back to front

meno:
e-mail:
text:
Karol aky?
 

khai- 21.10.2014 22:20:29 | 162.112.18.16
ta lopata je cisty genius, a ta fotka z toho robi dokonaly frk :)

y@book- 21.10.2014 22:16:00 | 89.173.50.116
lol akoze ta LOPATA! ked som bol naposledy na tulackach, japonci tam vsade behali normalne s vymakanym tool-om z draheho kovu, v teleskopickom vyhotoveni vyvinutom len na to, aby drzalo mobil pre sefie.
uz som zacinal vidiet kontury mojeho noveho biznis planu ako budem predavat selfie drziaky, ale ked vidim tie lopaty moj sen sa rozplynul a prave zacinam rozmyslat nad lopatami ;)

chch- 21.10.2014 19:17:33 | 217.73.23.116
inak ano, kedy budu mat telefony wide lens ?

udrzbar- 21.10.2014 15:38:47 | 195.49.189.48


yuran> hm. nebyvam. ale chcel by som :)

y@book- 21.10.2014 15:19:31 | 195.146.135.235
byvas v malackach? od kedy? wtf?

udrzbar- 21.10.2014 15:11:43 | 195.49.189.48

a s tym banksym, utfg


ook- 21.10.2014 12:44:14 | 91.127.190.96
heh no konecne ma ten web aj info hodnotu.

toto ste zachytili

kde ty chodis na tie stupne fax, ze 10 stupnov, tak mozno o 5 rano

imro- 21.10.2014 12:24:20 | 195.2.244.193
LOL http://novomestan.sk/

khai- 21.10.2014 12:02:01 | 121.72.168.9
yuran, ako pisem bohata firma, mam pocit ze to je ux klub, exkluzivita. poznam dvoch ux ludi ktori su uplne okej ale obaja do ux dospeli ked ux ako take ani neexistovalo poriadne, ie stara skola.

khai- 21.10.2014 11:59:53 | 121.72.168.9
heh to je dost lol hack :O)

udrzbar- 21.10.2014 11:34:43 | 195.49.189.48
10 stupnov cez den v oktobri ti je vela? :-/

ook- 21.10.2014 11:30:56 | 91.127.190.96
fax - no a cela ta zima je v p....

udrzbar- 21.10.2014 10:41:57 | 195.49.189.48

novomestan.sk


rushide, rushide :-/

y@mob- 21.10.2014 10:10:46 | 85.162.199.109
Nesuhlasim, je to o ludoch ako takych. Mam opacne skusenosti.

khai- 21.10.2014 03:08:29 | 162.112.18.16
stretol som user experience cloveka z bohatej firmy a ffffuuuuu, tato vetva IT je kompletne hore nosova, terminologia, procesy, ezoterika... zaujimave je ze osobne skusenosti s ux ludmi a to co robia je v realite su vacsinou trivialne veci na ktore su overene procedury ktore produkuju meratelne vysledky. neviem co to plati o kazdom "specializovani" ale z vonka tito ludia vidia sami seba s dolezitostou neurochirurgov skrizenych s papezom a dalajlamom. to je ako stavbar masturbujuci nad atomovou strukturou volframu kompletne zabudajuc na to ze 99% casu stravi kazdodennym tlacenim priklepovej vrtacky do betonu.

ook- 20.10.2014 23:33:54 | 91.127.190.96
ludfan - keby si chcel detom pustat ;)

ook- 20.10.2014 23:31:14 | 91.127.190.96

udrzbar- 20.10.2014 22:07:49 | 89.173.3.32

Declassified: The CIA Canoe Commuters


Robert Sinclair, author of the previously classified document, met a small group of agency employees each morning to enact this scenario rather than brave D.C.’s nightmarish, pre-Beltway traffic. The CIA canoe pool was active for over 20 years, crossing a ferry to the Sycamore Island Canoe Club’s grounds with their bikes, unchaining their canoe from a tree and paddling across the river from Maryland to Virginia.

ook- 20.10.2014 19:26:03 | 91.127.190.96
fax a pritom stacilo pozriet do lesa kde by si videl zelene listy na stromoch - este ani nezacali hnednut poriadne - vas orech je lenivec spachtos.
Sneh 1.10 - mozem najst foto z toho dna, je to par rokov dozadu ak ta to zaujima - samozrejme, ze to je extrem.

