|
|
| udrzbar- 19.08.2014 09:13:21 | 195.49.189.48 |
1946: Globester motor scooters
|
|
|
| udrzbar- 19.08.2014 09:12:36 | 195.49.189.48 |
1946: Globester motor scooters
|
|
|
| snappah- 18.08.2014 23:56:39 | 213.17.160.130 |
| Lol. Mam hned par kandidatov na primacialbeho pajaca ako aj nobelovu fenu. |
|
|
| chch- 18.08.2014 23:13:22 | 62.196.147.99 |
| primaciálny pajác |
|
|
| snappah- 18.08.2014 16:31:35 | 95.102.8.172 |
| ústna vada |
|
|
| ludfan- 17.08.2014 21:19:17 | 82.145.210.186 |
| nobelova fena |
|
|
| snappah- 17.08.2014 16:30:11 | 95.102.8.172 |
|
|
|
| snappah- 16.08.2014 15:58:34 | 95.102.8.172 |
|
muskarin: link pod obrazkom smeruje na ukazky udrzbar: mame android app uz dlho. ale nahravas mi, lebo som asi jediny v nasom komplote, ktory si mysli, ze tie app ikonky v headeri aj footri su neviditelne. zvysok si tusim mysli, ze su v pohode. rotujuci banner nezabera, ostatne bannery neprejdu cez adblock, takze to vlastne nemas ako vidiet, vediet. |
|
|
| udrzbar- 16.08.2014 11:57:11 | 85.163.135.255 |
| xal> ani si nepovedal, ze mate android app, alebo som nieco prehliadol? lebo aj to je mozne :-/ |
|
|
| muskarin- 16.08.2014 11:51:44 | 91.127.100.120 |
| snappa > vyborny obal. to si asi dam vytetovat na chrbat. aj si to pocul? ;] |
|
|
| ook- 16.08.2014 02:18:57 | 95.102.2.123 |
| no ved prave dnes sa vsetko co je na nete robi pre mobilne zariadenia, takze brrr. |
|
|
| udrzbar- 16.08.2014 00:30:00 | 85.163.45.77 |
| skor pre mobilne divajsy, ale ano, presne kvoli tomu babylonu som si to odlozil. |
|
|
| ook- 16.08.2014 00:16:16 | 95.102.2.123 |
| vyborne, na ukazku preco nechciet robit grafika pre na net aplikacie. |
|
|
| udrzbar- 15.08.2014 21:40:14 | 85.163.45.77 |
| si to sem odlozim |
|
|
| chch- 15.08.2014 19:52:02 | 217.73.23.116 |
| efha ani netusis do coho si prave pichol :-) |
|
|
| efha- 15.08.2014 16:41:16 | 195.122.195.194 |
|
nieco pre faxa ... Egyptolog Miroslav Bárta: PÅ™Ãznaků blÞÃcÃho se kolapsu našà civilizace je stále vÃc |
|
|
| udrzbar- 15.08.2014 16:17:37 | 195.49.189.48 |
LOL |
|
|
| snappah- 15.08.2014 15:41:32 | 95.102.29.255 |
![]() vesely obal reggae albumu. 2013. |
|
|
| udrzbar- 15.08.2014 14:55:56 | 195.49.189.48 |
| na ABUSE som tam bol :) |
|
|
| udrzbar- 15.08.2014 14:51:24 | 195.49.189.48 |
| chch> to som si nestihol nejako overit, tam som bol 3x tusim aj s jednym koncertom, pomerne rychlo to zavreli :-/ mozno aj ten interier bol jeden z dovodov. ale ved to uz je ~10 rokov, nie? |
|
|
| chch- 15.08.2014 14:27:27 | 217.73.23.116 |
|
fax: onehda ti bolo fajn v technoidnej spojke, ale je pravda ze to si mal este predhipsterske obdobie. ;-) |
|
|
| efha- 15.08.2014 13:22:03 | 85.70.137.128 |
|
udrzbar: ved o tom ziadna, ze su to prijemne miesta (tuna v prahe take tiez mame a chodim tam rad), len ma vlastne fascinuje ako su tie veci okopirovane do posledneho detailu napriek ~10 tisic kilometrovej vzdialenosti a uplne rozdielnej kulture, historii atd. home kitchen, praha
|
|
|
| udrzbar- 15.08.2014 13:09:47 | 195.49.189.48 |
|
zasa aby som len neosieral, mne je tento styl krcmy1 podsatne sympatickejsi, ako nalestene technoidne hogofogo s 5kw halogenmi alebo neontrubicami na strope, nepohodlnymi tvrdymi plastichromovymi dizajnovymi stolickami, z ktorych ma oziaba rit.
