back to front

meno:
e-mail:
text:
Karol aky?
 

imro- 03.10.2014 10:16:46 | 195.2.244.193
kebyze chcem kupit Dell Inspiron, tak z ktoreho obchodu pls?

ook- 02.10.2014 12:55:22 | 78.99.48.83
neodolal som.

udrzbar- 02.10.2014 10:30:22 | 195.49.189.48

LOL


chch- 02.10.2014 10:27:04 | 194.1.157.155
PRECO SENEC !?!?

ook- 02.10.2014 09:44:59 | 78.99.48.83
iPants ;)

ook- 02.10.2014 09:37:43 | 78.99.48.83
Y - a to je chyba, keby si o 23.00 isiel do toho teska tak to das cele za 20 minut.

y@book- 02.10.2014 09:35:04 | 195.146.135.235
chalpci serte na to, ja som o 23oo uz vynimocne smeroval do postele ;)

udrzbar- 02.10.2014 09:20:31 | 195.49.189.48
ook>nn, tentokrat som nepil, len som skusal yuranka nabuzerovat, ze ked by si dal kavu, tak by nam tu porozpraval nejaku veselu story o ceste do seneckeho tesco

chch- 02.10.2014 08:53:48 | 194.1.157.155
PRECO SENEC !?

ook- 02.10.2014 08:38:51 | 78.99.48.83
u - ty si to s tou kavou snad robis naschval.

udrzbar- 01.10.2014 23:17:08 | 82.145.216.167
y> kavu?

udrzbar- 01.10.2014 23:16:39 | 82.145.216.167
hm, aha. a tiez mohol ist na motorke do pezinka. hm ku#va, preco senec?

chch- 01.10.2014 23:13:23 | 217.73.23.116
lenze to nema logiku, v pezinku to ma blizsie.

udrzbar- 01.10.2014 23:10:27 | 82.145.216.167
budem tipovat - podla hodiny, kedy to yurko napisal, tak by som povedal, ze siel v najmenej vhodnom case o ca 17tej z yura do senca autom po tej skorodialnici upchatej autami do seneckeho tesca, ktore bolo plne ludi ;)

chch- 01.10.2014 22:39:46 | 217.73.23.116
yuran: rad by so pocul pribeh tak, aby som ho pochopil, lebo sa mi zda ze ma potencial, ale tomu naznaku co si napisal, nerozumiem :)

ook- 01.10.2014 22:09:31 | 78.99.48.83
a co keby si byval v tesku ?

y@book- 01.10.2014 22:05:49 | 89.173.50.116
soz, len som si potreboval kdesi ulozit moju frustraciu =]

chch- 01.10.2014 19:03:49 | 217.73.23.116
yuran ? :)

y@mob- 01.10.2014 18:53:52 | 85.162.250.126
Moj sen je byvat v Senci a nakupovat v miestnom Tesku. Prekonat 20km a nakupit 2 polozky trva zhodne. 1 hodinu.

chch- 01.10.2014 12:56:27 | 194.1.157.155
vyhral som !

ludfan- 01.10.2014 10:28:46 | 109.230.13.11
windows 9 nebude, bude rovno windows 10. navrhujem codename Malkuth


ook- 01.10.2014 10:01:27 | 78.99.48.83
moja skusenost - pokial sa na tom clovek len hra vzdy je to super.

udrzbar- 01.10.2014 09:57:30 | 195.49.189.48
jedna technicka> potreboval som robit nove hdd img na ntb, tak ked som to mal vycistene, rovno som nainstaloval miesto doterajsich win 8 / 8.1 aktualny mint, a musim povedat, ze je to opat o kus dalej. uvidim, kedy a ci sa dostanem do bodu odinstalujem, lebo rage. kedze to nie je domenovy stroj, tak to pouzivam cisto len ako webovy terminal a player, tj nic zmysluplne na tom neklikam.

udrzbar- 30.09.2014 20:31:16 | 89.173.3.32

legoDOOM


ludfan- 30.09.2014 20:00:08 | 109.230.13.11

ludfan- 30.09.2014 18:36:45 | 109.230.13.11
Ja si to BB nekupim, zaujima ma to ciste kvoli tomu QNXu, co bezi naspodu. Len ma zaujal ten rozpor medzi tym, ze ludia ihned vykupili 200k kusov (a chvalia si to) a tym ohovaranim tech "zurnalistov".

