|
|
| ludfan- 26.09.2014 21:57:39 | 109.230.13.11 |
niekolko detailov:
|
|
|
| khai- 26.09.2014 21:50:00 | 121.72.170.71 |
|
svaty jezis, ten bash virus je na kazdom mac-u. chch, pamatas na antena gate s iphone 4? vsetko je to o $$pageviews$$. tunak aha viral video ako s trasucimi rukami a vyhnutymi palcami zohnem svoj novy iphone. thanks for watching, don't forget to "like" and please subscribe by clicking the button bellow. byeeee! |
|
|
| ludfan- 26.09.2014 21:17:32 | 109.230.13.11 |
Techžurnalistické okienko pre dnes
|
|
|
| chch- 26.09.2014 19:50:40 | 217.73.23.116 |
| poistná zúfalosť |
|
|
| udrzbar- 26.09.2014 17:25:34 | 195.49.189.48 |
| mrkva & šťanko |
|
|
| ook- 26.09.2014 17:25:29 | 78.99.48.83 |
| archivne vina mrva šťanko |
|
|
| chch- 26.09.2014 15:59:06 | 194.1.157.155 |
|
efha: od rodicov, z literatury napisanej pred rozdelenim, atd. fun fact: americky znamy, ktory bol profesionalny vojak mi hovoril, ze pre vela vojakov je 'czechoslovakia' synonymom pre daku zbran zo zbrojovky CZ (najma CZ 75). "yeah, czechoslovakia is pretty damn good weapon" |
|
|
| efha- 26.09.2014 15:54:41 | 195.122.195.194 |
| khai: to ze su ludia nevzdelani v geografii chapem, ja nechapem ako sa vobec k ludom < 30 rokov dostala informacia o ceskoslovensku? cz/sk su 21 rokov rozdelene, takze kazdy z nich kto sa zacal na druhom stupni zakladky ucit zemepis logicky nemohol slovo "czechoslovakia" nikde zachytit. maju to od rodicov? z 20+ rokov starych filmov? alebo odkial? |
|
|
| chch- 26.09.2014 15:50:23 | 194.1.157.155 |
| hm, ludia pracujuci na RZP maju vzdy moj respekt. vzdy ked som na pohotovosti a vidim co prinasaju, a s cim musia byt konfrontovani denno-denne. |
|
|
| ook- 26.09.2014 15:14:37 | 78.99.48.83 |
| neverim ;) 23.59 - tomu poviem na poslednu chvilu. |
|
|
| ludfan- 26.09.2014 15:01:57 | 147.175.31.229 |
|
|
|
| ook- 26.09.2014 11:34:45 | 78.99.48.83 |
| chch - ok, pouzil som ten s tvojim menom a zavinacom na sk domene. |
|
|
| ook- 26.09.2014 11:00:59 | 78.99.48.83 |
|
chch - no dobre no, ale co ten samsung
chch - mas nejaky mail na ktorom sedis, nieco mi tu pristalo na stole a mozno by ta to zaujimalo. |
|
|
| chch- 26.09.2014 10:26:11 | 194.1.157.155 |
| nie som vobec applista, ale tie vtipy su uplne odveci. ked je daco tenke, lahke, je jasne ze sa to ohne. a vobec, kto nosi telefon takej velkosti v zadnom vrecku a sadne si ? kokoti. |
|
|
| ook- 26.09.2014 10:13:38 | 78.99.48.83 |
|
|
|
| khai- 25.09.2014 23:01:05 | 162.112.18.16 |
