back to front

meno:
e-mail:
text:
Karol aky?
 

khai- 07.08.2014 03:46:00 | 162.112.18.16
fax ja som sa vzdy tak kukal na hipsterov. bezni ludia si z nich robia srandu lebo sa s ohladom na dobu beru prilis vazne ale po dekade ci dvoch z toho vypadne niekolko kulturnych veci ktore zadefinuju zaner. ked kerouac fetoval po baroch v kalifornii tak si imo ludia mysleli ze free jazz je picovina, dneska povies ze pocuvas coltrana alebo mingusa a ludia si myslia ze si fajnsmeker na high_brow jazz. zrat kale salat alebo robit cold brew mozno neprezije 2015 ale nieco tu z toho zostane. ja som rad ze ludia maju naladu robit veci inak.

khai- 07.08.2014 01:48:31 | 162.112.18.16
predvcerom sa dizajner priznal ze jeho redizajn nevyriesiel_ziadne_problemy ktore vypadli z predchadzajuceho interneho "user test". bol som s nim ked robil test na redizajne, doslovne som s nim bol osobne. dneska som si nasiel email od neho pre business owner-a (interny zakaznik) na ktorom som bol cc ze hura novy redizajn je fasa a vsetko je super cool. ffuu.

y@book- 06.08.2014 22:46:44 | 89.173.50.116
nekedy sa aj pobavim a frustracii blbeckov ;)
su to hajzli a ,ajitel kokot aj s riaditelkou a zdieraci penazi a pracovnici robia zadarmo zlii ludia okolie na kokot personal na kokot kucharka zlaa tucna paploni zatuchnute udrzbar dobri kdcnd dhhdhbhdbhbfhdbhdhbhdbhfgvgsvgsvggggggdshajajajajajAJISHDDZZE

udrzbar- 06.08.2014 14:42:14 | 195.49.189.48
karol> ako keby som dceru pocul.

khai- 06.08.2014 12:36:57 | 121.72.176.203
hovoris ze hipsteri boli aj v 60tych rokoch? :D

ludfan- 05.08.2014 19:57:38 | 109.230.13.11
Damoklov patch

y@mob- 05.08.2014 16:12:56 | 195.146.135.244
uhorky?

udrzbar- 05.08.2014 14:07:17 | 195.49.189.48

1960's


ludfan- 04.08.2014 18:51:51 | 109.230.13.11
Damoklov match

udrzbar- 04.08.2014 08:36:21 | 195.49.189.48

Vintage Photos of Silicon Valley before It Became a Giant Technology Heartland


groovah- 01.08.2014 14:07:45 | 195.91.81.220
k teme rovio len tolko, ze za marketing davaju minimum prostriedkov a nevyrabaju plysakov (len predavaju licencie), to len tak btw... :)

y@mob- 01.08.2014 08:25:48 | 89.173.50.116
Na jesen popadaju vsetky stromy.

udrzbar- 01.08.2014 08:20:18 | 195.49.189.48
khai> imo slovensky ekvivalent neexistuje

udrzbar- 01.08.2014 08:12:28 | 195.49.189.48
opat jeden insidersky muhehe :)

khai- 01.08.2014 04:41:11 | 162.112.18.16
povedzte mi niekto slovensku verziu slova dickbutt

khai- 01.08.2014 02:19:09 | 162.112.18.16
8 dni pred "release" mame velky "user test" kde v priebehu 30 minut ludia zistia ze cely UI je uzivatelom nezrozumitelny. 8 dni. korporejsn.

udrzbar- 31.07.2014 20:04:54 | 89.173.3.32
cisto technicky - nemecku maju zavedeny system zalohovania PET flasiek, pouzivaju hrubostenne verzie => monstrum z 6000 nasich PET flasi je z ich pohladu podla mna len kopa odpadu, ktory by museli recyklovat za peniaze nemeckych danovych poplatnikov.

efha- 31.07.2014 17:43:57 | 82.113.183.39
Byrokracie zvítězila. Loď z PET lahví do Hamburku nedopluje
:'(

udrzbar- 31.07.2014 08:28:03 | 195.49.189.48

khai- 31.07.2014 07:40:41 | 121.72.200.143
okej okej, twitter rovio whatever....

