|
|
| khai- 15.10.2014 22:56:32 | 162.112.18.16 |
| crew:"galaxys" LOL |
|
|
| ook- 15.10.2014 22:35:42 | 78.98.226.242 |
| yuran * teraz je spravny cas na tesko senec, ides ? |
|
|
| crew- 15.10.2014 21:56:12 | 95.102.15.233 |
| samsung oznamil, ze Note Edge je iba prezentacny prototyp. Chlapci v cine sa vsak rozhodli inak: |
|
|
| y@book- 15.10.2014 21:38:17 | 89.173.50.116 |
| co mate s tym sencom akoze? |
|
|
| khai- 15.10.2014 21:28:48 | 162.112.18.16 |
| "LÃzatko", kokos. Debili. |
|
|
| khai- 15.10.2014 21:27:36 | 162.112.18.16 |
|
Neojaponisme, ja som kompletne zabudol na tu japonsku modu malovat si celu tvar na hnedo. Kokos mozes verit japonsku dotiahnut nieco co bizaria. Ten nexus je fasa, aj predchadzajuci bol. Ak ta baterka vydrzi naozaj tak dlho tak to bude fasa telefon. Jedine co mi nesedi je sluchadlovy konektor v strede a to ze obrazovka nie je v horizontalnom centre cisto preto lebo tie dva (predpokladam) reproduktory su symetricke (co je imo fasa napad). Ten tablet je symetricky. Ale to su picoviny v kategorii vytrcajucej kamery. To ze tie produkty sa volaju 9, 6, 5, Player a Lollipop je imo viac nez dost na vyhodenie celeho marketingoveho teamu. |
|
|
| udrzbar- 15.10.2014 20:36:10 | 82.145.216.128 |
| yuran> senec? |
|
|
| y@book- 15.10.2014 20:14:03 | 89.173.50.116 |
| omg, som v nejakej casovej slucke? Stale tie iste posty dokola. Dokonca som refreshol 2x bo neverim! |
|
|
| muskarin- 15.10.2014 20:09:58 | 78.99.148.170 |
| film o spiritualitě kvantové fyziky |
|
|
| ook- 15.10.2014 19:57:30 | 78.98.226.242 |
| yuran - to iste len v slovencine a cele v jednom subore a 1080p. Bohuzial ja to nedokazem pre ten slovensky dabing uspavaca hadov pocuvat dlhsie ako 5 minut, ale ked to niekomu neprekaza .... |
|
|
| chch- 15.10.2014 19:18:04 | 195.91.13.53 |
| Yuran, za vysvetlenie senec story. |
|
|
| efha- 15.10.2014 18:52:57 | 85.70.137.128 |
|
Nexus 9, 6 and Player The first devices designed for Android Lollipop
|
|
|
| y@book- 15.10.2014 17:15:27 | 195.146.135.235 |
| kto mi sharne SMTP na rozoslanie cca 2000 emailov v malych davkach (rozlozim to na niekolko dni)? moj smtp hosting sa k tomu postavil z mojeho pohladu velmi neprofesionalne :( |
|
|
| udrzbar- 15.10.2014 14:58:09 | 195.49.189.48 |
History of the RegentThe following essay hopes to explain the regent’s storied history, and in the process, get a glimpse into how delinquent culture developed in Japan during the post-war period.
