|
|
| udrzbar- 31.08.2014 18:59:51 | 82.145.218.233 |
| to iste ma napadlo, je fajn vediet, ze mozno za ~200 rokov bude nieco podobne fungovat aj v karpatskej kotline. |
|
|
| ook- 31.08.2014 18:16:08 | 78.99.62.77 |
| dik konecne uz je jasnejsie preco tu nic nefunguje, karma sa odstahovala na n.z. |
|
|
| khai- 30.08.2014 23:01:31 | 121.72.175.83 |
| http://www.stuff.co.nz/national/politics/10443223/The-real-reason-behind-Judith-Collins-demise sorry viem ze to nikoho nezuajima... |
|
|
| khai- 30.08.2014 22:58:38 | 121.72.175.83 |
| ministerka spravodlivosti odstupila. slecna ktora pisala ten blog o organizovanom zlocine co som sem daval je implikovana v sponzorovanom diskreditovani riaditela "serious fraud office" v spojeni s padom miestneho popularneho investicneho fondu. vramci celeho poprasku stratila lukrativny job ako pravnicka v hong kongu. vsetko padlo ako domcek z kariet. karma jak svina. |
|
|
| chch- 30.08.2014 20:35:24 | 217.73.23.116 |
| Pán Čau. |
|
|
| ludfan- 29.08.2014 19:19:48 | 109.230.13.11 |
| hej, to bude on. |
|
|
| snappah- 29.08.2014 18:29:54 | 95.102.30.34 |
| zeby toto kvetina - kohut. ak, tak je to "on", nie "ona". |
|
|
| ludfan- 29.08.2014 13:30:29 | 109.230.13.11 |
| MyslÃm, že keÄ sú pyrotechnici v práci tak idú radÅ¡ej len na taký jednobuchý obed. |
|
|
| ludfan- 29.08.2014 12:06:50 | 109.230.13.11 |
| zatial netusim. zdroj: zoznam ucastnikov z math workshopu v oberwolfachu, zena sa tam zbera buduci tyzden. budem pozadovat fotodokumentaciu. |
|
|
| udrzbar- 29.08.2014 11:24:49 | 89.173.3.32 |
| lufan> robin je ona? usudzujem z toho blume-kohout. |
|
|
| ludfan- 29.08.2014 11:11:23 | 109.230.13.11 |
| Robin Blume-Kohout (Albuquerque, US) |
|
|
| khai- 28.08.2014 23:47:13 | 162.112.18.16 |
| http://www.cgsociety.org/index.php/CGSFeatures/CGSFeatureSpecial/building_3d_with_ikea |
|
|
| khai- 28.08.2014 23:21:20 | 162.112.18.16 |
| dost lol na tej uber je to ze reakcia vacsiny ludi je "joj no to je strasne co robia ale sak velmi dobra sluzba" a nic sa nedeje. pokial biznis neurazi nejaku minoritu ako homosexualov, zidov, deti s down syndromom alebo nejaku "indigenous" kulturu tak sa nikto nestara. a ked sa posmykne a niekoho naseru tak ceo urobi ice bucket challenge na tube a vsetko je okej zase. kurnik musim utekat na linkedin a pridat si "social media" do skills. bitches. |
|
|
| chch- 28.08.2014 22:22:17 | 217.73.23.116 |
| http://www.dailydot.com/lol/skyballs-testicular-cancer-chris-odowd-peter-griffin/ |
|
|
| snappah- 28.08.2014 16:12:47 | 176.126.221.42 |
| klampiari oranž |
|
|
| udrzbar- 28.08.2014 14:30:49 | 82.145.209.90 |
| hej |
|
|
| chch- 28.08.2014 14:17:53 | 194.1.157.155 |
| A problem occurred while loading the page. To use this site, you need to disable AdBlock or any other ads-blocking extension you are using, or customize it to show ads on this site. |
|
|
| udrzbar- 28.08.2014 12:41:56 | 195.49.189.48 |