| snap, ja picujem preto lebo sa to deje roky a nie je z toho pozitivny exit z diskusie, bud necham cloveka v tom omyle zit co sa mi vacsinou vrati ako bumerang alebo mu pripomeniem rozdiel a na 99% scervena od trapasu nad neznalostou geografie. absolutny rage mam z toho ked opravim a o tyzden pride za mnou s nejakou juhoslovanskou picovinou. efha, z mojich skusenosti ludia nevedia o rozdeleni federacie (ked spomeniem ze sa ceskoslovensko rozdelilo tak totalna vacsina ludi si mysli ze sme mali vojnu), cesko je pre vacsinu czechoslovakia, ako som pisal ja hovorim ze som z ceskoslovenska a primiesam do toho prahu lebo to je najbeznejsia asociacia. za cely svoj maly zivot som narazil mozno na 3-4 ludi ktori sa ma opytali ze z ktorej strany som ceskej alebo slovenskej, z funkcnej pamate dvaja boli wwii geekovia a jeden intenzivne cestoval v centralnej europe v ramci prace. |
|
|
| efha- 25.09.2014 18:05:22 | 195.122.195.194 |
| mna teda skor nez slovakia/slovenia fascinuje, kolko ludi (casto mladsich nez 25 rokov) vobec nereaguje na slovakia/czech republic, ale chyti sa na czechoslovakia. akoze citaju knizky o historii, alebo kde sa k czechoslovakii dostali? |
|
|
| snappah- 25.09.2014 16:54:18 | 195.91.7.24 |
| Khai ano, ja len hladam trochu pozitivnejsi nahlad na vec ako picovat na vsetko. A ten je, ze pri 30 ci kolko krajinach v Europe budem kludne beznemu cloveku na opacnej pologuli gulas v Slovakia a Slovenia tolerovat. |
|
|
| udrzbar- 25.09.2014 16:02:25 | 89.173.3.32 |
sme dlho nemali politicky zafarbeny humor |
|
|
| ludfan- 25.09.2014 14:42:03 | 147.175.31.229 |
| no, ja som si to pomylil nepriamo, lebo som povazoval baku za armenske mesto. paradoxne preto, lebo akurat tam boli nejake trenice a stale sa o tom hovorilo v tv. |
|
|
| khai- 25.09.2014 13:59:58 | 121.74.175.97 |
| nemusis vediet ze kde co je. ked ti niekto povie ze je z armenska tak si to nepomylis s azerbajdzanom. problem je ten poviem ze som zo slovenska vsetko je okej a o 5 minut joj ze lublana, vojna strasna, balkan, etc. to je ako povedat ze si austrie a o par minutach sa bavite o krokodil dundee, koalach a kengurach. |
|
|
| chch- 25.09.2014 13:59:12 | 194.1.157.155 |
| Litvu a Lotyssko som si plietol dovtedy, odkial som nezacal spolupracovat s jednou firmou z Litvy a nebol som vo Vilniuse. (ktory mimochodom odporucam ako prijemnu turisticku destinaciu). |
|
|
| snappah- 25.09.2014 13:01:17 | 95.102.22.196 |
|
ten kitkat je skvely. vynikajuci marketing. pri pleteni SK a SI si vzdy poviem, ze tiez mam bordel v Gruzinsko, Armensko, Azerbajdzan a vsetky tie Nahorne Karabachy, Abchazska atd, tak co. |
|
|
| y@book- 25.09.2014 12:59:28 | 195.146.135.235 |
| Lithuania VS Latvia? |
|
|
| udrzbar- 25.09.2014 12:26:25 | 195.49.189.48 |
|
|
|
| ludfan- 25.09.2014 10:32:15 | 147.175.31.229 |
|
vo vsetkych krajinach si slovenske a slovinske velvyslanectvo pravidelne vymienaju chybne adresovanu postu. je to praktickejsie ako posielat ju naspat a cakat, kym ju zmateny odosielatel posle znovu chybne.