chch- 30.07.2014 16:57:22 | 194.1.157.155
efha pod rovio som zapocital aj desiatky a mozno stovky ich partnerskych firiem co sa staraju o marketing, vyroby plysakov, a kasirovanie licencnych poplatkov.

efha- 30.07.2014 16:25:02 | 195.122.195.194
twitter ma podla vlastneho webu 3300 zamestnancov (facebook 6800, rovio 800) a to si pritom data centra prenajima a nevlastni ich (tj. predpokladam ze technici v datacentre sa nepocitaju do headcountu). pri priemernom americkom plate v IT ($74,280 rocne (2012) len ti zamestnanci stoja $245 milionov rocne, nepocitajuc datacentra a dalsie naklady. ale ano, stale je to radovo niekde inde nez ich $27 miliardovy market cap, give or take 25% ...

chch- 30.07.2014 16:04:28 | 194.1.157.155
podla mna twitter ma mikroskopicke prevadzkove naklady voci fcbk, dokonca mozno aj mensie ako rovio.

efha- 30.07.2014 15:44:26 | 195.122.195.194
inak minuly kvartal mal presne opacny priebeh - den po oznameni Q1 vysledkov spadla hodnota $twtr akcii o 25%. priznam sa ze tomu vobec nerozumiem, ale netusim ako moze interne financne fungovat velka firma ktora ma takyto market cap rollercoaster.

efha- 30.07.2014 13:15:07 | 195.122.195.194
khai: ale ved toto sa deje bezne pri zverejnovani kvartalnych/vyrocnych vysledkov, nie? analysti predpokladaju vysledok N, spolocnost oznami vysledok N+1 alebo N-1 a nasledne akcie vyletia alebo spadnu. zvysok je predpokladam kvalitna medialna masaz zaplatenej pr agentury, ktora pretlaci tuto spravu do AP a Reuters a odkial to copy-pastuju vsetky techbiz media na svete. no rocket science ...

imro- 30.07.2014 13:04:23 | 195.2.244.193
asi toto karol myslel:
http://www.zive.sk/clanok/97534/twitter-hlasi-vyrazny-narast-prijmov-aj-pouzivatelov

khai- 30.07.2014 10:06:52 | 121.72.170.196
fax: Twitter 2Q results soar, stock flies high

udrzbar- 30.07.2014 09:34:21 | 195.49.189.48
khai> praveze potrebujem - ako laik pozrem na mesacny / rocny priebeh a vidim tam max tak stagnaciu. preto sa pytam. nerypem, skor chcem vediet, ze ako na to pozerat.

khai- 30.07.2014 09:28:25 | 121.72.170.196
k tomu grafu nepotrebujes titulky ;) ale o nic nejde inak, PROFIT

udrzbar- 30.07.2014 08:33:42 | 195.49.189.48
khai> $twtr? pocujes travu rast? co sa deje? vsak daj titulky :)

khai- 29.07.2014 23:42:38 | 162.112.18.16
sledujete $TWTR? ffffuuuu!

snappah- 29.07.2014 23:19:33 | 78.99.127.214
loool

khai- 29.07.2014 23:12:47 | 162.112.18.16
ludfan heheh

ludfan- 29.07.2014 20:50:47 | 109.230.13.11
Nemravný návlh

efha- 29.07.2014 18:44:34 | 195.122.195.194
Wax and Wane: The Tough Realities Behind Vinyl's Comeback (pitchfork.com)

snappah- 29.07.2014 09:59:35 | 91.127.168.198
blava 22

udrzbar- 29.07.2014 09:58:16 | 195.49.189.48
btw, tuto zd3n-ovu hracku ste uz videli? face.haluska.sk/

udrzbar- 29.07.2014 08:44:06 | 195.49.189.48

Meet the Online Tracking Device That is Virtually Impossible to Block

A new kind of tracking tool, canvas fingerprinting, is being used to follow visitors to thousands of top websites, from WhiteHouse.gov to YouPorn.

