|
|
| ook- 27.08.2014 01:44:31 | 78.98.48.135 |
| fantasticke, v ramci jedneho podruzneho biz co prevadzkujeme sa snazil moj partner dnes pol hodinu vysvetlit jednoduchsiemu ovcanovy, ze naozaj ked klikne odoslat objednavku na nasej stranke a je nasledne presmerovany niekam do pip na Justina Biebera nie je problem nasej stranky, a ze naozaj je to problem jeho zaprdeneho zavireneho pc. Internet by mali zrusit a hned. Je to zlo a obludarium. Cele ....zle a odznova. |
|
|
| ook- 27.08.2014 01:32:50 | 78.98.48.135 |
| mno |
|
|
| chch- 27.08.2014 00:49:05 | 217.73.23.116 |
| wow, Jack Tramiel bol povodom Poliak, prezivsi koncentrak, emigrant do USA, kde predaval ceskoslovenske pisacie stroje. svate hovna. |
|
|
| chch- 27.08.2014 00:33:02 | 217.73.23.116 |
| a ked som uz vsetko precital, co mam citat dalej ? |
|
|
| chch- 27.08.2014 00:32:43 | 217.73.23.116 |
| haha, skoda ze nespomenul ze toto je verzia 'rose gold' |
|
|
| khai- 27.08.2014 00:23:11 | 162.112.18.16 |
|
|
| chch- 27.08.2014 00:06:11 | 217.73.23.116 |
| dvojita davka costarica o 9 vecer ? vsak to je len na chut, v pohode zaspim, zazil som to uz milion krat. |
|
|
| chch- 26.08.2014 23:36:51 | 217.73.23.116 |
| efha to trafil podla mna dost presne, bohate ruske deti s morom casu (ktorym zavidime). |
|
|
| khai- 26.08.2014 23:30:01 | 162.112.18.16 |
|
ten icebucket je lol. viem si predstavit ako sa zvijaju na marketingu ludia z rozmyslania o tom ako z toho este vycucat nejaku krv. imro, mna napadlo ze ti mladici sa musia strasne nudit ked hento robia. mna by pad az tak nesral v zmysle kopec ludi robi zivotu nebezpecne sporty kazdy den ale to ze ta niekto strci do basy co je imo v pripade kong-kongu celkom mozne. |
|
|
| chch- 26.08.2014 22:53:03 | 217.73.23.116 |
|
|
| ludfan- 26.08.2014 22:28:23 | 109.230.13.11 |
| Shinsekai yori je (napriek tomu, ze vyzera ako fantasy) jedno z najlepsich hard sci-fi ake som videl v poslednom case. Su tam nejake problemy s tempom rozvijania pribehu a nepaci sa mi ako je to kreslene, ale celkovo je to fajn. Shinsekai yori - MyAnimeList.net |
|
|
| ludfan- 26.08.2014 21:53:54 | 109.230.13.11 |
| Ak by aj 10% neprežilo, nemyslÃm si, že sa to dá oznaÄiÅ¥ jednoznÄne ako "strata" [evil grin]. |
|
|
| imro- 26.08.2014 14:51:53 | 195.2.244.193 |
| inaq by ma zaujimalo, ze ake su straty pri tych mrakodrapolezcoch. 10% neprezije? |
|
|
| ook- 26.08.2014 14:32:40 | 78.98.48.135 |
| ludfan - pred 30 rokmi nepotrebujes vodu na to vyzerat ako idiot ked chces fotit telefonom. |
|
|
| chch- 26.08.2014 14:29:53 | 194.1.157.155 |
| efha: ta tvoja profilovka mi pripomina Eraserhead. |
|
|
| efha- 26.08.2014 11:16:23 | 85.70.137.128 |
nove dno ceskeho reklamneho priemyslu ... znama lenka robi v reklamke
|
|
|
| efha- 26.08.2014 11:13:16 | 85.70.137.128 |
| tie bohate ruske deti s prilis vela casom by uz mohli vsetky z tych mrakodrapov popadat. prvy krat to bolo 'wow', teraz uz je to len clickbait na buzzfeed ... |
