|
|
| khai- 12.09.2014 09:00:08 | 121.72.164.80 |
|
heyo, toto je vonku uz tyzdne, ak vas bavi killing joke tak toto znie takmer identicky lebo producent bol coleman. mne sa to jednoznacne velmi paci ale your mileage may vary |
|
|
| udrzbar- 12.09.2014 08:54:03 | 195.49.189.48 |
| dobry instagramovy filter [g] |
|
|
| khai- 12.09.2014 08:48:20 | 121.72.164.80 |
|
|
|
| udrzbar- 12.09.2014 07:31:03 | 89.173.3.32 |
| y>kava? |
|
|
| y@book- 12.09.2014 03:34:52 | 85.162.88.114 |
| Kava? |
|
|
| ook- 12.09.2014 01:13:25 | 91.127.163.252 |
| y - das si ? |
|
|
| y@book- 12.09.2014 01:02:44 | 89.173.50.116 |
| kava? |
|
|
| y@book- 12.09.2014 01:02:38 | 89.173.50.116 |
| lol! |
|
|
| ludfan- 12.09.2014 00:53:44 | 147.213.219.157 |
| Identita nášho mesta je zrkadlom spoloÄnosti. |
|
|
| y@mob- 12.09.2014 00:38:47 | 89.173.50.116 |
| Prsi? |
|
|
| efha- 11.09.2014 23:27:56 | 85.70.137.128 |
| novomestan.sk |
|
|
| chch- 11.09.2014 22:45:12 | 217.73.23.116 |
| ó lame post |
|
|
| ook- 11.09.2014 12:59:41 | 91.127.163.252 |
| chch - ó same lost |
|
|
| udrzbar- 11.09.2014 11:44:42 | 195.49.189.48 |
| http://felixniklas.com/dimensions/ - chrome extension / measure / everything |
|
|
| chch- 11.09.2014 11:16:25 | 194.1.157.155 |
| mne je to jedno, tapetuj, osamelost ti zrejme neprekaza. |
|
|
| ook- 11.09.2014 11:06:53 | 91.127.163.252 |
| musel som odolat velkemu a silnemu nutkaniu po chch-ho prejave to sem nenatapetovat po jednom ;] |
|
|
| muskarin- 11.09.2014 10:48:31 | 91.127.180.126 |
|
|
|
| efha- 11.09.2014 10:13:07 | 85.70.137.128 |
|
Who is U2? U2 releases an album automagically to people's iCloud/iTunes account and confusion results.
|
|
|
| khai- 11.09.2014 09:17:23 | 121.72.179.188 |
| na to som nepomyslel, dobry napad, jednoznacne najlacnejsie riesenie. monitor co mam je lacny aoc ktory portrait nema... |
|
|
| chch- 11.09.2014 08:33:04 | 217.73.23.116 |
| pripadne jeden monitor v portrait a druhy v landscape mode. |
|
|
| chch- 11.09.2014 08:02:50 | 217.73.23.116 |
| karol a tie monitory co otacaju o 90° nie su riesenim ? |
|
|
| khai- 11.09.2014 00:43:12 | 121.72.179.188 |
| zaujimavo, musel som vypnut ghostery v safari pre hodinkee web, inak bolo vsetko necitatelne. ludia su prefikani. |
|
|
| khai- 11.09.2014 00:40:22 | 121.72.179.188 |
| http://www.hodinkee.com/blog/hodinkee-apple-watch-review |
|
|
| khai- 10.09.2014 21:19:52 | 121.72.179.188 |
| zle som sa vyjadril zjavne. pokial nemam fyzicky telefon v ruke tak jedina moznost je simulator. ip6+ sa aj v "50% scale" nezmesti na moje momentalne rozlisenie obrazovky v "portrait" mode. toto je "problem" ktory mali android developeri uz pred rokmi ked zacali byt popularne phablety. |
|
|
| udrzbar- 10.09.2014 20:40:21 | 89.173.3.32 |
| bitch volleyball |
|
|
| udrzbar- 10.09.2014 18:17:51 | 89.173.3.32 |
| y> to je z coho? |
|
|
| ook- 10.09.2014 17:46:20 | 78.98.232.188 |
| chch - jesisi, nedal sa zmazat, ja som sa nepozeral ze aha ma to 24 mega jebnem to na thc, aby som urobil zle. Ok som debil, nabuduce si na to dam pozor - spokojnost ? Ale ked tak nad tym uvazujem, tak by to mohlo byt fajn najdem 10, 25 megovych gifov a ked sa ti natiahne stranka budes mat traffic ako ked stahujes jeden diel serialu. |
|
|
| y@book- 10.09.2014 17:43:28 | 195.146.135.235 |
|
|
|
| y@book- 10.09.2014 16:12:21 | 195.146.135.235 |
| ma moj 100mb mesacny pausal na mobile je 18mb uplne fasa =] |
|
|
| chch- 10.09.2014 15:05:02 | 194.1.157.155 |
| este k tomu 18 MB gifu. ja chapem ze su rychlosti internetu uz niekde inde ako boli volakedy, ale ja som zazil dobu, ked 18 MB bol warezovy release, ktory sa stahoval celu noc, internetovi provideri mali uplink 128kbit do sveta, ja som mal 2400 bps modem (prvy internet vo Velkych Ulanoch, 1995) a to uz nikto zo mna nedostane. internetova etiketa a empatia by mala byt najma o tom, ze inym nebudem robit zle. |