#canvas #fingerprinting


khai- 29.07.2014 05:57:52 | 162.112.18.16
narod ktory je sikovny na to aby vynasiel periodicku tabulku prvkov, mal interkontinentalne jadrove rakety, pristal roboty na mesiaci a tisice inych sikovnosti vypisal konkurz na hento? nieco sa mi na tom nezda...

khai- 28.07.2014 22:08:13 | 162.112.18.16
ale sak to ma snímaču typu 1,0! ;D

ook- 28.07.2014 10:50:58 | 95.102.15.198
fax - 3 prsty toho fesaka zaberaju miesto, ktore k zivotu potrebuje jeden moj => toto nie je fotak pre mna. Pocitovo, ked som to drzal v predajni sa to blizi snahe pevne troma prstami udrzat rozbalene maslo, ergonomia dostala pekne na hubu.

udrzbar- 28.07.2014 10:31:03 | 89.173.3.32
som len ja mantavy, alebo aj vam pripada ten uchop rx100 aparatu na promofotkach ako z jedlickovho ustavu?

udrzbar- 28.07.2014 10:19:11 | 89.173.3.32

Russian government offers $110,000 bounty for Tor tracking code

The Russian government is offering a bounty for anyone who works out how to track Tor users. A prize of 3.9 million rubles ($111,000) from Russia's Interior Ministry has been set for anyone able to provide a tool capable of monitoring the movements of one individual user on the Tor network, following a rise of the number of users of the anonymizing network in the country.

snappah- 28.07.2014 00:18:44 | 91.127.104.117
ludfan: velka haluska. okrem tamtej cesty a tamtoho zjavne nie dobreho pozorovania som bol este par krat. na tych zltych miestach. nikde nic.

ludfan- 27.07.2014 23:25:34 | 109.230.13.11
Mapping U.S. obesity rates at the county level

Ja so bol v USA trikrat, najprv Denver, potom Boston, potom Nashville. V Denveri som nechapal o akej americkej obezite sa to v mediach hovori, v Bostone som zacal chapat a v Nashville som pochopil.


snappah- 27.07.2014 22:31:25 | 91.127.104.117
celkom haluzne pozorovanie okolo obezity v Amerike bolo, ze ked sme isli z juznej na severnu hranicu - z New Orleans do Cleveland, tak cim severnejsie, tym menej tlstych ludi. bolo to brutal ocividne. presun do N.Y.C. to doklepol uz uplne. netusim preco.

ook- 27.07.2014 11:41:21 | 91.127.186.54
fax - no super, ale myslel som, ze to bude - -- doma ;(.

som to vobec neriesil z pohladu zabijania zvierat, mne sa pacilo ako je to je urobene. Extremna obezita je aj tu na slovensku staci sa prejst po lubovolnom nakupnom centre o usa si vobec nerobim iluzie, bude to urcite len horsie. Ono takto, je fakt ze mam na obezitu velmi tvrdy meter. O sebe casto hovorim, ze som tlsty a ludia za cuduju, ale spolocnost ma uplne pokruteny meter na vseko a na obezitu obzvlast.

snappah- 27.07.2014 09:46:45 | 95.102.12.121
zefektívňujeme ohováranie: trochuj

khai- 27.07.2014 03:57:10 | 121.72.194.160
fax, vitaj! ;)
ook, cakal som nejake brutalnosti ale prekvapivo je to vsetko velmi ciste a s ohladom na pocet zvierat ktore spracovavaju aj eticke. to ze to je cele v azii vratane supermarketu a na konci ukazu bielych americanov (?) je okamzite pre mna propaganda. neviem ci som videl "nespravnu" ameriku ale nejak extremnu obezitu som tam nevidel. co ma osobne hneva nie je to ze zabijame zvierata ale to ked zvierata nemaju dobry zivot. my jeme relativne malo masa a pokial mozem tak kupujem len "high welfare" veci, co je tunak cca 10-20% vyssia cena co je podla mna zvladnutelne aj bez toho aby to bolo v kategorii predstieranej hipsterkej etiky strednej triedy.

y@book- 27.07.2014 00:14:12 | 89.173.50.116
sa cudujem, ze ti dovolili natocit ten film o tych kurencach

older postings
Warning: This message board is moderated, articles not appropriate to this board may be deleted.