnych chlapcov |
|
|
| udrzbar- 13.11.2014 15:50:33 | 195.49.189.48 |
|
ja? :)
nic take som nenasiel :) |
|
|
| chch- 13.11.2014 15:33:06 | 194.1.157.155 |
| ked vidim Miley Cyrus, vzdy ma automaticky napadne fraza ktoru sem fax napisal v reakcii na jej gulovy klip "zdureny ud 16 rocneho adolescenta". |
|
|
| khai- 13.11.2014 10:33:59 | 121.72.197.228 |
| "Miley Cyrus started following all of your boards on Pinterest." dafuq? |
|
|
| khai- 12.11.2014 20:09:03 | 162.112.18.16 |
| jo, pred rokmi som pisal ze vo wellingtone mestsky urad namaloval na cesty hrube modre ciary s tym ze za ciarou je "safe zone". rezidenti pred ciarou boli v absolutnom amoku, tusim to museli nakoniec odstranit. zit v dome pred ciarou je "zabava" najme ked je to hned vedla relativne hlbokej morskej priekopy kvoli http://en.wikipedia.org/wiki/Submarine_landslide lebo to negeneruje ziadne varovania. |
|
|
| khai- 12.11.2014 19:57:19 | 162.112.18.16 |
| to ako tam ti "obcania" ignorovali celu evakuaciu je totalne nepochodpitelne, ale cele to video je imo o tom ze je to uplne inak ako si to ludia "zdravym rozumom" predstavuju. |
|
|
| y@mob- 12.11.2014 19:38:28 | 85.162.40.10 |
| Senec dnes v pohode. Sa zlepsili aj na ceste aj v tesku =] |
|
|
| ook- 12.11.2014 15:39:17 | 78.98.231.88 |
| fax, zaklad je plyn a tuhe paliva a to co trci z vody hori ... |
|
|
| udrzbar- 12.11.2014 14:27:45 | 195.49.189.48 |
| co ma prekvapilo, bol ten nasledny poziar. akoze rozumiem, ze pri takom naruseni infrastruktury jednoducho moze zacat horiet, len si to clovek proste nevie nejako spojit, ze na zaplavenom uzemi, kde ostane este tyzden meter vody a bahna sa moze ohen tak (relativne) rychlo rozsirit. |
|
|
| efha- 12.11.2014 13:20:37 | 85.70.137.128 |
| inak ano, toto video by mali povinne pustat v moznych zaplavovych oblastiach uz od zakladky. napriklad ako sa tam ti chlapici velmi lezerne s rukami v oboch vackoch ponevieraju okolo mosta ktory 3 minuty na to odnesie prec (spolu s niekolkymi domami a nakladnou lodou) - sice verim v nekonecnu ludsku blbost, ale mozno aspon niektori z nich by miesto toho utekali kade lahsie. na druhu stranu, darwinizmus, preziju ti inteligentnejsi a prisposobivejsi, medzi ktorych mr. nokimura zjavne nepatril ;) |
|
|
| ook- 12.11.2014 11:39:55 | 78.98.231.88 |
| chch - najdes urcite, ale "ked nedavno", tak je to asi o inom ako o eng. |
|
|
| chch- 12.11.2014 09:05:47 | 194.1.157.155 |
| snow: anglicania maju tiez podobny teatralny prejav, aj ked mozno nadobudnuty len nedavno. |
|
|
| ook- 12.11.2014 09:04:04 | 78.98.231.88 |
|
so stoickym kludom zadrene pri pohlade do tej sracky co pod nimi tecie - nie je to Mr. Norikura ? alebo v zavere suche konstatovanie - moj dom je prec, +100 bodov. obavam sa, ze zodpovednost za to nenesie anglictina, pretoze potom by vo vseobecnosti rovnaky teatralny prejav mali aj anglicania a to nemaju. To bude mat suvislost inde. |
|
|
| chch- 12.11.2014 08:56:30 | 194.1.157.155 |
| snow: teatralnost anglickeho prejavu obcas prekaza aj mne, ale ja si to vysvetlujem tak, ze slova v anglictine nemaju zdrobneninove formy, pripadne formy zosilujuce vyznam. aj nadavku maju iba jednu ;-) |
|
|
| ook- 12.11.2014 08:55:22 | 78.98.231.88 |
| chch - to sa neda porovnavat. Ale je dobre, ze mas strach/respekt. |
|
|
| ook- 12.11.2014 08:03:21 | 78.98.231.88 |
|
