|
|
| ook- 11.11.2014 18:25:36 | 78.98.231.88 |
| chch - no ved pisem preto, ze spytal by som sa ho .... |
|
|
| chch- 11.11.2014 14:53:43 | 194.1.157.155 |
|
sirte v dobrom mene, nie ze by som mal zaujem o daky DDoS, to v ziadnom pripade. Zasielka zadarmo, do 100 kil hocikam do EU, iba B2B. |
|
|
| chch- 11.11.2014 14:46:18 | 194.1.157.155 |
| mozno nema auto, nechodi na dovolenky, nekupuje drahe substancie, nema manzelku, deti, atd. |
|
|
| ook- 11.11.2014 13:22:11 | 78.98.236.195 |
| skoda ze nemam takeho kolegu, spytal by som sa ho kde sa da zarobit tolko penazi na nakup kravin. ;) |
|
|
| khai- 10.11.2014 02:09:21 | 162.112.18.16 |
| kolega mi prave porozpraval ako minul $60000 ($60k) na audio doma. O_o |
|
|
| ludfan- 09.11.2014 21:37:08 | 109.230.13.11 |
| chudak manzel. |
|
|
| khai- 09.11.2014 21:05:53 | 162.112.18.16 |
| fffuuuu, dobre to ma nacvicene |
|
|
| ludfan- 09.11.2014 18:31:52 | 109.230.13.11 |
|
|
| udrzbar- 08.11.2014 15:15:16 | 89.173.192.45 |
|
|
|
| khai- 08.11.2014 12:44:28 | 121.72.181.28 |
| dneska som sa trocha nasral a kupil som ps4 s call of duty advanced warfare a ps4 verziu battlefield 4. akoze necudo ze som nikoho na zozname ludi nemal "online" oni su vsetci na ps4! ten novy cod mi strasne pripomina unreal tournament, dvojite skoky, lazery a pod, strasna zabava len jedine co mi vadi je ze vsetci su yuran a ja som maso do mlynceka. grafika bf4 medzi ps3 a ps4 je ako nove okuliare, vsetky detaily odrazu vidiet, vsetko sa hybe, listy, trava, teatralne svetlo/tiene a odlesky, neviem ci to je dobre lebo tazko vidiet v tom ludi, plus mapy su o tretinu vacsie a vyzera to tak ze moze hrat 64 ludi naraz, uplne ina dynamika. vyzera to ale uplne fantasticky. ako obycajne jedine co lutujem ze som to nekupil skor. |
|
|
| snappah- 07.11.2014 20:18:11 | 95.102.5.62 |
| udrzbar: ad tablet - uz si bez toho neviem predstavit existovat. je jedno, ci ipad alebo nieco ine. mailovadlo, browsovadlo, kopec kniziek v tom, kebyze chcem, tak muzika, budik atd. kebyze nie som lakomy dement a vtedy zoberiem model s GPS/3G slotom, tak uz to mam davno ako doplnkovu vec v aute, lebo spolu so canbus cicikom to vie davat krasne info. ano, oproti notebooku to ma co dohanat, hw klavesnica by tomu nepomohla ale imho tablet je ppc vec. |
|
|
| snappah- 07.11.2014 20:11:11 | 95.102.5.62 |
| ad ta obezita amikov: v 2005 sme v priebehu tusim 2 tyzdnov isli postupne z New Orleans do Clevelandu uplne hore a potom NYC. Jedna z najzapamatanejsich veci bola, ze cim sme boli severnejsie (a potom blizsie k NYC), tym menej tlstych obeznych ludi bolo vidno. |
|
|
| snappah- 07.11.2014 20:08:13 | 95.102.5.62 |
The Real Reason So Many States Are Legalizing Cannabis in One Chart
|
|
|
| khai- 07.11.2014 19:57:12 | 121.72.181.28 |
| 28g za $500? to imo nie je legalizacia. |
|
|
| udrbzar- 07.11.2014 18:30:23 | 89.173.192.45 |
| fh> ja skor ze v istom obdobi mali miestne srnky v okolitych lesoch najdrahsie hovna na svete :) |
|
|
| efha- 07.11.2014 16:44:02 | 195.122.195.194 |
| udrzbar: tak vies co - statna dan, lokalna dan, obchodna marza, provizia dodavatela, marketingove naklady. ved toto vsetci ti proponenti legalizacie chceli, ci? |
|
|
| udrzbar- 07.11.2014 15:55:10 | 195.49.189.48 |
|
unca dobreho makaku zacina na $500!?
