back to front

meno:
e-mail:
text:
Karol aky?
 

ook- 02.09.2014 16:56:16 | 78.99.62.77
195.49.198.48 - som nebol ja, ale nejaky podvodniak.

Ja som permanentne nalogovany na recenzie hotelov to by malo stacit nie ?

muskarin- 02.09.2014 16:38:42 | 78.99.149.192
gugl + fejsbuk + tviter + apple id

y@mob- 02.09.2014 16:10:19 | 85.162.183.173
Mal by si byt lognuty na gugl acc s priradenym telefonom inak to nefunguje. Potom mozes mazat vsetko.

ook- 02.09.2014 13:41:15 | 195.49.189.48
nemusis

ook- 02.09.2014 13:39:28 | 78.99.62.77
na zobrazenie tlacitka musis byt nalogovany. Anonym ma len linku za ipickou ;-0)

ludfan- 02.09.2014 13:00:51 | 147.175.31.228
vsimnite si ako l~stivo cakam, ako sa cela situacia vyvrbi

muskarin- 02.09.2014 12:55:33 | 78.99.149.192
imro, sa bojis, ze si horsi? ja ani netusim, o com tocia, lebo ziadne take tlacidla nevidim ;]

ook- 02.09.2014 09:28:29 | 78.99.62.77
imro - objavuje sa to, len ked ten script vyhodnoti, ze to potrebujes. Ja to tam mam napr. stale pri poslednom. chch to ma pri vsetkom a vsetkych atd.

imro- 02.09.2014 09:12:14 | 195.2.244.193
wtf? ake tlacitka? ja tam nic nemam. to myboard uz pouzivam iba ja? kde je ten board, co pouzivate vsetci ostatni?

khai- 02.09.2014 02:22:41 | 162.112.18.16
toto je stvrty rok bez windows a furt reflexivne siahnem na ctrl-alt-del ked pridem k login obrazovke. :-|

ook- 01.09.2014 23:37:06 | 78.99.62.77
efha - po navsteve tej stranky si v esete budu na noc musiet zavolat brigadnikov.

ano edit je super konecne to bude vyzerat, ze viem od boku napisat zrozumitelnu vetu.

udrzbar- 01.09.2014 23:13:07 | 89.173.3.32
jedna fakticka - toto predsa nie je iphone, nie? v tej oficialnej legende ku celemu je, ze su to fotky z icloud ...

inak fotky zufale, bohuzial, ja nemam nejako pochopenie pre tuto amatersku ne_estetiku, akokolvek su to zjavne drahe a luxusne kundy vaginy :(, cele by to zachranilo uz len prekvapenie v style kampan na iphone 6, ci kolko to ma byt aktualne ohlaseny.

ten edit je paradny, dodal tomu boardu novy rozmer, dakujem


efha- 01.09.2014 22:21:41 | 85.70.137.128
inak tuna su tie fotky pre tych co az teraz prisli k prijimacom: #TheFappening

khai- 01.09.2014 21:52:56 | 162.112.18.16
heh, presne, okrem jlaw poznam len kate upton a aj to len viem ze existuje, netusim ze preco je celebrity.

udrzbar- 01.09.2014 21:27:33 | 89.173.3.32
chch> to je naopak - vsetci ostatni maju [delete] pri tvojich postoch :) a kludne tento post zrus :)

ook- 01.09.2014 20:37:12 | 78.99.62.77
ja mam delete, len pri poste ktory som poslal posledny a aj to len kym neurobim reload.

ook- 01.09.2014 20:35:57 | 78.99.62.77
chch - viktor cistic ?

chch- 01.09.2014 19:54:14 | 217.73.23.116
preco ja mam delete aj pri vasich postoch ?

udrzbar- 01.09.2014 19:50:25 | 89.173.3.32
delete?

DELETE!


ook- 01.09.2014 19:33:44 | 78.99.62.77
efha - to delete je super. Funguje presne ako ma.
btw som si ich tiez musel vygogolit a to zabijam obrovske mnozstvo casu serialmi a filmom asi hrali v niecom "kvalitnom" co mi nastastie uslo.

efha- 01.09.2014 18:08:10 | 195.122.195.194
a btw. co znamena ten link 'delete' za ip adresou pri mojich prispevkoch? nove featury na boarde po 15 rokoch? kto to schvalil? taketo my chceme!?

efha- 01.09.2014 18:07:00 | 195.122.195.194
inak kto su tie nahate devy co dneska letia internetami? nasiel som si zoznam/fotky na reddit a popravde okrem tej jennifer s ktorou som videl jeden film (silver lining playbook), v ktorom ma neskutocne vytacala, mi ziadne ine meno vobec nic nehovori :( mam sa citit out?

ook- 01.09.2014 16:55:41 | 78.99.62.77
chch - uz zase ?

