back to front

meno:
e-mail:
text:
Karol aky?
 

khai- 22.08.2014 11:34:37 | 121.74.166.94
tunak je top 10 copy pasta co som nasiel nahodne na jednom nahodnom statistickom webe prave pred 5 sekundami

1. Apple iPhone
2. Samsung GT-I9505 Galaxy S IV
3. Samsung GT-I9300 Galaxy S III
4. Samsung SM-G900F Galaxy S5
5. Apple iPad
6. Samsung GT-I8190 Galaxy S III Mini
7. Samsung SM-G900I Galaxy S5
8. Samsung SM-N9005 Galaxy Note 3
9. Samsung GT-I9100 Galaxy S II


udrzbar- 22.08.2014 09:51:09 | 195.49.189.48

Android Fragmentation Visualized (August 2014)

Fragmentation is both a strength and weakness of the Android ecosystem, a headache for developers that also provides the basis for Android’s global reach. Android devices come in all shapes and sizes, with vastly different performance levels and screen sizes. Furthermore, there are many different versions of Android that are concurrently active at any one time, adding another level of fragmentation. What this means is that developing apps that work across the whole range of Android devices can be extremely challenging and time-consuming.

There is a clear correlation between fragmentation and GDP/Capita


udrzbar- 22.08.2014 09:05:28 | 195.49.189.48

ludfan- 21.08.2014 23:03:52 | 109.230.13.11
Malé děvčátko se ptá své matky: "Mami, můžu vzít psa na procházku kolem bloku?"
Matka odpoví: "Ne, protože hárá."
"Co to znamená?" zeptá se dítě.
"Běž se zeptat tatínka. Myslím, že je v garáži."
Malé děvčátko jde do garáže a říká: "Tati, můžu vzít Belle na procházku? Ptala jsem se maminky, ona ale řekla, že pes hárá a abych se šla zeptat tebe."
Otec odpoví: "Přiveď Belle sem."
Vezme hadr, namočí jej do benzínu, potře jím zadní část psa, aby zakryl zápach, a říká: "Dobrá, můžeš jít. Ale drž Belle na vodítku a obejdi s ní blok jenom jednou."
Děvčátko se psem odešlo. Za několik minut se ale vrátilo a pes na vodítku chyběl.
Překvapený otec se ptá: "Kde je Belle?"
Dcerka odvětí: "Asi v polovině cesty kolem bloku jí došel benzín a nějaký pes se ji teď snaží dotlačit domů..."

khai- 21.08.2014 22:58:38 | 162.112.18.16
#drunktweet

y@mob- 21.08.2014 22:41:29 | 89.173.50.116
Alkohol mi neberte!

y@mob- 21.08.2014 22:34:36 | 89.173.50.116
Toto vecerne lezanie na zahrade je magicke....

y@mob- 21.08.2014 22:31:27 | 89.173.50.116
Som stastny clovek. Dakujem, vazim si to, nezabudnem.

snappah- 21.08.2014 17:24:13 | 91.127.190.51
efha: ten ookov obrazok je z digitalmusic news a su to us-based data. zbroj

snappah- 21.08.2014 17:22:37 | 91.127.190.51
ad macky: ked sme este mali dve macky, tak si nas "podelili", jedna sa furt tmolila za frajerkou, druha za mnou. To bolo velke privitanie vzdy. Ked sme boli na dovolenke a babka byvala u nas starajuc sa o macky, tak najma jedna robila velky bordel. Ako dlhorocna dog person som sa musel naucit, ze macky maju svojsky pristup ku kamarateniu sa so zvyskom svorky ale dost nesuhlasim s tym, ze ta maju uplne na salame.

s tym suvisi aj ochrana teritoria pred votrelcami. chodi nam raz do tyzdna upratovat pani. uz 2x boli krvave prihody. raz v prahe a raz tu. normalne krv na zemi, obvazy a tak. pazury. ostre zuby.

efha- 21.08.2014 16:18:38 | 195.122.195.194
wtf is 'ringtone 2.4%' alebo 'music videos 2.1%' za 2013? to su data z japonska alebo nejakeho podobne obskurneho trhu? alebo ako to interpretovat?

ook- 21.08.2014 16:03:25 | 78.98.59.206

khai- 21.08.2014 11:56:50 | 121.72.164.94
random

udrzbar- 21.08.2014 11:46:06 | 195.49.189.48
audi / emmy / ad

efha- 21.08.2014 11:39:35 | 85.70.137.128
Popular and Free, SoundCloud Is Now Ready for Ads

khai- 21.08.2014 09:25:57 | 121.72.164.94
pazury robia skodu, nie zuby.