ale my aj slovinci to berieme este celkom v pohode, neurazime sa. skuste si popliest armenca a azerbajdzanca, pruser jak svet. |
|
|
| chch- 25.09.2014 09:43:44 | 194.1.157.155 |
| v SG som tiez chvilku vysvetloval, ze nie sme Cesi, a uz vobec nie sme vo vojne s 'tymi druhymi'. ale to len tak na pol huby, nemam na to energiu nikdy, nema to zmysel. |
|
|
| y@mob- 25.09.2014 09:42:54 | 89.173.50.116 |
| Este k tym bookom > postraz si rozlozenie klaves, inak to moze viest k strasnym bolakom |
|
|
| khai- 25.09.2014 05:32:27 | 162.112.18.16 |
| sigh, dalsi clovek so slovenia/slovakia chaosom. mozem vas potesit tym ze sme v jednom vreci s ruskom a bulharskom. ziadne relevantne historicko geograficke vedomosti. to je asi byvaly biznis manager z toho webshopu kde fax chce nakupovat... |
|
|
| chch- 24.09.2014 22:10:06 | 195.91.10.33 |
| Attila sa pise s dvomi t. |
|
|
| ludfan- 24.09.2014 20:18:02 | 109.230.13.11 |
| weatherfrom.com poÄasie predpovedané od starej židovky |
|
|
| ludfan- 24.09.2014 19:19:18 | 109.230.13.11 |
| atilla the pun |
|
|
| udrzbar- 24.09.2014 19:11:30 | 89.173.3.32 |
| achilova chata? |
|
|
| udrzbar- 24.09.2014 19:11:01 | 89.173.3.32 |
ad.patlanie na ntb - skusal som to nejako prekusnut na Asus TF101, ale mne na tom prekazaju/vadia dve veci:
|
|
|
| ludfan- 24.09.2014 18:57:35 | 109.230.13.11 |
| atillova päta |
|
|
| y@mob- 24.09.2014 18:54:06 | 85.162.224.82 |
|
Yoga2 s retinou je cista onania. Nakoniec som ju smutny vratil bo som pred tou onaniou uprednostnil x230 so 16gb ram a vymenitelnou baterkou s vydrzou 15+ hod. Patlanie po monitore bolo navykove, vobec mi nechybal touchpad |
|
|
| udrzbar- 24.09.2014 18:11:28 | 195.49.189.48 |
|
fh> uz som asi spominal, ze sa mi podarilo viac ako v jednom pripade kupit si tu istu e-knihu dva krat (nakupujem z viac zdrojov), aby som na dovazok zistil, ze ju mam este aj upiratenu ;) v heitz-ovej trpaslickej sage som sa napriklad presne z dovodu kupovania v obchode s lodickou dokonale stratil, v tom co mam, co som cital a vymazal atd :-/
presne z tohoto dovodu (uz som tiez pisal), mi elektronicke kniznice v shopoch pridu ako genialny napad. a osobne to riesim od istej doby aj dropboxovym zasobnikom, kam dam kazdu novu knihu este skor, ako ju nakopirujem do citadla. |
|
|
| udrzbar- 24.09.2014 15:24:17 | 195.49.189.48 |
| trocha kavoveho fasizmu ako kontrapunkt ku tym technologiam |
|
|
| efha- 24.09.2014 15:22:00 | 85.70.137.128 |
| udrzbar: ad citanie, ja bohuzial nemam vazbu ani medzi obsahom a nazvom/autorom - v dobe kupovania kniziek sa mi niekolko krat stalo, ze som si v knihkupectve precital obsah, povedal si 'toto moze byt fajn', kupil, prisiel domov, zacal citat a po 1-2 strankach zistil ze rovnaku knizku (v identickom vydani) som kupil a precital pred par rokmi. podobne to mam ale v hudbe - obsah nemam asociovany s menami, takze poznam strasnu spustu songov a strasnu spustu hudobnikov, ale nedokazem to vzajomne spojit ... (pisem o sucasnej elektronickej hudbe, napr. hudson mohawke vs flying lotus, nie o klasickom rocku/pope) |
|
|
| ook- 24.09.2014 14:38:59 | 78.99.48.83 |
| imro - heh takze dovod na kupu nie je ani kvalitny hw. Ale ohybacka by sa mu veru hodila, bolo by to exaktnejsie. |