| ak to este nemate, tak twitter analytics od dnes otvorene pre seckych. jedina podmienka +14 dni stary acc |
|
|
| udrzbar- 28.08.2014 12:05:15 | 195.49.189.48 |
Jak sabotovat konkurenci? Máme manuálStartup tak vyzbrojil týmy externistů telefony a kreditnÃmi kartami. Ti pak tÅ™eba objednávajà vozy konkurence na odlehlá mÃsta a pak objednávky ruÅ¡Ã. Podle statistik Lyftu už se tak stalo ve vÃce než pÄ›ti tisÃcÃch pÅ™Ãpadech.Zároveň takzvanà ambasadoÅ™i lákajà bÄ›hem cesty konkurenÄnà řidiÄe k Uberu na startovacà balÃÄek, ve kterém je kromÄ› jiného i nový iPhone. Podle informacà serveru The Verge je to docela výdÄ›leÄná práce. Za jednoho pÅ™esvÄ›dÄeného Å™idiÄe konkurence platà Uber 750 dolarů. |
|
|
| khai- 27.08.2014 23:48:37 | 162.112.18.16 |
| je to zobre zahrate, ludia potrebuju "alpha male" v zivote, aj v "zapadnom" svete. aj tunajsie velmi cerstve a dobre dokumentovane korupcne taktiky vela ludi obdivuje. pravdu povediac kapitalizmus vo svojom jadre je presne hentaky. hentak sa robi biznis. |
|
|
| khai- 27.08.2014 23:35:30 | 162.112.18.16 |
| pred rokmi som zacal kazdemu rozpravat ze som z ceskoslovenska lebo vacsina ludi si mysli ze slovensko je slovenia. doslovne, verte ci nie, spomeniem prahu ako hlavne mesto lebo zo skusenosti viem ze to je najbeznejsia asociacia ludi s ceskoslovenskom. sef oddelenie je z irska (ie pozna europu som si myslel), na 100% som mu vysvetlil odkial som a dneska mi hovori ze na radiu vcera pocul relaciu s interview ludmi z post-war juhoslavie ze si to mam ist vypocut lebo ze sak som odtial. stale ale, nic nema na to ako moji dlhorocni priatelia vedeli o tomto slovakia/slovenia probleme lebo som o tom rantoval velmi pravidelne a v jeden den mi hovorili ze slovensko bolo v news lebo sa nieco stalo v lublane. |
|
|
| ludfan- 27.08.2014 22:29:03 | 109.230.13.11 |
| khai: zrejme chceli nejaki oligarchovia zavriet fabriku, ci co. sarada pre publikum. niet divu, ze je popularny. najsokujucejsie pre mna su ohlasy pod tym youtube videom zo *zapadneho* sveta, ktore ho obdivuju. |
|
|
| efha- 27.08.2014 22:28:57 | 85.70.137.128 |
| khai: background tu. imho klasicka ukazovanie sily pred mediami, rovnako ako topless fotky zo sibira apod. |
|
|
| khai- 27.08.2014 22:02:59 | 162.112.18.16 |
| ten putin to je co preboha? ma niekto story o tom ze o co islo? |
|
|
| snappah- 27.08.2014 21:19:20 | 86.125.40.82 |
| som to doma vyriesil tak, ze "na kazde pytacie okno klikni "no"". vyrazne menej hluposti. bohuzial reinstall na tom fakin vaio je bolest v kokotnej dierke, tak cakam, kym dozije. co potom, netusim. asi to iste. |
|
|
| udrzbar- 27.08.2014 16:36:01 | 195.49.189.48 |
| chrome 64bit / final |
|
|
| udrzbar- 27.08.2014 15:46:29 | 195.49.189.48 |
| speedie> ja som to riesil inak - povedal som pacientovi, ze "toto je novy word" a bolo vymalovane ;) a naucil som ukladat do .rtf / .odt. |
|
|
| muskarin- 27.08.2014 15:41:31 | 15.203.169.107 |
