|
|
| chch- 15.07.2014 14:35:28 | 194.1.157.155 |
| ja si myslim ze ten faxov trip bude nieco ako Dobyti severniho polu Cechem Karlem Nemcem. (Prekroceni 72. rovnobezky, Mlha, Bluoudime, Prohlidka Petrohradske Ermitaze, Opetovne prekroceni 72. rovnobezky) ;-) |
|
|
| ludfan- 15.07.2014 13:48:34 | 109.230.13.11 |
| Prvá svetrová vojna |
|
|
| ook- 15.07.2014 10:37:14 | 78.98.50.220 |
| snappah - no v podstate je to PEDlod ;) |
|
|
| snappah- 15.07.2014 10:28:51 | 95.102.17.224 |
| jaj. vy sa nebavite o PETlodi. sorac.) |
|
|
| ook- 15.07.2014 09:57:22 | 78.98.50.220 |
|
ked soferuje fax, tak to bude frcaaak ;)
ps: vcera vecer hlasil polohu niekde z nejakej prdele polskej. |
|
|
| snappah- 15.07.2014 09:52:38 | 95.102.17.224 |
| sa niekde vyvaluju na slniecku po prijemnom veceri s moravskym vinom a nechce sa im plavat |
|
|
| y@book- 15.07.2014 09:23:36 | 195.146.135.244 |
| podla mna je este stale (pred) v suprmarkete 15km od pozicovne. |
|
|
| chch- 15.07.2014 07:18:04 | 217.73.23.116 |
| podla vas uz prekrocil polske hranice ? |
|
|
| ludfan- 14.07.2014 21:17:33 | 109.230.13.11 |
|
khai> zrejme to bude reakcia na nejaky hack. poukazat na to, ze informacny system univerzity je deravy ako reseto je zrejme politicky nepriechodne (kto to kupil? ake su zaruky v zmluve?), tak sa robi toto.
ja sa v tom angazovat nebudem, mam to na haku. budem menit heslo l*** na L*** a naspat, nemaju osetrene pamatanie si starych hesiel. |
|
|
| khai- 14.07.2014 20:19:02 | 66.175.91.54 |
| jo ludfan, hento je typicka korporatna procedura ;) |
|
|
| khai- 14.07.2014 20:17:47 | 66.175.91.54 |
| hah ani mne ten zoznam nedaval zmysel. celkom fasa roadtrip. |
|
|
| efha- 14.07.2014 13:41:30 | 195.122.195.194 |
| udrzbar: ok, pri pohlade na mapu uz chapem ten 'stahovaci zoznam' :D |
|
|
| ludfan- 14.07.2014 13:04:08 | 147.175.31.215 |
| V ramci bezpecnostneho auditu bolo nariadene, ze si mam menit heslo kazdych 180 dni. To, ze je to heslo do systemu ktory je v podstate jedna velka XSS zranitelnost a ze to heslo bude pri schvalovani faktur lietat po dratoch nezasifrovane je nepodstatne. |
|
|
| udrzbar- 13.07.2014 11:23:27 | 89.173.3.32 |
|
|
|
| udrzbar- 13.07.2014 11:22:35 | 89.173.3.32 |
|
vypinam stroje |
|
|
| udrzbar- 13.07.2014 11:18:16 | 89.173.3.32 |
| pche |
|
|
| chch- 13.07.2014 08:50:42 | 88.255.154.22 |
| stastne, nepicujuce deti v dazdi, jasna utopia cele. |
|
|
| udrzbazr- 13.07.2014 08:20:49 | 89.173.3.32 |
online shopping
|
|
|
| y@mob- 12.07.2014 22:49:26 | 195.168.79.162 |
| slexna |
|
|
| udrzbar- 12.07.2014 11:53:54 | 89.173.3.32 |
| chch> to je len krycia legenda, v skutocnosti to najskor bude georgia z gruzie :) |
|
|
| muskarin- 12.07.2014 10:10:44 | 80.94.50.179 |
| chch, hej veru, krásne sú niektoré ;] |
|
|
| chch- 12.07.2014 10:05:01 | 88.255.154.22 |
| Turkyna Cicek? Hmm, tu v hoteli robi rano omelety mladucka Gamze, ktora ma oci hlbšie ako marianska priekopa. |
|
|
| khai- 12.07.2014 03:14:25 | 121.72.211.85 |
| heheh "skupina demonstrantov z ukrajiny", velmi trefne. |
|
|
| udrzbar- 12.07.2014 00:10:28 | 89.173.3.32 |
btw, toto tiez tak (okrajovo) suvisi ;)
Great Moments From the Now-Dead Era of the CupcakeThis week, Crumbs Bake Shops closed their locations for good, and all around the country, people saw it as a sign of something larger: Bloomberg wondered if the cupcake bubble were bursting while its sister publication Businessweek declared the "end of the cupcake era." CNN concluded, not without a hint of melancholy, "that's the way the pricey cupcake crumbles." Some say people just got tired of luxury cupcakes as a novelty, others blame the success of pastries like the Cronut. Sure, some shops are still open, obviously delaying the inevitable, but the media has made it official: Cupcakes are done and there's a very good chance you might never eat one again in your entire life. |
