back to front

meno:
e-mail:
text:
Karol aky?
 

chch- 07.10.2014 11:13:42 | 194.1.157.155
preco som nepouzil delete ?

chch- 07.10.2014 11:13:31 | 194.1.157.155
sorry, ostatny prispevok pre efha je odo mna.

efha- 07.10.2014 11:09:40 | 194.1.157.155
efha ja nehovorim o uzivateloch, ale o prevadzkovateloch. neviem si predstavit KH ako vyjednava s dodavatelom byliniek, dodavatelom inych komodit, ktori su z ostreho biznisu. takeho KH povodia za nos a tym padom prichadza o cast zarobku. ak je aj toto sucastou konceptu, tak samozrejme je to v poriadku.

snappah- 07.10.2014 11:09:01 | 95.102.21.62
udrzbar: ad linkedin - nie, nepodarilo sa nikomu nic dojebat. stale to funguje dobre, stale su tam zaujimave job ponuky, len treba vediet hladat a obcas je tam zaujimava debata.

henta hipsterska vec je cool marketing. +2 € na kazdej objednavke. co tam po tom, ze prinajmensom kolace, citronady a bicykle dako riesime 40+ rokov ...

udrzbar- 07.10.2014 10:49:32 | 195.49.189.48
mozno sa niekomu bude hodit, sem si odlozim :)

searchcode.com


efha- 07.10.2014 10:48:15 | 85.70.137.128
chch: ta nedokonalost/neefektivita je imho zamerna a sucastou konceptu. ludia ktori maju radi stopercentnu efektivitu chodia do zavodnej jedalne ...

chch- 07.10.2014 10:10:13 | 194.1.157.155
pre mna co je na tych podnikoch nepochopitelne, ze bud nevidno v pozadi toho, co to riadi, alebo ten koho vidno a je srdcom podniku, to robi neefektivne. nemozno totiz v mojom ponimani robit obchod efektivne, a zaroven KH uprimne.

udrzbar- 07.10.2014 09:56:21 | 195.49.189.48
ook> podla mna ta to proste len sere, ze su taki smiesni a vyzeraju vacsinou homo ;) tvoj prebytocny testosteron sa s tym proste tazko vyrovnava ;)

ano. su smiesni, vacsinou strasni pozeri, ale taka je (z nasho pohladu) cela dnesna generacia od 16 do 20. ak argumentujes tym, ze "za mojich cias", tak tym nepriamo hovoris o (svojom) generacnom probleme ;)

ja som na tom tak nejako, ako tarka - ak bude 2ndarny efekt, ze v meste nastane pretlak kvalitnych kaviarni a bistier, ktore vytlacia tie albanske knajpy a vselijake medusa group podivnosti, kde ked zastrelia jedneho pokladnika, tak sa to cele posklada, tak je to len dobre. atd atd


chch- 07.10.2014 08:46:21 | 217.73.23.116
ludfan: tych slusnych KH (kaviarensky hipster) je uplne minimum, z pohladu na na celu generaciu. a inak ano, mozno v 50ke sa chytia za hlavu.

ook- 07.10.2014 08:44:22 | 78.98.50.91
ludfan - mladi adolescentni ludia, ktori neskumali svoje hranice boli aj v nasej dobe, len boli uplne mimo spolocnost rovesnikov. Teraz si spravili komunitku, urcili poznavacie znaky, maju svoje miesta kde sa grupia a svoje stereotipne znaky. Ako skupina su silnesi a trh na to okamzite reaguje lebo je v nich silny obchodny potencial.

normalni mladi ludia stale su. Zopar poznam a robia nastastie rovnake kokotiny ako sme robili ked sme boli v ich veku.

ook- 07.10.2014 08:31:06 | 78.98.50.91
ISDn na tom slapem

khai - ved suhlasim, ak je pre niekoho zradlo moda, tak isto ako bolo pre ineho lsd moda je to prostoduchy pozer. Ludia ktori maju svoj nazor na to preco robia sebaveciu kravinu su v pohode aj ked slapu na srackach, alebo skacu po hlave do fontan. Ale to je tak 0.05% z toho celku. A vyhodu v tom, ze si dam rohlik s pomazankou 4x predrazeny, len preto, ze je hipstersky pozitivne nevnimam. Naopak celkom by ma nasralo ak by sa to roznieslo celoplosne ako standard aj do podnikov kde rad chodim.

fax - Predaj travy je super obchodny model inak.

ludfan- 07.10.2014 08:26:45 | 109.230.13.11
mna na tej kaviarensko hipsterskej kulture irituje ta *slusnost*. mladi adolescentni ludia, ktori neskumaju svoje hranice, nezistuju co az znesu, nejdu na hranu. kedy to budu robit? v patdesiatke?

najnudnejsia mlada generacia v dejinach ludstva.


chch- 07.10.2014 08:07:49 | 217.73.23.116
Karolov post o zvoncovych rifliach som cital rano na telefone a hodinu som rozmyslal co je to ISD.

