|
|
| ook- 14.08.2014 10:36:37 | 78.98.200.226 |
| chch - no ved jednym slovom ludskejsia ;) |
|
|
| udrzbar- 14.08.2014 10:36:11 | 195.49.189.48 |
|
btw, #localregister od amazon, som celkom zvedavy, kto z koho (amazon vs. square)
pozeram prave, ze square uz ma aj fx pre android, zjavne cisla nepustia ;) bohuzial, vsetko zatial len pre embosovane karty, lebo us => pre zvysok sveta uz neakceptovatelne. |
|
|
| chch- 14.08.2014 10:29:14 | 194.1.157.155 |
| mne ta doba pripada spinava, vlasata, kozena, smradlava, grafitova, hrdzava :-) |
|
|
| udrzbar- 14.08.2014 10:25:13 | 195.49.189.48 |
| ook> ale hovno, to je tym analogovym materialom, na ktory to bolo fotene. a potom este to, co psychologovia nazyvaju spomienkovy optimizmus :) |
|
|
| ook- 14.08.2014 10:15:55 | 78.98.200.226 |
| add 1980s New York to je asi vekom alebo co ked mam pocit, ze to bolo v tej dobe nejake krajsie, lepsie, ludskejsie ? |
|
|
| ook- 14.08.2014 10:10:54 | 78.98.200.226 |
| sak si spomen nee ;) |
|
|
| - 14.08.2014 08:45:35 | 195.49.189.48 |
|
udrzbar- 14.08.2014 08:05:55 | 195.49.189.48 |
|
|
| udrzbar- 14.08.2014 08:05:55 | 195.49.189.48 |
| khai> inak ten extreme tracker, skoda ze som zabudol l/p do neho, boli by to zaujimave cisla za tie roky :) |
|
|
| udrzbar- 14.08.2014 07:54:44 | 195.49.189.48 |
| chch> vo free / adware aplikaciach, typicky hry alebo systemove utility |
|
|
| udrzbar- 14.08.2014 07:51:41 | 195.49.189.48 |
1980s: New York by Frank Horvat
|
|
|
| chch- 14.08.2014 06:58:12 | 217.73.23.116 |
| inak na telefone nevidim ziadnu reklamu, kde by to malo zobrazovat reklamu ? |
|
|
| chch- 14.08.2014 06:56:32 | 217.73.23.116 |
| ja som uz zazil bizarnejsie situacie, uz som to sem tusim pisal. volal som telefonom cloveku, ktoreho som pred tym nikdy nevidel, nepisal si s nim. o par dni mi ho ponukol linkedin ako mozneho znameho. inak potom ma napadlo, ze si asi hladal on mna. |
|
|
| chch- 14.08.2014 06:55:17 | 217.73.23.116 |
| efha: odtialto sa reportuju jedine spletane snury. |
|
|
| khai- 14.08.2014 05:46:11 | 162.112.18.16 |
| chch k tej ps, ja nastastie problem s kupenim nemam, len sa pytam ze ci je nieco kvoli comu to casual gamer *musi* mat doma. predpokladam ze blizsie ku vianociam to bude s novymi hrami lepsie. to s tou predchadzajucou generaciou je dobry napad, aj hry su lacnejsie ale ja som ako pisem v pozehnanej situacii. plus ps3 a nove hry na to budu este roky. |
|
|
| efha- 13.08.2014 22:55:06 | 85.70.137.128 |
|
pred ~ dvomi tyzdnami som cez google vyhladaval native instruments/traktor zvukovku lebo som potreboval poslat niekomu parametre a vstupy/vystupy. na desktope mam ghostery a adblock, ale na telefone vidim 4x denne reklamu na native instruments - ukazuje sa mi na ceskych aj medzinarodnych news weboch, na imdb aj na pitchforku. ak niekto viete co s tym (okrem prestat pouzivat google/gmail/chrome) tak sem s tym ... (inak tuna na thc mi to ukazuje extreme tracker, tak som zvedavy kedy mi cielena reklama zacne ponukat adblock+ a granule pre macky ;) |