- video s tsunami super, okrem ineho vyborne dokladuje, aky prijemny prejav oproti americanom maju japonci. Minule mi niekto pustil video kde v pozadi jacali amici,/take to oh my god look at this ...a dokola v roznych prevedeniach / bolo to tak otravne, ze obsah bol so zvukom nepozeratelny. |
|
|
| chch- 12.11.2014 07:52:29 | 217.73.23.116 |
| podobne bez osobnej skusenosti vyzera Dunaj ako pokojna pomaly tecuca rieka. po jednej skusenosti na kanoe mam obrovsky respekt az priamo strach. |
|
|
| chch- 12.11.2014 07:27:55 | 217.73.23.116 |
| v indonezii na plazi som pozeral na smerove tabule kadial utekat v pripade tsunami, ale je to tak ako v tom videu, bez osobneho zazitku (alebo takehoto videa) si to clovek nevie predstavit, chyba skusenost. zhodou okolnosti bol tsunami shelter to poschodie hotela, kde sme mali izbu. |
|
|
| efha- 12.11.2014 03:22:28 | 85.70.137.128 |
Vyklady na Obchodnej![]() :O |
|
|
| khai- 12.11.2014 00:59:15 | 162.112.18.16 |
| prave diskutujeme firemne plany pre evakuaciu v pripade tsunami a kolega vytiahol toto video https://www.youtube.com/watch?v=ldsWIf2OSYQ velmi pomaly zaciatok ale vrelo odporucam prezit tych prvych par minut "nudy". |
|
|
| khai- 12.11.2014 00:33:50 | 162.112.18.16 |
| tento tyzden miestny mestsky urad vydal nove odhady cien domov (capital valuation) z coho sa odvadza suma na mestske poplatky a vacsina domov v centre ma cenu o 30-40% viac. dneska pisali v novinach ze ludia utekaju do banky pytat si vacsie hypoteky lebo su lepsie kryti existujucou nehnutelnostou a kupuju si za to nove auta a lode. jeden fesak v novinach na ceste do obchodu kupujuc $45k lod hovoril ze splacat pozicku ked bude mat 65 rokov je okej ale ze chodit na ryby alebo nahanat sa na jetski bude v tom veku problematicke a tak nechce stracat cas. a dobre ma. #yolo :D |
|
|
| khai- 12.11.2014 00:27:56 | 162.112.18.16 |
| hah, chlan prave dal vypoved lebo si musel zobrat 6 tyzdnov neplatene volno (danovy zakon, long story...). to je cista zavislost na peniazoch, o nic nejde ale. je celkom mozne ze ked budem v krcoch niekde uprostred supermarketu obklopeny cudzimi ludmi umierat na infarkt zvijajuc sa na linoleovej podlahe medzi rozbitymi flaskami cerveneho vina tak budem lutovat ze som namiesto splacania hypoteky neminul peniaze na najvacsi model b&w nautilus a nepocuval vinylovu ediciu alice in chains unplugged cez ultra sofistikovany referencny zosilovac a pozlatene nordost kable. |
|
|
| ook- 11.11.2014 23:57:12 | 78.98.231.88 |
| uz je mi jasne preco najdolezitejsia vec na nz je vymena vlajky. [g] |
|
|
| y@book- 11.11.2014 22:29:49 | 89.173.50.116 |
| Výplatná Paška |
|
|
| khai- 11.11.2014 21:03:58 | 162.112.18.16 |
| ma manzelku, deti v sukromnych skolach, auto ma (neviem ake), bol v usa zaciatkom roka, pred dvoma tyzdnami prisiel z dovolenky z japonska, robi si doma pivo v semi-profesionalnom style z premiovych surovin. robi roky ako kontraktor, v podstate to co ja len on to robi cisto odhadom uz dekady. zije mimo mesta takze hypoteka je asi okej. ja neviem, je mozne ze zdedil nieco alebo co. posudzovat to ze ako si kto nieco moze dovolit je velmi tazke. mna skor zaujalo to ze niekto to potlaci do (IMO) extremu. ie, predpokladam ze kazdyt tunak by mohol minut $60k ak by *musel* ale nikoho by nenapadlo kupit zosilovac za $25k. |
|
|
| older postings |