Vo WSJ babenka napisala, ze to je ovela horsie ako jej stare BB, co pouzivala kedysi, a ze je to aj horsie ako iphone, lebo to nema snapchat a instagram, bez coho ona nemoze zit.

Ostatne recenzie sa nesu v tom istom duchu "snad si tu *vec* nechces zobrat na prve rande", "uncool" a podobne. Mozno toto prave oslovilo ludi -- paradoxne. BB ako prejav originality a vzbury, heh.


ook- 30.09.2014 14:56:32 | 78.99.48.83
mam podobnu skusenost, BB som mal chvilku presne s rovnakym pocitom. Potom ako som ho ofrflal pred kamosom co mal v tej dobe bb zacal prednasku o centralnych servroch a super moznostiach v ramci komunikacie velkej korporacie ..... ... absentujuce klasicke funkcie ten telefon nahradil moznostami sluziacimi ako "retaz" pre popasajuce sa stadocko pracujucich oveciek ...

snappah- 30.09.2014 14:25:21 | 95.102.18.124
mam BB8520 od firmy. Sediviem z neho, bol 100 rokov za opicami uz ked som ho dostal pred 3 rokmi. Ale baterka vydrzi tyzden. A napriek tomu, ze je to hroza, je v tom zjavne kus cirkve. alebo dakej zavislosti ako na world of warcraft alebo co. Mam kolegu, blackberry geeka, ked sa ho spytam na BB, tak pri dlhociznej odpovedi sa mu ocne bulvy pokryju jemnou lesknucou vrstvickou a jeho pohlad sa tak zvlastne zahmli:) Inak je viacmenej v pohode, az na tu Startrek uniformu doma v skrini :)

ook- 30.09.2014 12:42:13 | 78.99.48.83
uvodny obrazok traileru Joaquin Phoenix = = Mel Gibson ....

udrzbar- 30.09.2014 11:50:16 | 195.49.189.48
ludfan> vyzera velmi zvlastne. drzal to niekto uz realne v ruke? posobi to dost kozmo, podla mojich skusenosti su taketo veci alebo absolutny fail, alebo totalna pecka, na ktorej clovek ostane zavisly.

v kazdom pripade je iny

trochu ako tato motorka to posobi


ludfan- 30.09.2014 11:35:20 | 147.175.31.221
Blackberry passport je vypredaný na amazone, to je dost podivuhodne vzhladom na to, ako sa po nom vsetci kriticii vozili. Na amazone je to druhy najpredavanejsi unlocked telefon. Uvidime.

udrzbar- 30.09.2014 10:10:40 | 195.49.189.48

mno...


chch- 30.09.2014 09:56:43 | 194.1.157.155
realdoll inak vyrabaju zopar ulic od bydliska jedneho mojho kamarata co zije v San Diego, isiel tade parkrat, zvonka to vyzera ako obycajny priemyselny sklad, ale ked su otvorene garazove vrata, tak je to vraj dost creepy ked tie postavy visia na stojanoch cakajuc na nastrek, alebo na transport.

udrzbar- 30.09.2014 09:50:42 | 195.49.189.48
chch> mohol mat vo wishliste aj nieco z realdoll.com

uvazujem teraz nad tym, co by bola lepsia sprava :-/


chch- 30.09.2014 07:33:40 | 217.73.23.116
synovo Steam konto je viazane na moj email, dnes prislo:
Hello danielliptak
The following items on your wishlist are on sale:

Surgeon Simulator 2013

snappah- 29.09.2014 23:50:16 | 95.102.18.124
LOL "D

ook- 29.09.2014 23:10:30 | 78.99.48.83

chch- 29.09.2014 13:46:54 | 194.1.157.155
Moje auto spotreboval 7%, ale teraz len 3,5

Pomocou tohto triku znížite spotrebu paliva vozidla

chch- 29.09.2014 09:17:40 | 194.1.157.155
ako keby som to nasilim tlacil dakomu do gagora :-)

udrzbar- 29.09.2014 01:52:31 | 82.145.210.41
kavu? jasne, kludne dve a jednu na cestu.

chch- 27.09.2014 21:47:39 | 217.73.23.116
http://www.consumerreports.org/cro/news/2014/09/consumer-reports-tests-iphone-6-bendgate/index.htm

ook- 27.09.2014 13:15:19 | 78.99.48.83
suhlasim s tebou chch a mali by sa tebou uvedene hodnoty a vlastnosti uvadzat v charakteristikach pri iphone 6, aby zakaznik vedel do coho ide + niekde na nete prehladna tabulka tlak Y vs. ine telefony + Z hodnota. Ale to, ze sa to nerobi nebude prave preto, ze to nikto zatial nepotreboval ? A nie je to ten break point ;) v celej tejto howadine ?.