|
|
| udrzbar- 10.09.2014 14:53:51 | 195.49.189.48 |
1980: Sci-fi Convention, Los Angeles
|
|
|
| udrzbar- 10.09.2014 11:23:04 | 195.49.189.48 |
| khai> ja to mam podobne ako fh, len ma trochu zaraza to uvazovanie, ze s novym modelom tlfnu treba novy monitor. viem, ze je to prilis zjednusujuca skratka, ale aj tak. |
|
|
| ook- 10.09.2014 10:48:31 | 91.127.161.254 |
| no neviem ci macka nebola predsa len lepsia ako apple watch. |
|
|
| khai- 10.09.2014 10:26:29 | 121.72.165.146 |
| nevim co myslis, ja som myslel ze bud 27'' imac alebo nejaky 27'' dell monitor k macbooku. |
|
|
| efha- 10.09.2014 10:19:43 | 85.70.137.128 |
| ja teda co sa tyka apple len klzem po povrchu a sledujem to spolu s michaelom jacksonom zerucim pukance, ale na prvy pohlad mi iphone 6 prijde ako typicky produkt designed by committee, ci nie? |
|
|
| udrzbar- 10.09.2014 09:36:44 | 195.49.189.48 |
rychle prec s tym hnusom, nech mozem vycistit cfg v adblocku |
|
|
| udrzbar- 10.09.2014 09:12:47 | 195.49.189.48 |
|
"ked kukam na 1:1 simulator ifonu 6 plus na mojej obrazovke tak to vyzera tak ze si musim kupit 27'' display"
no iste sa zhodneme na tom, ze nie je nad uzavrety _ekosystem_ |
|
|
| khai- 10.09.2014 09:05:38 | 121.72.165.146 |
| nuz ja som kvoli tomu vstal o 05h00AM a velmi som sa nesmial ked bol cely stream ~15 minute na picu a ked bol okej tak bol so simultalnnym cinskym prekladom. penis ma tiez napadol okamzite. imo ked ta nenapadne penis ked kreslis prstom na sklo tak si chybny. na tie hodinky je imo prilis skoro, inak by povedali ze kolko vydrzia na baterke a ako komunikuju s telefonom a pod. ja som cakal novy mac book air s retina displajom ale na druhej strane teraz ked kukam na 1:1 simulator ifonu 6 plus na mojej obrazovke tak to vyzera tak ze si musim kupit 27'' display. |
|
|
| udrzbar- 10.09.2014 08:11:45 | 89.173.3.32 |
|
zacneme tematicky, nie? teda samozrejme v nasom casovom pasme, karol uz davno zacal den. ci skoncil, ci co to tam maju teraz na jar za hodinu.
|
|
|
| udrzbar- 09.09.2014 23:39:27 | 82.145.208.208 |
| ook> _tvoja_ macka prestala v _mojej_ realite existovat. matrix. |
|
|
| ook- 09.09.2014 22:38:35 | 91.127.161.254 |
| udr - si zober ze ta moja macka sa stale hybe a tvoja len mrtvo hladi do blba. |
|
|
| udrzbar- 09.09.2014 22:01:15 | 89.173.3.32 |
| co som vravel. |
|
|
| ook- 09.09.2014 21:53:08 | 91.127.161.254 |
| fakt 24 mega ? dpc tak sorry to som si nevsimol, sa to natahovalo tak ryyyychlo ;) Uz to nezmazem lebo ste to zalepili. Ale v gife to bolo uchylnejsie musis uznat. |
|
|
| udrbzar- 09.09.2014 21:32:50 | 89.173.3.32 |
| fuj, to chcem odscrollovat rychlo |
|
|
| udrbzar- 09.09.2014 21:32:36 | 89.173.3.32 |
| a so zvukom navyse to mas na tom ytb! |
|
|
| udrzbar- 09.09.2014 21:31:13 | 89.173.3.32 |
|
zasral mi jeden riadok v cfg adblocku.
animovane gify su obdoba jablka zo stromu vsetkeho ovocia v raji - satanov vynalez. inak neverim tomu, ze takato kktina nie je aspon v 3 verziach na ytb, ze by sa sem dala vnorit s prehravacom. jasne ze je:
lenze ja ho poznam, pre neho to ma v tom animovanom gife tu spravnu azijsku uchylnost. |
|
|
| chch- 09.09.2014 21:14:51 | 217.73.23.116 |
| Fax: stalo sa, ale vy to zial budete vidieť nadalej |
|
|
| udrzbar- 09.09.2014 21:11:43 | 89.173.3.32 |
| chch> ved si vravel, ze mas [delete] na vsetko, zakiluj to. |
|
|
| chch- 09.09.2014 19:24:53 | 217.73.23.116 |
| 17,7 MB, nieco vo vezi nieje OK. |
|
|
| ook- 09.09.2014 19:20:15 | 91.127.161.254 |
| i'm da 24MB KING! |
|
|
| older postings |