ludfan- 20.10.2014 14:30:58 | 147.175.31.217

udrzbar- 20.10.2014 14:01:56 | 195.49.189.48
ook> som stravil na weatherspark-u 1/2 hodku hladanim nejakej odpovede na to tvoje tvrdenie, ze 1.10. padaval na kolibe sneh, ale k nicomu som neprisiel ;) proste niektore roky je teplejsie v oktobri, ine v novembri, priemer na prelome oct/nov je ~21°C max / -3°C min

ook- 20.10.2014 13:02:33 | 91.127.190.96
fax - to ti len pripada, pretoze ine roky si ja pamatam, ze napr. 1. oktober napadal sneh 5cm na kolibe. Samozrejme, ze len akoze postrasil, ale je to dost rozdiel.

udrzbar- 20.10.2014 10:16:23 | 195.49.189.48
stopnuty Anonabox sme zachytili?

snappa> neviem ci komare, ale v podstate na oktober nie je nejako mimoriadne teplo, indianske leto proste, to ma taky jesenny priebeh, ze sa to lahko a rychlo zlomi do kosy a nechutneho studeneho mokra. skor mam dojem, ze vegetacne obdobie ako take trva strasne dlho, nas orech je uz uplne holy, ine roky vydrzala cast listov az do snehu -> zacal (aj ostatne stromy) velmi skoro na jar. teda aspon tak mi to pripada.


snappah- 20.10.2014 10:09:06 | 95.102.6.167
komare, ano. je oktober kks. neviem, ci mam kratku pamat ale toto nebyvalo, ci ano?

udrzbar- 20.10.2014 09:53:15 | 195.49.189.48
ook> na komare staci denna teplota menej ako 20°C, ale zasa ved netreba hned -3°C ordinovat :-/

inak ale ano, komare ostatne dva tyzdne otravnejsie ako v lete, dokonca aj u nas v byte, nechapem ci sa vyliahli v nejakej zabudnutej flaske s vodou aleboco :-/


ook- 20.10.2014 09:09:11 | 91.127.190.96
fax - ja, srali ma komare - ale ten dazd tam pribalili naviac kua.

udrzbar- 20.10.2014 08:09:30 | 89.173.3.32


kto objednaval?

khai- 20.10.2014 06:48:41 | 121.74.141.222
kokos s hentou wikipediou by som povedal ze to video je totalny spin doctorism a nie su to vlci ale ludia co to cele mohutne dojebali. chapem ze nikto nechce kukat po velkej veceri v stredu vecer s deckami hrajucimi sa v legom v obyvacke dokument o tom ako sme za jedno storocie dokazali skrz nekontrolovane lovenie vlkov dojebat nieco tak majestatne ako yellowstone ale aj tak... sak jelene teda...

efha- 19.10.2014 21:01:41 | 85.70.137.128
tiez ma to zaujalo, tak som si k tomu precital strucny background. fascinujuce ze to trvalo 70 rokov nez ich tam znovu vypustili - dovody by som videl tu niekde:

"From 2000–2004, the Montana Fish, Wildlife and Parks reduced antlerless permits by 51% from 2,882 to 1,400. They proposed only 100 permits for 2006 which was a 96% decrease from the 2,660 permits issued in 1995. "

ergo, "vyjebani polovnici"

khai- 19.10.2014 20:55:25 | 162.112.18.16
v skratke: "vyjebane jelene"

chch- 19.10.2014 13:44:02 | 217.73.23.116

khai- 18.10.2014 22:35:59 | 121.72.170.202
zaujimave hihi "many Asmat men had long-term ritual sexual/friendship relationships (mbai) with other men", nuz som si isty ze to je rit-ualny vztah. a toho rockefellerovho syna zjedli podla vsetkeho.

ook- 18.10.2014 11:45:30 | 95.102.34.58
fesaci

udrzbar- 17.10.2014 19:53:53 | 82.145.211.15
rofl

y@mob- 17.10.2014 17:55:02 | 85.216.252.25
Uz som bol....

ook- 17.10.2014 16:20:52 | 95.102.34.58
yuran * ano uz som to zistil. A do senca nejdes ?

y@book- 17.10.2014 14:48:29 | 89.173.50.116
ook > to co som poslal je nieco ine, je to zostrihane z toho co zostalo po zostrihani home

chch- 17.10.2014 12:27:54 | 194.1.157.155
Učebná ponôcka.