| fax, ah word = windows stale plati ;] ale word v pohode bezi aj vo wine |
|
|
| chch- 27.08.2014 14:47:02 | 194.1.157.155 |
| efha: co spravis ? odmietnes ich ? ja som presne v rovnakej situacii ako ty, hoci uz 11 rokov predavam chladiace systemy, pouzivam XP, a celu tu plejadu abandoware ktoru som sem daval minule. no napriek tomu ludom okolo mna neprekaza mi zavolat kedykolvek aby som im pomohol s IT problemom. cert nam bol ten priemysel dlzen. |
|
|
| efha- 27.08.2014 13:31:17 | 195.122.195.194 |
| inak uz sme to tu iste preberali, ale take to 'ved ty sa rozumies pocitacom', lebo som pred 15 rokmi designoval weby ma v celej sirsej rodine automaticky nominuje na vsetky vymeny hw, diagnostiku mrtvych diskov, odvirovania synovcovych windows vista(!), odporucania novych smartfonov, domaceho sterea, apod. zaujimavo, u lekarov ti isti ludia specializaciu pochopili a nechodia so zlomenou nohou na ORL ... |
|
|
| ludfan- 27.08.2014 13:12:19 | 109.230.13.11 |
|
|
| khai- 27.08.2014 12:22:30 | 121.74.151.65 |
| ja to riesim presne naopak ako fax, serem na os/app to je vsetko downlodovatelne, zalohujem uzivatelske data. ludia nezalohuju a nieco ako cloud je uplne mimo pochopenia. minule som niekomu odporucal ako minimum ze nech si posle kazdy vecer po skonceni editacie dokument sam sebe cez gmail ako backup a v polke vety zaspal. nieco ako dropbox je totalne mimo a uprimne posledne co chcem je riesit niekoho "pokazenu" synchronizaciu. ludia na pocitace nemaju ziadnu trpezlivost. |
|
|
| udrzbar- 27.08.2014 12:19:18 | 195.49.189.48 |
|
... aha, az teraz som si vsimol to "dufam ze sme ako ludstvo, minimalne v europe kulturne za hentakou zumpou"
no, obavam sa, ze minimalne v (vychodnej) europe sa tak nejako vraciame ku tradicnym hodnotam, ci ako to nazvat. ak som tu este nespominal (nespominal, overil som si), tak na tuto temu velmi odporucam den opricnika od v.sorokin-a resp. teluria. bohuzial len na papieri, to prve mam asi niekde doma na kope. |
|
|
| khai- 27.08.2014 12:08:52 | 121.74.151.65 |
| ja poznam ludi ktori pracuju vo velmi prestiznych poziciach, studovali roky ie nemaju nasrate v hlave a ti instaluju toobary a pod, nehovoriac o nezalohovani. ani po opakovanych upozorneniach. predpokladam ze mechanici sa na nejakom fore rozdrapuju z toho ze si ich rodina nevie vymenit sviecky v aute a kontrolovat olej kazdy mesiac... |
|
|
| udrzbar- 27.08.2014 12:08:46 | 195.49.189.48 |
| khai> to je relikt z pravneho systemu este z ~16.storocia - za udanie kacira si po exekucii obdrzal 1/2 jeho majetku. druhu 1/2 dostala matka cirkev. fungovalo to skvelo - najviac bosoriek bolo spomedzi mladych bohatych vdov - vsetci si prisli na svoje. |
|
|
| ook- 27.08.2014 12:06:18 | 78.98.48.135 |
| khai - si mohol povedat aj skor mohli sme mat vsetci uz nahonobene ;) |
|
|
| ook- 27.08.2014 12:05:37 | 78.98.48.135 |
