back to front

meno:
e-mail:
text:
Karol aky?
 

snappah- 27.10.2014 13:33:51 | 95.102.16.153
ook: neda sa to v mailklientovi oznacit ako spam a raz za polroka jednym klikom vymazat?

ook- 27.10.2014 13:31:51 | 91.127.161.149
kolko krat este budem musiet zaskrtnut volbu - nemam zaujem dostavat pracovne ponuky z linked in, aby mi uz dali pokoj ? kikoti

yuran do senca nejdes ?

ludfan- 27.10.2014 11:29:52 | 147.175.31.225
náramkové rodinky

khai- 27.10.2014 10:04:32 | 121.72.219.145
doslovne roky som nevidel nikoho chodit na verejnosti a rozpravat sa s niekym nahlas na telefone skrz sluchatka, tento weekend som bol v potravinach a cez cely obchod som pocul blond fesandu s niekym sa bavit velmi nahlas. po cesky :) "jo to je strasne zajimavy a co jako vona dela v miami?"... a cisto zhodou okolnosti som kupil cesky budvar a teraz zistujem ze leziaky uz mozem len cez letny den, st~ac~ky bez chuti, moderne IPA a APA mi totalne zruinovali obycajne pivo.

khai- 27.10.2014 00:55:28 | 121.72.199.120
najdene skrz tu npr linku: http://waynelawrenceonline.com/#/book---orchard-beach---the-bronx-riviera, viac veci skrz toto http://lookatthisstory.tumblr.com

ook- 26.10.2014 12:06:42 | 91.127.161.149
kecanice k farbickam

khai- 26.10.2014 02:48:33 | 121.74.153.115
najskor ze pche hento vie kazdy a o moment zaradili spiatocku a spadla mi sanka na zem :o)

y@book- 25.10.2014 21:35:08 | 89.173.50.116
lol vid

snappah- 25.10.2014 20:52:22 | 195.91.7.241
Musq: hento vaio potrebuje vaio specific drivery pre grafiku, cd?bd mechaniku a tak. Genericke nefunguju. Uz len preto malo ist davno prec, akurat som to odkladal dlho, lebo akotak chodi.

chch- 25.10.2014 16:48:46 | 217.73.23.116
snow nie, mam mladsieho brata, zije v BA.

ook- 25.10.2014 16:45:44 | 91.127.161.149
chch ty si jedinacik ?

chch- 25.10.2014 15:35:13 | 217.73.23.116
asi mam stastie, ale s oboma rodicmi vychadzame vyborne, vedia kde su mantinely, a ich pomoc pride vzdy vhod.

muskarin- 25.10.2014 15:14:39 | 91.127.127.44
snappa, SSD ozivi kazdy komp. mohlo by pomoct aj Tvojmu

snappah- 25.10.2014 13:21:32 | 95.102.15.254
chvilu som byval s rodicmi v tom istom dome ale v inom byte. skoro ma jeblo. po odchode velka ulava. casom sa budem musiet do toho modu vratit. uz teraz mam z toho mizerére ale nebude ina cesta.

chch- 25.10.2014 08:59:49 | 217.73.23.116
ten dom vedla je rodicov, ale nebyvaju tam trvale, maju dom o par ulic dalej. a svokrovci tiez ;-) funguje to skvelo.

khai- 25.10.2014 06:56:10 | 121.72.187.55
ja keby som byval o dvere od mojich rodicov alebo "svokry" tak by ma jeblo. doslovne figurativne by ma nasli doma lezat na zemi a doktor by prisiel a povedal "je mi to velmi luto ale karola vazne jeblo"

troska- 24.10.2014 22:12:19 | 158.195.190.131
morská fena

y@book- 24.10.2014 20:48:23 | 89.173.50.116
morská húrka

chch- 24.10.2014 13:59:15 | 194.1.157.155
fax: sliepky su za plotom u fotra, a v plote su dvere. mapka s vysvetlenim tu.

friday_troll- 24.10.2014 11:26:21 | 195.49.189.48
chch, mimochdom, ved ty nemas sliepky! som si nevsimol nikdy, ze by tvoj dokonalo strihany travnik poludstovalo nejake slepacie hovienko?!

udrzbar- 23.10.2014 19:40:22 | 89.173.3.32
ook> po pravde, mal som to bez tohoto komentara, takze som netusil a cumel som na to 20 sec neveriacky, nez som si vsimol, ze ti zhodeni na zem sa nevedia postavit atd., je to desivo vierohodne, v tej mierke, rozliseni atd.

inak ano, oproti originalu ten zvuk pridava na dramaticnosti a zazitku dalsich 50%


ook- 23.10.2014 18:37:38 | 91.127.190.96
to bolo rychle ;) ;) ;) 2 dni dozadu som to zachytil, len ako info o teste pluginu co simuluje dav v maya. Kde Miarmy je plug pre simulacie davu do Maya 3d softu. Ako vela robi zvuk ....