|
|
| chch- 13.08.2014 22:18:42 | 217.73.23.116 |
| moj rekord je 19 trackerov niekde, pol obrazovky mal ten popup. |
|
|
| khai- 13.08.2014 22:15:25 | 162.112.18.16 |
| jo, nasral som sa pred par tyzdnami kvoli nejakej cielenej reklame, ie nieco som kukal niekde a na druhy den som mal reklamy na to na nejakom webe, naistaloval som ghostery a musim povedat ze jebat vsetkych. ja som celkom okej s google analytics na webe alebo podobne ale theverge ma 13 trackerov, ine weby aj viac. to je uplne mimo akekolvek pragramticke eticke zasady akehokolvek biznisu. |
|
|
| khai- 13.08.2014 22:08:42 | 162.112.18.16 |
| to je zaujimave, ja som nevedel ze nemaju radi turkov. to v news nebolo. |
|
|
| chch- 13.08.2014 21:31:49 | 217.73.23.116 |
| politika je niekedy smiesna a smutna zaroven |
|
|
| ook- 13.08.2014 20:19:34 | 78.99.50.109 |
| snappah - takze je to kocka. ;) |
|
|
| snappah- 13.08.2014 18:18:20 | 78.98.49.195 |
| ook: vobec nie je tucna. ma 2 tanieriky - 1 strava z tych vrecusok a 1 granule. |
|
|
| ook- 13.08.2014 15:19:27 | 78.98.119.236 |
| no ja im obcas ked ma napadne nieco nasypem, ale v zasade suhlasim. |
|
|
| chch- 13.08.2014 15:13:09 | 194.1.157.155 |
| snow: najlepsie na tom je, ze to zije samo, nic netreba riesit. dufam ze suhlasis. |
|
|
| ook- 13.08.2014 14:45:33 | 78.98.119.236 |
| to neratam, to mame aj my a ani som to nespomenul. |
|
|
| udrzbar- 13.08.2014 14:18:57 | 195.49.189.48 |
toto su chchho zvierata
presne tieto |
|
|
| khai- 13.08.2014 13:53:29 | 121.72.162.217 |
| ja to nemeriam ale ked nieco davam do misky tak je na 90% prazdna. ja cez den pockam na to ked ma zacne otravovat (doslovne nic nema), vecer dam viac lebo nic horsie ako hladna macka o 3AM. kedysi sme mali taky samopadovy "feeder" a podobne ako xlx sme nemali ziadny problem. ale zase co ja viem? ja som len dnes zistil ze krmim dve macky. ktovie mozno aj viac. |
|
|
| ook- 13.08.2014 13:47:00 | 78.98.228.135 |
| chch - no mravce nemame ak myslis tie, ale ked sme mali tak som to robil rovnako. |
|
|
| chch- 13.08.2014 13:41:58 | 194.1.157.155 |
| ja nedavam svojim zvieratam zrat nic, pokial si nenajdu same co im priroda da, tak je ich zbytocne vela a musi prebehnut prirodzena selekcia. |
|
|
| ook- 13.08.2014 13:29:18 | 78.98.228.135 |
| fax - ved, ale mozes prezradit ako davas do misky detom na to nejake kredity mas ;) |
|
|
| ook- 13.08.2014 13:28:15 | 78.98.228.135 |
|
snappah - nie je tucna ?
nase potkany maju rovnaky system a maju mierne nadvahu. Pes ma jedlo 1x, ale granule ma stale. |
|
|
| udrzbar- 13.08.2014 13:22:07 | 195.49.189.48 |
| ok, nic som nepovedal, nemam zjavne kredity na toto ;) |
|
|
| snappah- 13.08.2014 13:19:11 | 78.98.49.195 |
| nasa macka ma svedsky stol. pride kedy chce. ked vidim, ze chyba, doplnim, vymenim. roky rokuce. funguje to super. ziadne take ze "tolko aby hned". |
|
|
| udrzbar- 13.08.2014 13:15:48 | 195.49.189.48 |
ook> chipmunka?