| ok starsi ludia dobre chapem ,,, ale pravidelne sa mi stava, ze pocujem okolo seba od rovesnikov, musim si kupit novy notebook lebo tento uz nestiha uz je stary. Ked sa spytam, ze co ine na nom pouziva ako ked bol novy a bol s nim spokojny tak povie, ze nic, ale aha uz je stary a ake to je pomale .. a ukaze mi ako sa mu startuje 10 minut a ked klikne na ikonu prehliadaca tak pozera 2 minuty na presypacie kolecko. Z pohladu takeho cloveka ten pc zostarol, lebo ma doskrabanu klavesnicu a obrazovku a je pomalsi ... logika nepusti. |
|
|
| khai- 27.08.2014 12:01:26 | 121.74.151.65 |
| fu to som nevedel ze za udavanie zidov dostanes ich majetok od rajchu. svate hovna, dufam ze sme ako ludstvo, minimalne v europe kulturne za hentakou zumpou. |
|
|
| udrzbar- 27.08.2014 11:29:36 | 195.49.189.48 |
| chch> audacity. prekvapivo rovnaky soft, ako pod win. ale chapem, ja by som asi tiez rodicom nenaordinoval linux :) |
|
|
| udrzbar- 27.08.2014 11:25:24 | 195.49.189.48 |
|
|
|
| chch- 27.08.2014 11:20:23 | 194.1.157.155 |
| no, keby to bol len Word, tak okej, ale moj foter chce byt hacker a nahrava si roznymi pofidernymi softwarmi streamovane mp3 americkych country radiostanic :-( |
|
|
| ludfan- 27.08.2014 11:18:16 | 109.230.13.11 |
| Nojo, blog.cz to ma osefovane, panove. Tak link: ÄŒeÅ¡i, nechoÄte nám stále na gestapo |
|
|
| ludfan- 27.08.2014 11:15:52 | 109.230.13.11 |
|
|
|
| udrzbar- 27.08.2014 11:04:22 | 195.49.189.48 |
| speedie> ale ved "potrebujem word" :) |
|
|
| muskarin- 27.08.2014 11:02:55 | 15.203.169.107 |
| chch, mint 17 mate, pale moon + adblock ;] |
|
|
| efha- 27.08.2014 10:51:05 | 85.70.137.128 |
| onehda som u rodicov daval dokopy notebook, ktory rok a pol nebol vypnuty/restartovany, len hibernovany. desiatky pofidernych toolbars, 'ad extensions' a spywaru. rodicia na tom stale pracovali, aj ked to bolo brutalne pomale a pri kazdom otvoreni browseru bolo potreba odklikat asi 15 okien. netusili ze je nieco zle, proste to bolo pomale a neriesili. pre takychto ludi je ipad alebo android tablet mana z nebies ... |
|
|
| udrzbar- 27.08.2014 10:35:52 | 195.49.189.48 |
| ... alebo potom img disku z cistej novej instalacie, a "tu mas, rob si s tym co chces, ak bude problem, tak ideme do 10 minut od bodu nula" samozrejme v takom pripade "tvoje data su tvoja starost" |
|
|
| udrzbar- 27.08.2014 10:34:24 | 195.49.189.48 |
| chch> multiuser, admin len pre mna, obmedzene prava pre "obycajneho" uzivatela, dosledne aplikovany adblock a nod bez moznosti menit nastavenia. funguje skvelo. ani s vlastnou rodinou nemozes byt kamarat v tomto. |
|
|
| chch- 27.08.2014 10:25:24 | 194.1.157.155 |
|
snow: citim tvoju bolest. mne ked zvoni telefon po 10PM, tak je to na 99% moj otec, ktory mi vola, ze 'zmizlo mi tu take tlacitko, co mam robit ?' neviem ako to zariadit, aby taka sofistikovana vec, ako trebars PC+Windows+Internet neboli take dostupne, alebo aby existovala dumb down verzia pre verejnost. |
|
|
| efha- 27.08.2014 02:45:38 | 85.70.137.128 |
|
|
|
| older postings |