nach sa tie po*ebane srnky aj zadrhnu v tom lese![g] |
|
|
| efha- 07.11.2014 15:44:43 | 195.122.195.194 |
| bol som v aprili v colorade. v boulderi co je studentske mesto v horach (nadmorska vyska 1600m, sidli tam UCB, university of colorado boulder, 30 tisic studentov v meste so 100 tisic obyvatelmi) - ziadna obezita, rent-a-bike stations na kazdom rohu, cele je to tam velmi bio vegan organic, maju tam "dobre trhy" kazdy vikend, organic supermarkety, microbreweries na kazdom rohu, na druhu stranu je to tam velmi spiritualne az stromacke, batika a hovienka vo vlasoch. unca travy stoji legalne od $250 co je ale regulerne seno, dobre modely zacinaju niekde na $500. co som sa bavil s miestnymi tak je s legalnou marihuanou 0 (slovom nula) problemov. |
|
|
| y@mob- 07.11.2014 13:12:17 | 89.173.50.116 |
| To strcenie ruky do rychlovarnej kanvice ma dost desi ... |
|
|
| khai- 07.11.2014 12:02:26 | 121.72.169.20 |
| to je zaujimave, nasa stara bola ako pisem hlucna dost na to aby sme sa v kuchyni nepoculi jeden druheho. nuz dufam ze bude dlho sluzit ;) |
|
|
| ludfan- 07.11.2014 11:51:40 | 147.175.31.229 |
| fax, tablet je vyslovenie zariadenie na browsenie/citanie textov a hranie sa. ak ma dobre pero, tak na rukopisne poznamky -- moj pripad. ja mam v tablete matematicke knizky, nemusim to tym padom tahat vsade so sebou. |
|
|
| ook- 07.11.2014 11:26:05 | 95.102.13.193 |
| khai - kanvica doma, pekna a cinka - pocut az do druhej miestnosti co je fajn, nezvyk - oproti plastovej, je horuca rovnako ako voda v nej aj na povrchu. Ohladne hluku, netusim co si mal pred touto, ale mne sa zda, ze je hlucna rovnako ako ta co sme mali doteraz. Osobne mi, ale zvuk variacej sa vody neprekaza/l. Jo a fakt, ze dekel sa otvara komfortne a ma velku dieru takze sa da do nej strcit ruka je to co som chcel. Dik za tip. |
|
|
| khai- 07.11.2014 10:56:50 | 121.72.169.20 |
| fax klavesnica k tabletu z toho robi ako pises prislis velky tablet a prilis maly notebook. mame doma dva ipady, oba boli povodne moje osobne a jeden musim nechat doma lebo kazdy sa nan pytal a druhy som "musel" dat dcere lebo ho chcela. imo na tom nic nie je, jednoducho to nie je pre teba. to s ohladom ze na nieco ti staci nieco lacne je tak so vsetkym. osobne keby som nemal ine priority tak mame doma tablety tri... |
|
|
| khai- 07.11.2014 10:47:55 | 121.72.169.20 |
|
toto neni pre kazdeho, ja som nekonecne fascinovany podobnymi vytvormi. hlboko v kategorii "art" pre mna. |
|
|
| udrzbar- 07.11.2014 10:29:39 | 195.49.189.48 |
dve veci:
|
|
|
| ludfan- 07.11.2014 07:07:46 | 109.230.13.11 |
|
khai, podla mna je to jednoduchsie. z hladiska americkeho politika na urovni guvernera alebo starostu vacsieho mesta je politika o nakupe volicskych hlasov za prostriedky danovych poplatnikov.