udrzbar- 23.10.2014 17:55:37 | 195.49.189.48
LOL [nsfw, kktinka]

chch- 23.10.2014 15:32:36 | 194.1.157.155
ja nikoho nerozpucim. zoberiem slimaka, polozim ho pred sliepku, sliepka ho zozerie, a mne znesie vajce.

ook- 23.10.2014 15:29:40 | 91.127.190.96
nielen ruky, ale ani jednoznacne pohlavie nema, ani jahody nema ... napicu zivot a este sa nom vyblazni batikovana pipina a on sa plazi po svete s reklamou na McD, Ani pred tym neujde, na tej jednej oslintanej nohe nalezato kripliac sa 5m/hod. a nakoniec ho chch rozpuci lopatkou na smetie. To je zive peklo toto a vy tu riesite ci 4k ;)

ludfan- 23.10.2014 14:00:42 | 147.175.31.225
<nitpick>
slimak nemoze siahnut na jahody lebo nema ruky
</nitpick>

chch- 23.10.2014 11:52:59 | 195.91.11.164
Karol, daj macke do misky so zradlom fotku vtaka.

khai- 23.10.2014 11:50:35 | 121.72.206.82
mne zeru jahody vyjebane vtaky, prva vec co urobim v sobotu je ze idem kupit siet. a kurva macka sedi na gauci namiesto strazenia jahod...

ook- 23.10.2014 11:27:18 | 91.127.190.96
chch nedoprajes slimacikovy jahodku. inak slimakov zahradnych s domcekom tu nejak vela nebolo a nie je, ale plze su premnozene riadne.

chch- 23.10.2014 10:59:59 | 194.1.157.155
takychto slimakov (nepomalovanych) som toto leto dal zozrat sliepkam asi zo tri kyble, bolo ich strasne vela vdaka dazdom. kto siahne na moje jahody, caka ho kruta pomsta.

snappah- 23.10.2014 10:54:51 | 91.127.175.212
ludfan & ook: imho prave preto, ze ludia na hru "nutny nakup" pristupuju, ten 4K trend pojde rychlo hore. btw. menim comp po 5 rokoch lebo 1) spomalil vyrazne a uz mu cleanup nepomaha, 2) vista is driving me crazy a 3) neviem upgradnut OS, lebo Vaio drivery specific na typ. Uz som skusal.

udrzbar: ked uz mam laptop za 1300 euro, tak chcem aby bezal na oboch zobrazovadlach. ale mas pravdu, nie je to nutne.

oka. asi sa vyseriem na 4K. chudaci slimaci. chyba tam logo Ferrari.

ook- 23.10.2014 10:36:12 | 91.127.190.96
klik ...

ook- 23.10.2014 10:32:09 | 91.127.190.96
trochu mimo, ale ked ludfan poznamenal vypouzivanie - mna na tomto hw biz., resp. celkovo fascinuje ako dlho vydrzia veci funkcne, ked ich clovek vypouziva a nepristupuje na hru "nutny" nakup a vymena, lebo je to "stare" uz. Od lcd cez cely hw az po auto a ladnicku. Ludia by sa mali slusne povedane ukludnit, alebo sa aspon prestat neustale stazovat, ze nemaju peniaze ;)

udrzbar- 23.10.2014 08:46:54 | 89.173.3.32
k tomu ntb, jedna cisto technicka otazka - naco je potrebne uvazovat zobrazovanie v dvoch rozliseniach? ved ked pustam film (na projektor napr), tak to mam pustene len na projektore, nie?

inak medzi tymi ntb rozdiel fakt nie je az na ten 4k displej. osobne (osobne!) by som sral na 4k, nerobim higfx veci, za rozdiel by som si radsej kupil napr bose soundlink alebo tak nejako :)


ludfan- 23.10.2014 08:45:01 | 109.230.13.11
snap, nemyslim si, ze za par rokov (5?) budu vsade retiny. Full HD ma teraz 7.27% W3Counter: Global Web Stats, ostatok je mensi. 4K je pod hranicou meratelnosti. Desktopove monitory na "pracu doma" sa vyhadzuju az ked sa pokazia.

khai- 23.10.2014 07:12:33 | 121.72.206.82
vymaxuj to ak su to konfigurovatelne veci, imo na tom nezalezi velmi ze co to je ak to je na doma. ja by som s viac ako 13'' nevedel vysporiadat ale kazdy inak.

snappah- 23.10.2014 00:08:59 | 91.127.175.212
ide o domaci comp na vsetko - surfovanie, spotify, deezer, filmy, streamy. spotreba ani vaha nehraju rolu.

presne na tie aplikacie sa pytam, lebo jednak lupa ale zas za par rokov to bude presne naopak, aplikacie na dnesnom FullHD (1920x1080) budu zly joke.

hdmi: ako sa bude spravat hdmi, ked primarny display bude 4000x2000 a sekundarny 1200x800, zvladne grafika trebars film vysielat na 2 rozliseniach? alebo ako to funguje?