|
|
|
| ook- 13.08.2014 13:14:31 | 78.98.228.135 |
| fax - si mi pripomenul ako si mal psa .... ehm |
|
|
| ook- 13.08.2014 13:11:23 | 78.98.228.135 |
| macka o tom dobre vie. Klasicky urobila "barter", aby nedostavala na ulici taku sodu - ale cakal by som nejake ine zvieratko. |
|
|
| udrzbar- 13.08.2014 13:09:32 | 195.49.189.48 |
|
zviera ma podla mna dostavat tolko, aby vsetko zozralo _hned_, ziadne ze nasypem vela alebo nasypem a ono sa toho ani nedotkne - ved zje inokedy.
kor nieco take, ako domaca macka, co netrpi tym, ze je na mraze vonku. nehovorim, ze trapit zviera hladom, ale proste urcite nie, ze tam nieco lezi v miske 1/2 dna. |
|
|
| khai- 13.08.2014 12:51:10 | 121.72.162.217 |
| uz ~mesiac badam ze macka nam zere viac ako obycajne, hovorim si sak zima, asi potrebuje kalorie. dneska sedim v obyvacke po tme citam na ipade a v kuchyni zarachotali mackove dvere a nieco zacalo chrumat mackove keksy. hovorim si ze macka sa prisla nazrat a ked sa dvere zatvorili obzriem sa a nasa macka sedi na gauci. vystrelim ako strela, zapnem svetlo na zadvori a nejaka cudzia macka lezernym krokom odchadza cez zivy plot prec. uprimne trocha som nasraty na nasu macku ze ani bu ani mu, sedi vedla mna cely cas ako jej niekto iny zere z jej misky. fffuuu! :D |
|
|
| snappah- 13.08.2014 11:21:59 | 78.98.49.195 |
| jak utopit doktora maÄka |
|
|
| udrzbar- 13.08.2014 10:24:15 | 195.49.189.48 |
|
imro> osravedlnujem sa, pred mesiacom som tu bol len velmi dietne cez 2G, tak je mozne, ze som to prehliadol ale bolo mi cudne, ze taku krasu sem este nikto nepostol. no vidis, ako som sa mylil :)
a MRAÄŒKA, ta tiez bola? |
|
|
| imro- 13.08.2014 09:57:08 | 195.2.244.193 |
| fax: som si naivne myslel, ze na thc sa nekradne. norske prasa som dal asi pred mesiacom. a tusim aj norsku pannu. zlodej. |
|
|
| chch- 13.08.2014 09:35:52 | 194.1.157.155 |
| karol my budeme mat ps4 az ked vyde ps5. moj syn si kupuje vzdy o generaciu starsie zariadenie aby usetril. |
|
|
| udrzbar- 13.08.2014 07:53:57 | 195.49.189.48 |
| ps4 a MRAÄŒKA! |
|
|
| khai- 13.08.2014 04:51:26 | 162.112.18.16 |
|
SwiftOnSecurity: What sounds does a Linux machine make? Only a spinning fan since the audio drivers don't work. |
|
|
| khai- 12.08.2014 23:07:50 | 162.112.18.16 |
| mate niekto ps4? |
|
|
| y@book- 12.08.2014 23:04:46 | 89.173.50.116 |
| a MRAÄŒKA! |
|
|
| udrzbar- 12.08.2014 22:48:40 | 82.145.208.173 |
| a MRAÄŒKA! |
|
|
| udrzbar- 12.08.2014 22:43:10 | 82.145.208.173 |
| a MRAÄŒKA! |
|
|
| udrzbar- 12.08.2014 22:42:17 | 82.145.208.173 |
| norske prasa |
|
|
| ludfan- 12.08.2014 22:18:42 | 82.145.216.197 |
| poondelok |
|
|
| snappah- 12.08.2014 19:03:25 | 95.102.13.243 |
| Nelson Manderla |
|
|
| older postings |