|
|
| efha- 24.09.2014 13:11:31 | 85.70.137.128 |
|
snappah: vdaka - ako som to vcera klikal tak to vyzera ze v kategorii do 1000 EUR plati '<13" a fullHD', '8gb' alebo 'ssd', pick two. tie co splnuju vsetky tri parametre su drahsie. lenovo ma zo vsetkych najvacsi vyber, mozno skoncim u niecoho takeho (kludne aj bez retiny, 'len' s fullHD). fax: prekvapivo som po mesiaci pouzivania pozicaneho ntb s touchscreenom mal potrebu smatlat rukami na obrazovku pri zoomovani a posuvani (fotiek, textu) aj na ne-touchscreene. ale sral ma ten upatlany screen potom ... |
|
|
| udrzbar- 24.09.2014 12:58:46 | 195.49.189.48 |
| ad.ntb> niekto _realne_ pouzivate dotykovy displej na ntb? |
|
|
| imro- 24.09.2014 12:42:32 | 195.2.244.193 |
| fax, ook: ate absolutne aktualni, tieto problemy sveta sa naozaj riesia: href="https://www.mojandroid.sk/iphone-6-plus-vs-samsung-galaxy-note-3-test-ohnutia/">test ohnutia |
|
|
| snappah- 24.09.2014 12:39:13 | 91.127.104.238 |
| efha: bez toho, ze by som pozeral ceny: mam lenovo thinkpad 420s. vsetko chodi, bezpohlavne, kvoli vymenenemu Fn a ctrl ma prve mesiace islo roztrhnut od zlosti. vaio preboha nie. asus & co netusim. ked raz budem menit domaci centralni mozek lidstva, vratim sa k toshibe (ak neskrachuje), ta ma nikdy nesklamala. Bohuzial tvoja poziadavka do 13" ta u Toshiby dostane do triedy Portege, co je draha vec a vsetky maju 4GB. Apropo listing na alze do 13.4 a 6GB+ nedava prilis na vyber za rozumnu cenu. |
|
|
| muskarin- 24.09.2014 12:34:36 | 78.99.110.255 |
|
efha, windows na apple hw nieje ziaden problem. dualboot OS X/Windows je bezny setup u ludi, ktori sa chcu hrat hry trebars. uz sa da ratat na 10rocia, co pouzivaju intelacke procesory fax, zahod predsudky. kazdy lepsie vyrobeny notebook sa cenou blizi k tym od apple, ak rovno aj nepredbieha |
|
|
| ook- 24.09.2014 12:22:26 | 78.99.48.83 |
| nebodaj uz maju v ponuke aj ohybacku na iPhone6 za 349 $ |
|
|
| udrzbar- 24.09.2014 11:39:42 | 195.49.189.48 |
| pozeram, ze apple vhupol do segmentu ohybnych smartfonov doslova rovnymi nohami napred ;) |
|
|
| udrzbar- 24.09.2014 11:36:40 | 195.49.189.48 |
| ook> pod vela si zasa nepredstavuj stovky kusov ;) povedzme ze sa jednalo o nakup ~20 kusov, s ktorymi treba vystacit na ~2-3 roky. vacsina vsi ma klasicke pracovne stanice v sieti/domene. ntb su vyslovene na pracu mimo siete (nie su v domene), prezentacie, zapozicky na sluzobky etc, a ~1/3 z toho je pre vyslovene IT ludi, ktori to naozaj uziju. na ca 300 ludi to imo nie je ziaden extra luxus. |
|
|
| efha- 24.09.2014 11:13:01 | 85.70.137.128 |
| muskarin: ano, macbook air je pekny kus hw a navyse v tom zrovnani s ostatnymi znackami uz nie je taky drahy ako pred par rokmi, ale mam windows-google ekosystem (telefon, domaci desktop, pracovne prostredie) a nemienim to menit. a instalovat windows na maca je zhruba rovnake sci-fi ako to ubuntu s ich desktop convergence ... |
|
|
| ook- 24.09.2014 10:55:02 | 78.99.48.83 |
| chapem spravne ? mas okolo seba vela ntb v cene +1300 eur ? a to presne z akeho dovodu, alebo na aku pracu pouzivaju tie vsi ? |
|
|
| older postings |