a mnohe ine na tom neojaponisme.com |
|
|
| khai- 15.10.2014 12:18:46 | 121.74.170.92 |
| kamaratova rodina je to cize kontext je. len mi to pride tak ze predavam konexie... fukit. |
|
|
| snappah- 15.10.2014 11:26:44 | 95.102.21.183 |
| khai: na jednej strane neznamy clovek na linkedine moze byt kludne headhunter, ktory je naschval "akoze nenapadko", aby prilis nevycnieval v tvojich kontaktoch ale kludne to moze byt fake. nikdy nevies. kontaminacia tvojich 2nd degree kontaktov samozrejme hrozi, lebo ani oni nevedia, co je ten clovek zac. na linkedin pridavam aj neznamych ludi - vacsinou viem odkial vietor fuka. ak ti to niekto poslal len tak bez kontextu tak imho ignore. |
|
|
| khai- 15.10.2014 02:58:07 | 162.112.18.16 |
| ma napadlo teraz, je to moderna verzia "mozes ma zoznamit s ludmi v tvojom kruhu"? ie uplne bezna interaktivnost? hrozi tam nieco ako moznost kontantovania mojich (2nd degree) kontaktov? sa v tom nevyznam.... |
|
|
| khai- 15.10.2014 02:16:10 | 162.112.18.16 |
| prave ma niekto osobne poziadal o linkedin spojenie kvoli praci, kedze sa osobne vobec nepozname tak predpokladam ze umyslom je cisty fake. |
|
|
| khai- 15.10.2014 01:39:34 | 162.112.18.16 |
| ah, zle som pochopil, sory |
|
|
| efha- 15.10.2014 00:31:59 | 85.70.137.128 |
| khai: ved vravim to iste - za dob jobsa by toto nepreslo. |
|
|
| ludfan- 15.10.2014 00:01:50 | 109.230.13.11 |
| fax> dufam, ze som sa mylil. Ale nemyslim si to. Od dob Simecku nenapisali z vlastnej vole nic, co by Pente uskodilo. Do J&T a inych bili ako divi. Vlastne stale nenapisali nic, co by Pente uskodilo. Ani teraz. Nedava to zmysel, nie na zaklade verejne znamych faktov. Mozno prikaz z Moskvy. |
|
|
| ook- 14.10.2014 23:12:39 | 95.102.5.70 |
| y - klikatelne 5.10 nezaujalo ? Ale opakovanie spec. v tomto pripade nezaskodi. ;) |
|
|
| udrzbar- 14.10.2014 23:10:09 | 82.145.209.117 |
| ludfan> smenta? co hovoris? |
|
|
| y@book- 14.10.2014 22:54:01 | 89.173.50.116 |
| po tejto uprave to foti rovnako takze to nebude o funkcii http://www.youtube.com/watch?v=WKd6gT3Kz10 |
|
|
| khai- 14.10.2014 22:14:48 | 162.112.18.16 |
| povedal by som ze vycnievajuci fotoaparat je praveze o funkcii nad dizajnom. |
|
|
| muskarin- 14.10.2014 19:15:59 | 78.99.110.137 |
| imro, ona ma problem s kratkodobou pamatou, ale dlhodobu ma v poriadku. nezmenil si sa, odkedy ste sa videli naposledy? ak chodis do freshmarketu na obed a mas fuzobradu aktualne, tak sa Ti nabuduce prihovorim ;] |
|
|
| y@book- 14.10.2014 15:10:24 | 195.146.135.235 |
| lol, ani nohy v redakcii =] |
|
|
| ook- 14.10.2014 11:36:02 | 78.98.232.4 |
| tatra internet banking umrel ? |
|
|
| efha- 14.10.2014 10:38:41 | 85.70.137.128 |
| udrzbar: to je to co som pisal onehda, ze ten iphone 6 je designed-by-committee. jeden nemenovany mesias razil bez vynimiek pristup 'dizajn nad funkciu', nech mu je zem lahka ... |
|
|
| udrzbar- 14.10.2014 10:34:02 | 195.49.189.48 |
|
...ZajÃmavostà je, že Lenovo na rozdÃl od Applu zvládlo vybavit telefon fotoaparátem, který nevyÄnÃvá nad povrch tÄ›la...