nahananie teenagerov uz neprinasa volicske hlasy, za tie prachy sa daju volicske hlasy kupit lacnejsie inak. navyse, prve bolo colorado, to je stat, ktory sam seba kulturne definuje ako *racionalny*. v lete som sa bavil s ludmi z colorada, su strasne radi, ze tam ziju. hromadna doprava, carsharing, guverner chodiaci do roboty na bajku a tak. |
|
|
| khai- 07.11.2014 06:37:30 | 121.72.169.20 |
| ah sory, pinterest, nechaj tak. |
|
|
| chch- 07.11.2014 06:32:24 | 146.255.145.17 |
| karol: zaheslovana stranka |
|
|
| snappah- 07.11.2014 06:17:58 | 195.91.12.40 |
| Ad ten lacny car rental: nakoniec bolo zo 75eur kilo kvoli upgradu poistky (dobrovolnej) a ziadne problemy pri navrate. Ziadne sicilske praktiky. |
|
|
| khai- 07.11.2014 01:31:41 | 162.112.18.16 |
|
fax, uprimne povedane mi to pride tak ze ludi ojebavaju hentym. vacsina teenagerov je v hypnoze o legalizovani a pritom im kompletne unika to ze cely ich politicky system je v pici. kazdy zabudol na tajne sluzby, odpocuvanie, korporacie neplatiace dane, konstantnu vojnu a korupciu. sa kukni na nove vysledky midterm volieb, republikani vyhrali. akoze amerika je wtf. trava, akokolvek dolezita, by mala byt posledna z veci o ktore sa maju zaujimat. to echo je fakt dost od veci ohladom sukromia ale musim povedat ze 20 rokov dozadu sme o hentom ani nesnivali. technologicky je to imo super fasa a aj prevedenie je velmi podarene. |
|
|
| udrzbar- 07.11.2014 01:27:31 | 89.173.192.45 |
|
... niekto mi dal nieco do jedla aleboco.
a aeropress sa precenuje podla mna zajtra budem plakat. |
|
|
| udrzbar- 07.11.2014 01:03:45 | 89.173.192.45 |
Amazon Wants To Put a Listening Post In Your HomeAmazon has unveiled something that could be the neatest or creepiest thing you can buy. |
|
|
| udrzbar- 07.11.2014 00:49:50 | 89.173.192.45 |
|
btw, ganja legalna na aljaske atd., zachytili sme, ze ano?
rozmyslam, cim to je. ci to je proste uvedomenie si prehraneho boja zo strany fuzatych strejdomrdov v gov sektore, zmena paradigmy, sustredenie sa na ozajstne drogove problemy, novou generaciou ludi ktori si proste nechcu nechat vziat svoju zabavku alebo je to proste o tom, ze nechajme ich hulit, aspon budu pekne vymleti a nebudu robit za par rokov problem? alebo kombinacia + nieco, co ma ani nenapadlo. je to proste smiesne - pred par rokmi by ta tam za to strcili do basy na tvrdo a dnes je to zrazu legalne. ale na podstate veci sa pritom nezmenilo nic. no nic, to len tak plkam, ked vidim tie vysledky |
|
|
| khai- 07.11.2014 00:34:49 | 162.112.18.16 |
| http://www.pinterest.com/everydaycarry/ toto je ciste "objects of desire" porno pre mna. |
|
|
| khai- 06.11.2014 22:22:42 | 162.112.18.16 |
| strains... strasne. fuk |
|
|
| khai- 06.11.2014 22:14:48 | 162.112.18.16 |
| to vyzera ako strains dobry napad ale "How to Buy: To buy the OnePlus One, you will need to get an invite through one of the following methods"... |
|
|
| udrzbar- 06.11.2014 21:31:31 | 89.173.192.45 |
| btw, hovoril som, ze som mal v ruke najsilnejsiu verziu one+one? ten tlfon si podla mna s vlajkovymi lodami vytiera rit - neskutocne rychle, cyanogen je kapitola sama o sebe, cena na urovni 1/3 ceny iphone6. sorry, ale kto potrebuje nejaky cimsky hw s locknutym os/marketom a neskutocne hlupym image za 3nasobnu cenu? |
|
|
| ook- 06.11.2014 20:32:10 | 95.102.13.193 |
|
|
| khai- 06.11.2014 19:58:29 | 162.112.18.16 |
| hihi http://www.androidauthority.com/lenovos-s90-sisley-iphone-6-copy-564318/ |
|
|