khai- 07.10.2014 00:44:12 | 162.112.18.16
konecne som videl only lovers left alive a pripadam si ako ubohy cervik. chcel by som mat zlomok tvorivosti a talentu ktorehokolvek cloveka ktory bol v tom zamontovany.

khai- 07.10.2014 00:05:53 | 162.112.18.16
plus inak musim dodat ze ak je v ramci nejakej mody propagovane kvalitne jedlo, napoje, bicyklovanie a kreativne interiery tak som s tym kompletne v poriadku. v extreme je to vsetko smiesne ale v dnesnej dobe kvoli hipsterom mozem ist takmer do ktorejkolvek restauracie/kaviarne a maju tam netradicne piva a nealka, cerstve dezerty, salaty, ovocie, kvalitnu kavu a zaujimavu dekoraciu. su omnoho horsie veci ktore mozu byt "v mode"...

khai- 06.10.2014 23:57:01 | 162.112.18.16
to je tak jednoduche ako ze nieco je v mode. kedysi ludia nosili zvoncove rifle, zrali lsd a pod.

udrzbar- 06.10.2014 23:47:30 | 89.173.3.32
ook> akokolvek sa na to mozme paprcit, su to atributy uz par sezon slusne fungujuceho obchodneho modelu :-) myslim, ze (aj) o tom bol ten clanok. ale mozem sa mylit.

ook- 06.10.2014 23:08:58 | 95.102.28.253
na to, aby ludia ulietavali na veciach z toho foto clanku musia mat snad podpriemerne iq, alebo velmi nizke sebavedomie. Inak neviem najst dovod preco sa uzavieraju do takych afektovanych sablon.

udrzbar- 06.10.2014 22:49:07 | 82.145.217.176
nepouzivam lnkdn, napriek tomu, ze mi to vzdy pripadalo ako celkom fajn sluzba.

ale ak dobre rozumiem tomu, co pisete, tak dalsia fajn sluzba/nastroj, ktoru sa podarilo zmrdom zvonku znefunkcnit a dojebat?


y@book- 06.10.2014 21:43:33 | 89.173.50.116
chch > lol, si ma dostal, ja by som sa kludne hadal, ze to moze byt aj portugalcina :D

khai- 06.10.2014 21:38:01 | 162.112.18.16
ale z mojej osobnej skusenosti naprosta vacsina ktorych nepoznam a poziadaju o prepojenie su jobs agents, hladaju cestu k vacsim sefom v organizacii ktorym zacnu podstrkavat kandidatov, pripadne posielaju mne maily v style "we haven't seen each other for quite some time, would you mind updating your profile [click here] so we can match you against apropriate job offers". v skratke, ak nevies o co ide tak na 99.9% niekto chce s niekym vyjebat.

khai- 06.10.2014 21:30:50 | 162.112.18.16
kopec ludi z podivnych krajin vraj fabuluje veci okolo ich kariery aby dokumentovali skusenosti. referencia na linkedin v zmysle "robil som zakazku pre klimatizacnu firmu v strednej europe" a podobne.

chch- 06.10.2014 20:46:59 | 217.73.23.116
to je francuzstina :)

y@book- 06.10.2014 20:43:11 | 89.173.50.116
co je to ten linkedin? o co tam ide? mam to default po spanielsky takze som dost mimo...

chch- 06.10.2014 20:19:59 | 217.73.23.116
efha: dik za ten clanok, davaj castejsie :-)

efha- 06.10.2014 17:44:58 | 195.122.195.194
Kompletný Atlas rekvizít bratislavskej hipsterskej kaviarne v 60 obrázkoch

snappah- 06.10.2014 16:19:52 | 95.102.21.62
ook: jeseň, môjho srdca pleseň

linkedin requesty mi uz davno neponuklo uplne nezname, vzdy to malo daku suvislost s niecim, niekym. fb zacina byt v tomtoi silnejsi, tam poctivo hlasim spam.

chch- 06.10.2014 15:19:01 | 194.1.157.155
aha !

efha- 06.10.2014 15:00:38 | 85.70.137.128
chch: imho lebo mame spolocneho xalexa, eleka apod.

chch- 06.10.2014 14:58:37 | 194.1.157.155
efha teba mi to podhadzuje tiez, aj karola. ako vie ze mame daco spolocne ? teraz som dostal pozvanie na prepoj s niekym s indickym menom, z MIT, MA. wtf ?

efha- 06.10.2014 14:44:41 | 85.70.137.128
chch, mam uplne rovnaku skusenost, z tychto ludi poznam kazdeho piateho (aj ked u nich tiez nechapem preco ma ziadaju o prepojenie), zvysok je spam. momentalne mam 130+ nepotvrdenych invitations.

chch- 06.10.2014 14:14:35 | 194.1.157.155
co podla vas motivuje uplne neznamych ludi na linkedin ma ziadat o moznost prepojenia ? su to roboti ? uplne mimo mojej profesie, mimo firiem ktore mozu so mnou prist do styku, ci uz teraz alebo v IT praveku.

