back to front

meno:
e-mail:
text:
Karol aky?
 

ook- 22.07.2014 17:53:48 | 91.127.186.54
efha - mno a teraz si predstav, ze si v IT nerobil nikdy, ako by ta to nasralo ;) za vsetko moze super napad nejakeho managera oznacovat pozicie v IT profesnymi nazvami cudzich odborov pre zvysenie ich atraktivnosti.

efha- 22.07.2014 15:38:39 | 195.122.195.194
ook: uz +- 6 rokov nerobim v IT, ale spamy od headhunters hladajucich java/c++/sap(!) programatorov mi chodia stale, nastastie teda uz menej ...

ook- 22.07.2014 14:34:28 | 91.127.186.54
kua ten linkedin serie, budem to musiet cele zrusit, uz som nastavil vsetko mozne, stale mi chodi spam. nepravidelne ale cca tak 1x za 3dni chodi, a ako som si utahoval posledne, cely tento bordel kde kazde pako co vie nieco napisat v java, c++ a pod. je architect alebo designer mi priniesol len quantum spamu a nic prinosne v obore architektura a design.

khai- 22.07.2014 00:22:07 | 162.112.18.16
jo a beats takmer vylucne, jedine ine som videl boli skullcandy a to bol velky "chudobny" polynezan. stuple maju len fitness behajuci. vsade na letiskach beats, dokonca aj beats shop (ie verzia swatch obchodu). stretli sme tam znamych, 13 rocny chalan chce beats studio, prehovaral som ho ze nech vyskusa audiotechniky alebo shure ale nemalo to ziadny vyznam, kupi beats lebo "i want cool looking cans".

khai- 21.07.2014 23:15:17 | 162.112.18.16
back, havaj je fasa, krasne plaze, tepla voda, jedlo a alkohol podstatne lacnejsie ako nz, fasa sluzby (kazdy chce tringelt), jediny problem ktory sme mali ze namiesto ocakavaneho sezonneho ovocia a salatov to bolo o vysmazanych vajciach, palacinkach a slanine cisto kvoli americkej vacsine. od temy, krasne mlade devy z kazdeho kutu zeme ale milf kategoriu vedia dobre robit len americania. aziatky sa v istom veku bud zmenia na verziu yoko-ono alebo na susenu slivku s velkymi okuliarmi a drahou kozenou kabelkou.

chch- 21.07.2014 20:24:06 | 217.73.23.116
nešťastná nákova

ludfan- 21.07.2014 20:19:46 | 109.230.13.11
odvábna blúzka

snappah- 21.07.2014 19:00:12 | 95.102.18.49
EU-4ya

ludfan- 21.07.2014 18:21:12 | 109.230.13.11
slobodný vysierač

udrzbar- 21.07.2014 16:38:58 | 82.145.211.75
ook> letenka mladsieho dietata ;)

ook- 21.07.2014 14:39:40 | 91.127.186.54
a kto ti robi plan ?

udrzbar- 21.07.2014 14:36:47 | 82.145.216.191
... tri dni je na .nl malo ;) ale plan nepusti

udrzbar- 21.07.2014 14:35:33 | 82.145.216.191
groovah> vdaka, ale uz mokneme niekam smerom na osnabruck ;)

groovah- 21.07.2014 12:58:49 | 92.240.230.58
fax: ak este aktualne, tak fajn duny aj vo Wassenaar a fajn trh v Katwijk :-)

ook- 19.07.2014 21:44:19 | 91.127.186.54
nevyhovaraj sa a bez pozdravit toho vysokeho cernocha do grasshopper coffee shopu, ze zuzana dakuje za ten cokoladovy kolacik. Mozes inak rovno zabodovat teda u tych deti samozrejme.

