|
|
| muskarin- 12.10.2014 18:50:46 | 78.99.110.137 |
|
chch, je super. kebyze ju stretnes na ulici, asi by sisi nevsimol, ze funguje s polkou mozgu v podstate. Nechcem zachadzat do metafyziky - ona nepristupila na program ochrnutia. Aj ked po zobudeni po 5ich dnoch v kome ovladala len pravu polku tvare a pravu ruku, vsetkych naokolo presviedcala, ze chodi. Lekari boli ako obycajne "zdravo" skepticki, ved naco povzbudit pacienta, este by nahodou vyzdravel. Po tyzdni na neurochirurgii sa vypytala domov, to bola este na vozicku. Na druhy den sa postavila na nohy. Tvrdila, ze celu noc prehovarala mozog. Asi si ho prekodovavala ;] Dolezite je neupadnut do pozicie obete, ako trebars Viewegh. Stoji to vela usilia, ale ina cesta, ako cez seba, nieje. |
|
|
| ook- 12.10.2014 16:57:52 | 95.102.2.85 |
| yuran - to iste len v slovencine a cele v jednom subore a 1080p. Bohuzial ja to nedokazem pre ten slovensky dabing uspavaca hadov pocuvat dlhsie ako 5 minut, ale ked to niekomu neprekaza .... |
|
|
| chch- 12.10.2014 13:31:05 | 217.73.23.116 |
| muska: ako je na tom po 2 rokoch? |
|
|
| muskarin- 12.10.2014 12:42:13 | 78.99.110.137 |
|
ook, xlx, nebral by som to az tak fatalne s tym dotahovanim veci do konca. mozno sa vam len zmenili priority: ook, uz sisi zjavne odinzinieroval dost. tes sa z toho, ze ma kto namiesto Teba chytit sroubovak. ty bud ideovy vodca. xlx, tes sa z toho, ze mas drbnuteho sefa. aspon nebudes davat robote viac, ako je nutne. pokial vas bavi dotiahnut do konca erekciu, tak je dobre ;] |
|
|
| muskarin- 12.10.2014 12:03:35 | 78.99.110.137 |
| asi ste zachytili, co sa stalo Bianchimu pred tyzdnom v Suzuka. rovnaku diagnozu mala moja zena, ked sa "stretla" s dubom vo februari 2012. vlastne s dubom sa stretlo auto, ona chytila hlavou stredovy stlpik, ked ju airbag vratil spat |
|
|
| khai- 11.10.2014 03:21:45 | 121.72.205.104 |
| chch, tvoje screenshoty ma naplnaju nostalgiou za davno neexistujucim svetom |
|
|
| y@book- 10.10.2014 22:55:18 | 89.173.50.116 |
| chch > http://blog.dynamoo.com/2014/10/spam-confederation-minerais.html |
|
|
| y@book- 10.10.2014 22:51:27 | 89.173.50.116 |
| nico na dobru noc: http://www.youtube.com/watch?v=jQSyQGxqz2c |
|
|
| chch- 10.10.2014 16:37:06 | 217.73.23.116 |
| burzovy tip na piatok |
|
|
| chch- 10.10.2014 16:16:51 | 217.73.23.116 |
| Cyprus - ostrov podkladov. |
|
|
| snappah- 09.10.2014 23:32:42 | 78.98.67.55 |
| sme si údenà |
|
|
| khai- 09.10.2014 23:15:10 | 162.112.18.16 |
|
|
| y@book- 09.10.2014 22:42:38 | 89.173.50.116 |
| kartou som platil naposledy pred 5 rokmi |
|
|
| chch- 09.10.2014 22:11:07 | 217.73.23.116 |
| karol ty o 5 rokov |
|
|
| khai- 09.10.2014 22:05:54 | 162.112.18.16 |
| svaty jezis kto este furt plati s papierovymi peniazmi? |
|
|
| udrzbar- 09.10.2014 21:43:45 | 89.173.3.32 |
| chch> mmorpg a teamspeak v pripade toho vasho cyborga |
|
|
| udrzbar- 09.10.2014 21:41:25 | 89.173.3.32 |