|
|
| ludfan- 26.08.2014 10:54:51 | 109.230.13.11 |
| joj, to malo byt "foti telefonom pod vodou", som to zbabral :-( |
|
|
| ludfan- 26.08.2014 10:53:25 | 109.230.13.11 |
| kraviareň |
|
|
| ludfan- 26.08.2014 10:51:46 | 109.230.13.11 |
| som si prave uvedomil, ze keby pred takymi 30 rokmi niekto tvrdil, ze "foti telefonom", tak by to bol vazny argument pre jeho hospitalizaciu na psychiatrii |
|
|
| chch- 26.08.2014 09:40:36 | 194.1.157.155 |
| a posledny prispevok, fotene telefonom: 1 2 3 |
|
|
| chch- 26.08.2014 09:36:30 | 194.1.157.155 |
| snow: z1 compact vs. htc one mini 2 |
|
|
| khai- 26.08.2014 05:30:38 | 162.112.18.16 |
| http://ontheroofs.com/hong-kong-2/ niekolko dni/tyzdnov stare, sory ak ste uz videli |
|
|
| khai- 26.08.2014 00:57:39 | 162.112.18.16 |
| nelinkujem naschval mimochodom |
|
|
| khai- 26.08.2014 00:56:39 | 162.112.18.16 |
|
http://www.nakedcapitalism.com/2014/08/new-zealand-prime-minister-john-key-the-whale-oil-blog-and-international-organized-crime.html z casu na cas narazim na taketo reporty o korupcii a som z toho uplne paf. rusko, uk, izrael, cyprus, litva, hong-kong, cina, usa, australia, nz, svajciarske konta, fiktivne firmy vlastniace fiktivne firmy vlastniace fiktivne firmy vlastniace fiktivne firmy. nezavidim nikomu vyhrievany bazen, kaviar, kurvy alebo jachtu v belize, serie ma to ze henti ludia soferuju zemegulu. |
|
|
| snappah- 25.08.2014 23:48:58 | 91.127.165.116 |
|
khai: akurat htc na one neskutocne na hulvata dodrbalo fotak (softwarovo!). Ked nie je ideal svetlo, pridava ruzovofialovu vinetaciu. po forach sa ludia stazuju a fix nikde. neviem, ci to nie je daka korejska fakin' uchylka alebo co. nikdy som nemyslel, ze fotak bude dako rozhodujuci ale toto dosrali exkluzivne. ludfan: ryby @ ROFL |
|
|
| ook- 25.08.2014 23:24:51 | 78.98.48.135 |
| y - na webe maju, ze 65 euro sklo, dotykac je v poriadku a tvrdia, ze vedia vymenit len sklo. Kompletka je za 99 stale to je lacnejsie ako hocico porovnatelne s s2. Uvidim aka je realita. |
|
|
| y@book- 25.08.2014 22:47:56 | 89.173.50.116 |
| ma potom zaujima cena toho skla (ci cely predny panel?)... za 120e mas slusne moto, za 130 mlokiu |
|
|
| khai- 25.08.2014 22:09:01 | 162.112.18.16 |
| nexus 5 a htc one su krasne telefony, z celej zbierky androidov co mame v testovacom sufliku tieto dva su o hlavu vyssie. |
|
|
| udrzbar- 25.08.2014 21:46:58 | 82.145.209.66 |
| s2 je uplne v pohode, dcera ma |
|
|
| chch- 25.08.2014 20:56:14 | 217.73.23.116 |
| xperia z1 compact, bateria 2 dni pri heavy use (fakt), vodotesny, vnutornu pamat neriesim, tusim volne 18 GB, mam tam este 32G kartu, foti podla mna vyborne, ale ja fotim vacsinou cez den, vraj nocne fotky su slabota. |
|
|
| ook- 25.08.2014 20:40:50 | 78.98.48.135 |
|
ok, dikes za rady. Nasiel som v zasuvke stary samsung s2 co tam lezi kedze ma rozbite predne sklo. Zajtra ho odnesiem do opravy na vymenu skla a jebat novy telefon.
