back to front

meno:
e-mail:
text:
Karol aky?
 

udrzbar- 09.09.2014 17:18:32 | 195.49.189.48

tldrwikipedia


ook- 09.09.2014 16:03:46 | 78.98.242.48
fax - co places, mne to pride k praci vhodne ;)

udrzbar- 09.09.2014 15:46:42 | 195.49.189.48
kkti, vsak dajte aspon NSFW :-]

chch- 09.09.2014 15:42:53 | 194.1.157.155
najlepsie je naholo vyprazat pecen
#tieflakynacicineneries #aaaaauuukurva #icdopicikdejezastera

crew- 09.09.2014 15:38:58 | 78.98.67.198
tak nic, neni daaano

crew- 09.09.2014 15:38:42 | 78.98.67.198
A este jeden uzitocny blog (ja sa to uz naucim s tymi tagami)

crew- 09.09.2014 15:37:52 | 78.98.67.198
a este jeden uzitocny blog
< a href="http://cookingnaked.tumblr.com/">

crew- 09.09.2014 15:34:51 | 78.98.67.198
stare ale potesi

snappah- 09.09.2014 10:53:28 | 78.99.113.215
ohh Milfka Crispy Yoghurt ňuňuňu

efha- 09.09.2014 10:34:52 | 85.70.137.128
tak este jedno tematicke ...


udrzbar- 09.09.2014 10:26:24 | 195.49.189.48
GlutenfreeSingles is a dating, networking, and informative website where you never have to feel alone, awkward, or a burden because you are gluten-free

mno.


ludfan- 08.09.2014 21:41:30 | 82.145.218.199
cokolada milfka

udrzbar- 08.09.2014 21:15:44 | 82.145.209.31
lev and gyula

milfka vasaryova je vyzivna ;)


snappah- 08.09.2014 21:11:34 | 91.127.98.85
milfka vášáryová

Lev Andula

udrzbar- 08.09.2014 18:31:27 | 195.49.189.48

hento v tom pravom rohu grafov kto objednaval? som mal este kopec skvelych napadov na tuto jesen.

snappah- 08.09.2014 13:40:19 | 91.127.98.85

udrzbar- 08.09.2014 12:08:01 | 85.237.234.19



ook- 08.09.2014 11:50:03 | 78.98.173.139
fax - kua nam sem naservirujes tvrdu realitu a rozmaznanych kapitalistov setris cez filtre. Daj aj nam pocitit lahodnu prichut zapadnej technologie.

udrzbai- 08.09.2014 11:34:04 | 195.49.189.48
khai:
  • filtre, filtre bracho ;)
  • z tohoto je uz mozno citit aj nasratost po noci stravenej na takomto lozku vo vydatnom lejaku
  • ale ved autenticita ;)
aspon je vidno, ako sa daju kasirovat veci, co o sebe postuju ludia (vratane mna) :) matrix.

khai- 08.09.2014 11:26:04 | 121.72.170.248
z tych instagramov to vyzeralo trocha viac zavideniahodnejsie ;)

udrzbar- 08.09.2014 10:38:05 | 195.49.189.48

chch- 08.09.2014 10:09:49 | 194.1.157.155

udrzbar- 07.09.2014 21:32:04 | 82.145.218.47
no hlavne susim veci ;) a uz som spat. a nemame vanu ;)

chch- 07.09.2014 15:54:15 | 217.73.23.116
snow myslis teplu vanu ?

ook- 07.09.2014 11:15:41 | 78.98.173.139
dlho nebola rit, ani mrvenica, tak to treba vyuzit ked fax zaliezol k vode.

ook- 07.09.2014 11:13:05 | 78.98.173.139
khai - hostel ako argument moze fungovat v pripade, ze to niekto vnima z vonku alebo je tu prvy krat.


chch- 07.09.2014 08:58:49 | 217.73.23.116
karol spravna reakcia na spomenutie hostelu je, ze by sa ti malo zaiskrit v oku a mal by si si oblizat pery ;-)

khai- 06.09.2014 23:00:30 | 121.72.211.28
v tej knihe to bolo tak vysvetlene, on ma doma milf manzelku, 3 dcery, dom s troj garazou v dobrej stvrti, fasa plateny job, 3 dovolenky do roka, drahe hobby a pod. chapem ze to su materialne veci ale to vsetko robi zo zivota velmi prijemnu zalezitost o ktoru, imo velmi pochopitelne, nechces prist. ja na tom nevidim nic zle, prave naopak.

khai- 06.09.2014 22:50:27 | 121.72.211.28
ook, jedna z najbeznejsich veci ktore ludia spomenu asociaciou ked poviem ze som zo slovenska je toto hostel

ook- 06.09.2014 17:03:53 | 78.98.173.139
muskarin - ako vies ? Trafil si presne, ma za zenu slovensku devu.

muskarin- 06.09.2014 16:17:30 | 195.91.14.64
ook, opatrnosť predsa patrí do výbavy správneho drsňáka, aby prežil. A možno predtým naletel nejakej slovenskej deve, ktorá ho niekde vylákala, a skončilo to, ako si popísal ;]]

snappah- 06.09.2014 14:58:55 | 91.127.98.85
Neverending Satori

ook- 06.09.2014 13:57:19 | 78.98.173.139
khai - pred rokom mi american vysvetloval, ze si chce kupit byt v BA. Bavili sme sa o tom ako kde a radil som mu ako na to najlepsie, aby sa neosral o prachy. O par dni mi rozpraval, ze bol na stretnuti na obhliadke niekde v centre mesta. Na moju otazku, ze ako sa rozhodol mi povedal, ze ten byt ani nevidel. Ked som sa pytal preco, tak mi povedal, ze byt bol v podkrovy na poslednom poschodi a ten chlapik z realitky mu povedal, ze podme hore pozriet. A mali tam ist len oni sami dvaja. Tak tam nesiel - lebo mal strach o seba, ze ho tam ten /cca 60kg 172cm vysoky 25 rocny realitny agent vo vytahanom saku co sa tu nahana, lebo chce v michalovciach okuzlit spoluziacku zo strednej firemnym telefonom a autom a zarobit par chechtakov okradne, zabije, zje, usulozi v lubovol poradi alebo ja neviem co a teda to odmietol.

