|
|
| udrzbar- 26.07.2014 20:35:33 | 82.145.209.182 |
| doma ;-) |
|
|
| ook- 26.07.2014 17:08:46 | 91.127.186.54 |
|
si to tu len odlozim.
|
|
|
| khai- 26.07.2014 05:34:28 | 121.72.162.166 |
| "pure mathematics" inak. iny svet. |
|
|
| khai- 26.07.2014 05:33:45 | 121.72.162.166 |
| fuu tie hracky su fascinujuce, rozumiem nula tomu co pisal na tych slajdoch ale tie demonstracie su omg. ten hexagon a minca na ruke ma prekvapili najviac asi, to s tou ryzou som uhadol cisto preto lebo s tym mam prakticku skusenost. |
|
|
| udrzbar- 26.07.2014 00:04:13 | 82.145.216.11 |
|
ostatna noc na trase, cesky kemp pri nejakom rybniku, 1/2 noc a vsade naokolo skvela pivna zabava a z bufacu ruci na plne gule michal david.
bizzare |
|
|
| chch- 26.07.2014 00:02:09 | 217.73.23.116 |
![]() hlasim sa do klubu sekáÄov |
|
|
| khai- 25.07.2014 23:55:52 | 121.72.205.118 |
| ked som pri tom nuclear assault a overkill maju nove albumy. |
|
|
| khai- 25.07.2014 23:54:15 | 121.72.205.118 |
| Juraj Baros listened to Napalm Death on Spotify. m/ |
|
|
| ludfan- 25.07.2014 22:44:13 | 109.230.13.11 |
|
Zjavne Institute of Advanced Studies v Princetone nezvlada poriadne kompresiu videa.
Inac som bol nejakym omylom tuna pred dvoma tyzdnami:
Prekrasna, funkcna budova. V centre je velky priestor s cafeteriou, k tomu su pripojene mensie presklene miestnosti s tabulami, kreslami a kavovarmi. Samozrejme, tabule su kriedove nie fixkove. Nenavidim fixkove tabule. |
|
|
| khai- 25.07.2014 21:57:48 | 121.72.205.118 |
| hah, aj mne seka, vdaka za linku na dl. jake pekne logo inak. |
|
|
| efha- 25.07.2014 20:22:51 | 85.70.137.128 |
| ok, mozno je to mojou domacou adsl linkou - nejak som necakal, ze 640x480 video bude mat 1gb. matematici sediaci na 10gbit optickom kabli zapojenom do 486ky [g] ... |
|
|
| ludfan- 25.07.2014 20:19:16 | 109.230.13.11 |
| sorry, nemohol som vediet, mne to neseka na 8 rokov starom stroji, divne. vdaka, FH. |
|
|
| efha- 25.07.2014 20:10:47 | 85.70.137.128 |
| pre tych ktorych ten sekajuci sa ludfanov embed vytaca rovnako ako mna je tuna download ;) |
|
|
| ludfan- 25.07.2014 20:00:52 | 109.230.13.11 |
|
Tadashi Tokieda: Toy models |
|
|
| snappah- 25.07.2014 10:25:09 | 95.102.7.99 |
|
beletriu citam pri jedle a pri zaspavani. obcas aj inde, ked ma ta knizka velmi bavi. velmi mi pomohol ipad v tomto, ze nemusim mysliet na papierovu knizku. ale nie vzdy mam digital. tato vec s tym (ne)citanim je poucna kvoli pisanu textov na web (ctlf), summaries only. vsetko nad 2 odstavce je zbytocne. s vynimkou vacsich zaujimavych celkov ale aj to opatrne. |
|
|
| khai- 24.07.2014 22:19:11 | 162.112.18.16 |
|
chch, ja som prestal citat fiction knizky ked som prestal dochadzat do roboty mhd, sediet a citat doma a nerobit nieco rukami je pre mna velka frustracia, hranici to s ocd ale prestal som to riesit lebo yolo. efha, to s tymi vycucmi je dost podivne, dcera ked nieco precita alebo pozera film tak prve to robi je citanie summary na wikipedii. doslovne dopozerame film, titulky bezia a uz smatla na ipade ze o com to bolo. to je imo tym ze vsetko je velmi dostupne a uprimne povedane, kondenzovane informacie su jedna z ciest ako zostat v dnesnom zhone pri rozume. nepoznam nikoho v praci kto by cital (fantasticky detailne) apple dokumentacie, kazdy ide priamo na stackoverflow a pod. zrovna vcera kolega stravil pol dna riesenim niecoho co bolo velmi jasne napisane v "alt-click" bubline ktoru sa neobtazoval citat. |