toto je take spinavsie nejake, citim sa tam pohodlnejsie, uvolnene => to je ten pocit, co chcem v takomto zariadeni mat. dajte mi pohovku alebo hlboke kreslo, dobru kavu, domaci kolac a nechajte ma zit. ale nenutte ma akceptovat, ze zavaracka je super vec na pohodlne pitie - proste nic sa nema prehanat ;) krcma1- pub, restika, kaviaren ... vsetko jedno, proste krcma, bez dehonestujuceho podtonu |
|
|
| efha- 15.08.2014 12:54:54 | 85.70.137.128 |
|
akoze ten 'simple guide' sa tvari ako vtip, ale oni snad tie trendy restauracie predavaju formou 'starter kitu', komplet aj s tymi bradatymi barmanmi ... the pig & the lady, hawaii ![]() urban space, bratislava
|
|
|
| udrzbar- 15.08.2014 10:39:47 | 195.49.189.48 |
hen, co som nasiel v archive
takto to vyzeralo v micherovej zatoke pred tym, nez to nejaka technokraticka kokotia hlava s bagrom a kompetenciami cele nedojebala uplne. |
|
|
| chch- 15.08.2014 10:04:00 | 194.1.157.155 |
| bradaty gnom v satni, profit! |
|
|
| udrzbar- 14.08.2014 23:23:51 | 82.145.210.5 |
| satni? |
|
|
| khai- 14.08.2014 23:14:13 | 162.112.18.16 |
| chch, ja som mal na stole balik fair trade kavy ked sme tu o tom pisali. realita je ta ze ja kupim kavu ktora je momentalne zlacnena fair-trade alebo nie. regal v obchode ma bez prehanania 30-40 kav a to nepocitam tie illy, aurora a ine vakuove importy. ja mam rad dobru kavu ale odtal-potal, ja som "casual". |
|
|
| khai- 14.08.2014 23:09:42 | 162.112.18.16 |
| bol som v restauracii the pig and the lady a okrem kavy a wifi maju tick pre kazdy bod na tom liste. wow. |
|
|
| chch- 14.08.2014 21:45:27 | 217.73.23.116 |
| karol: este k tomu co som ti onehda pisal o fair trade |
|
|
| chch- 14.08.2014 21:01:24 | 217.73.23.116 |
| a fax v satni. |
|
|
| chch- 14.08.2014 20:59:54 | 217.73.23.116 |
| imro: ty by si bol idealny ten bearded barman. |
|
|
| imro- 14.08.2014 19:48:07 | 195.2.244.193 |
| fh: presne taketo teraz otvara po BA gorila.sk. toto je ako presny manual na tu ich "kaviaren" alebo co to je. |
|
|
| efha- 14.08.2014 17:32:22 | 195.122.195.194 |
ukradnute z kyberie ...
|
|
|
| chch- 14.08.2014 13:31:39 | 194.1.157.155 |
|
ked som platil kartou v amerike (2001), tak podpis sa robil plastovym perom na tablet. moj podpis ale vyzera asi takto: L stroj to nebral, az som sa cudoval, ako dokaze porovnat moj podpisovy vzor na slovensku. po tretom pokuse to predavaca prestalo bavit, vytrhol mi pero z ruky, naskrabal na tablet hakybaky, a platba presla. moje L bolo zrejme vyhodnotene ako velmi kratky, neplatny pokus. takze zamatlana ipad obrazovka prstom nebude ziaden problem podla mna. |
|
|
| udrzbar- 14.08.2014 13:02:19 | 195.49.189.48 |
| khai> z toho co ja viem, tak us/ca su (paradoxne) velmi za opicami, co sa tyka autorizacie u platobnych kariet - imprint & mstripe, v eu je to naopak minoritna vec a karty sa autorizuju cez chip. aj square sice pise, ze chipova fx soon, ale asi to nebude take jednoduche. |
|
|
| khai- 14.08.2014 12:32:29 | 121.74.132.97 |