fax - som tu skonstatoval ze to je pekna hracka pre ludi co sa radi sleduju a nechce sa im sportovat ;)

udrzbar- 01.09.2014 14:58:45 | 89.173.3.32

*ballance - balance

udrzbar- 01.09.2014 14:56:29 | 89.173.3.32
chch> sqaw tu ma ihealth, imo cele je to "power ballance 2.0" :)

chch- 01.09.2014 13:48:40 | 217.73.23.116
fitbit, wearable tracker, anyone ?

udrzbar- 01.09.2014 11:06:51 | 89.173.3.32

ook- 01.09.2014 10:57:04 | 78.99.62.77
fax - ved ja som nepisal, ze to maju z google, ale ze moje cislo ma hocijaky posuk k dispozicii, takze mi to moze byt jedno aj ked aspon, ze moje meno nie je sparovane na priamo s tym cislom, kedze je na firmu ktora uz neexistuje a platim ho cez inu firmu. Vlastne ked tak nad tym uvazujem - prezradit google moje meno s tym cislom je presne ten blby krok, ktory to sparuje. Kua paranoja na pokec ;) asi pouzijem jednu z dvoch anonymnych sim kariet co tu mam pre ucel internet shopu.

udrzbar- 01.09.2014 10:22:40 | 89.173.3.32
ook> som na 90% presvedceny, ze tie tvoje otravne tlfnaty _nemaju_ povod v registracii do google sluzieb, ci uz tvojej, alebo niekoho z tvojich znamych. vacsinou ide o ovela prozaickejsi sposob ziskavania kontaktov - databazy z danoveho uradu resp registra zivnosti, auto-dialer iduci po rade cisla atd., minule som stravil par dni mailovanim s takymto kktkom, ktory normalne chrapunsky tvrdil, ze on ma moje cislo z verejnych zdrojov (orsr like databaza), nedokazal pochopit na prvy krat, ze "suhlas s automatizovanym spracovavanim udajov" poskytujes konkretnemu subjektu a nevztahuje sa / neprenasa sa na dalsie.

ludfan> ten tvoj sposob vyradovania z databaz vyzera fajn, ale neviem, ci by som mal na to tvar, kedze k tomu pristupujem tak, ze ide o zamestnancov, ktori vacsinou nemaju inu moznost. ale musim vyskusat, neviem, ci zvladnem 10 minut, to sa mi zda neskutocne veda ;)


chch- 01.09.2014 10:16:23 | 217.73.23.116
ja ho nemam v telefone, vzdy si pytam nanho cislo :-)
totiz, velmi davno este, ked sa kontakty prenasali len na SIM karte, som si stanovil pravidlo, ze jediny sposob ako udrzat pocet kontaktov pod 250 (kapacita SIM) je, ze kontakt, ktoremu som nezavolal aspon rok, a viem jeho cislo ziskat jednym telefonatom niekomu znamemu, mazem.

y@book- 01.09.2014 10:07:26 | 89.173.50.116
nepredpokladam ze ma maju ulozeneho s civilnym menom (a keby aj) a taktiez kedze nemam <g> acc tak mozu len hadat =]

ook- 01.09.2014 09:42:52 | 78.99.62.77
dik za odpovede.
- yurko vazne, ale k tym telefonom, kedze fax, chch a kde kto dalsi kto ma na teba kontakt, uz je ku google sluzbam nasosnuty tak o tebe google vie vsetko a caka na teba s otcovskou narucou nemas sa coho obavat ;)

chch- 01.09.2014 08:45:18 | 217.73.23.116
kate upton je zaujimavejsia

khai- 01.09.2014 03:18:50 | 162.112.18.16
fuuu jennifer lawrence ma dneska velmi velmi velmi zly den. zvysok internetu na druhej strane...

khai- 01.09.2014 00:36:18 | 162.112.18.16
kukal som pred tyzdnom prednasku nejakeho hackera na to ako sa zabezpecit pred identifikaciou rukou zakona a musim povedat ze to je nielen komplikovane a strasne pracne ale to vyzaduje neuveritelne detailnu a hlavne proaktivnu paranoju za hranicami mentalnej poruchy cisto kvoli opatrnosti. ie v style ak sa prihlasis na dva ucty zkrz to iste wifi si v pici kompletne a to je uplne amatersky priklad. to co robim ja kvoli "anonymite" je uplne bezzube. "private browsing" v chrome, ghostery a pod... to je uplne lol.

khai- 01.09.2014 00:27:56 | 162.112.18.16
rovnako ako snap. primarny je real. musim ale povedat ze ak si google nevie dat dokopy ze za tymi sekundanymi som ja ci uz z cookies alebo z korespondecie tak su to neschopni lajdaci co prirodzene nie su, ie ak ide o nejake utajenie identity pred google tak lol.