| ad. bankovky> s estetikou to ma kazdy inak, ako hovori oblubene prislovie :-) u mna su tie bankovky v pohode, jednak sa mi pacia a druhak pri ich navrhovani niekto premyslal. tie bw motivy sa nemusia pacit kazdemu, ale su prijemne a nadcasove. a ta strana s tymi rozsypanymi farebnymi pixelmi bude zrejme vyborne rozozna(va)telna pre ocr systemy, co v dnesnej dobe vobec nie je zle. |
|
|
| ook- 09.10.2014 19:17:08 | 95.102.2.85 |
| mne sa pacia, a chcel by som ich vela. Ked nejake budes mat, tak v zaujme zachovania tvojeho zdravia mi ich kludne mozes poslat, postovne uhradim ;) |
|
|
| chch- 09.10.2014 17:46:40 | 217.73.23.116 |
| smutne bankovky, keby som mal take v penazenke, rozmyslam ci skocit z mosta, alebo si pustit plyn. |
|
|
| chch- 09.10.2014 17:46:03 | 217.73.23.116 |
| hustili sme dnes do starsieho chlapca, preco si nenajde na zlepsenie anglictiny niekoho s kym by si mohol pisat (IM, chat). jeho zhrozena odpoved: "nezijeme predsa v '90" |
|
|
| udrzbar- 09.10.2014 16:40:32 | 195.49.189.48 |
Norway's New BanknotesThe Central Bank of Norway announced on October 7 two winner proposals for the design of the new banknotes. Snøhetta’s design will be the foundation for the backsides of the notes, while The Metric System’s design will be the starting point for the fronts.
|
|
|
| efha- 09.10.2014 12:09:42 | 195.122.195.194 |
|
khai: vdaka, tuna mildly related clanok ... Airbnb and Uber Face Some Harsh Realities |
|
|
| ook- 09.10.2014 07:55:27 | 95.102.2.85 |
|
|
|
| khai- 08.10.2014 21:48:21 | 162.112.18.16 |
|
z toho co som cital boli v rozlicnych odtienoch opakujuce sa temy (*brutalne* zjednodusujem): - biznis ktory nema jasnu monetizaciu v zmysle potlacime 6-8 mesiacov a uvidime a o 6-8 mesiacov zistia ze furt nevedia ze co - klamne spolahnutie sa na to ze uzivatelia poskytnu zadarmo kvalitny obsah ako reviews alebo doslovne clanky - chybne myslenie ze vyvoj softwarovej platformy "from scratch" je dolezity a ze tento novy software bude hodnotnou sucastou IP firmy - dolezitost a komplikovanost hladania spravnych zamestnancov (alebo co-founders) ktori maju eticky a emotivny vztah k start-upu taky ako originalni zakladatelia - start-up napad ktory profituje na inej obycajne velkej firme ako bocny servis, velka firma sa nasere po par mesiacoch a urobi to iste co start-up, star-up dead - zly vyber technologie, s retrospektivou dost trpko kvoli osobnym dovodom (ie zakladatel si myslel ze c++ je dobry na robenie webu) fascinujuci bol pad gowala oproti foursquare, ani 4square to nema teraz jednoduche (imo to bud zalomia alebo kompletne dojebu o pol roka). bolo to zaujimave cisto preto lebo to boli mohutne start-upy a mali kopec penazi, to uz bola vysoka politika imo. |
|
|
| khai- 08.10.2014 21:15:32 | 162.112.18.16 |
| bohuzial nemam z toho nic. zjavne to stiahli. to boli len doslovne preformatovane clanky z inych zdrojov, dobre citatelne s linkou na povodny obsah na konci clanku, imo ho niekto kopol za kopyrajt. niektore boli velmi kratke a irelevantne ale bolo tam dost detailne dlhych a fascinujuco osobnych. skoda ze to je 404, som sa tesil ze sa v tom budem hrabat dneska... sory. |