|
|
| y@mob- 24.07.2014 21:10:57 | 89.173.50.116 |
| V zivote som precital do 10 knih. Ani jedna nebola z povinneho citania. Nehovorim ze to bola nuda, ale mal som dolezitejsie ulohy (nie hranie sa alebo flakanie) a teraz viem taktiez cas vyuzit inak. Na druhej strane som precital stovky dokumentacii, navodov a technickych priruciek. web nepocitam. Rodicia ma nikdy nenutili citat knihy a to mamin (pra?)dedo bol za jeho cias jeden z najvacsich knihkupcov v republike. |
|
|
| muskarin- 24.07.2014 19:50:18 | 195.91.11.141 |
| ook, v podstate, sama sa k tomu moc nemá. "Ona predsa ÄÃtaÅ¥ vie a je to nuda." |
|
|
| ook- 24.07.2014 16:19:11 | 91.127.186.54 |
| muskarin - snazim sa to pochopit - akoze to ma povinne ? |
|
|
| muskarin- 24.07.2014 15:49:59 | 15.203.169.107 |
| necitat je teraz ovela lahsie - mas kopec "zabavnych" kanalov v telke, do toho tie internety, plus tie utapkane GUI v zabavnej elektronike. dcera skoncila prvu triedu, citat akoze vie, ale stale je vo faze, ze je to pre nu viac samostatna disciplina, ako prostriedok na zabavu, ci poucenie. prave s tym bojujeme. a prazdniny neprazdniny cita kazdy den. raz sa to prelomit musi, inu cestu nevidime. ja za tym vidim cistu pohodlnost |
|
|
| ook- 24.07.2014 14:53:29 | 91.127.186.54 |
| stari - malo byt starsi |
|
|
| ook- 24.07.2014 14:52:30 | 91.127.186.54 |
| mozno otazka povahy, pohladu na svet. Stari je uzavretejsi - introvertnejsi - cita v pohode. Dal som mu nedavno kedze mal 15 dumasa a nema problem uz je zacitany a hovori ze to je fajn. Mladsi na to cakam s nervozitou zatial sa mu nechce, ale ma len 8, utesujem sa ze snad to pride. Aj ked ja uz som v 8 cital ako drak a nepustilo ma to doteraz. S manzelkou sme siroko daleko jediny ludia co precitali "na posedenie" GoT popri inej literature a to je popravde grafomansky orgazmus bez nejakej literarnej urovne, alebo pridanej hodnoty. |
|
|
| efha- 24.07.2014 14:19:25 | 195.122.195.194 |
| to necitanie je inak rozsirenejsie nez som myslel. vo veku do 30 poznam len (doslovne) par ludi, ktori citaju. napr. na vysokej skole v pripade zadania 'precitajte si do buducej prednasky tuto 20 strankovu studiu - tu mate pdf' stravi dnesny student radsej hodinu hladanim ci neexistuje vycuc, pripadne google translate vycucu z jazyku, ktoremu nerozumie, nez citanim. pre mna bizarna predstava. |
|
|
| snappah- 24.07.2014 14:04:00 | 95.102.7.99 |
| to mal asi moj otec lahke. podsunul mi prveho Stanislava Lema (Astronauti) a uz som isiel jedno scifi za druhym. |
|
|
| chch- 24.07.2014 12:53:35 | 194.1.157.155 |
|
karol: vela deti necita, co mna serie a je mi to luto zaroven. okolo mna je kopec dospelych, racionalnych ludi, s vysokym vzdelanim, ktori nikdy necitali beletriu okrem povinneho citania. moj syn je z rodiny kde sa vkuse miesaju dva jazyky, cim nechcem nic ospravedlnovat, ale ked chodil do 1. triedy na slovenskej zakladnej skole, tak nerozumel tomu co cita, iba mechanicky vyslovoval pismena. bol som ho pocas obednej prestavky pozriet v sklade, z metly na dvore postupil na mokru handru a police. |
|
|
| khai- 24.07.2014 12:45:11 | 121.74.160.153 |
|