|
|
| ook- 11.07.2014 23:42:49 | 91.127.165.212 |
| hento est hipster ? Vyzera to ako skupina demonstrantov z ukrajiny. ok tak potom mam zmatok. Idem radsej piect chlieb a varit jam ;) |
|
|
| udrzbar- 11.07.2014 17:48:39 | 89.173.3.32 |
|
ook> bacha, landrover je hipsterska ikona ;) ty v tom mas zmatok ;)
ty len dufaj, ze im nepride na chut aj jeep, pretoze clnkovanie v kanoe uz maju v arzenale tiez :) |
|
|
| ook- 11.07.2014 17:43:23 | 91.127.165.212 |
| ten land rover ma gule, len to nezapada do hipsterskeho naradia. Predsa len land rover! Pre ludi to musi byt nieco stylove ako ten citroen, aby to malo spravne hipstersku atmosferu. [g] |
|
|
| udrzbar- 11.07.2014 15:07:53 | 89.173.3.32 |
| aha, som myslel, ze groovah sa pyta na ten citrak ;) no nic, zatial co som hladal, tak ma fh predbehol a opravil :) |
|
|
| udrzbar- 11.07.2014 15:05:58 | 89.173.3.32 |
|
fh> ved presne preto vravim, ze je to totalny punk, staci si vsimnut, kde sa tam pecu tie hambace :)
lenze prave u takychto ludi cakam, ze si daju kurva dobry pozor na to, co predavaju, lebo je to pre nich existencna zalezitost.
groovah> mal som dojem, ze chodi po vlastnych, je to normalne na znackach, ziadne veterany, normalnu SPZ to malo, ale vyzera velmi kvalitne zreparovany. maju aj nejaky web / znacku, ale neviem si spomenut, lebo to bol nejaky ten hipstersky kul_tvar typu jablÄnô, chrumkavô, posränô... no ok, som spravil utfg a nieco z toho vypadlo predsa len - ULIÄŒNÃK dpc :) |
|
|
| efha- 11.07.2014 15:04:22 | 195.122.195.194 |
| tuna je to vidiet lepsie |
|
|
| efha- 11.07.2014 15:02:09 | 195.122.195.194 |
| Je to prerobeny (pojazdny) Land Rover, ako nastavbu ma z jednej strany gril na tuhe palivo, z druhej strany zazemie/odkladaci priestor ... |
|
|
| efha- 11.07.2014 15:00:20 | 195.122.195.194 |
|
|
|
| groovah- 11.07.2014 14:42:09 | 92.240.230.58 |
| ten truck je tam fixne, ci chodi po vlastnych? :) |
|
|
| efha- 11.07.2014 14:10:41 | 195.122.195.194 |
|
fax: zrovna paul (trms) sa s tym neserie a imho ziadne normy EU co sa tykaju toho food-trucku neriesi (na druhu stranu ma ale gourmet restauraciu v centre, za prahou vlastne stado prasat a masiarstvo, takze ktovie). khai: subway netusim, ale predpokladam ze tie uhorky, roastbeefy a vajicka krajaju inde (uplne mimo predajne do ktorych to vozia v plastovych krabiciach) a na skladanie sendvica na mieste sa tie normy nevztahuju, netusim. kazdopadne je to cely biz postaveny na bagetach, takze to maju isto vymyslene a poistene. u nas je to dodatocna sluzba zakaznikovi (ktory pride na koncert, divadlo, vystavu) a investovat desiatky tisic eur a drahocenne metre stvorcove zazemia do toho aby som mohol za vecer predat 15 cerstvych oblozenych bagiet je nezmysel ... |
|
|
| ook- 11.07.2014 14:07:08 | 91.127.165.212 |
|
fax -ano tak, vyborne ....
chch - neverim, si urcite prehodil img ked som to napisal, nejake madarske finty totok ;) |
|
|
| chch- 11.07.2014 13:44:18 | 88.255.154.22 |
| ..alebo |
|
|
| chch- 11.07.2014 13:44:08 | 88.255.154.22 |
| snow: potrebujes novy monitorlebo okuliare :) |
|
|
| udrzbar- 11.07.2014 13:40:18 | 89.173.3.32 |
|
ook> takto nejako?