|
|
| ludfan- 08.10.2014 21:11:35 | 109.230.13.11 |
| As a Muslim, I condemn Ebola. |
|
|
| ludfan- 08.10.2014 20:56:17 | 109.230.13.11 |
| odbývacia izba |
|
|
| snappah- 08.10.2014 19:38:41 | 91.127.167.72 |
| piusimacska |
|
|
| snappah- 08.10.2014 19:04:29 | 91.127.167.72 |
|
al-kanada predsa khai: tych 77 by zaujimalo aj mna, tu je cached obsah ale iba obsah bez linkov. neostalo ti to niekde v local cache v browseri? |
|
|
| efha- 08.10.2014 15:19:08 | 85.70.137.128 |
| khai: tie start-up faily mi hadzu error 404, celkom ma to zaujimalo, nemas to este niekde pls? |
|
|
| ook- 08.10.2014 10:47:20 | 78.99.37.138 |
| fajn kobercek pred dvere by to bol ;) - japonija s plamenom sankcii + putin v plienkach. |
|
|
| khai- 08.10.2014 10:37:04 | 121.74.156.13 |
| kanada? iny folklor. |
|
|
| ludfan- 08.10.2014 09:54:52 | 109.230.13.11 |
|
|
|
| khai- 08.10.2014 04:26:59 | 162.112.18.16 |
| http://3things.gitbooks.io/77-failed-startup-post-mortems/ v retrospektive je kazdy general, toto je dost depresivne citanie, tony dolarov dole kanalom... |
|
|
| udrzbar- 07.10.2014 22:30:33 | 89.173.3.32 |
|
|
|
| udrzbar- 07.10.2014 21:51:15 | 89.173.3.32 |
| pusi on da air! |
|
|
| khai- 07.10.2014 20:33:26 | 162.112.18.16 |
| robim presne to iste, tento rok som urobil uz 3 verzie zivotopisu. |
|
|
| snappah- 07.10.2014 14:51:05 | 95.102.11.220 |
|
ad Uvedomil som si, ze vekom nejak rychlejsie stracam chut bojovat s problemom do vitazneho konca: presne toto na sebe pozorujem aj ja. novy sef v praci, dalsi v rade kariernych manazerkov, zacal dusit a ja namiesto toho aby som hladal rozumnu cestu ako sa s tym vysporiadat, som zacal snorit po novom jobe. s pocitom, ze na toto uz som stary. po chvili som si uvedomil, ze ako zivitel rodiny uz nemozem prilis vymyslat dobrodruzstva ale pointa ostala, uz som na prilis silnu koncentraciu kktizmu trochu pristary. |
|
|
| udrzbar- 07.10.2014 13:50:30 | 195.49.189.48 |
| mno, gourmet mcd, ano? :) o com sme to? |
|
|
| ook- 07.10.2014 13:34:42 | 78.99.37.138 |
| ale generacny problem - vcera som dve hodiny so synom paroval 220v zastrcky lebo jedna zo 4-roch robila problem, vyskusal som vsetko dostupne /prepalil 3x firmware, precital 4x manual a preluskal youtube a fora a konstatoval, ze je to na picu a ta jedna je proste vadna - takze kaslat na nu a koncim. po pol hodine prisiel moj syn za mnou a lakonicky skonstatoval, ze uz som TO rozchodil. Proste urobil to co by som presne ja urobil este pred par rokmi. Zobral srobovak, rozobral tu krabicu a zistil, ze je tam dpc, zle nacvaknuty minikonektor na doske. Uvedomil som si, ze vekom nejak rychlejsie stracam chut bojovat s problemom do vitazneho konca ;( co ma dost zarazilo. Normalne som sa v tej chvili videl v svojom dietati, a uvedomil si, ze som uz asi fakt stary chuj. |
|
|
| ook- 07.10.2014 13:23:48 | 78.99.37.138 |