yuran, cele to kompletne zavisi od ucitela/cloveka ale poziadat a nieco statneho alebo sukromneho zamestnanca je aj tu v relativnom kapitalizme dost rozdiel. najhorsie je to ze ako rodic nechcem nasrat ucitela lebo si to odnesie decko a to fakt nechcem. hento co som popisal je uplne bezny priklad, ako pise ludfan ked je decko "sikovne" tak sa prepaci vselico lebo vacsinu energie treba na decka ktore nerobia nic. ono ked poviem ze dcera robila na tom mesiac hodinu dve denne tak to nebolo z jej vlastnej vole, to som praskal bicom velmi casto, hlasito a pravidelne aby ste si nemysleli ze mam doma nejake sibnute dieta. chch, hento ze necita mi pride podivne, imo to je otazka zanru a spisovatela ale zase tiez asi zavisi od decka, to sa neda nutit. a to ze opravny test z nemciny alebo to ze nejaky vychovny trest je presne moj styl. |
|
|
| ook- 24.07.2014 12:18:33 | 91.127.186.54 |
| hmm moja manzelka vie nemecky rovnako dobre ako slovensky, moj starsi syn mal na konci roku 4 z nemciny. Nasral svojou lajdackostou ucitela a uz mu nedal sancu ani opravit si to. Oznamil som mu, ze tak ti treba co si cakal, ja by som ta za to co si si dovolil nechal prepadnut. To som este netusil, ze moja manzelka spacha komplot a v ramci jej dotknuteho ega donutila syna, aby si poziadal o komisionalne preskusanie. Teraz sa musi cez prazdniny ucit za trest nemcinu a 27.8. bude mat skusku. Najskor som bol mierne nasraty, ze naco mal si to opravit cez rok a mohol to mat na vysvecku ako hanbu, ale teraz to vyzera ako celkom dobry sposob rodicovskej odplaty za to, ako na nas jebal cez rok ked som mu siahodlho vysvetloval, aby sa uz nehral, ale sa ucil a nech neserie nemcinara jozka a opravi si tie zle znamky. |
|
|
| chch- 24.07.2014 11:11:23 | 194.1.157.155 |
| ten smiley ma byt s backslash na konci. |
|
|
| chch- 24.07.2014 11:10:32 | 194.1.157.155 |
| ludfan: nic, ale zato som nedavno zistil, ze ma relativne uspesny youtube kanal :- |
|
|
| chch- 24.07.2014 11:09:07 | 194.1.157.155 |
| zabudol som podotknut, ze po slovensky som ho pocul rozpravat iba ked mame doma navstevu, nikto mu vedome neimplementoval ziadne nacionalne zmyslanie. |
|
|
| y@book- 24.07.2014 11:05:19 | 195.146.135.235 |
|
ja deti v skole nemam a bojim sa toho ze zopar ucitelom vlepim za ucho.... To co pisete nie je podla mna tym ze ci sukromna alebo statna, to je tym konkretnym ucitelom. Ak sa mylim opravte ma. chch > neviem ci metla nauci slaninu, ale lepsie metla ako keby mu to preslo |
|
|
| ludfan- 24.07.2014 11:03:29 | 109.230.13.11 |
| Necita nic? Ani Harry Pottera? |
|
|
| chch- 24.07.2014 10:58:30 | 194.1.157.155 |
| neviem ci mi moju metodu schvalite, alebo nie, chalan je v 1. rocniku gymnazia a mal na polrok 3ku zo slovenciny, co ja povazujem za osobnu prehru, lebo ja som mal vzdy jednotku. ked som ho chcel priviest k citaniu a knizkam, tak sa to nestretlo s uspechom (knizky su nuda, daj pokoj s tym antikom). chcel som aby si tu 3ku na konci roka opravil, inak budu sankcie. neopravil, takze chodi so mnou do prace a ma v sklade pridelenu svoju osobnu metlu a vysavac. |
|
|
| ludfan- 24.07.2014 10:56:37 | 109.230.13.11 |
| Potato Salad, 6,395 Backers $51,780 pledged of $10 goal 9 days to go . Prispejte aj vy na dobrú vec. |
|
|
| ludfan- 24.07.2014 10:54:26 | 109.230.13.11 |
|
Ja som bol raz osobne pýtaÅ¥ do ZÅ päťku môjmu synovi, pretože si nerobil domáce úlohy z nemÄiny. Zdôvodnenie nedávania pätiek bolo, že je "Å¡ikovný".