LOL |
|
|
| khai- 14.10.2014 07:28:16 | 121.72.187.199 |
| LOOOOL hento co je ze motorky ako kone. FUUUUUUU |
|
|
| khai- 14.10.2014 07:27:44 | 121.72.187.199 |
| http://www.3news.co.nz/entertainment/my-three-seconds-of-viral-lorde-2014101417 |
|
|
| ook- 14.10.2014 07:26:57 | 78.98.232.4 |
|
|
|
| ook- 14.10.2014 07:19:38 | 78.98.232.4 |
| fax - a preto ma to lenovo take vykonne chladenie. |
|
|
| khai- 14.10.2014 04:46:36 | 162.112.18.16 |
| zmente si heslo http://thenextweb.com/apps/2014/10/14/dropbox-passwords-leak-online-alleged-hack/ |
|
|
| udrzbar- 13.10.2014 23:46:50 | 82.145.218.99 |
| ... jeden z faktorov, na zaklade ktoreho odhalovali v us bytove plantaze paradajok, bol prave brutalny tepelny oblak okolo objektu - z vrtulniku to na termokamere svietilo ako prezidentsky palac na vianoce. |
|
|
| udrzbar- 13.10.2014 23:42:34 | 82.145.218.99 |
| y> aby ti to nezhorelo, ked do toho smazis v uzavretom priestore takym vykonom, proste kvoli teplote |
|
|
| khai- 13.10.2014 23:40:03 | 162.112.18.16 |
| nestudoval som detaily, tiez som prekvapeny aka velka a zlozito vyzerajuca je ta ventilacna cast. |
|
|
| y@book- 13.10.2014 23:23:58 | 89.173.50.116 |
| taka silna ventilacia je tam preco? |
|
|
| khai- 13.10.2014 22:49:17 | 162.112.18.16 |
| http://www.spacebuckets.com, na paradajky a papriky prirodzene |
|
|
| khai- 13.10.2014 21:05:37 | 162.112.18.16 |
| lenovo prebera faklu inovacie od samsungu http://www.gizmobic.com/lenovo-sisley-best-iphone-6-design/ |
|
|
| khai- 13.10.2014 20:43:19 | 162.112.18.16 |
| ja som to s bratrancom nasiel na radiu, pisali sme tie cisla na papier a dvoj a4 papieroch nas nadsenie preslo. |
|
|
| efha- 13.10.2014 15:17:03 | 195.122.195.194 |
| numbers stations su velka vec, pred ~12 rokmi pocuvaval sused v prahe (tak ze to bolo pocut az do naseho bytu), vzdy znelka a potom rad cisel, znelka rad cisel atd. - az po rokoch som nasiel co to bolo. |
|
|
| udrzbar- 13.10.2014 14:36:25 | 89.173.3.32 |
|
ludfan> cista haluz.
v takomto svete je tazko potom neverit konspiracnym teoriam :-/ |
|
|
| snappah- 13.10.2014 14:35:42 | 95.102.21.183 |
| velka haluska tie numbers stations. ako navrat pred 89. |
|
|
| ludfan- 13.10.2014 14:29:50 | 147.175.31.211 |
| Ako decko sme s kamaratmi zachytil raz jednu z tychto divnych vysielaciek, hlas hovoriaci sekvenciu anglickych cisel. Hrali sme sa, ze to su spioni a ono to je fakt pravda: Pocuvat to je zlovestne, ozvuky skryteho sveta za viditelnym svetom. |
|
|
| imro- 13.10.2014 10:56:48 | 195.2.244.193 |
| muska: som ju minule stretol a nespoznala ma |
|
|
| snappah- 12.10.2014 20:06:18 | 78.98.67.55 |
|
doťahovanie vecà do kanca musq: mame v rodine podobny pripad. clovek to zvlada, chodi atd. ale je to hodne vidno. drzim palce aj nadalej. |
|
|
| chch- 12.10.2014 19:50:24 | 217.73.23.116 |
| muska: respekt, zena je bojovnik. je zrejme velmi lahke a pohodlne sklznut do role obsluhovaneho, ked je clovek sebec a slaboch, co tvoja zena nieje. este raz respekt. |
|
|
| ook- 12.10.2014 19:46:30 | 95.102.2.85 |
| uff, silna zena. |
|
|
| older postings |