| fax- netusim, som denne v kontakte s ludmi o generaciu a viac mladsimi via sport a vedlajsi efekt je, ze sa asi vnimam inak - nerealne. Ma to potom naraz dostihne budem mat depresie -> kupim si motorku, nalozim prvu slapku a uteciem od rodiny. No aj ked kua vsetko zle uz som urobil niekolko krat, tak neviem presne co nove by som este vymyslel. Ale ak, tak poreferujem. |
|
|
| udrzbar- 07.10.2014 13:12:46 | 195.49.189.48 |
| ook> no ved kriza stredneho veku a generacny problem na mna lezie, si az teraz zbadal :) ved uz mam narok, nie? |
|
|
| ludfan- 07.10.2014 12:57:59 | 147.175.31.211 |
mamutà facepalm |
|
|
| ook- 07.10.2014 12:50:42 | 78.99.37.138 |
|
fax - sa mi snazis napchat do huby nieco co nehovorim, len aby ti to lepsie sedelo s tvojim stereotypnym videnim sveta ? Nezjednodusuj si to tak. a pozor argumentacia generacnym problemom sa u teba v poslednej dobe objavuje stale castejsie, co sa deje ? ;). |
|
|
| udrzbar- 07.10.2014 12:13:02 | 195.49.189.48 |
|
ook> kluuud :) ved to je uplne marginalna zalezitost, ako tarka pisal zvony a lsd, to prejde. akurat vdaka tomu, ze tie decka su ludia narodeni do medialneho veku, tak zvladaju ovela lepsie marketing a promo a tie ich ulety su tak nejako viac vidiet a je to v prejave agresivnejsie, to je cele.
podla mna to je v tvojom pripade ucebnicovy priklad generacneho problemu :) zaujimavejsie je, co pojde potom ;) ci nejaky uplny techno ulet alebo navrat do prirody. |
|
|
| snappah- 07.10.2014 12:11:34 | 95.102.11.220 |
|
ludfan: neviem, ci skumaju hranice ale jednoznacne posuvaju intenzitu s akou si budu za 20 rokov sami na seba kricat: "boze, co som to bol za kkta". urcite vacsina z nas ma hriechy z teenagerskych cias ale nechat si narast dlhociznu bradu, jazdit na bicykli bez brzd, ofrflat babkinu citronadu a ist si ju kupit do podniku za 3 € a pridat chlieb s maslom za dalsie 3, si zadelavaju za par rokov na mamutà facepalm |
|
|
| ook- 07.10.2014 11:56:03 | 78.99.37.138 |
|
ze ma to serie ? citaj prosim co ludia pisu ;)
- na to aby ma to zacalo srat, by si potreboval aby sa to roznieslo tak, ze by som nemal na vyber. |
|
|
| udrzbar- 07.10.2014 11:31:31 | 195.49.189.48 |
| ook> tak co ta potom sere? :) |
|
|
| ook- 07.10.2014 11:15:40 | 78.99.37.138 |
| chch - nic si z toho nerob aj tak tam nebolo, lebo som ho prave pouzival ja. |
|
|
| ook- 07.10.2014 11:13:59 | 78.99.37.138 |
|
fax - huh, mozno teba to neserie, lebo negacia toho co si napisal mne ;) ale nieco na tom bude samozrejme, kazdemu vyhovuje co je mu blizsie ;).
1. z mojeho pohladu a za tym si stojim, nie je ani nahodou cela dnesna generacia taka. Nikdy som to netvrdil a nebudem, to je tvoja teoria. Ja som napisal poznam normalnych pubertiakov, hlavne medzi detmi ktore sportuju napr.. Citaj prosim co ludia pisu. Z pohladu pouzitelnosti su mi tie podniky uplne u prdele pretoze nie som ochotny vyhodit 6 euro za namaslovany rohlik, len preto, ze ho nejaky podnikavec nazval RAW rohlik !! A tesit sa z prevarenej vody do ktorej hodila slecna hip oštaté listky z maty, ktoru pestuju pred vchodom lebo RAW a kazdy ten hipstersky ratlik si tam ulavil, lebo RAW. Takze cim menej ich bude o to lepsie ;) |
|
|
| older postings |