|
|
|
| ook- 11.07.2014 13:32:41 | 91.127.165.212 |
| chch - nema rusku, ma rovnaku pasikavu a aj po kopanci stale dava len ö. Klasicky nepoucitelny madar. ;) |
|
|
| ook- 11.07.2014 13:30:42 | 91.127.165.212 |
| bolo by zaujimave zistit, ako je specifikovany ten rozdiel ked urobim bagetu sebe, alebo dvom kamaratom. Dalo by sa potom ponukat nieco ako, na poziadanie vam urobim bagetu. Na to prevadzku nepotrebujem, robim vzdy len jednu, tak ako nepotrebujem prevadzku na robenie desiatej pre decka do skoly. Ale to si len tak vymyslam, citim tam problem. Este by sa dali robit bagety ako upomienkove predmety ;) s velkym napisom, absolutne cerstve z kvalitnych surovin, nevhodne na konzumaciu - dobru chut ;) |
|
|
| chch- 11.07.2014 13:29:35 | 88.255.154.22 |
| ad food truck, dvaja madari predavaju v NYC langose, https://twitter.com/LangosTruck |
|
|
| chch- 11.07.2014 13:26:53 | 88.255.154.22 |
| na predposlednom obrazku madar dostal kopanec a potom ma rusku (?) vlajku, to som nepochopil :) |
|
|
| khai- 11.07.2014 13:18:30 | 121.72.219.51 |
| hipsteri :) |
|
|
| udrzbar- 11.07.2014 13:16:37 | 89.173.3.32 |
|
groovah> ten citrak sa nakoniec podarilo niekomu - stava na trhovisku pri sasinkovej a vyzera nadherne. ma v nom kavu a tusim nejake polievky, proste klasicky foodtruck
co sa foodtruckov tyka, tak white_mama od trms mi pride ako najvacsi punk
|
|
|
| khai- 11.07.2014 13:07:23 | 121.72.219.51 |
| ja nehovorim ze tie predpisy davaju zmysel, len tvrdim ze su take takmer vsade a je na to dovod. efha, subway to ako robi? predpokladam ze im suroviny nosia z inej kuchyne asi. fax, mam kamaratku ktora ma priamo v kaviarni velku industrialnu prazicku (kyble kavy) a hovorila mi ze prazia len mimo otvorenych hodin, neviem ale ze ci to je predpis alebo z nejaky prakticky dovod. hentie predpisy su genericke lebo pokryt kazdu moznost nie je v praxi mozne imo. |
|
|
| khai- 11.07.2014 13:00:29 | 121.72.219.51 |
| mal som dost lol z toho ze slovaci spievaju ô a ten madar na pravo spieva ö. |
|
|
| efha- 11.07.2014 12:55:57 | 195.122.195.194 |
|
khai: ak som pozorne cital, tak ta pani v tom blogu nechcela robit tie lekvare v domacej kuchyni, bola pripravena to cele prestahovat niekam na vidiek a mat na to specialnu prevadzku ... este jeden priklad: u nas v kulturaku nemozeme pripravovat cerstve jedlo (napr. oblozene bagety), lebo miesto na pripravu toho jedla by muselo byt oddelene od zvysku kaviarne, mat v ramci toho jednu oddelenu miestnost na pracu so zeleninou atd. nehovoriac o tom ze to nemoze pripravovat obsluhujuci personal, prevadzka musi mat vlastne wc a neviemkolko umyvadiel na oplachovanie vsetkych ingredientov. ergo mame dve moznosti: vyjst navstevnikom v ustrety, robit im cerstve bagety a limonady a zatlkat pred kontrolami, alebo kapitulovat a predavat |
|
|
| groovah- 11.07.2014 12:43:05 | 92.240.230.58 |
| onehda chcel kamarat priniest stary Citroen HY a prerobit na pojazdnu kaviaren, co je pri dodrzani roznych rules uplne bezne v okolitych krajinach EU. U nas minimalne na troch instanciach nepriechodne a vsade rovnaky dovod - mame zosuladenu legislativu s EU a uz to nie je mozne. Toto je sposob podpory podnikana v SR, takto sme papezskejsi ako papez a europskejsi ako cela EU dohromady. To len k teme tety lekvarovej a praziarni... Dodnes mi je pritomnost pana Kralicka na Postovej velkou legislativnou zahadou :) |
|
|
| ook- 11.07.2014 11:46:39 | 91.127.165.212 |
| ked sa stretneme, tak ti flasku donesiem. A to si tvrdil, ze ty do huby marhulovy jam nedas ;) |
|
|
| udrzbar- 11.07.2014 09:09:51 | 89.173.3.32 |
| ook> tvoj marhulovy lekvar je malvazia. u nas vydrzala naposledy flaska presne asi tak do rana. |
|
|
| older postings |