ludfan- 17.10.2014 11:42:12 | 147.175.31.217
Staň se Jehovovým přítelem - Projížďka na kole on Vimeo

ludfan- 17.10.2014 11:30:09 | 147.175.31.217
Centrálny nákyp výpočtovej techniky STU

ook- 17.10.2014 10:08:25 | 95.102.34.58
u mna kolotocarske prevedenie totalne diskvalifikuje ten material do roviny - lietajuceho astara serana. Nie zaber do zrenicky oka a vychod slnka v pozadi s indickym vrzukanim tomu fakt nepomaha. Paradox celeho je, ze myslienky, ktore ten ujo dava su v uplnom protiklade s povyseneckym sposobom ich spracovania. Ako napisal khai, nic nove, casto veci na ktore pride clovek sam a dokola predavane vzdy v novom obrazovo zvukovom gulasi. A pritom by stacilo, keby tento druh informacii prestal byt prezentovany ako manaskove divadielko pre mentalne zaostalejsich.

khai- 16.10.2014 22:20:38 | 162.112.18.16
muska, hento nie su nove myslienky (jung, freud, huxley, s trochou ironie castaneda) len je to obalene pre mna osobne v komplikovanej vede (chapem ze to je tu je pre vsetkych masivne sklamanie ale moje vedomosti o kvantovej fyzike su superminimalne) inak ale v principe hlavny dovod, ak by som ta mal parafrazovat, som z toho vyrastol ale video klip je to pekny. tunak je na to vzorec: spiritualny [tick] akademik [tick] z indie [tick] spomenie cakry [tick] vyrastal v religioznej rodine [tick] v dokumente hra sitara [tick]. mysticky spiritualizmus, na tom nie je vobec nic zle, prave naopak (pokial niekto za to nepyta peniaze), ak sa zhodneme na tom ze to je zalozene v policke "Fiction", prinajlepsom "Self-help" alebo "Lifestyle".

udrzbar- 16.10.2014 15:54:41 | 89.173.3.32

Maker Faire Detroit 2014: Bulletproof from Power Racing Series on Vimeo.


ludfan- 16.10.2014 13:22:45 | 147.175.31.217
Ferdo nemravec

efha- 16.10.2014 12:45:57 | 85.70.137.128
udrzbar: sedy kanal (import z EU cez normalnu kamennu predajnu/e-shop), ofic cez operatorov to v predaji nebolo a bojim sa ze u 6/9 to bude rovnake.

muskarin- 16.10.2014 12:14:13 | 15.203.169.107
kajo, chapem Ta, ego a rozum nepustia. je to inac paradne zohrata dvojica, bezne Ti diktuju oni, co robis. ale daju sa skrotit a nemyslim tym potlacit, ci zbavit sa ich. jedno aj druhe potrebujeme, len im treba ukazat miesto v dome. a potom sa otvaraju ine pohlady na svet ;]
ale kludne sa zabavaj so smartfounami, pokial Ta to naplna
btw sa mi mari, alebo naozaj reagujes viac na meno ako na to, co bolo povedane? to Tvoje R&E neoslovil ani experiment vo faradayovej klietke?

udrzbar- 16.10.2014 10:57:15 | 195.49.189.48
fh> ako si ho kupoval? v .cz predavaju ofisl, alebo nejakym sedym kanalom?

efha- 16.10.2014 10:24:33 | 85.70.137.128
khai: vravel som uz davnejsie, nexus 5 mam skoro rok a nedam na neho dopustit. na 6 zatial upgradovat nebudem, ale penazenka ma svrbi, nie ze nie ...

udrzbar- 16.10.2014 09:49:55 | 195.49.189.48

khai- 16.10.2014 04:13:49 | 162.112.18.16
yo kukol som tu kvantovu fyziku, muska amit goswami nema zrovna dobru povest vo vedeckej spolocnosti. je v podobnom sarlatanskom salate ako deepak chopra. chapem ze ty sa na svet kukas inak ale neda mi. hento je vsetko obalovanie filozofie tazko pochopitelnou fyzikou pre bielych ludi z vyspelych ekonomik ktori su sklamani z kazdodennej kapitalistickej reality. sory. mal by si sa radsej zabavat modernymi smartfonmi.

older postings
Warning: This message board is moderated, articles not appropriate to this board may be deleted.