Potom ho presunuli na elitné gymnázium, kde už taký Å¡ikovný nie je ale flákanie mu tiež niektorà uÄitelia dosÅ¥ tolerujú. Ale aspoň mal Å¡tvorku z dejepisu na polroku. Hurá, aspoň nieÄo, zavychovávali sme si a na konci roka to bola dvojka. |
|
|
| chch- 24.07.2014 09:21:35 | 194.1.157.155 |
| dnes zas, kurvafix |
|
|
| khai- 24.07.2014 03:27:14 | 162.112.18.16 |
| vcera na rodicovskom hovorime ze by sme ocenili keby dcere kontrolovali domace ulohy a ucitelka hovori ze "joj o vasu dceru nemam starost, ja kontrolujem ulohy len detom ktore si ulohy nerobia alebo su pozadu.". toto bolo po mesacnom domacom projekte na ktorom dcera robina 1-2 hodiny denne a na konci sa jej na to nikto ani nepozrel. typicky problem ucitelka sa stara o lajdakov a dobri studenti sa flinkaju lebo sa o nich nikto nestara. este raz mi niekto povie ze davat deti do sukromnej skoly je minanie penazi tak mu rozbijem hubu. |
|
|
| khai- 24.07.2014 02:58:36 | 162.112.18.16 |
| jo, sak ano. zaujimalo ma to len cisto kvoli tomu ze kam dosiahnu ruske media |
|
|
| snappah- 24.07.2014 00:07:14 | 95.102.7.99 |
| khai: skor proti. (Pravdu necitam). debaty ludi pod clankami je ina story, imho 50:50. na fb sa roja konspiratori. aj tak vsetci vieme velke hovno. |
|
|
| khai- 23.07.2014 23:13:10 | 162.112.18.16 |
| ako to mate na slovensku s news o tom lietadle? su media pro alebo proti ruske? |
|
|
| ludfan- 23.07.2014 18:09:09 | 109.230.13.11 |
| Steppenwolf: Born to be child |
|
|
| ludfan- 23.07.2014 18:08:01 | 109.230.13.11 |
| Dajte si do profilu, ze oblubujete Haskell, Erlang,Prolog a budete mat od headhunterov pokoj IMHO. |
|
|
| chch- 23.07.2014 17:40:14 | 217.73.23.116 |
| spotify zahlasi ze musim stiahnut novu verziu, nespusti sa. teraz je klud, ale bol tyzden, ked takmer denne bola nova verzia. je to minuta zo zivota, prd vo vetre, ale sralo ma to ze som si nemohol hned instantne nieco pustit. |
|
|
| snappah- 23.07.2014 17:28:45 | 95.102.7.99 |
|
ad Linkedin: nasiel som si cez to job a par nadejnych kandidatov, ked som obsadzoval pozicie v Prahe a Bukuresti. Nezatracoval by som to. Spamu mi odtial moc nechodi, tak 1 mail denne, to zvladam v klude a su to obcas aj zaujimave veci - kto mi kuka na profil a semtam zaujimava debata o niecom. android tiez funguje na neaktualizovanych appkach, pokial to dovoli vyrobca appky. napr. deezer mi dal na vyber, ci chcem update, co znamenalo 320kbps mp3jky alebo nie. manualny update dtto. |
|
|
| pusi- 23.07.2014 13:16:51 | 109.230.34.151 |
| chch tak to rozumiem. ja mam vypnute automaticke aktualizacie, tj manualne ked sa mi chce. neotravuje, fici aj na starsej verzii. ale to je mozno dalsia nevyhoda iOS, ze mi dovoli fungovat na neaktualizovanych appkach :) |
|
|
| y@mob- 23.07.2014 07:12:19 | 89.173.50.116 |
| Zatrateny ten kto nema ucet linked. |
|
|
| khai- 23.07.2014 01:15:20 | 162.112.18.16 |
| https://www.apple.com/macbook-air/stickers/index.html nechce sa mi hladat, to znie ako hudson mohawke track, niekto zarobil milony na 30 sekundach trap :) |
|
|
| khai- 22.07.2014 22:58:27 | 162.112.18.16 |
| az ma striaslo ked som napisal "kariere" :| |
|
|
| khai- 22.07.2014 22:57:32 | 162.112.18.16 |
| ja som linked in spam riesil nedavno, pokial si dobre pamatam tak tam bol nejaky dark pattern v nastaveniach ale teraz mam 1 mail tyzdenne max. povodne som tam isiel s tym ze zrusim cely ucet ale uvedomil som si ze to je nevyhnutne zlo kvoli kariere a tak to so zatatymi zubami trpim. |
|
|
| snappah- 22.07.2014 21:00:42 | 91.127.102.173 |
|
|
|
| older postings |