"tam kde sa nezohnete vy, zohne sa za vas iphone6" reklama pre 60+ by mala uspech imho ;)

chch- 27.09.2014 10:57:07 | 217.73.23.116
nemam iphone, nechcem iphone. pripada mi len hlupe stavat story na tom, ze material X, po aplikovani tlaku Y sa ohne o uhol Z. za tie tri premenne je mozne dosadit cokolvek, pre akykolvek produkt. ak niekto potrebuje produkt, ktory meni parameter Z az pri vysokych hodnotach Y, nech si kupi nieco ine.

udrzbar- 27.09.2014 10:11:03 | 89.173.3.32

chch> nechapem, naco ti je ipx7 telefon :) a od tlfnu za liter by som teda naozaj cakal luxusne prevedenie, luxusne materialy a luxusne vlastnosti. howgh.


ook- 27.09.2014 09:52:36 | 78.99.48.83
- suhlasim s castou - neurobia s tym nic.
- prekvapuje ma argument kazdym druhym.
- apple produkty sa prezentuju ako nie kazde druhe, ale vizionarsky prve a originalne najsamlepsie a najsamdrahsie, alebo to plati len ked sa hovori o prednostiach.
ano ten "test" z videa je idiotsky na urovni, ktora nema ziadnu vypovednu hodnotu. Na druhej strane doteraz ma problem s ohnutim tlf. pri beznom pouzivani okrem iphone, ktora znacka ? - iPhone 6 bends after being kept in front pocket !

chch- 27.09.2014 07:24:48 | 217.73.23.116
fax: neurobia s tym _nic_, lebo ten problem neexistuje. podobne ohnutie je mozne spravit s kazdym druhym zariadenim, fyziku neojebes. btw, apple torture room

ook- 26.09.2014 23:18:41 | 78.99.48.83
fax - doporucenie "nestrkat penis do uzkych predmetu" po miernej uprave preberie aj apple a bude to pridavat do krabicky k iphone6. Toto je ten sposob ako oni riesia problem, naucia chovat sa stado, tak aby sa pre nich problem s nedokonalostou ich produktu minimalizoval. Genialne nie ? Vsetko v zmysle, nema to - tak to nepotrebujete, kazi sa to - tak to nespravne pouzivate.

A co ked 99% ostatnych znaciek sa tak pouzit da - toto je predsa apple, nas produkt sa bude pouzivat, tak ako chceme my a nie ako si predstavuje nejaky spekulant co si strka telefon do vrecka.

zaujimave je, ze tento pristup asi vyhovuje dost velkemu mnozstvu ludi.

udrzbar- 26.09.2014 22:49:26 | 82.145.209.98
... nehovoriac teda o tom, ze pokles hodnoty akcii za ostatne tri dni je realita. ale samozrejme to nic neznamena este.

udrzbar- 26.09.2014 22:47:36 | 82.145.209.98
trenky lol

khai> ja som len zvedavy, ako z toho vykorculuju - jednak pocet (impozantny) predanych kusov, jednak je to hw problem, co nevyriesis nejakym hotfixom. zvolaju to na vymenu? dodaju navliekaci titanovy case v cene 1/4 tlfnu zadarmo? zacnu robit nove tela z titanu a budu vymienat? bo pri hrubke toho tela nviem ako inak to chcu vyriesit, nez ako nejakym superkvalitnym matrosom.

este ostava samozrejme PR riesenie v style doktriny "kto nosi tlfn v zadnom vacku je neprogresivny debil a looser". ak im na toto nebodaj niekto skoci, tak si zasluzi apple aj s itunes.

ale fakt ma to zaujima, ako nezaujateho pozorovatela, ako vravievas "pukance a cola", proste som zvedavy na krizovy management


ook- 26.09.2014 22:44:29 | 78.99.48.83
heh ja som to tusil, ze najvacsi pruser budu tie blede palce a nie ohnuty iphone ! Keby bol naozaj seriozny tester, tak si ho da do zadneho vrecka, prisadne ho a rozsklbne si vrecko a rit v zaujme vedy.

older postings
Warning: This message board is moderated, articles not appropriate to this board may be deleted.