udrzbar- 19.07.2014 20:39:40 | 82.145.210.162
kikuti ;) inak kombo teplo a ganja v ams je dost devastujuce, podla tych zombies co vidim naokolo ;)

y@mob- 19.07.2014 17:50:15 | 91.127.110.62
Ale inak asi by mohol u teen zabodovat prave ten na redlighte =]

y@mob- 19.07.2014 17:49:24 | 91.127.110.62
http://www.tripadvisor.com/ShowTopic-g188590-i60-k6146067-Buying_vinyl_records-Amsterdam_North_Holland_Province.html

ludfan- 19.07.2014 17:26:56 | 109.230.13.11
LOL. fax, potom napis, ci si zabodoval.

chch- 19.07.2014 16:28:22 | 195.91.8.161
Red Light Records.
Opening late July 2012 this is a small but well stocked store in the heart of Amsterdam's red light district, housed in a former prostitution window.
With a focus on a well considered selection of second hand vinyl records covering everything from Jazz, Disco, Funk, Rock, Prog, Electronics, House etc. expect both cheapos and rarities and everything in between. Oudekerksplein 26

udrzbar- 19.07.2014 16:00:17 | 82.145.210.177
pls, nejaky fajn shop s cd & vinylmi v ams? potrebujem zabodovat u dietata

chch- 19.07.2014 13:24:56 | 217.73.23.116
Prémia mens nohavíc z tkaniny vyrobené s klasické piškvorky vrecká dizajn s mince vrecko na prednej strane, tlačidlo Pozrite zapínanie a tonálne šev šitie. Funkcia týchto nohavíc slim fit, skrútené štýl, kontrastné podpis značkové patch jarmo a odvážne obloženie vreciek a kolien.

> Päť vrecká
> Tlačidlo lietať
> Štíhly priľnavosť
> Skrútené štýl
> Podpis značky
> > 65% Polyester, 35% bavlna
> Práčke 40 stupňov

kto by nechcel take nohavice ?

udrzbar- 19.07.2014 00:20:43 | 82.145.219.50
rofl - rzdiel medzi nemeckym kempom a holandskym?

v nemeckom uderom desiatej (ale ze naozaj 22:00:01) umre vsetko, stekaju len psy ("to nebudu _nemecke_ psy"tm of luca), v holandskom sa o 21:00 zlezu dochodkyne na bingo a mulatuju do 1/2noci. akurat tu niekto blije do kanala ;)


chch- 18.07.2014 21:41:56 | 217.73.23.116
elek: lenze mna to serie viac na telefone. tam to netrva par sekund a vzdy to chce vtedy, ked som nasadol do auta, pripojil audio a chcem daco pocuvat teraz a nie za minutu :)

chch- 18.07.2014 21:41:04 | 217.73.23.116
fax: zbieras korist ? dobyvatel z Byzancie prisiel ?

udrzbar- 18.07.2014 20:34:16 | 82.145.216.43
kul, vdaka vsetkym za tipy, mmntalne na noc v stavoren, pri mori, skoro sme uz nechytili flek, s tym ~8m autom je to trosku hc, v ulickach stavoren som sejmul spatakom tabulu pred restikou, tak trochu stress ;)

pusi- 18.07.2014 18:48:50 | 109.230.34.151
den helder je možné vynechať, nad ním sú ostrovy ktoré ževraj veľmi fajn. ja som sa ďalej od heldera nedostal, vlak nechodi cez trajekt.

pusi- 18.07.2014 18:46:44 | 109.230.34.151
chch neserie, trva to par sekund a je to narazove - teraz dvakrat z dva dni, predtym asi mesiac.. som rád že na tom robia, zatiaľ všetky zmeny boli zmysluplne :)

chch- 18.07.2014 15:43:41 | 194.1.157.155
snap: ale zaplatene mam Spotify :-(

snappah- 18.07.2014 15:34:32 | 95.102.31.43
chch: deezer. malo updatuju, chodi to pekne.