v principe sa rozhodujem medzi tymto a tymto. to 4K ma 15.6" display a je mi to malo, mne tie male diplejiky dost lezu na nervy. mame jeden doma a to bola dost hlupost.

khai- 22.10.2014 22:58:26 | 162.112.18.16
presne hento som chcel povedat ale nechcel som to otocit sebecky na mna. kazdy mi hovori ze nema vyznam kupovat nieco co nema retina obrazovku a ze mam kupit mbp 13'' lebo retina bude standart. ja na to kukam tak ze mac book air 13'' ma 12 hodinovu baterku o 3 hodiny viac ako mbp a je podstatne lahsi a mensi co je pre mna "make or break" ked sa rozhodujem ci si zoberiem zo sebou laptop alebo ho necham doma. vaznu robotu robim na velkom monitore na 99.9%, ak robim na laptopovej obrazovke tak len pisem emaily, browsujem a pod, na to retinu nepotrebujem. vykonovo je mi to lautr, moj stary mpb je core duo a rychlost nie je problem, najme teraz ked je v nom ssd.

y@book- 22.10.2014 22:30:53 | 89.173.50.116
snap > mne osobne ten 4k robil strasne bolesti v zadku, bo aplikacie neboli (nie su?) na to vobec pripravene a vela krat to bolo o lupe, bo ani vselijake hackerske win8.1 vychytavky na velkost fontov a toolbarov vobec nefungovali. Konkretne cca 10mes dozadu s tym mal (stale ma?) vazne problemy chrome. Mozno sa to da (dalo) nejako cele vyladit tak, ze by to bolo pouzitelne, ale odmietam robit pokusneho kralika ;)
a ked khai uz zacal, okrem toho rataj ze ten 4k bude mat vyrazne vyssiu spotrebu
na druhej strane si zober 4k na 13" asi nie je ziadna vyhra ani bonus (alebo je?), ja cez den som napichnuty na displaylink s 2x 1920x1080 monitormi, display notebooku pouzivam jedine v terene, alebo vecer pri gaucovej robote ;)

khai- 22.10.2014 21:20:31 | 162.112.18.16
hdmi by malo fungovat na kazdom hdmi zariadeni, to je standart ci nie? tie 4k obrazovky budu standard imo ale zalezi ze na co to potrebujes, budes to nosit niekde? zalezi na baterke? ak to mas len ako "domaci prenosny desktop" s obcasnym gaucovym surfovanim tak baterka a vaha je imo jedno.

efha- 22.10.2014 19:19:32 | 85.70.137.128
ja som prave velky fanusik audioknih (taky 'den trifidu' je velka pochutka) a zrovna pre tuto robili moji kamarati originalnu 'scenicku hudbu' a efekty, takze odporucam ...

udrzbar- 22.10.2014 18:37:57 | 195.49.189.48
ja nie som moc fanusik audioknih, ale niekomu to mozno spravi dobre - solaris od stanislaw lem ako audiokniha, je to scifi klasika, na fejsbukoch su nejake ukazky z toho. prave vyslo atd

snappah- 22.10.2014 17:01:08 | 91.127.175.212
IT dotaz: prisiel cas nahradit domace vaio. rad by som sa laptop, ktory zase vydrzi dalsich 5 rokov. vynorili sa 4K laptopy a netusim, ci to nahodou za par rokov nebude standard. Bude? A druha vec: taky 4K laptop bude chodit s non-4K devicom cez HDMI (tv. a projektor)?

zda sa mi zbytocne ist teraz do 4K laptopu, akurat, ked chcem aby mi viacmenej fungoval za 5 rokov, ci rozlisenie 1900x1200 este vobec bude relevantne rozlisenie.

khai- 22.10.2014 10:17:02 | 121.72.171.3
ffuu agent orange ano. sodom je jednou nohou v black metale to mi je trocha proti srsti. mam velmi nekonzistetne pravidla na to, kreator je okej, sodom ne, death je kompletne mimo, na deicide pozeram ako na kompletnu uchylku.

chch- 22.10.2014 10:08:15 | 194.1.157.155
karol dost slabota, ked uz metal, tak aspon

chch- 22.10.2014 09:26:32 | 194.1.157.155
karol ja pocuvam rekreacne, anger management

udrzbar- 22.10.2014 08:40:31 | 89.173.3.32

khai- 22.10.2014 03:57:35 | 162.112.18.16
annahilator - human insecticide, live m/ bitches

khai- 22.10.2014 03:49:21 | 162.112.18.16
vratte sa na hodinku naspat na strednu skolu, annihilator - alice in hell. ak tu vobec niekto pocuva metal. ak nie tak rusim clenstvo.

udrzbar- 21.10.2014 22:27:44 | 89.173.3.32
High Power 802.11ac Wi-Fi USB Adapter, ale samozrejme drat je drat

older postings
Warning: This message board is moderated, articles not appropriate to this board may be deleted.