snappah- 31.08.2014 23:55:07 | 195.91.5.238
Ook: primarne real, sekundarne fake.

ludfan- 31.08.2014 22:50:12 | 109.230.13.11
Na agentov s teplou vodou funguje toto: zdrzat ho 10 minut, predstierat, ze mas zaujem. Nasledne ho oboznamit s faktom, ze si ho chcel iba zdrzovat a ze si nic nechcel kupit. Urobil som dvakrat, dostal sa na blacklist a mam pokoj.

ook- 31.08.2014 22:42:35 | 78.99.62.77
y - no sa ozval ten co sa snazi profitovat zo zverejnenia databazy ludskych traumatickych skusenosti a zazitkov z dovolenkovych pobytov odkupenych za prisernych podmienok od klonov cestovnych kancelarii ;)

tak im treba nemaju byt v mojich kontaktoch.

ook- 31.08.2014 22:32:38 | 78.99.62.77
fax - nemam lepsi napad, skor naopak z lenivosti ma prestalo bavit hrat sa na neviditelneho, specialne ked mi aj tak tyzdenne zavola na moj sukr. tel. nejaky agent s teplou vodou a uzasnou ponukou od bankoveho sektoru az po predaj vina.

y@book- 31.08.2014 22:31:14 | 89.173.50.116
ook > drz sa svojej paranoje, ako nahle naparuje svoj G acc k mobilu tak nie len ze ta maju, ale aj zaroven zradis vsetkych ludi co mas v kontaktoch

ludfan- 31.08.2014 22:16:26 | 109.230.13.11
Ja mam google konto na ktorom mam realne meno, telefon, email. Moja emailova adresa @stuba.sk je verejna lebo akademicky dzob, telefon som im dal kvoli notifikacii google calendar.

Aj tak tu @stuba.sk adresu forwardujem na google, lebo webmailovy klient na mojej alma mater stoji za hovno.


udrzbar- 31.08.2014 21:15:17 | 82.145.209.133
ook› ano, real name aj tlf cislo, kedze to cislo potrebujem realne pouzivat so sluzbami z google , navyse na ten ucet mam aktivovane aj android zariadenia (nie vsetky) =› obcas kupujem veci na markete a sme zasa pri platbe kartou atd., ten zvysok neviem, bo to uz pre fungovanie sluzby nie je podstatne. predpokladam, ze sa pytas kvoli regnutiu tlfnu do google cloud, u primarneho uctu mi unika dovod robit to inak.

naopak spajanim anonymizovaneho acc s jasne identifikovatelnym kanalom (karta, tlfn etc) kompromitujes ten anonymny acc, ale rad sa necham poucit, ako to robit lepsie.


ook- 31.08.2014 20:56:55 | 78.99.62.77
v podstate je co ? ze si zadal aj svoje realne tel. cislo ? aj mail, aj meno, datum narodenia, pohlavie proste si sa komplet identifikoval ?

udrzbar- 31.08.2014 20:29:19 | 82.145.218.117
srry, aaaaadmiiin pls.

udrzbar- 31.08.2014 20:28:03 | 82.145.218.117
ook>na primarnom google mail v podstate ano, ale mam okrem toho ca 4 sekundarne na rozne ucely - registracie v beznych sluzbach (napr presne ten dropbox), registracie do hier a pod, kde naozaj nevidim dovod, aby sluzba poznala moju IRL identitu. a vo vseobecnosti tam, kde potrebujem platit pouzivam ten primarny acc, lebo pouzivat anonymizovany acc a platit kartou, ku ktorej je jasna identita naparovana je blbost.

udrzbar- 31.08.2014 20:23:49 | 82.145.218.117
ook>na primarnom google mail v podstate ano, ale mam okrem toho ca 4 sekundarne na rozne ucely - registracie v beznych sluzbach (napr presne ten dropbox), registracie do hier a pod, kde naozaj nevidim dovod, aby sluzba poznala moju IRL identitu. a vo vseobecnosti tam, kde potrebujem platit pouzivam ten primarny acc, lebo pouzivat anonymizovany acc a platit kartou, ku ktorej je jasna identita naparovana je blbost.

ook- 31.08.2014 20:18:59 | 78.99.62.77
mate na google konte pre prihlasenie sa realne meno a svoj mail ? Tak isto dropbox a pod ? ciste zo zvedavosti len v ramci mojej stihomanie ma zaujima, ci som uplne drbnuty alebo je nas viacej.

ook- 31.08.2014 19:36:10 | 78.99.62.77
najlepsie by to fungovalo, keby ludia zili takto

snappah- 31.08.2014 19:33:02 | 78.99.121.175
mozno bude, za predpokladu, ze nas zase neuchvati cerveny velky brada

older postings
Warning: This message board is moderated, articles not appropriate to this board may be deleted.