inak ta xperia z2 je chrumkava, ale 550 euro je mimo uplne za telefon z mojeho pohladu. |
|
|
| efha- 25.08.2014 18:34:18 | 195.122.195.194 |
| nexus 5 mam od vianoc (16 gb, vtedy nebola 32 gb verzia ani v CZ). iphone 5s ma lepsi fotak a bateria je pri 'moderate use' na jeden den (pri heavy use na pol dna), inak si nemam na co stazovat. zatial neviem o telefone za ktory by som menil ... |
|
|
| chch- 25.08.2014 18:00:33 | 217.73.23.116 |
| ja som zaujaty. snow, myslel som si ze pre teba bude dolezite aby bol napriklad vodotesny. pre mna jedine xperia. a vraj aj dobre foti. |
|
|
| ludfan- 25.08.2014 17:53:02 | 109.230.13.11 |
| ryby on rails |
|
|
| snappah- 25.08.2014 17:52:07 | 91.127.165.116 |
| kebyze menim teraz telefon (htc one, vsetko super okrem fotaku), vela ludi v kyberanskom handroidom fore adoruje Nexus 5 (LG / Google). Akurat nevidim na SK nete 32GB verziu (v CZ je), takze asi Brno alebo Vieden. To iste som urobil s HTC, ktory iny ako biely proste nebol v nasom vidlakove. |
|
|
| udrzbar- 25.08.2014 17:34:42 | 195.49.189.48 |
| ook> zalezi. od budgetu napr., a ci pozadujes nejake nadstavbove veci typu superspecialny fotar alebo odolnost. moznosti je vela - od terenneho lenova, cez nejaku xperiu az po subtilne zalezitosti typu samsung. alebo pripadne nejaky experiment typu xiaomi. osobne by som sa mrtvym brandom typu nokia vyhol, moto a lg mi tiez nepridu ako nejaka vyhra. s htc mam napriklad ja dobre skusenosti, ale rovnako aj s zte alebo huawei. ale tam to je velmi zavisle od konkretneho modelu. |
|
|
| muskarin- 25.08.2014 17:31:32 | 78.99.149.192 |
| firefox pre konzervy - Pale Moon |
|
|
| y@mob- 25.08.2014 17:22:46 | 195.146.135.244 |
| Mlokia s w8? Ak handro tak motorola? |
|
|
| ook- 25.08.2014 17:09:31 | 78.98.48.135 |
| nejaky tip na telefon. Mam nokiu n8 najlepsi je na nej fotak vsetko ostatne je hrozne. Chcem telefon s hadroidom asik co rovnako dobre foti. |
|
|
| ook- 25.08.2014 15:33:25 | 78.98.48.135 |
| fax - kava+mlieko to mas ako ganjove kolaciky pre ludi co nehulia. |
|
|
| imro- 25.08.2014 15:27:37 | 195.2.244.193 |
|
snap: ja som zas kofein = Jacobs Kronung (ta zelena) s mliekom. voda mlieko 1:1. btw dnes som isiel fokkerom menom Dnepropetrovsk. |
|
|
| ludfan- 25.08.2014 15:05:34 | 109.230.13.11 |
| ook: to je to iste. |
|
|
| ook- 25.08.2014 15:00:41 | 78.98.48.135 |
|
fax - no ono efekt sa rapidne neznizuje a preco si to neochutit, aby clovek nemal v hube len zlu chut.
ludfan - alebo len chlapci niekde vyhrabali stary plagat Blur a kto sa nehodil do profilu tak nepresiel. |
|
|
| ludfan- 25.08.2014 14:46:18 | 109.230.13.11 |
| ook: áno, to som zabudol napÃsaÅ¥, že sa BB snažia vyzeraÅ¥ ako keby ich vybrali zo sto kandidátov na základe Å¡tatistických údajov o vkuse priemernej gymnazistky (vzorku treba ováhovaÅ¥ podľa solventnosti rodiÄov). |
|
|
| udrzbar- 25.08.2014 14:27:59 | 195.49.189.48 |
| .... len to mlieko v kave trochu nechapem, ved to mlieko ma v organizme opacny ucinok. |
|
|
| udrzbar- 25.08.2014 14:19:55 | 195.49.189.48 |
May 1973: Young Americans
|
|
|
| udrzbar- 25.08.2014 14:15:40 | 195.49.189.48 |
|
vsak ale rozlisujme medzi funkcnymi potravinami a smakovanim. to je rovnake, ako porovnavat esteticke kvality funkcneho pradla a plesovej roby, kazde je na nieco ine.
inak verim, ze ta ludfanova aj xalova mixtura funguje, je tam vsetko, co telo o druhej nadaranom potrebuj - kofein, cukry, alkohol :) ja prave naopak pijem preto take mikromnozstva kvalitnych kav, aby som aj po ekvivalente 10 espress (varim z ~14g cca 20ml vysledneho produktu) za den vecer v pohode zaspal, poslednu kavu vacsinou pijem okolo 19-20tej max. ale dam si o 15tej velku kofolu a civim do 03am do plafonu. |
|
|
| ook- 25.08.2014 14:13:29 | 78.98.48.135 |
| uplne mimo hudbu - ale vzdy ked vidim nieco podobne ako je toto - billy barman, napadne ma, oni sa urcite hladaju podla vyzoru a nie podla hudobnych kvalit. |
|
|
| ludfan- 25.08.2014 14:07:17 | 109.230.13.11 |
|
Káva + horká Äokoláda + koňak, páni. Do 400 ml hrnÄeka, konzistencia riedka kaÅ¡a, o druhej v noci, aby som eÅ¡te zvládol robiÅ¥ matiku eÅ¡te aspoň dve hodiny. Kombinované s nikotÃnom, samozrejme.
To už teraz nerobÃm, to bolo, keÄ som objavil pre seba matiku asi pred 18 rokmi. Fanatizmus Äasom prejde. |
|
|
| older postings |