ook- 21.08.2014 06:04:02 | 95.102.44.127
som si naivne myslel, ze macky okolo bitky robia len desny rev, ze to ma az take nasledky ma prekvapuje. U psov som si uzil svoje mal som 12 rokov psa, ktory vedel o boji viacej ako mike tyson ;) a ja som sa naucil robit vsetko od ringoveho rozhodcu az po veterinara - / sil som vsetko sam doma /, ale tam je to vzhladom na velkost papule a silu jasne u macky ma prekvapuje, ze vie narobit taku skodu.

khai- 21.08.2014 05:11:47 | 162.112.18.16
kolega zvalil nieco na typka co tu uz nerobi. trvalo mi par sekund kuknut "blame" v subversion aby som zistil ze kompletne klamal. fasa pocit ze niekto sa bude na mna vyhovarat ked odtialto odidem. ked nad tym tak rozmyslam tak macky su lepsie ako ludia, aspon nepredstieraju.

khai- 20.08.2014 23:54:21 | 162.112.18.16
mne to vadilo preto lebo som sa bal ze sa pobiju. pred rokmi sme museli nasu macku po nejakom suboji nechat zasit veterinarovi co nebolo ani prijemne ani lacne ($900+) a macke to bolo docela jedno. takto ked je to nasej macke jedno tak je to okej. ked nebude grcat na koberec a srat na travnik tak moze robit co chce. macka nam inak bola "darovana", kolegina sa prestahovala do sydney a nemal som dost drzosti na to aby som odmietol jej ponuku prebrat starost o jej macku. ja chapem ako niekoho pritahuje atraktivnost macacej povahy a aj to ze niektore macky su priatelskejsie ako ine ale ta co mame doma roky rokuce okrem momentov ked je hladna nas ma na salame. ja som kompletne ako sa tu hovori "dog person" ale s ohladom na zivotny styl, praca, cestovanie, etc by pes u nas imo trpel.

ludfan- 20.08.2014 23:24:44 | 109.230.13.11
ook> so zavisi od macky. moja svokra ma macku, ktora jednoznacne dvojnohe pohyblive a obcas miznuce sucasti teritoria vita, ked sa zjavia. uteka ku mne, otoci sa tesne predo mnou, vyda zvlastny hrdelny zvuk a pritom signalizuje chvostom otocena ku mne zozadu. ak sa jej pokusim venovat, ujde. ak ju ignorujem (pozeram bokom, resp. ukosom), pride ku mne a zacne si o mna obtierat hlavu, teda chce na mne zanechat pachovu znacku pomocou zliaz, co ma na hlave.

ritual sa opakuje vzdy, ked vstupi niekto znamy cez branicku.

to je ale netypicka macka, ma rada spolocnost, dokonca kedysi so mnou chodila vencit psa,lebo "ideme spolu na obhliadku teritoria".


ook- 20.08.2014 21:18:55 | 78.98.61.13
sa

ook- 20.08.2014 21:18:32 | 78.98.61.13
obavam sa ze macka ako taka nema vo vybave nieco co sa da nazvat "privita ta". Macka ta ked prides vyuzije na svoje potreby inak si jej suma fuk. Preto mam psa lebo je to kamarat. Keby som mal chut nechat sa vyuzivat zamestnam ;)

ludfan- 20.08.2014 20:44:41 | 109.230.13.11
khai, tvoja macka nie je tvoja macka. je to naopak. ty si sucastou vybavy jej teritoria. si tvor ktory sa v nom pohybuje a jeho funkciou je prospievat macke. samozrejme, ma k tebe isty vztah, si sucastou jej teritoria uz dlho. ked zmiznes na dlhsiu dobu, privita ta srdecnejsie ako zvycajne. aj mna minule potesilo, ked som zistil ze manzelka moj stary oblubeny sveter nevyhodila ale zostal v igelitovom sakli v pivnici, ked sme naposledy malovali.

no a teraz sa rozhodla, ze svoje teritorium bude scasti zdielat s inou mackou, vcitane zdrojov potravy. ty ako sucast teritoria do toho nemas co kecat, lebo je to *jej* teritorium.


udrzbar- 20.08.2014 19:59:26 | 82.145.218.195
chch?

ook> to dieta je skvelo vycvicene, nosilo vodu z detskeho bazenika a polievalo aspon nohy, skvely servis v tom horku. yurko by ho mohol v sezone poziciavat na bbq ;)


ook- 20.08.2014 19:37:12 | 78.98.61.13
khai - ved jej daj pred dvere a mas to.

ook- 20.08.2014 19:36:33 | 78.98.61.13
to dieta vyzera ako strasne smutne dieta, ktremu prave zakazali poliat gril vodou.

chch- 20.08.2014 17:52:43 | 195.91.5.203
Ten s grilom nie som ja.