| veci ako square je teraz relativne hodne. aj paypal ma aj vacsie banky maju. posledne som cital ze square ma vazne problemy, neviem kde to bolo... tunak je lokalna mala firma (http://www.vendhq.com) ktora robi velmi podobny digitalne pokladne (platby skrz 3rd party) ako je na to na tej amazon stranke (square, paypal, ...), predpokladam ze presne kvoli tomu ze tie velke firmy sa kompletne orientuju na usa/kanadu, cim chcem len povedat ze na europskom trhu je asi medzera. na druhej strane ale, ak sa v jeden den hentie molochy rozhodnu prist niekam kde momentalne nie su tak tieto male start-upy prevalcuju. jo inak z mojej skromnej skusenosti je amerika viac o cash ako kartach. na havaji som square videl len v modern art galerijnej kaviarni ktoru obsluhoval chalan ktory vyzera ako ten hipster co si dal na fotke. som sa ho na square pytal lebo toto bolo prvy krat co som to videl, otocil celu konzolu aby som sa prstom podpisal na ipad obrazovke. krasny interface a hardware fasa aj vsetko ale ak niekto autorizoval to co som napisal postojacky spotenym prstom na vyvaglanom ipade ako moj podpis tak nevim nevim. |
|
|
| udrzbar- 14.08.2014 12:25:36 | 195.49.189.48 |
kavovar s plachetnicou! |
|
|
| udrzbar- 14.08.2014 12:25:18 | 195.49.189.48 |
| jop, a henten kavovar by sisi na predlaktie nakreslil centrofixou ;) |
|
|
| ook- 14.08.2014 12:22:42 | 78.98.200.226 |
| keby som mal 16-17 teraz, tak by mi nic ine ani nezostavalo ako sa tvarit, ze som nad vecou, jediny sposob ako sa dopracovat v tom veku k hustej brade by bolo ukradnut ju mikulasovy a nalepit si ju a inak plus striborny priliehavy oblecok - mno asi by som nejaku tu pozronost vzbudil. |
|
|
| efha- 14.08.2014 11:39:35 | 85.70.137.128 |
| inak ten amazon local registry je rovnako ako square len pre US a Kanadu, takze j3b4t. inak by sa mi popravde take riesenie hodilo ... |
|
|
| udrzbar- 14.08.2014 11:24:52 | 195.49.189.48 |
a este jedna ilustracka ;)
|
|
|
| - 14.08.2014 11:22:28 | 195.49.189.48 |
| ... vidim, ze uz si otrly :) |
|
|
| efha- 14.08.2014 11:20:03 | 85.70.137.128 |
| pustil. klasicka plejada gejov a hipsterov na lubovolnej prazskej vernisazi/fashion show. |
|
|
| udrzbar- 14.08.2014 11:10:56 | 195.49.189.48 |
| fh> pustil sisi to? |
|
|
| efha- 14.08.2014 11:03:19 | 85.70.137.128 |
udrzbar: toto je inak veronika ruppert s ctenym panom manzelom, co iste mnohe vysvetluje ...
|
|
|
| snappah- 14.08.2014 10:47:24 | 78.98.49.195 |
|
ook: skor je to uz stara dama v kondicii (15 rokov). ten flightradar tweet je haluska. v "diskusii" je vysvetlene preco nie ponad turkov. ghostery je super, akurat ma obcas nasiera, lebo zase pada firefox. akurat pozor s tymi trackermi, napr. fb tam automaticky prida fb connect, GA pridaju G+ atd. bezime 2 trackery ale ghostery vypise 7 veci, kvoli fb, twittru a tak. |
|
|
| udrzbar- 14.08.2014 10:43:13 | 195.49.189.48 |
|
... inak k tej maniere, co sme sa tu onehda bavili a k tomu, co pise ook a chch teraz, neviem preco, ale spomenul som si na tento stream :)
Trendy (11.08.2014 16:40) Vousy jsou trendy. ProÄ? VidÃte kolem sebe ÄÃm dál vÃce vousatých mužů? A vÃte proÄ? Na to se zaměřuje Veronika Ruppert v reprÃze z 28. dubna 2014. ja mat teraz 16-17 a toto pocujem, tak si vyholim cele telo, zacnem sa obliekat do strieborneho kozmolatexu a budem pouzivat len jednorazove spodne pradlo a jest prefabrikovany stravu, aby som sa nahodou nepodobal na tychto frikulinov ;) |
|
|
| ook- 14.08.2014 10:40:05 | 78.98.200.226 |
| techno hrac na odpadove pvc trubky |
|
|
| udrzbar- 14.08.2014 10:36:49 | 195.49.189.48 |
|
... fuk, ale som nalinkoval.
admin pls |
|
|
| older postings |