| khai- 06.11.2014 19:48:19 | 162.112.18.16 |
| ook, z toho co si pamatam tak v nyc nebolo vela obezity. jedine co by som povedal je ze sa prechadza po chudobnych stvrtiach kde je imo standard interakcie na inej urovni. kazdopadne akakolvek vyhovorka je uplne od veci, hento je imo v skale od neprijemnych poznamok az po komletne netolerovatelne spravanie ako ten chlapik co kracal vedla nej 5 minut. |
|
|
| ook- 06.11.2014 15:04:56 | 95.102.13.193 |
|
add 10 Hours of Walking in NYC as a Woman, sa im ako ani necuduj, ked sa denne pozeraju na nieco taketo ![]() , ze sa chovaju ako zvieratka. Ono vtipne je, ze tu by si ju najskor nikto nevsimol a po 10 hodinach spacirovania sa, by najskor nachytala iba nabeh na komplex z velkeho pozadia a nie prave sexi vzhladu |
|
|
| khai- 06.11.2014 09:30:32 | 121.74.152.135 |
| chch is not entertained |
|
|
| chch- 06.11.2014 07:06:42 | 146.255.145.17 |
| necuvaju |
|
|
| efha- 06.11.2014 03:38:05 | 85.70.137.128 |
| ako tu niekto postoval to synchronizovane pochodovanie - tuna je nxt lvl. policajti, taliansko, 1930s ... |
|
|
| khai- 06.11.2014 01:08:46 | 162.112.18.16 |
| 10 Hours of Walking in NYC as a Woman brutal |
|
|
| khai- 05.11.2014 21:03:12 | 162.112.18.16 |
| nie som velky call of duty fanboy ale toto video vyzera ako obrovska zabava. |
|
|
| ook- 05.11.2014 17:55:05 | 95.102.13.193 |
| ludfan - ano. |
|
|
| ludfan- 05.11.2014 15:45:29 | 147.175.31.200 |
| ook> Ale rozumiem, ze to ako majitel velkeho psa vidis najma z druhej strany. Podla mna najhorsie su tie panicky, ktore svojho maleho psa beru na ruky akonahle sa priblizi co len trochu vacsi pes. Tym sa ich pes nenauci socialne interagovat s ostatnymi psami a raz sa stane to, co sa stat musi. A je z toho velka hysteria a vyhrazanie sa zalobou. Samozrejme, maly drzy skrcok je potom brany na ruky uz neustale a situacia sa akurat zhorsi. |
|
|
| ludfan- 05.11.2014 15:01:36 | 147.175.31.200 |
|
ook > No, ja myslim, ze obaja vieme, o com hovorime. Moje pes bol taky stredny spic, normalne vychovany, po usoch ale dostal neraz od inych psov, ziaden problem. Normalne vyjasnovanie si hierarchie, ritualny "suboj" bez vazneho zranenia, ktory je viac naparovanim sa ako snahou zranit. Ale henta situacia na ktoru narazam bola ina, asi dvojrocny nevychovany vlciak (ktory bol kupeny susedke pubertacke ako male stena, vtedy baby chceli psov na vianoce, bola to moda) ho chytil za krk a zacal nim trepat o zem v style ideme zlomit zajacovi vazy. Vytrhol sa pubertacke, absolutne ju nebral ako autoritu, robil si co chcel. Nastastie mojho psa nechytil poriadne, spice maju okolo krku taky hodne hruby sal chlpov, cize vlciak skoncil s plnou papulou chlpov a natrhol mu len kozu na chrbte. Moj pes zdrhol do diery pod schodami, kde nanho vlciak nemohol a tam jacal od strachu. Situaciu vyriesil az otec pubertacky, ktory zbehol z prizemia a pacifikoval ho. Do toho jacanie pubertacky "Nebojte sa, on sa iba hra!". Ja som mojmu psovi nikdy do jeho interakcii v psej spolocnosti nezasahoval, ked bol k inemu psovi drzy, tak si to pekne vyzral. Ale hento bolo normalne napadnutie s cielom zabit, nie bezna ruvacka. Nemalo to ani stopu snahy o vyjasnovanie si pozicii, moj pes nemal sancu ustupit a dat najavo, ze sa podriaduje. Vysli z brany, vlciak sa vytrhol a okamzite utocil. |
|
|
| ook- 05.11.2014 14:38:48 | 95.102.13.193 |
| ludfan takto nejak to dopadne .... ten somar mal stastie, ze to bola len tenka hriadel |
|
|
| older postings |