snappah- 18.07.2014 15:33:40 | 95.102.31.43
udrzbar: Zandvoort. Duny aj plaze. Dobre rybie stanky (jedlo). Na konci pretekarsky circuit, kde sa v 60ies jazdila F1. Na ceste medzi Zandvoort a Amsterdamom su kempy.

druhy tip na trip (skor vyhlady) je most cez Ijsselmeer. ktosi spominal aj Den Helder, neoverene (pusi by mohol vediet). Treti je Zeeland ale to je az pod Rotterdamom, 2.5 hodiny autom z AMS. Zaujimava oblast. Aj piesky.

chch- 18.07.2014 15:05:31 | 194.1.157.155
a obrazky editujem v tomto

chch- 18.07.2014 14:59:23 | 194.1.157.155
ten moj html kod nizsie vznikol v tomto editori

chch- 18.07.2014 14:56:49 | 194.1.157.155
hm ?

y@book- 18.07.2014 14:40:18 | 195.146.135.235

WTF! ~> musim *ebat ze?!>?>!

chch- 18.07.2014 13:07:48 | 194.1.157.155
neserie vas, ze takmer kazdy den treba upgradovat Spotify ?

chch- 18.07.2014 13:06:52 | 194.1.157.155
Viagra je meststky zeler.

y@mob- 18.07.2014 12:57:27 | 85.162.67.12
Celer je zahoracka viagra

y@mob- 18.07.2014 12:13:49 | 195.146.135.244
http://www.jachcinaplaz.cz/clanek-Plaz-Zandvoort-(Holandsko)-607

udrzbar- 18.07.2014 08:24:43 | 82.145.208.102
pls, nejake tipy na pobrezi holandska, kde su pekne duny alebo nebodaj pieskove plaze?

y@book- 17.07.2014 23:59:05 | 89.173.50.116
pouzivam vyhradne chorme, neviem si predstavit, ze by mi mala baterka vydrzat este dlhsie. imho hoax

udrzbar- 17.07.2014 15:33:15 | 82.145.210.42
... inak uz chapem, preco chodia nemecki polovnici napr. na slovensko, v nemecku by si nieco take, ako to funguje u nas, zjavne nemohli dovolit.

udrzbar- 17.07.2014 15:31:02 | 82.145.210.42
bohuzial, ook ma uplnu pravdu, som v tazkej depresii, civilizacny sok z _nemeckej prirody :(

ook- 17.07.2014 13:08:03 | 91.127.189.221
no pri bratislave najst pekne miesto na stanovanie s deckami, tak by si nemal suseda rybara, alebo ti nekazila pocit oplotena maringotka akoze to je nasa chata a nasa priroda ty chod prec je dost problem.

chch- 16.07.2014 16:53:13 | 194.1.157.155
fax: ziaden ropovod alebo dialnica krizom ?

udrzbar- 16.07.2014 16:20:15 | 82.145.208.105
lol
muritz nationalpark mmntalne, druhu noc. nieco ako bodiky, ale na ca 600km², tvrdy luh miesany s borovicami okolo obrovskych jazier v bielom piesku. nasrat, toto sa neda vziat domov ku BA. a prave riesime, ze co zajtra. fotky pblem, lebo nie je casto net.

efha- 16.07.2014 14:42:58 | 195.122.195.194
chch: to s tym chrome vyzera ako jeden z povodcov mojich problemov - chrome mi notebook zhavi do biela a ten faxov slavny tab suspender tiez velmi nepomohol :/

ook- 16.07.2014 09:09:28 | 91.127.189.221
zaujimavejsie bude ked/ak sa bude ozyvat z bodu C

chch- 16.07.2014 03:09:34 | 217.73.23.116
Google's Chrome Web Browser Is Killing Your Laptop Battery

chch- 16.07.2014 02:51:10 | 217.73.23.116
ozval sa, je uz dakde pri bode B na tej mapke.

older postings
Warning: This message board is moderated, articles not appropriate to this board may be deleted.