ook- 06.10.2014 13:23:28 | 95.102.28.253
snappah - lol - zbierka ludových pliesní

snappah- 06.10.2014 12:04:45 | 95.102.21.62
povedz to plesňou

troska- 06.10.2014 11:56:36 | 158.195.190.131
náhorná plešina

ook- 05.10.2014 12:46:05 | 78.98.229.20
ale ked sa to predava tak na tom nieco musi byt. !


konecne konstruktivny pristup k problemu a nie len ohovaranie a lacne vtipky ...
How to fix a bent iPhone 6 (Tutorial)
How to fix iphone 6's protruding camera.

chch- 04.10.2014 23:13:54 | 217.73.23.116
ludfan: keby daco

khai- 04.10.2014 22:42:34 | 121.72.214.233
ale musim povedat ze ten novy bb nechapem. ale ked sa to predava tak na tom nieco musi byt.

khai- 04.10.2014 22:42:05 | 121.72.214.233
jo, bb robi fasa hardware, tie nove bb co som drzal v ruke z kratkeho hrania sa boli velmi solidne vyzerajuce telefony a software bol iny ako ios a droid co som povazoval za velke plus. tunak som bb ani nevidel, v usa z cerstvej skusenosti to maju ludia ako druhy telefon predpokladam ze na korporejs~n work mail a pod, kopec ifonov, droid iny ako samsung som nevidel, tiez kopec. v santa monike som prisiel do apple store ze ci si mozem kupit 6+ a chlapik hovori ze hentam v rohu miestnosti je rada cakajucich (predvcerom! asi 10 znudenych ludi zjavne dlho cakajucich) a ze ak chcem tak sa mozem zaradit a ak budem mat stastie tak mozno budu mat model a farbu ktoru chcem ked sa dostanem na radu.

khai- 04.10.2014 22:34:19 | 121.72.214.233
back from the ju-es-ej. fasa vsetko. skoda ze musim robit :|

snappah- 04.10.2014 17:17:16 | 95.102.18.124
zaujimave. tiez potichu sa premleli dosledky SK Orcl kauzicky. na druhej strane branza samozrejme vie a to asi staci.

ludfan- 04.10.2014 15:08:12 | 109.230.13.11
Inak jeden z tych dalsich dvoch mojich zmazanych prispevkov bolo proste upozornenie na fakt, ze Oracle dostal za svoje korupcne posobenie v Indii mastnu pokutu od americkej vlady. To bolo tiez dost rychlo dolu :-)

ludfan- 04.10.2014 15:05:24 | 109.230.13.11
The Streisand effect is the phenomenon whereby an attempt to hide, remove, or censor a piece of information has the unintended consequence of publicizing the information more widely, usually facilitated by the Internet.

snappah- 04.10.2014 15:00:24 | 195.91.12.8
Co je Streisand efekt?

udrzbar- 04.10.2014 13:12:58 | 89.173.3.32

Cyanogen refuses Google's money

According to The Information, the Cyanogen CEO Kirt McMaster told shareholders that it recently shrugged off Google SVP of Android Sundar Pichai's interest in purchasing the company

ludfan- 04.10.2014 12:30:31 | 109.230.13.11
Šéfredaktor SME: Ak príde Penta, bude to nepriateľský vstup

Priamo diskusii pod tym videom ich ludia dost biju, pisu o nich vselico, tak reku vezmem vidly, faklu a pridam sa k davu. Nech je zabava. Ved clovek si musi stimulovat aj vyvojovo starsie oblasti mozgu, kvoli harmonickemu fungovaniu v sulade so svojou prirodzenostou a vobec [g].

Tak som normalne slusne vyjadril hypotezu, ze to je starostlivo aranzovany cirkus, ktory ma zvysit doveryhodnost SME. Ze Penta SME nekupi, lebo ho uz davno kontroluje, minimalne od cias vyhodenia Simecku. Ze to cele skonci tak, ze SME hrdinsky odola a ludia si tie noviny zafixuju ako antiPenta a to je to o co ide.

Bol to moj treti zmazany prispevok na sme.sk. Prezil zhruba dve hodiny. Je jasne, zeho maju plne pravo zmazat, je to ich server. Ale v tej diskusii ich obvinuju pomaly aj zo znasilnovania hospodarskych zvierat a zostava to tam. Zaujimave, ze moj zmazali.

Mam iste nutkanie vyskusat Streisand effect v praxi.


ludfan- 04.10.2014 10:33:14 | 109.230.13.11
maslím, teda som

snappah- 03.10.2014 22:29:33 | 212.89.235.30
Imre: alza?

udrzbar- 03.10.2014 21:40:52 | 89.173.3.32
v senci?

y@mob- 03.10.2014 20:19:26 | 89.173.50.116
dell.com?

older postings
Warning: This message board is moderated, articles not appropriate to this board may be deleted.