udrzbar- 20.08.2014 17:37:41 | 89.173.3.32

khai- 20.08.2014 12:41:31 | 121.74.159.101
jo a nasa macka spi doslovne meter od misky a ledva sa zobudila ked som pribehol.

khai- 20.08.2014 12:40:27 | 121.74.159.101
ta macka sa zase prisla navecerat, doslovne som ju zmeskal o 2-3 sekundy. joj! ale zjavne vedela ze je zle lebo hned ako som vstal zo stolicky tak usla. >:-|

udrzbar- 20.08.2014 12:22:12 | 195.49.189.48

efha- 20.08.2014 12:04:09 | 85.70.137.128
mam podobnu vetvu rodiny - deti nemaju tolko, ale uz 2x zacali podnikat ('preberieme od kamarata pizzeriu za dedinou pri benzinke') a obakrat to skoncilo milionovymi dlhmi, do toho naletia vsetkym 'tablet za korunu' dealom a lacnym pozickam. babka mi kedysi rozpravala ako za prvej republiky mali v brne na skole predmet 'domaci hospodareni' - rozpocty, nakupy, pozicky, uroky, atd. myslim ze by nebolo na skodu ho znovu zaviest. ale kto to zavedie, ked by to bolo proti tomu sucasnemu ekonomickemu modelu 'vsetko na splatky' ze ano ...

khai- 20.08.2014 11:57:59 | 121.74.159.101
wat?

y@book- 20.08.2014 11:33:30 | 195.146.135.235
kolko mas deti?

khai- 20.08.2014 11:32:07 | 121.74.159.101
nejaka strana tu chce zakonom zakazat "loan sharks", predpokladam ze to tu bude jednoduchsie ako v usa. na hawaii ich bolo kopec, akonahle sme boli mimo plaze tak takmer na kazdom bloku bol nejaky payday loan... mozno som pisal, mam tu jednu vetvu rodiny ktora zije z ruky do huby, nevedia zastavit rodit deti, robia zle rozhodnutia (totalne wtf) a nechcu nikoho pocuvat, zakazat kratkodobe pozicky nepomoze kedze ludom jebe.

udrzbar- 20.08.2014 10:55:16 | 195.49.189.48
no uslo mi, no.

ook- 20.08.2014 10:00:14 | 78.98.61.13
ta vec s texasom zacina cca 7:50, ale je to dostatocne zabavne, aby sa to dalo odpozerat cele.

ook- 20.08.2014 09:58:10 | 78.98.61.13
khai - hmm vsade spina a hnoj, ja som zasol minuly tyzden pri tom ako maju v texase "vyrieseny" problem s kratkodobymi pozickami.

khai- 19.08.2014 21:58:09 | 162.112.18.16
mame tu fasa skandalik, mesiac pred volbami a nejaky hacker cucol privatne emaily zumpovo-pravicoveho blogu a zistil ze kontakty na relativne tajne informacie vedu priamo k ministerke spravodlivosti (!) a ze vladni zamestnanci a clenovia strany velmi blizky premierovi aktvine vyhrabavaju hovna o opozicii. najskor to bolo ze "pffft, to nie je novinka, politika je spinava vec", teraz po tyzdni je to ze "ffffuuuu". hacker dal emaily zurnalistovi ktory napisal o tom knihu a teraz hacker skrz twitter pomaly pusta do sveta originaly emailov. mam z toho prirodzene dost silny schadenfreude. mierne sklamanie ze je do toho potencialne zamontovany kim ale v tomto pripade je mi to docela jedno.

khai- 19.08.2014 21:09:28 | 162.112.18.16
LOL

snappah- 19.08.2014 16:18:04 | 77.79.228.202

udrzbar- 19.08.2014 16:14:18 | 195.49.189.48

udrzbar- 19.08.2014 16:14:17 | 195.49.189.48

situacia v .cz, cisla jasne, komentar netreba

ook- 19.08.2014 15:43:42 | 78.99.59.213
zhodli sme sa s udrzbarom, ze toto je opak tvarohoveho hororu

snappah- 19.08.2014 14:16:29 | 77.79.228.202
tvarohový horor

udrzbar- 19.08.2014 13:58:22 | 195.49.189.48
... a toto je sposob, ako vznika medialna realita

ook- 19.08.2014 12:39:57 | 78.99.59.213
tento je krajsi ;)

ook- 19.08.2014 12:38:29 | 78.99.59.213
to je presmycka k tomu skutru.

udrzbar- 19.08.2014 11:26:51 | 195.49.189.48
ook> to nie je presmycka, ze? to je k tomu skutru, ze? ;)

ook- 19.08.2014 11:18:41 | 78.99.59.213
tvarovy horor

older postings
Warning: This message board is moderated, articles not appropriate to this board may be deleted.