som si hodnu chvilu myslel, ze si robi prdel, ze toto nemoze mysliet vazne. Ten clovek tu nebol 1x chodi sem pravidelne kazdy rok. Pozna to tu. Vie dobre aka tu je situacia. Napriek tomu sa na takejto blbosti ukazalo aky je priposraty sam o seba. Mal som fakt problem to nejak spracovat a dalej si ho vobec vazit ako chlapa. Ano problem bude asi v tom, ze je zabezpeceny - velmi bohaty, jeho zivot je uplne ako z inej planety oproti tomu co tu zijeme. Z mojeho pohladu je to totalny degenerat cloveka - Najvacsia prdel je, ze vo svojom okoli je povazovany za drsnaka co ma experiences, a este k tomu chodi do europy na slovensko kde je to drsne. ;)

ook- 06.09.2014 13:29:54 | 78.98.173.139
ja som si vzdy myslel, ze sa to vola "mat gule". Alebo mat drsne zivotne skusenosti. Vysvetlenie "lpiet na zivote" asi pre hmotne statky je presne take americke ako je americke, ze su tam ludia sami na seba strasne hrdi ked dokazu bezne veci, ktore tu a nie to este v rusku nikto ani neriesi ...co presne vysvetluje tu prihodu atd.

khai- 06.09.2014 13:13:38 | 121.74.149.96
snap, uz som to sem pisal asi dva krat, american napisal knihu o loveni lososov, isiel niekde do ruska chytat a takmer prisiel o zivot na nejakej lodke v burke. popisal to cele tak ze rusom cela takmer_katastrofa nepripadala vobec vazna co ho nesmierne zaujalo a prisiel presne k tomu ze pre nich zivot jednoducho nema taku hodnotu ako pre nas. to bola kniha co som cital ~10 rokov dozadu, napsala ~10 rokov pred precitanim. v podtate presne to co pise ten clanok.

snappah- 06.09.2014 12:29:16 | 91.127.98.85
khai: haluska ten rusky clanok. este mi tam trochu chybalo, ze oni su casto drama queens & kings a to len zosilnuje cely pocit "loss of hope"

udrzbar- 06.09.2014 10:01:28 | 89.173.3.32

ehm.

crew- 05.09.2014 23:35:44 | 78.98.67.198
ide to tu dolu vodou, ziadne fotky z 4chanu...

khai- 05.09.2014 06:24:23 | 162.112.18.16
http://www.nybooks.com/blogs/nyrblog/2014/sep/02/dying-russians/

ook- 05.09.2014 00:18:28 | 78.99.62.77
to lozenia po mrakodrapoch nemohlo dlho vydrzat, mame tu nieco lepsie

udrzbar- 04.09.2014 22:19:10 | 89.173.3.32

ROFL


udrzbar- 04.09.2014 19:03:21 | 89.173.3.32
keby niekto hladal nejaku fotobanku

udrzbar- 04.09.2014 16:36:53 | 89.173.3.32
LOL,

Feťákov spotrebiteľský test konšpiračných webov

Internet je plný kadejakých idiotských testov kvality výrobkov. Premotivovaných rodičov zaujíma, aby ich zasran jebal iba zdravé kečupíky z neplesnivých rajčín. Napichaní malomestskí sráči sa zas chcú v práci pomachrovať vegetariánskou šunkou v bio sendviči s eko syrom a fair trade análnym dildom z prírodného brazílskeho kaučuku v prdeli. V najčítanejšom slovenskom propagandistickom plátku minule bola recenzia na kancelársky noťas. Za 1500 eur. Aby sa vám z tých supa efektov v powerpointe neusmažila grafika, vy pózeri.

chch- 04.09.2014 13:45:47 | 194.1.157.155

chch- 04.09.2014 13:02:23 | 194.1.157.155
efha ked som to po sebe precital, tak som rozmyslal ze to opravim, potom som sa na to vysral :-)

chch- 04.09.2014 12:59:57 | 194.1.157.155
Miroslav Vajčák.

efha- 04.09.2014 12:32:51 | 85.70.137.128
ad rozhovor - tiez som do toho iba načrel (tam kde chch načrtáva :), ale strasne z toho citit ze hovori jeden digital-adopter v dochodkovom veku s digital-adopterom v post-dochodkovom veku. rozumiem ze skusenosti, rozhlad, vyprofilovany nazor atd., ale uprimne by som si radsej precital ako vidia civilizacnu buducnost v symbioze s technologiami digital-natives ...

muskarin- 04.09.2014 11:25:11 | 15.203.169.107
ufrflanci ;]]

ook- 04.09.2014 11:18:02 | 78.99.62.77
chch - ano to bol ten moment ked som si povedal dpc o com sa to tu bavime .....

v poslednej dobe mam pocit, ze uz nie som pre nic cielova skupina, okrem red breast.

chch- 04.09.2014 10:52:19 | 194.1.157.155
ja som do toho rozhovoru iba nacrtol, ale mal som pocit ze pan sa boji od eventuelneho Skynetu.

older postings
Warning: This message board is moderated, articles not appropriate to this board may be deleted.